Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 16, kokku 16
  1. #1
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    pokker ja psühholoog

    mis arvate, kas psühholoogist võiks mindseti korrashoidmiseks abi olla?

  2. #2
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: pokker ja psühholoog

    obv

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: pokker ja psühholoog

    Ma arvan, et psühholoog hakkab sind ümber rääkima, et vabane hasartmängusõltuvusest :D

  4. #4
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: pokker ja psühholoog

    inimestel on ikka vaja rääkida ja kui sul pole kuskil kellelegi rääkida, siis mine kasvõi psühholoogia juurde.

  5. #5
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: pokker ja psühholoog

    miks teil seda vaja?

    võti on 1 päev nädalas täiesti välja puhata, tuleb lihtsalt leida see mis teid aitab välja puhata. Mõni läheb matkama, mõni loeb, ranka paneb pidu, endalegi meeldib kuid mitte nii tihti viimasel ajal, piisab 2-3 nädala järel 2-3 päeva järjest ja siis jälle pea pulkadest puhas ja hea lasta.

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: pokker ja psühholoog

    ma mõtlesin vaid seda, et kui erialaselt pokkerimängu mindseti improovimist vaja, mida siis psühholoog räägib.

    Üldiselt on psühholoogiga rääkimine loomulikult täiesti ok idee.

  7. #7
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: pokker ja psühholoog

    ega mul ei olegi vaja. usun, et on inimesi, keda see võib aidata.

  8. #8
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: pokker ja psühholoog

    eks vajadused ole erinevad

  9. #9
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: pokker ja psühholoog

    Soovitan stoxpokerist üht tasuta videot, Jared Tendler "The Foundation of a Poker Player". Seal on muuhulgas suht anatoomiliselt selgitatud, miks tilt tekkib. Sellest ise aru saades on kergem tilti vältida.

    Kui inimesel on eksistensiaalsemad probleemid, a la "miks ma päevad läbi kaarte mängida nühin, kas seda tahangi elus saavutada?", siis ilmselt video vaatamine ei aita. Psühholoog aitab asju perspektiivi seada, aga tema antav praktiline nõu on ilmselt piiratud. Nt. kui muud tööd ei leia, aga süüa on vaja, siis pole kasu soovitusest 'mine tööta lastega või koertega'.

  10. #10

    Re: pokker ja psühholoog

    Kui sa tead oma probleemi ning eeldad sellele läbi jutu lahendust saada, siis muidugi tasub minna.

    Ma tean, et mul on endal selline teema, et kui olen võitnud mingi 4-5BI, siis hakkab mindsetis lühis tulema ning kardan räigelt seda kaotada. Tavaliselt ongi nii, et kui mängin edasi, siis lõpetan kas nullis või lausa miinuses. Psühholoogi juurde muidugi päris sellise probleemiga minna ei taha, aga kes on Poker Mindseti lugenud, siis kas seal on ka juttu sellisest teemast? Kui jah, siis pean kuskilt sebima ja läbi lugema.

  11. #11

    Re: pokker ja psühholoog

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Soovitan stoxpokerist üht tasuta videot, Jared Tendler "The Foundation of a Poker Player". Seal on muuhulgas suht anatoomiliselt selgitatud, miks tilt tekkib. Sellest ise aru saades on kergem tilti vältida.
    Tõmbasin alla selle, aga avamisel küsib credentialeid. Pole vist ikka tasuta?

  12. #12

    Re: pokker ja psühholoog

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Kui sa tead oma probleemi ning eeldad sellele läbi jutu lahendust saada, siis muidugi tasub minna.

    Ma tean, et mul on endal selline teema, et kui olen võitnud mingi 4-5BI, siis hakkab mindsetis lühis tulema ning kardan räigelt seda kaotada. Tavaliselt ongi nii, et kui mängin edasi, siis lõpetan kas nullis või lausa miinuses. Psühholoogi juurde muidugi päris sellise probleemiga minna ei taha, aga kes on Poker Mindseti lugenud, siis kas seal on ka juttu sellisest teemast? Kui jah, siis pean kuskilt sebima ja läbi lugema.
    Ennast huvitab ka selline teema. Kunagi suutsin lauad väga tihti kinni panna, kui sessi alguses on mõned BI'd ruttu tulnud.

  13. #13
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: pokker ja psühholoog

    ma arvan, et kõige raskem olekski sellise psühhoogi leidmine, kes viitsiks asjasse ise süveneda(pm. et ei oleks selline keskmine eestlane oma õnnemängu jutuga), samas sportlastel selline asi ju töötab(Kanter, Smigun, suusatamise sprinditiim vist ka?) Kas mujal maailmas pole keegi sellega tegelenud?

  14. #14

    Re: pokker ja psühholoog

    Jääb tunne nagu teie annaks enda poolt psühholoogile hinnangu ära.
    Mis iseenesest on mõistetav, sest tundub, et te saate oma pokkeri m2ngu kohta p2ris korralikult negatiivset vastukaja.

    Psühholoog, ei ole inimene, kes mõjutab sind vastavalt tema soovidele.
    Psühholoog peaks olema inimene, kes ei järgi mingit ette antud normi vaid selgitab välja inimese vajadused ja aitab inimesel jõuda sinna maani, et inimene ISE saab ennast aidata ja ka teab, mida ta hetkel vajab.

    Vastan: psühholoog saab aidata sul mindseti tõsta ja tilti vältida.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: pokker ja psühholoog

    Ma ei mõista, mis on inimestel viga :) :) :) Ma juba sellele küsimusele mõelnud alates ajast, kust hakkas uus downswing ning eelmise nädala lõpus/selle nädala alguses sattusin usundi "Budism" peale, kus väga palju tegeldakse ka meditatsiooniga (meditatsiooni vastu on huvi olnud kauem aga kahjuks ei ole jõudnud tegudeni).

    Otsisin seda küsimust ka 2p2 ning üks lause oli umbes nii (ei mälta täpseid sõnu seetõttu tõlgin): Te ei usu, mis imesid buddism võib teie pokkerimänguga teha. Üleüldse buddismi küsimusele jõudsin tänu ühele sõbrale. Sorisin PTR-is ja avastasin, et kunagisest väiksest võitjast on saanud 4.31PT/BB võitja. Küsisin sõbralt siis, et mis mängus muutsid ja ta vastas nii: "mängu olen muutnud vähe, ennast aga palju".

    Väike lugemine 2p2 foorumitest, mis tekitas natuke mõtteid: http://forumserver.twoplustwo.com/32...-thing-513924/

  16. #16

    Re: pokker ja psühholoog

    No aga elus tihti ongi see, et ollakse kuskil madalseisus ja endaga tegelemine viib sind madalseisust välja.
    Ei ütleks et pokkeri madalseis sinu elu kuidagi ei mõjuta või mis?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES