Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 13 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 254
  1. #41

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas jott
    Sõjaväes sai loetud P. Pajumaa "Rusikatega raiutud rada". Pole raamatute lugeja, aga see oli super. http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?144790
    tytytytyty

    ma olen seda raamatut way-too-long otsinud

  2. #42

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    Hetkel pooleli:

    GEORGE R.R. MARTIN - FEAST FOR CROWS

    Samast sarjast esimesed raamatud ka eestikeelsena müügilettidel, viimaseid alles kirjutatakse.

    Fantasy fännidele kohustuslik kraam, korralikult kirjutatud, süzeed mitte sugugi alati etteaimatavad. Kirjanik käitub oma peategelastega (kellest tihti pole sugugi selge, kas tegemist positiivsete või negatiivsete tegelastega) kohati üsna toorelt, mitte sugugi kõik ei ela õnneliku lõpuni (kui seal üldse õnneliku lõppu tulebki).
    Niipalju kui ma eestikeelseid lugenud olen (viimasena ilmunu on kahjuks veel lugemata) siis fantasyfännile nagu mina, sobib ikka väga kenasti. Soojalt soovitan.

  3. #43

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ
    tytytytyty

    ma olen seda raamatut way-too-long otsinud
    np, ei uskunud väga et keegi sellest raamatust väga teab though :) Kuidas sa kunagi selle rammatuga kokku üldse puutusid?

  4. #44

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Hehehe, reeglina mulle lugeda ei meeldi, aga erialase väljaõppe pärast ma pidin kokku rohkem lugema kui mõni oma lambi eriala doktorant.

    Kui kedagi tõsiselt huvitab midagi psühholoogiast, siis ma oskan palju soovitada (ja kui Tartu inimene, võin soovi korral ka laenatada, kui mõni mul olemas ja tasuta mõistagu, peaasi, et laenutaja kavatsus oleks üllas).

    ***

    Kui inimesed ei pelga raamatutekstides esinevaid meditsiinilisi termineid ning on suur huvi ajus toimuva vastu (või siis kuidas aju töö tulemusena tekib teadvus või psüühika), siis valdkonnas algajale on palju huvitavam ning kergem lugeda kliinilisi juhtumeid ajukahjustusega inimeste kohta ja mis selle tulemusena nende psüühikaga toimub. Illustratiivne näide: Patsiendil L.M. sai ajupõrutuse tulemusena kahjustatud V5 (liikumistaju eest vastutav vääääike keskus kuklasagaras), mille tagajärjel L.M.-i üldine vaimne tase ja isiksus jäid samasugusteks, nägemine tervikuna oli terve, aga L.M. ei olnud võimeline enam tajuma liikumist. Kui inimesed lähenesid, ta nägi neid justkui kummitustena tema ees tekkimas, kui viimased jäid seisma. Kui inimesed rääkisid, ajas vihale, et kuuleb kostvaid hääli, aga ei näinud, kust see pärines (huulte liikumist ei taju). Ei osanud kallata klaasi vett, sest ei näinud veetase tõusu.

    * Kõige inimsõbralik ja eesti keeles on Oliver Sacski "Mees, kes pidas oma naist kübaraks". Ei ole olemas

    * Minu lemmik sellest valdkonnast on raske aga pädev ja huvitav Kolb & Whishaw "Fundamentals of Human Neuropsychology". Raamat olemas, inglise keeles.

    ***

    Võõrandudes aju protsessidest kultuurinähtuste tasandile, on alati huvitav lugeda midagi populaarteaduslikku, midagi, mis on huvitav ja lööv.

    * Eesti Seksuoloogia Liidu "Seksuaalsus Eestis" Raamat olemas

    Lõik raamatust, seksirevolutsionääri päevikute peatükist: "Noor sümpaatne perekond Murud rajas üsna parteimaja ("valge maja") külje alla keldrisse Tallinna esimese sekspoe. Nii nemad, mina kui ka teised poekülastajad tundsid end millegi uue eest võitlejaina, idealistidena, revolutsionääridena. Isegi prostitutsioonil tundus tollal küljes olevat vabadusvõitluse maik... Üks mu klassivend jutustas, et kusagil külas olles, pärast seda, kui oli arutatud, et parajaasti on prostituutide taks 30 rubla, oli 13-aastane peretütar temalt nelja silma all küsinud, kas ta annaks talle kolmkümmend rubla, ise erutusest õhevil. Muidugi polnud tüdrukul mingit karjuvat vajadust selle raha järele, aga ta tahtis ka tunda end prostituudina..."
    Ja muidugi on raamatus palju statistikat Eesti tegelikku sekselu kohta: palju partnereid, mis seksuaalstiilid (petmine, vahekordade sagedused, poosid voodis) jpm.

    * Kõigile on kindlasti väga tuttav religioon. Kas Jumal on olemas või mitte? Mina olen ateist - Jumala kontseptsioon on mulle igati irratsionaalne ja ebaloomulik, pelgalt inimese fantaasia tulemus. Selle valguses olen tutvunud ka kurikuulsa geneetiku Richard Dawkins "The God Delusion". Väga pro raamat religiooni käsitluse kriitiliseks analüüsimiseks. Raamat olemas, inglise keeles.


    ***

    * Like drugs? Then you'll like Jaanus Harro "Uimastite ajastu". Uimastid inimese kultuuriruumis, metsik ühisreis. Uimastite teaduslik käsitlus, sigahuvitavad lood... Tsitaat alkoholi peatüki algusest: "Siit laskud veinikeldrisse, hoidu üles tulles komistamast." :D Raamat olemas.

  5. #45
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    siin oligi värk - ma olen enne sellist asja lugenud. minu jaoks oli see täpselt selline ümmargune ameerikalik lälla enesabi raamat, mis ei rääkinud mitte midagi.
    kuna ise olen ka malega täpselt 8 aastat tegelenud, siis ootasin rohkemat.
    Kasparovi 'How life imitates chess' oli minu jaoks ka nats igav. Liigselt pingutatud paralleelid elu ja male vahel. Male ja mängijate analüüs ise oli hea. Kui uuesti saaks valida, siis ei loeks.

  6. #46
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    Suhteliselt mõttetu raamat oli. Peale selle outdated ja briti tabloidi stiilis kirjutatud, kesksel kohal on nende jaoks Chelsea ametnike omavahelised võitlused. Kui Venemaa ja/või oligarhide kohta tahad lugeda, siis soovitan Hodorkovski lugu 'Vaikuse vang' või Litvinenko 'Terror from Within'.

  7. #47

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas jott
    np, ei uskunud väga et keegi sellest raamatust väga teab though :) Kuidas sa kunagi selle rammatuga kokku üldse puutusid?
    trennikaaslane soovitas. kahjuks oli ta enda eksemplaar laenutusringis teadmata kadunuks jäänud.

  8. #48
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Viimane hea raamat oli 'A Colossal Failure of Common Sense - The Inside Story of the Collapse of Lehman Brothers'.
    (http://www.amazon.com/Colossal-Failu.../dp/0307588335)

    Kel vähegi mingit huvi maailmas toimuva ja USA finantskriisi põhjuste ja kulgemise osas, siis soovitan. Kirjutatud Lehmani trading floori vice presidenti poolt, kes mängus osales. Kõik, kellele olen soovitanud, on kiitnud. Lugeda saab ilma finantshariduseta. Isegi enda naine loeb ja kiidab.

  9. #49

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Leidsin raamaturiiulist Stephen Kingi "Misery".
    Nagu Kingi puhul ikka, ei pidanud pettuma :)

  10. #50

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VaDeXsokL-E[/youtube]

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Eile hakkasin lugema Tai-Naeratuste maa (mai Loog ja Karin Dean) vägaväga hea raamat.
    Vahepeal olen ka tasapisi võtnud Jaipur-Delhi:himaalaja: reisikohvrist leitud lood (Aime Hansen) Ka täitsa huvitav.

  12. #52

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Eile lõpetasin Videviku sarja, isegi midnight sun'i 12 ilmunud peatükki lugesin läbi.
    Ei tea miks paljud seda kiruvad, aka "täiesti mõttetu , minig vampiiripask" jne. Mulle väga meeldis.

  13. #53
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Videvik on väga hea!:)

  14. #54

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Kahju, et Meyer Midnight sun'i veel lõpetanud pole, Edwardi pilgu läbi tundub esimene osa ka väga huvitav.

  15. #55
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    31

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Ma tahaks ka vampiir olla :-X

  16. #56
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    omgomgomg, lugesin kahe ööga läbi raamatu "Private Dancer" by Stephen Leather. Mina lugesin muidugi eesti keelde tõlgitut ehk siis 'Isiklik Tantsija'
    Üldiselt keda vähegi huvitab Tai elu võiks seda lugeda. Ja kes kavatseb Taisse minna, see PEAKS seda lugema. Nuts raamat igatahes. Soovitan.

  17. #57
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Ainuke mitte-pokkeriraamat mis üldse on meeldinud on "Rikas isa, vaene isa".

  18. #58
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    lol

  19. #59
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Ainuke mitte-pokkeriraamat mis üldse on meeldinud on "Rikas isa, vaene isa".
    Kahju.

    Mul on selle raamatu suhtes alati eelarvamused olnud. Ilmselt sellepärast, et enamik inimesi tutvusringkonnast, kes seda raamatut soovitavad, ei ole minu silmis just väga ambitsioonikad. Loevad vist sellepärast, et endale head tuju tekitada (eneseabiraamat, lol). No disrespect for you, Codecci.

  20. #60
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Kahju.

    Mul on selle raamatu suhtes alati eelarvamused olnud. Ilmselt sellepärast, et enamik inimesi tutvusringkonnast, kes seda raamatut soovitavad, ei ole minu silmis just väga ambitsioonikad. Loevad vist sellepärast, et endale head tuju tekitada (eneseabiraamat, lol). No disrespect for you, Codecci.
    Ega mulle ei meeldigi see sellepärast, et sain jõhkralt uusi teadmisi. The Poker Mindset on mu lemmik pokkeriraamat ja kõige rohkem kasu toonud mulle raamatutest, olgugi, et sain sealt vist 0 uut teadmist.

    FWIW, mu raamatu sample on väike, elu jooksul ~ 10 raamatut lugenud maksimum.

Lehekülg 3, kokku 13 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES