Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 13 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 254
  1. #101

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89
    Mitu osa bourne'i sarjast üldse eestikeelsena ilmunud on ? (kaheksast?)
    Plaanis lugeda neid, kuna filmid olid juba meeldivad, seega võib oodata, et raamatud veel paremad.
    kolm vist sellest sarjast aga Ludlumi raamatuid on 10+
    edit: http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/isik?524

  2. #102

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89
    Mitu osa bourne'i sarjast üldse eestikeelsena ilmunud on ? (kaheksast?)
    Plaanis lugeda neid, kuna filmid olid juba meeldivad, seega võib oodata, et raamatud veel paremad.
    Minu teada on ainult Ludlumi kirjutatud teosed tõlgitud. Lustbaderi teostega pole kursis.

    Ludlumi raamatud on kordades paremad, kui Hollywoodi filmiversioonid

  3. #103

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Vaata, kus palju reaalikaid siin :) (ei, mul ei ole hetkel veel plaanis nädalavahetusel sinna minna aga võibolla isegi peaks)
    Meil läks kohustusliku kirjandusega vähemalt kahes viimases klassis nii hästi, et eriti ei olnudki ja kui oli siis anti nimekiri millest sai valida ja kus Hugo asemel olid "Kääbik" ja "Tšempionide eine" näteks. Õpetaja sattus lihtsalt selline.
    Üldiselt ma ei taha siin hinnanguid jagada, lihtsalt minu jaoks on arusaamatu elu jooksul 10 raamatu lugemise võimalikkus. Eelmise aasta jooksul panin huvi pärast oma blogisse kirja kõik raamatud mida selle aja jooksul lugesin. Sain umbes 1 nädalas ehk sinna midagi 50 kanti. Lugemine on nii loomulik, et ma ei kujuta teistmoodi ettegi. Isiklikult olen peamiselt ulme ja fantasy lugeja ja see mis peas toimuma hakkab ja kuidas endasse haarab on ikka võimas. Või siis on s*tt raamat sattunud :P

  4. #104

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Ma ei oska isiklikult magama minnagi, ilma et ei loeks pool tundi mingit raamatut. Kui huvitav satub siis lased varahommikuni välja. Kodused raamatud olen kõik peaaegu 2 korda vist juba läbi lugend. Kooli ajal sai palju raamatukogust võetud ja vanavanemate käest laenatud. Numbrit ei oska kokku lüüagi. 500 vast ikka elus lugend(Pole aimugi tegelt, mõttes jagasin aastad raaamatutega ja ei teagi kas 25 aastas palju või vähe). Kohustuslik kirjandus koolis mulle meeldis, enamus juhtudel. Ainuke mis halva maigu jättis oli Goethe "Faust" Siis millegi pärast oli kohe eriti vatumeelne. :D Nüüd vast enam mitte. Oleks pappi siis ostaks sitaks raamatuid. Siit teemast nimetatuid loeks juba enamus. Eriti huvitavad igast reisiraamatud ja tõsielulsied asjad. Mingid vanglaelust raamatud oleks eriti nutsid. Kahjuks hetkel finants ei luba. Kuigi raamatukogust vast midagi kätte saaks.

  5. #105
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    "Joomahullu päevaraamat" Juha Vuorinen ,just riiulist vaatasin ,selle kohta ütleks küll et väärt kraam, ja soovitan Codeccile ,arvan et sulle meeldiks ,lihtne ja ei vaja mingit deep süvenemist.

    Ise loen pigem ilukirjandust , ja lugemis harjumus juba nooremast east kuna minu perre jõudsid arvutid ja muu tehnika hiljem ja raamatud aitasid täita vaba aega mis muidu oleks täidetud teab mis lollustega.Raamatu lugemisega veel see et sõpruskonnas paljudest raamatutest tekkinud omad naljad mis raamatut mitte lugenenule ei ütle midagi aga kes lugenud oskab kohe soestada ja saab ka naerda.

    Kõikidele Ludlumi fännidele soovitan ka sellist autorit nagu John Grisham ,natuke vähem actionit aga hoiab lugejat endas kuni lõpuni. Näiteks
    "Isepäine vandekogu" ,filmina http://www.imdb.com/title/tt0313542/ Isiklik arvamus et raamat on parem

    Ja lõpetuseks küsimus kah. Mis lausega lõppeb Lutsu "Suvi" ?

  6. #106
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Grishamilt olen lugenud raamatut "Rainmaker" (ma ei tea, kas seda eesti keeles ongi)
    Ameerika kohtussekaebamise kultuurist ja kuidas sellega advokaadid saavad tohutult rikastuda. Päris haarav oli ajaviiteks lugeda.

    http://www.amazon.com/Rainmaker-John.../dp/044022165X

  7. #107
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas lennuk
    "Joomahullu päevaraamat" Juha Vuorinen ,just riiulist vaatasin ,selle kohta ütleks küll et väärt kraam, ja soovitan Codeccile ,arvan et sulle meeldiks ,lihtne ja ei vaja mingit deep süvenemist.

    Ise loen pigem ilukirjandust , ja lugemis harjumus juba nooremast east kuna minu perre jõudsid arvutid ja muu tehnika hiljem ja raamatud aitasid täita vaba aega mis muidu oleks täidetud teab mis lollustega.Raamatu lugemisega veel see et sõpruskonnas paljudest raamatutest tekkinud omad naljad mis raamatut mitte lugenenule ei ütle midagi aga kes lugenud oskab kohe soestada ja saab ka naerda.

    Kõikidele Ludlumi fännidele soovitan ka sellist autorit nagu John Grisham ,natuke vähem actionit aga hoiab lugejat endas kuni lõpuni. Näiteks
    "Isepäine vandekogu" ,filmina http://www.imdb.com/title/tt0313542/ Isiklik arvamus et raamat on parem

    Ja lõpetuseks küsimus kah. Mis lausega lõppeb Lutsu "Suvi" ?
    Küsin vastu. Millega "Kevade" algas?

  8. #108
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Grishamilt jah teosed seotud kõik advokaatide ja kohtudega ,paljud neist ka filmideks vormitud , "The Firm" ,"The Pelican Brief" jne. Mulle tema teosed täitsa meeldivad.

    "Kui ..... alanud."

  9. #109
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Ehkki elulooraamatud on žanr, milles leiab viimasel ajal erilisi jubedusi, on raamatuid, mis peavad olema kirjutatud. See raamat liigutas sügavalt. Soovitan soojalt - on inimesi, kes elavad üle aja:

    ( Click to show/hide )
    Sirvisin seda täna poes, hakkas meeldima, ostsin ja ahmisin pool raamatut esimese lugemiskorraga sisse.

  10. #110
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Neil Strauss "Mäng", nutsine soovitan.

  11. #111
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Sirvisin seda täna poes, hakkas meeldima, ostsin ja ahmisin pool raamatut esimese lugemiskorraga sisse.
    Mõnus jah. Hiljuti nägin esimest korda täiskasvanuna "Ideaalmastikku" - väga hea rolli tegi, muidu ka hea film.

  12. #112
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    ( Click to show/hide )


    Mul endal kõik sari inglise keeles olemas, ammu juba ennem filmi sai tellitud, nüüd siis ilmus ka eestikeelsena mõni aeg tagasi essa osa. Otsige hästivarustatud raamatupoodidest.

  13. #113
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Mõnus jah. Hiljuti nägin esimest korda täiskasvanuna "Ideaalmastikku" - väga hea rolli tegi, muidu ka hea film.
    Pole kahjuks näinud. Enne raamatu lugemist ma temast väga palju ei teadnud, kuna pole minu ajastu kangelane, aga üritan tema filmidega end kurssi viia.

  14. #114
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Pole kahjuks näinud. Enne raamatu lugemist ma temast väga palju ei teadnud, kuna pole minu ajastu kangelane, aga üritan tema filmidega end kurssi viia.
    Sama siin, aga raamat oli küll vägagi huvitav, kuigi ülesehitus oleks võinud mõnevõrra teistsugune olla.

  15. #115
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    lugesin eile Leo Kunnase "Kustumatu valguse maailma" läbi ja no nuts! 90 midgai lehekülge. Laustasin ja kohe jutti läbi. Patarei vanglast ja väga mahe.
    "Sõdur jumala teenrit" alustasin ka, aga see täpselt, mida ette kujutasin ja jätsin sita pooleli.
    Täna lugesin Ruitlase "Naise" läbi, ja see imo selline kesmine.


  16. #116
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    seda kustumatut.... soovitan küll väga soojalt
    eluhea ikka

  17. #117
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Praegu on pooleli "Jumalate Jäljed", Graham Hancock, kuigi olen seda kunagi lugenud on teistkordagi huvitav lugeda.

  18. #118
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Leidsin huvitava raamatu 2+2 'st, 3 päeva tagasi tuli välja:

    http://forumserver.twoplustwo.com/33...-sales-685570/

    Sisukord:
    ( Click to show/hide )


    Krisost saab tellida, 374.-

  19. #119

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Lugemine vanuseti:

    5-9 muinasjutud, Lindgren jm lasteraamatud
    10-14 Verne jm seiklus-, loodus- ja reisiraamatud
    15-19 valdavalt krimi- ja põnevusromaanid, 4-5 korda sai loetud nt Hašeki "Vahva sõdur Švejki" (vanuses 10-19 lugesin VÄGA palju, keskm. raamat nädalas, samas kohustusliku kirjanduse quittisin väikeste eranditega täielikult)
    20-29 vaimne ja esoteeriline kirjandus, Aarma, Krishnamurti, Icke (keskm. raamat kuus)
    30-34 peamiselt vaid pokkerialased raamatud ja ajakirjad, pole olnud mahti ja viitsimist eriti midagi muud lugeda (keskm. raamat kvartalis). Raamatute asmele on tulnud blogid ja foorumid..

    Samas meeldib kolada suurtes raamatupoodides, nt Foyles Londonis, kust ostsin viimati neli 2012 aasta teemalist raamatut, nt http://www.amazon.com/2012-Superstit...dp/1934708283/

    Viimati muudetud erplander poolt : 20.02.10 at 22:41

  20. #120
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Lõpetasin just Loomingu Raamatukogus ilmunud Olavi Paavolaineni "Külalisena Kolmandas Reichis". Suht hea natsi-Saksamaa kirjeldus. Keda huvitab natsismi siseelu, võib lugeda.

Lehekülg 6, kokku 13 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES