Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 130
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Tegin täna täpselt sama strateegia järgi.
    Käsi oli aint 1400 ning kasumiks 5$. 20/100bb siis. Üks vigane call oli ka, mis maksis ca 80 senti:)

  2. #22

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    kaksikud

  3. #23

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Jennifer, ma nägin sind ka nii mõneski lauas eile. Sa olid vist nimega MrJakeSmith? Täna teen siis korralikuma grindfesti. 3-5h 22tabledes, loodetavasti on hea run. Kuna eile erilist kaartide jooksu pole.

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    btw.. omast kogemusest ütlen, et rahalised eesmärgid omale sättida on halb.. mingi hetk kui väike swong on peal.. või tähtaeg hakkab lähenema, siis tikud kärsituks muutuma ja hakkad kaheldavaid liigutusi tegema.. parem võta omale volume või winrate eesmärgid...

  5. #25

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Ütleme nii, et ma ei sea seda oma nö elueesmärgiks saada nüüd selle kuu lõpuks 500$ kokku, vaid nagu lihtsalt, kui suudan 500$ peale mängida, muretsen PT3 litsensi ja jätan 100$ järgmise aasta depositiks. Ülejäänu eest üritan muretseda normaalse laptopi(ise muidugi juurde pannes). Aga need plaanid jäägu sinna paika...

    Btw, kas ma kindlalt peaks võtma rahad välja starsist?

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Tsitaat Algselt postitas seep
    Btw, kas ma kindlalt peaks võtma rahad välja starsist?
    täna pole vist laias maailmas kedagi, kes sulle seda oskaks 100% kindlusega öelda.

    ise ma arvan, et stars võiks olla üks kindlamaid kohti kus võid raha sees hoida. va juhul kui sa oled <21

  7. #27

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Selge, hoian rahad sees, kui miskit juhtuma peaks, siis küll leiab viisi kuidas need rahad ikkagi kätte saada. Õhtul/öösel updaten oma graafikuid ja state... siis on näha, kuidas läinud on, ning võib-olla et juhtub ka mõni huvitavam käsi, mille üle arutleda.

    Edu laudades!

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Jep. Poiss tegi endale kunagi sinna konto, mina võtsin üle :D
    Anna siis kindalt teada, kuidas sul run läks.
    Mina jätan tänase päeva vahele. HEMi järgi on mu kõige mustemaks päevaks just teisipäev, kus olen üsna palju kaotanud :D
    Ei hakka saatusele vastu ja võtan täna kergemalt:)

  9. #29

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Päev vabaks võtta on hea idee. Analüüsi oma mängu... vaata PTst või HEMist mis iganes sa kasutad, millega kõige rohkem money oled kaotanud viimaste sessioonidega ja mõtle need uuesti läbi... Ise teen iga tunni tagant korraks lauad kinni(nkn enamus hapuks kätte läinud ja ei jõua sulgeda/uusi avada ka kohe), addin handid PT3me, vaatan graafikut, uurin natuke millega ma kõige rohkem kaotanud ja värki...

    Ning siit ka üks käsi, mille üle võiks arutleda natukene. Küsimus siis selline - oleks pidanud reraise peale foldima?
    ( Click to show/hide )

  10. #30

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Nonii, mängisin 3h, kokku 3047 kätt. Üritasin võimalikult palju lahti hoida laudu(enamus ajast 24 lauda korraga lahti), ning runnida ~10bb/100 on normaalne?

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Palju kasumit tuli?:)

  12. #32

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    ~10bb/100-le on väga normaalne winrate.
    Eks ta sinna 6$ kanti sai kasumit

  13. #33

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    3000 käe kohta tuli circa 14$ kasumit.
    Proovisin 150bb stackiga sama tehnikat. Ei tööta! Kõik annavad au, et ostan 150bb sisse. Samas 100bbga sisse ostes on kõik kohad päkapikke täis, kes teeksid kingitusi.

    Nii, kuna mul sai kopp ette 24tablemisest, siis nüüd lasen FS 8table ja tegelen rohkem value välja peksmisega kui ainult kaartide ootamisega. Tulemus siis sellest väikesest 100bb BI ultratight mängust on järgnev - võidetud 12,45$; Käsi mängitud 4329; winrate 14,7bb/100

  14. #34

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Kui kuskilt mujalt abi ei saa, siis riverist ikka saab :-[
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP2 ($4.15)
    CO ($6.29)
    Button ($2.07)
    SB ($5)
    BB ($5.45)
    UTG ($1.82)
    Hero (UTG+1) ($6.28)
    MP1 ($2.85)

    Preflop: Hero is UTG+1 with 2 , 2
    1 fold, Hero bets $0.08, 2 folds, CO calls $0.08, Button calls $0.08, 1 fold, BB calls $0.06

    Flop: ($0.33) 5 , J , 9 (4 players)
    BB checks, Hero checks, CO bets $0.24, 2 folds, Hero raises to $0.70, CO calls $0.46

    Turn: ($1.73) 4 (2 players)
    Hero checks, CO checks

    River: ($1.73) K (2 players)
    Hero bets $1.20, CO calls $1.20

    Total pot: $4.13 | Rake: $0.20

    Results:
    Hero had 2 , 2 (one pair, twos).
    CO had 7 , K (one pair, Kings).
    Outcome: CO won $3.93

  15. #35

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    seleta mõttekäiku.

  16. #36

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Vastane oli totaalne callimismasin, kui tal oli mõni käes olevatest kaartidest suurem kui lauas siis ta alati callis maha... kui miskit head oli siis raises. Sain selle raha coinflipiga tagasi paar kätt hiljem TT vs AK


    LÖÖGE MIND! Miks ma nii tegin???
    ( Click to show/hide )

  17. #37

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    panid ta slowtatud overpairi peale (if moron)

  18. #38

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    NL2 eriti geeniuseid pole...

    Agh, öelge, kas mu statid on liiga nitiks ja passiveks läinud? ma olen täiesti segaduses!

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    beti rohkem nii flopis kui turnis, siis saad riveris ka kergemini rahad sisse. alla poole poti bette ära küll endale külge harjuta. las dongid teevad seda, eks?

  20. #40
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    beti rohkem nii flopis kui turnis, siis saad riveris ka kergemini rahad sisse. alla poole poti bette ära küll endale külge harjuta. las dongid teevad seda, eks?
    pool või parem 2/3 potti , saad rahad sisse paremini ja ei callita igast pasaga sind maha ja ei hittida mingit jura...

    Ise grindin Trios NL 4 laudu ja teen korraga 4-6 lauda (keskndun volüümile ja kindlale rangele ja seni toodab) hetkel 70 euri peal. rake peaks ka tulema aasta alguses siis saab sealt juurde veel 20+ euri ... ehk grind grind grind ja rake back ning kindel grindimine viivad tasapisi winrate ülesse.

    üks ulmelisemaid beate oli eile mul KK vs Q4o pres allinn ja runner runner 2 pair ... aga täna hommikune sess oli hea kaart pidas ja sain +26-28 euri 2 tunniga :)

    edu seep.

    ise kolin kas vast starsi aasta algusest, tahaks korraliku depo teha, et boonus lahti grindida

Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES