Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 4567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 130
  1. #101

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Seep - kuskohal sa PT3s selle player details ülevaate kätte saad? Ei leidnud sellist raportit üles.

    Tulemused sul väga head, olen sind laudades päris tihti näinud ja hea meelega vaataks ka videot, et kuidas mängid. Edu!

  2. #102

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Tsitaat Algselt postitas seep
    Oh jeerum... NL2 biitin räigelt ja siis lähen nl5 ja sakin sajaga??? mis toimuub??
    Kusjuures sama siin.

    Olen möödunud kahe nädalaga jõudnud mängida üle 60K jaotuse.
    Sellest 46K kätt NL2-es ja ülejäänud NL5-es.

    NL2 läheb nagu lepse reega: ~22 bb/100. Kõik päevad plussis ja graafik nagu mustikas !

    ( Click to show/hide )


    Samas NL5 on täielik fail.

    ( Click to show/hide )


    Ja seda just kõiksugu suckoutide ja coolerite arvelt. Ise arvan küll et üritan sama mängu teha mis NL2-es aga mine sa tea.

  3. #103

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Ma arvan ka, et teen sama mängu aga statid näitavad hoopis miskit muud?!?:O:O Ei suuda ennast häälestada samasugusele nagu NL2 ka:(

  4. #104

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Player detailsi saad nii et otsid nime sealt üles, ja siis valid detailsi :D
    EDIT: MINGE P**** saan niii räigelt suhkamit NL5:O:O

  5. #105

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Sorri, et postitan siia oma coolereid... kuid see aitab maha rahustada mind! AGAHJIJHSE Kogu teenitud kasum lendas taevasse:D
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  6. #106

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    3nda puhul kommenteeriks nii palju, et kutt oli täisdonk ja ülepaar oli tihtipeale suht nuts käsi.

  7. #107

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Esimese puhul on võimalik preflopist ka maha visata pärast CO reisi. Juhul kui tolle statsid viitavad regularile.

    Olen vähemalt niipalju arusaanud, et solid mängijatega (ja-jah, selliseidki leidub NL2-es, ja mitte üksikuid), kelle näitaja 20/10 ja alla selle ei maksa sõtta minna. Kui oledki ees, siis nad ei maksa niikuinii ja kui maksavad, siis enamasti oled löödud.

    Ise väldin nendega mängu. Olen flopist/turnist KK ja AA-sid muckinud korduvalt, kui selline aktiivseks muutub. Seal on piisavalt teisi fishe kelle raha järele minna palju väiksema riskiga.

    EDIT: nojah, tegelikult ei saa foldida muidugi enam, pot on liiga suur. BB mängis muidugi üsna triki. Kõigepealt callib KK-ga rereisi, siis slowplay flopist.

  8. #108

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    see kes reraises oli mingi täisdonk nagu 90% NL2 mängijatest. aga ma callisin sp et BB callis ka, mis andis mulle piisavalt pot oddse, et minna jahtima seda. Poleks bb callinud, oleks foldinud. Aga jah, rõhutaks, et mul pole veel HUDi... seega statte ei näe:(

    Uurin natuke 2+2 ringi, võibolla on mingit abi seal NL5 beatimiseks...
    EDIT: Tegin natuke oma viimaste sessioonide stattide uurimist ja vaatasin kuidas mänginud olen... Ma olen oma mängu stiili muutnud... 12/9 pealt 13/10 peale ja sp ka ilmselt sitad tulemused

  9. #109

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    3. käsi on ilmselgelt overplayed

  10. #110

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Mismõttes Leits? Oskad äkki selgitada?

  11. #111

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Sry vaatasin et riveris olid raisenud.. my bad .. nojah cooler

  12. #112

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Pole hullu! Aga ma proovin nüüd uuesti NL2 LAGi 4table. Üritan täna mingitki moodi saada hääle peale videole...
    Kas 63/54 stattidega võib olla võitev mängija nl2?:D Tegin ainult 1 vale otsuse, muidu oleks kasum kuskil 6-7 $ peal, aga nüüd jäi siis 1.17$ peale. Siiski 29,25BB/100! WIN! Vahelduseks hea mõnus, TAGile.:P

    Oeh, vaatasin video uuesti üle, 25 min, pole nagu midagi sinna peale rääkida... 24 lauda lahti käib asi väga kiirelt ka, et ei jõuagi eriti midagi seletada... Kui miskeid küsimusi on, siis küsige julgelt.(muidugi ma alles uploadin video üles ja õhtuks vast saab laetud.

  13. #113

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Kutid! Ma leidsin oma leaki üles NL5st ;D Tänu 2+2le... Seal oli üks teema, kus räägiti minbetidest. Pmst 99% kui minbetitakse siis nad lähevad showdownini välja ja 75% ajast sa oled taga, sest minraisetakse paremate kätega. NL2s seda probleemi polnud, seal olid lihtsalt pussyd ja minraisesid sest rohkem ei julenud. Järeldus: Kui head readi pole, siis minraisele lähme vastu ainult monsteritega. (see ei kehti preflop, kus on hea setmineda ja antakse ideaalsed oddsid selleks)

    EDIT: Täiesti haige kuidas tänane päev sakib... Set vs kõrgem set, kunnid vs ässad jnejne... masendav!!! Ma olen all mingi 77$ peal:(

  14. #114

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    http://www.upload.ee/files/320115/NL2.part1.rar.html
    http://www.upload.ee/files/320100/NL2.part2.rar.html

    Oehh, mu netile on meeletu koorem see uploadimine, aga kahjuks ei suutnud mingid tarka juttu sinna peale panna, seega on ilma jututa, aga õnneks 25 minutit täiesti mõttetut tavalist 24 tablemist NL2. Küsimused ja arutelu on oodatud! Kui keegi soovib mingit täpsemat hand review'd siis andku teada, otsin üles.

  15. #115

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Vastas tundmatu
    Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 445204
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $3.12
    BB: $6.91
    UTG: $4.76
    UTG+1: $2.58
    Hero (UTG+2): $5.63
    MP1: $9.01
    MP2: $0.45
    CO: $2.00
    BTN: $3.83

    Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG+2 with K A
    2 folds, Hero raises to $0.08, 4 folds, SB calls $0.07, BB calls $0.06

    Flop: ($0.24) A 8 2 (3 players)
    SB checks, BB bets $0.10, Hero raises to $0.30, SB folds, BB calls $0.20

    Turn: ($0.84) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.62, BB raises to $1.24, Hero calls $0.62

    River: ($3.32) 2 (2 players)
    BB bets $5.29 all in, Hero ???
    ( Click to show/hide )


  16. #116

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    no kui sa turni min raise callisid juba, mis see river siis muutis .. as played .. call ...mingi Ax tundub sellel vastasle olevat .. easy call?

  17. #117

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    neeeed halp!

  18. #118
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mingi Ax tundub sellel vastasle olevat .. easy call?
    Kas Sa palun seletaks kuidas Sa jõudsid järeldusele, et vastasel on Ax, mis ei ole A8, A2, A3 või südamekestega Ax? Turni gayraise ja riveri shove näitab küll kõike muud kui suvalist Ax-i.


  19. #119

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    selline gayraise riveris= kindlalt väga tugev käsi. Samas, oleks ta teinud riveris mingi sellise normaalse beti 2$ vms, oleks maha callinud...

  20. #120

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Ehhe, ma sain nüüd aru, et on kaks võimalust, kas ma 1tablen või räigelt multitablen(18+ lauda). Vastasel juhul ma näen kuidas mu nutsist muutub 2nd nuts ning riveril kotitakse ära ja mu enesetunne läheb halvaks ning ma ei suuda ka teistel laudadel keskenduda siis enam. 1tabledes lihtsalt on emotsionaalselt kergem.

Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 4567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES