Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567
Näidatakse tulemusi 121 kuni 130, kokku 130
  1. #121

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Olen öelnud endale, et ei shortstacki kunagi, kuid mul on mingisugused hood... nagu te teate! Läksin NL25 kiusama kutte SSiga :D ja lauas on veel üks SSer kes on juhuslikult supernova LOL.

    EDIT: WTF NL25 on paksult täis supernova SSereid??? Toidab vist hästi!

  2. #122
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    vt tüüpide graafikuid ka, usun, et enamik neist on cashis siiski kaotavad mängijad?

  3. #123

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Lmao selles limiidis võitvad mängijad aga suuremas limiidis bustoks tõmmanud:D

  4. #124

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Sain SSides vähemalt enesekindluse tagasi. Nüüd tagasi 90$ peal. ;D NL5te lammutama nüüd!
    EDIT: yeah right... kõik kohad kus nupud sisse panna on korrektne, tuleb välja et riveriga tõmmatakse kott pähe! 84 peal nüüd-.-

    E: Tegin testi pärast DONe, 18 tükki korraga, kasumit tuli siis miskine 7$, kuid neid on nii pain in the ass mängida... :-[

  5. #125

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Kutid, pean kurvastusega ütlema, et liigun tagasi NL2... FML! Nii ei saa lihtsalt koguaeg kotti saada... kõik nuts käed crackitakse ära >:( BR siis 60$ peal...

    E: Kuid see kõik on pläma varjamaks mu sitta mänguoskust. Võib-olla ongi bad run, aga ma üritan oma mental parti korda saada, ning siis peaks kõik palju ilusam välja nägema!

  6. #126

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Kahju , et ei olnud edukas shot kõrgemale. Aga pole midagi, küll õnnestub. Kogume kogemusi NL2 tasemel ja eks saab siis rolli kasvades väikseid NL5 shotte teha. Arvan ka ise pidevalt, et nüüd oskan juba hästi aga ikka midagi ei asenda kogemust :) Kogemus on see mis aitab õiges kohas foldida ja biidi korral mitte tilti minna - mul on kogu pokkerielu olnud vaid natuke üle 3 kuu :D

    See käte crackimine on midagi mis tuleb lihtsalt aktsepteerida kui mängu osa. Olen püüdnud mitte tõsiseslt võtta neid asju. Ja kui bad run üldse siis ei maksa meelt heita vaid oodata kannatlikult oma korda - küll tuleb mõni hea fish sinu nutsi vastu AI. Mentalis on ülipalju kinni sest no ei saa kuidagi mängida kui palju segajaid vahel, tahtmist ei ole või oled tiltis. Aga tulemused on hoopis super , kui keskendud ja võtad asja tõsiselt.

    Hea näide mul eile kus pärast tööd tõmbasin tilti end pärast esimesi kaotusi ja lasin -10$. Õhtul rahulik keskendumine ja hea mäng ning +20$

  7. #127

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    tubli oled

  8. #128

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Kalamees läheb kalale! Väike rahulik kalapüük NL2s täna siis enne pidu. Teen varsti kuu kokkuvõtte ka ära...

    Edit: Selleks aastaks on pokkeriga minul kõik. BR seisab starsis 56.73$ peal. Ja madal on BR sellepärast, et ma lollipeaga olen teinud turniire... nagu te teate. Aga ma annan uusaasta lubaduse. Alla 100 buyini ma ei tee seda turniiri... ehk. kui on 1,1$ turniir, siis selleks peab BR olema vähemalt 110$. Kuna praegu on oma 32$ ära läinud turnade peale-.-. FPPsid on teenitud see kuu 612.16. Aa ja kas keegi oskab öelda, ega need FPPd 0i ei lähe aasta vahetudes?


    Siin mu üks viimasemaid käsi...
    ( Click to show/hide )


    Aga ma tänan kõiki, kes on viitsinud lugeda mu "päevikut. Kahjuks eesmärgist jäin väga kaugele :D aga pole hullu! Uuel aastal uue hooga. Kuu ajaga on mu kogemuste pagas meeletult suurenenud! Järgmisest kuust alustan aasta ajalise päevikuga(loodetavasti ikka mängin nii kaua...). Aga aitäh teile, head vana aasta lõppu ja uue algust, ning võimsaid heatereid laudades!

  9. #129

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    ma olen kh samal tasemel sinuga ja proovisin 60doltsi peal Nl5 beatida aga ei õnnestund kuidagi. Kaartid olid väga ebasõbralikud minuvastu.
    Niiet tuleb natuke aega veel nl2 mässata.

  10. #130

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    adminnid võivad selle teema lukku panna vms... sest alustasin uue päevikuga...

Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES