Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 130
  1. #1

    Seep - detsembri lõpuks 500$

    Tervist, alustasin siis grindimist NL2st dets alguse paiku PokerStarsis. Alguses kuidagi ei tahtnud vedu võtta, uurisin, õppisin... Esimene deposit oli siis 10$, seda mängin ka hetkel. kui ma olin kuskil 4000 kätt mänginud, olin ikka veel breakeven. Mõtlesin siis mis kamm on, uurisin siit foorumist starting hand charte, panin preflop mängu paika, siis hakkas asi juba positiivset asja näitama. Vahepeal hakkas PT3 jupsima ja pani mind müstiliselt palju mind kasumisse, seega ma alustasin uut graafikut. Hetkel on siis uuest graafikust mängitud 6161 kätt, viimase 1400 käega sain alles õige nõksu kätte, millega võimsalt biitida NL2te, 75$ pealt lähen ülesse NL5te.

    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )




    Üritan siis updateda esimest posti iga kord mil mängin, et kogu arengust oleks lihtne ülevaade. Eraldi hakkan postitama käsi, mis tunduvad kahtlased, ning nendele ootan arutlust.

    Asi mida veel tähele olen pannud, et kui osta FS siis kõik kardavad, ning valuet mingitelt kaartidelt kätte saada, on pea võimatu. Sellepärast ma mängin 3$ stackiga.

    Kõike paremat teile laudades!

    PS! Spoilerites on vanad graafikud/detailsid(esimeses postis)

  2. #2

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Mis te arvate, kuidas oleks pidanud mängima?
    ( Click to show/hide )


    Edit: Sorry, converter pani segast.:D

  3. #3
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Seep näita mis sul käes ka oli ;D

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    insta call:D

  5. #5

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Instafold

    NL 4 vms selline all-in flopil on mingi 95% ajast set

  6. #6

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Mind huvitab lihtsalt, kas ma tegin sessi parima otsuse, või halvima. :P

  7. #7
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    pigem fold - microdes on overbetid=nuts

  8. #8

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Just tegin pulli pärast NL2 paar päeva tagasi, sama olukord, aga üks oli veel potis QQ-ga. Mõlemad foldisime välgukiirusel oma ülepaari, näitas setti. 250bb deep kah veel. Nii nad raha teenivadki, kuna saavad nii tihti calli, et nad ei kaota valuet nende overbettidega.

  9. #9

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    See käsi lõppes sellega, et ma ei investeerinud enam ühtegi penni sellesse kätte. Pärast seda 1400 käelist hotruni, mul oli mingi 600 käeline doomswitch. Kõik KK(4 või 5 korda) crackiti mingi 5-8 taoliste kätega, kuigi mängisin väga agressiivselt. Õnneks õige käte range tõttu, ma suutsin selle doomswitchi ära tappa ja mängida ennast ikka tagasi sinna, kus oli enne doomswitchi.:)

    EDIT: Mis te arvate, kas oleks mõtet 75$ BRiga minna NL5es kätt proovima? kui NL2 läheb 15bb+/100 käe kohta?

  10. #10

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    :o mingi väga hull päev... koguaeg mind kotitakse kaart kõrgema mastiga, kõrgema reaga jne..., kokku selle kogu jamaga kaotasin 7$ seega olen all 43.74$ peal. Nüüd siis lasen tõsist grindi paar tundi 100% ranka tabeli järgi, vaatan mis tulemust annab.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Ootan põnevusega su tulemusi :D

  12. #12

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Okei, sain ühe standard cooleri, tänaseks aitab... kokku täna -9$~, BR seisab 41,43$ peal. Homme hakkan vaikselt 2 laua grindiga laskma... prolly terve päev, sest vaja lugeda läbi üks raamat, ning 2 lauda selle kõrvalt on köömes. Seda ranka tabelit sain ainult paarsada kätt mängida... kopp sai ette pokkerist tänaseks, parem lõpetan, kui mängin halva tujuga.

  13. #13
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    hey.Tule pacifikusse NL2

    ma pole kuskil nii palju fishe näinud.
    A9o AI pres,A10o AI jne.
    Tegin täna tunnikese siis,kuna NL10 lauad olid "kadunud" ja niisama ei viitsinud vahtida...
    Ja edu,isegi kui otsustad PS jääda!

  14. #14

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Nii palju, kui ma olen erinevaid pokkeritube proovinud, siis ainukesena on PSi soft meeldinud... võib-olla, et uuel aastal tulen chekin üle. Aga mu eesmärk on ikkagi jõuda kõrgemasse limiiti kevadeks(NL50), ning PSi laudade valik on lihtsalt meeletult suur.
    Naer, ütleme nii, et on ka selliseid vendi ;D
    ( Click to show/hide )

  15. #15

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Nonii, sai siis väike sess tehtud... 12 tabledes, ma ei suuda lihtsalt 100% ranka tabelist kinni hoida, sest nii palju fishe on, kes lihtsalt vabatahtlikult annavad raha ära, ning see piiras meeletult.
    ( Click to show/hide )


    Edit: Kuna tuju hetkel hea, siis kasutan ära PokerStarsi laia turniiride valikut ja proovin käppa 1,1$ MTT 1000$ guaranteedil, selle kõrvalt siis loen raamatut kah... algus on nkn puhas abc

  16. #16

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Erm eino andke abi... 65 koht siis, mul oli 66, suht lowstack M alla 5e, eelnevalt oli üks limper, pushin all in 66ga, siis see sama limper mõtleb kaua, ma just naersin endamisi, et ülinaljakas oleks, kui tal oleks 55, ennäe imet, tal oligi 55 ja siis oli ka flopis tal kolmik-.- How lame! >:(

    BR seisab sis 66.4$ peal, muudan natuke oma reeglit, 75$ pealt lähen NL5te, kui kukun 65$ peale tagasi, siis kolin tagasi NL2te, mis arvate, on kiiduväärt idee?

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 550

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Tsitaat Algselt postitas seep

    BR seisab sis 66.4$ peal, muudan natuke oma reeglit, 75$ pealt lähen NL5te, kui kukun 65$ peale tagasi, siis kolin tagasi NL2te, mis arvate, on kiiduväärt idee?
    kiidan heaks selle idee.
    Ja nl2-s sa ei saakski dets. lõpuks 500 täis, nagu plaanitud. Edu

  18. #18

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    :'( Tegin mingi 800 kätt cashi hetkel... täiesti masendav, kõik kunnid, kõik ässad crackitakse ära preflop alliniga mingi pasa poolt. Kaotasin circa 5$. Tänaseks aitab pokkerist.
    Oeh, varsti hakkab puhkus, saab mõtted argipäeva muredest ja probleemidest eemale, ning loodetavasti teen mastergrindiga ennast 500$ peale... Hetkel on nii, et mängin mingi 700 kätt vms, mitte ühtegi reaalset kätt pole, ja pole ka ühtegi reaalset fishi, tüdimus tuleb peale nii... aga et siis homsest/ülehomsest saab hakata rahus grindima, ning 8-9 päevaga see ära grindida pole midagi hullu, kui korralikult mängida.

  19. #19

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    Mõnikord peab isegi NL2s 3 bulletit loopima, et saada kutt foldima.:P
    2 kätt järjest... pärast seda kutt lasi quiti

  20. #20

    Re: Seep - detsembri lõpuks 500$

    Tegin miski 1000 kätt 22 tabledes, lihtsalt huvi pärast proovisin. Võtsin strateegiaks ainult setmineda või premm käsi mängida. raisesin alates TTst tund aega ja NL2s kasumit pea 4$. Üks missclick ainult, mis läks maksma 1$ aga siiski. Lihtne viis biitimiseks. Jooksin siis circa 10bb/100

Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES