Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 43
  1. #1

    Otsin coachi - LEITUD!!

    Tere,

    kuna tunnen, et enam üksi hakkama ei saa, siis mõtlesin abi paluda. Otsin inimest, kes viitsiks minu mängu parandamisega pisut tegeleda kuni jõuan välja NL25 limiiti beativaks mängijaks. Hetkel mängin NL10 NL ja 80K käe jooskul break even. Coach võik korra-kaks nädalas vaadata üle minu mängitud käed ja võiks teha vastavalt vajadusele ka mõne treening sessi läbi skype näiteks. Endal mingi teoreetiline põhi all olemas läbi loetaud Sklansky pokkeriteooria näol. Tellitud on Poker Theory and practice. Ühesõnaga päris nullist minuga alustada ei ole vaja. Pot oddisd ja positsioonid on selged enam vähem.
    Tasuks pakun tulevasest profitist 50% kuni 500$-ni. Arvan, et hea koostöö korral on antud profit võimalik teenida minu puhul 2 kuu jooksul. Alustamisekls olemas bankroll 200$, millega saab algust teha. Kedagi petta ei kavatse ja luban olla hea õpilane.


    Ilusaid pühi soovides ja pakkumisi ootama jäädes,
    Erik

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Otsin coachi

    Lihtsalt mainin, et kas ei oleks odavam massiliselt käsi postitada strateegia foorumisse? Kuigi coach ei tee kunagi halba...edu.

  3. #3
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Otsin coachi

    mis saidil mängid ja kas FR või 6max?

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Otsin coachi

    Ma ise ka break-even nüüdsest aga kui annad mulle oma need 80,000 kätt (ekspodid, pakid kokku ja annad mulle) siis teen jõulukingi ning võin vaadata käed üle. Midagi detailset ei tee, suht linnulennult ja annaksin oma mõtted sulle, mis su mänguga tekivad ja mis minu arvates valesti.


  5. #5

    Re: Otsin coachi

    Oi, see oleks suurpärane!! Igatahes kärpisin natuke käsi, mis annan üle vaatamiseks, kuna esimestel päevadel sai igasuguseis lollusi tehtud ja need tekitavad rohkem segadust, kui kajastavad minu praegust mängu. Ühesõnaga saatsin sellel kuul mängitud käed NL10. Kokku 55K. Kas statistika on ka oluline või kuvab HEM need automaatselt ise, kui käed sisse importida? Käed on pakitud kujul saadaval siin: http://www.upload.ee/files/310242/Ex...Hands.rar.html
    Faili suurus on 7MB. Kui on mugavam, siis võin need ka mailile saata.

    Aga veelkord, AITÄH headele inimestele.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Otsin coachi

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000
    Oi, see oleks suurpärane!! Igatahes kärpisin natuke käsi, mis annan üle vaatamiseks, kuna esimestel päevadel sai igasuguseis lollusi tehtud ja need tekitavad rohkem segadust, kui kajastavad minu praegust mängu. Ühesõnaga saatsin sellel kuul mängitud käed NL10. Kokku 55K. Kas statistika on ka oluline või kuvab HEM need automaatselt ise, kui käed sisse importida? Käed on pakitud kujul saadaval siin: http://www.upload.ee/files/310242/Ex...Hands.rar.html
    Faili suurus on 7MB. Kui on mugavam, siis võin need ka mailile saata.

    Aga veelkord, AITÄH headele inimestele.
    Tõmbasin ära. Õhtu poole proovin anda miski hinnangu.

  7. #7
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Otsin coachi

    Jõulud on ikka imede aeg!

  8. #8

    Re: Otsin coachi

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ma ise ka break-even nüüdsest aga kui annad mulle oma need 80,000 kätt (ekspodid, pakid kokku ja annad mulle) siis teen jõulukingi ning võin vaadata käed üle. Midagi detailset ei tee, suht linnulennult ja annaksin oma mõtted sulle, mis su mänguga tekivad ja mis minu arvates valesti.


    Respect.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Otsin coachi

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Jõulud on ikka imede aeg!
    Loodame, et Härra Kotkas1000 kasutab oma võimalust maksimaalselt, ning kunagi tulevikus teeb kellelegi teisele samasuguse heateo.
    Ära siis unusta meile rääkimast, kuidas Su mäng muutus ning kuidas edasi läheb : )
    Soovin Edu!

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    Respect.
    +1

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Otsin coachi

    Midagi eriti põhjalikku ma ei teinud aga viskasin kiire kotkapilgu peale :)

    Esmasel vaatlusel on "kotkas1000" mängust ja mängu põhimõttest üpriski hästi aru saanud. Ta on preflopis tight-agressiivne mängija, kes jätkab agressiooniga ka postflopis. Samuti mõistab positsiooni kasulikkust ja sellest tulenevaid eeliseid. Seetõttu esmapilgul midagi hullu silma ei hakanudki ning kogu üritus nõuaks põhjalikumat analüüsi aga siiski siiski ühtteist jäi silma.

    Minule tundub [ma võin muidugi eksida], et kasutaja "kotkas1000" tahab võita 10NL'is [$0.05/$0.10] liiga paljusid mängupanku. Sellele vihjab tema kõrge W$WSF (Won $ When Saw Flop ehk kui tihti võidab mängupanga, kui näeb floppi], mis on tervelt 42%. Ma toon võrdluseks ennast, kus minu W$WSF 10NL ja 25NL mängudes omal ajal oli 38% ning minu mäletamist mööda oli ta enam vähem sama kuni 200NL-ini!

    Veel vihjab "võida iga pank" sündroomile "kotkas1000" kõrge CBET% (76%, see on hea!) ja sellele järgneb üpriski kõrge Turni CBET%, mis on tervelt 52%! Võrdluseks tooks jälle ennast, kus ma tegin flopis cbeti 86% ajast (see liiga palju aga tollal ma ei jaganud headest ega halbadest floppidest midagi) ja turnil kõigest 29% ajast ning riveril 54%.

    Tooks siinkohal näite ja küsiks härra "kotkas1000"-ndel, et kuidas ta käitub sellistes olukordades.

    Sul käes TT. Raised PF, vastane callib. Flop K42, sa teed jätkupanuse ja vastane jälle callib. Mina 10NL'is siin enamus ajast check-foldiks ja loobuks pangast. Tõsi meie kümnete paariga tehtud panuks võib olla siin väärtustõste aga ma leian, et 10NL ei ole koht herocallideks, suurteks bluffideks ega nn. "thin valubettideks" (TT-ga bet on seal suhteliselt thin). Tuleks ainult valuebettida ja seetõttu samas käes ma AK-ga paneks kolm tänavat jutti bette või turni check-raiseks.

    Teine näide. Sul käes 9Ts. Tõstad enne floppi, vastane callib ja flop tuleb 843. Teed jätkupanuse ja turn on A. Siin on suhteliselt hea koht bluffimiseks aga 10NL ma seda jällegi ei teeks. Ma check-foldiks oma käe.

    Üldiselt ma teeks sinu asemel jätkupanust jätkupanust sama tihti nagu praegugi aga turnil jätkaks ainult käega, millega ma julgeks enamus rivereid ka tulistada. Käteks, millega ma turnil tulistaks oleks siis top paar ja tugevamad käed või tõmme (ka tõmbed, mille sain turnist) või kui on tõesti väga ideaalne koht lasta uus barrel. Aga enamus ajast peaks olema kogu üritus value peale ja kui valuet ei ole siis alla andma!

    Siis järgmine asi on WTSD (Went to Showdown - kui tihti läheb showdownile). See on sul 26%! Ära mine nõrkade kätega SD-le ega ära calli nõrkade kätega riveril tehtud bette. Vabalt võid JT-ga foldida AT432 boardil, kui vastane teeb poole mängupanga panuse!

    Ning viimane, mis viitab "võida iga pank" sündroomile on fold to 3bet, mis on kõigest 46%! FOLDI! FOLDI JA VEELKORD FOLDI, kui tehakse su avangule ületõste! Ei ole patt, kui see statistika on sul 75%! Isegi kõrgetes limiitides mängijad foldivad 70%+ ajast 3betile. Preflopis mängi lollikindlalt mängu, eriti 10NL. Kui sul on käes KK+ siis ületõste peale küta otsa. Kui sul on käes QQ, AK või JJ siis küta ka otsa, kui vastane on short-stack või on blind vs blind olukord ning vastane kaitseb oma blinde! OOP (Out of Position) ALATI sa kas TÕSTAD üle või FOLDID. Easy game, IP (In position) võid võtta floppi 99+,AK aga KK+ lükka alati otsa, nad callivad sind maha! Ja isegi AK, JJ ning kohati ka QQ foldimine enne floppi 10NL mängudes ei ole suur viga.

    See mängija foldib üle 70% ajast ületõstele: http://www.pokertableratings.com/sta...arch/Marccus85 Teenib vähe?

    Minu nõuanne:
    Võta end kokku! :)

    Preflop
    Preflopis ole nii nagu oled v.a. austa 3bette. Võta omale eesmärgiks, et see number oleks 65%+. Kui sa jõuad kõrgetesse limiitides (400NL+), kus juba kasutatakse ära mängijaid, kes foldivad 3betile palju siis võid seda langetada aga praegu on sul sinnani väga pikk tee.

    Postflop
    Flopis jätkupanust tee samatihti, kui praegu aga turnil mine kindlalt tightimaks.

    Turnil ja riveril pärast jätkupanustamist käitu:
    a) ära bluffi! ära bluffi! ära bluffi! ära bluffi! ära bluffi!
    b) turni beti ainult käega, millega sa oled nõus bettima ka riverit!! V.a. tõmbed, mis ei tule riveriks kokku! Tõmmetega üleüldse harju ka bettima turne. Ning aeg ajal check-raise turne valmis kätega (mastid, read, kolmikud jne, jne)
    c) kui turnil checkid, siis eesmärgiga check-raiseda või check-foldida, mitte check-callida!!!
    d) ära calli rivereid kätega, millel ei ole suurt showdown valuet! Näiteks TT-ga A4927 laual!

    Üldiselt ma soovitan mängida agressiivsemalt, eriti 10NL. Kui sul on käsi, millega sa tahad all-in saada siis tõsta, tõsta, tõsta. Üleüldse calli vähem ning proovi mängida nii, et sa ainult betid ja raised, üliharva callid (kõige halvem mäng on check-call, see vajab liigagi head infot, et seda teha). 10NL on valuemaailm ja võta valuet. Valuet sa saad peamiselt bettides ja raisedes, kuna vastased teevad liiga palju halbu calle. Seega sina beti ja sunni neid tegema viga, kui sa ise ei beti ,siis betivad nemad ning sina oled see, kes hakkab tegema vigu...

    Loodan, et aitas ja loodan näha näiteks iga paari päeva järel statistika, et kuidas läheb :)


  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Otsin coachi

    Parandasin trükivead. Loodan, et liialt keeruline jutt ei ole. Kui miski jäi arusaamatuks siis küsi.

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Otsin coachi

    See on õige, et valuebet callimistega(et ala mis tal siis on Axxxx boardil TT-ga) läheb kalliks. Juba 2 valuebeti mittecallimisega võid juba lasta sisse blufi!
    Ma küll ei tea kas kõrgetel limiitidel on ka valuebet bluff olemas?

  13. #13

    Re: Otsin coachi

    Sain ka räigelt infi ranka postist :o

    (y)

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Otsin coachi

    Tsitaat Algselt postitas privador
    See on õige, et valuebet callimistega(et ala mis tal siis on Axxxx boardil TT-ga) läheb kalliks. Juba 2 valuebeti mittecallimisega võid juba lasta sisse blufi!
    Ma küll ei tea kas kõrgetel limiitidel on ka valuebet bluff olemas?
    Ma ei vaadanud konkreetseid käsi ja ma ei tea, kas ta reaalselt ka nii teeb aga tõin näite, et 10NL see ei ole eriti hea. Küll aga suurtemates limiitides (või isegi mikros, kui on info, et vastane läheb agroks ja bluffib palju), kus vastased on väga agrod.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Otsin coachi

    No Ranka tegelikult on seda kusagil varem kuskil mujal rääkinud juba. Pmst check-call riveril oop on minu arvates täitsa ok kui tõmbed ei tule kokku ja seda kasutan väga tihti. Callin ka overbete ja enamus aega saan blufi maha ikka.
    Näiteks board 6 9 Q , ma BB. Mingi ants limpis kuskilt sisse ja donkbetib (meil on riid ka, et tõmbega donkbetib/minbetib), ma ckraisen (käes 96 ristid), tulistan turnis 4 pea poti mille peale vastane insta callib ning riveri K korral check-callin eksole. Oletame, et pott on selleks ajaks 10 euri ja vastane leadib järsku insta 20 euri (nupud näiteks) välja siis ma üldiselt callin oop. Ainuke käsi mida ma veidi kardan on J 10
    Käed mida me biidime on üsna palju samuti miks peaks vastane järsku meie checki peale röögatult suure valuebeti panema? Selline olukord mul üsna hiljuti ka aset leidis NL20-s

    Aga jah turni ckcall on üldiselt tõesti halb, kas ckfold või ckraise. Samas olen mõnikord kahtlase käega turnis ckcallinud ka.
    Oletame, hero läheb utg AA-ga raisema. Fish callib positsioonist. Flop tuleb 1093FD, meie teeme cbeti, vastane insta minreraiseb. Kuna meil on read, et vastane minraiseb nutsiga aga fishi vastu foldida on ikkagi raske siis callime minraise lihtsalt. Meil on ka runner runner FD veel ning lisaks oletame, et paneme vastase 109 peale kuna ta tahab connectoreid mängida tohutult. Nüüd hero loodab turnis näiteks, et laud paarduks (3), tuleks A või siis kolmas mastikaart. Oletame, et turn ei muutnud midagi (5) aga meie checki peale fish teeb donkbeti. Ma ei leia, et peaks kohe nuppe panema seal. Meil on endiselt veidi oddse callida, sest donkbet võib tähendada ka seda, et fishil ei pruugigi nuts olla või siis hoopis meelitabki ta meid raisema, me võtame vaba kaardi ning kui river endiselt ei paardu saab foldida alles olenevalt fishi käitumisest. Või kui tuleb mast maha saame näha fishi reaktsiooni. Võibolla tal oli siiski J10 vms crap ning jõuame raskest seisust siiski oop showdownini. Muidugi peab ka riide olema, et fish on passiivne, kes riveril meid ei blufiks. Ma ei tea, kas see oli hea näide nüüd, aga neid olukordi on nii fcng palju lihtsalt, kus standartseid asju pole alati vaja teha. Lihtsalt mul tuli kohe meelde sarnane olukord mingi 1-tableriga, kes sisuliselt andis mulle turnis odava kaardi ja river paardus mille peale ma ise kohe poti välja leadisin ning fishul oligi 109/J10 vms two top pairs flopis.

    Eile näiteks NL100-s lasin oop neegri muttidega raise sisse ja mingi "mängin iga teist kätt" fishide pealik openlimpis ja tekkis 3way pot, mina SB ka veel. Flop oli 89J ruutud!! Ma küll ei tahtnud iga hinna eest nuppe sisse panna turnis. Flopis lasin cbeti, üks vastane loobus ning fish callis. Turnis checkisin ning ta leadis mingi alla poole potise beti välja, mille peale võtsin timebangi ning callisin lihtsalt, et riverit näha. River blank ning nüüd olin valmis callima kuni bet potti juba, polnud ka mingit mõtet ju ise midagi panustada. Fish checkis vastu pikalt mõeldes ning näitas musti A7o ehk ostis rida eksole :)

    Samas oli mõni päev tagasi NL50-s sama olukord. Ma SB-lt panin raise QQ-ga sisse. 3way pott, flopp 556 rbw ja peale cbeti üks vastane loobus ning tõsine fish insta callis. Panin ta A6, 77, 88, 99, 1010, JJ, 76 jm prahi peale , 47s näiteks. Võis ka Q5o olla nagu sorm kõrvalt arvas, aga kui nii siis nii eksole. Turni tuli 9, mis ei olnud just kõige parem kaart aga ka mitte kõige halvem kuid checkisin siiski. Fish insta bettis suure pea potise panuse. Seal oli tõesti 2 valikut, kas fold/raise ning panin selle peale nuppe ning callis maha mu ning oligi J5s ja rahakott talle. Samas kui ma oleks potti üritanud kontrollida võibolla oleks võinud ka see käsi lõppeda kuidagi teisiti??! Ehk siis vahest on poti kontroll või blufi meelitamine olenevalt olukorrast siiski mõistlik samm.

    Aga jah selleks peab vist kõvasti rohkem mängima, et neid olukordi õigesti ära tunda ja päris algajale on raske seda kõike selgitada. Endal läheb ka teinekord asi metsa aga samas kellel ei läheks? Samas sarnaseid olukordi on mul rämedalt, kus ckcallin turni ning riveri vastase ülepanuse peale ning rahakott mulle jälle ning vastane muckib ja lahkub tiltis olles lauast. Näiteks meenub üks järjekordne käsi Nl20-st mingi regulari vastu. Ma BB ja QQ käes. BTN raiseb, ma 3betin vastu ning kuna olin varem mingi pasaga teda hirmutanud seal siis ta vist lõpuks callis. Panin ta kohe mingi pocketi ja kahe kõrge kaardi peale, tõenäolised käed JJ, 1010. Flop üsna jama J52. Ma checkin sest betida on ju üsna mõttetu. Betin välja kõik blufikäed ning ei võida mitte midagi peale väikese poti. Paneb mulle siis insta poti ja peale seda ma muidugi top setti enam ei uskunud. KK/AA oleks ta ka mulle suure tõenäosusega PF otsa pannud seega milleks raiseda. Las kütab edasi. Turn oli vilets kaart: 10. reg kütab jälle poti, ckcallin. River blank ja ma ckcallin ta insta nupud ka insta ära ja näitas AQ. Kusjuures turnis ta sai siis auku rea, mille tulekuga ma oleks ckfoldinud. Samas tema vaevalt oleks pmst poolt stacki oma auku reaga ära callinud kui ma oleks ckraisenud nuppe turnis.

    Samuti kohe meenus järgmine käsi ühe teise regi vastu. Mul QQ jälle BB-l ning BTN varastab mingi haleda 3bb raisega, ma pmst 4betin ta callib. Flop nutune J33FD ja tõmban pidurit, betida pole ju mõtet. Ckcallin haleda poole potise panuse, turnis sama (9)ning riveris (2) loodan veel tema aktiivsusele, masti ka ju ei tulnud ning ta checkib ning pmst sain ta käest pool BI. Tüüp muckis oma 88 ilusti ära ja nn. setmines pool stacki ära ja never-ever ta ei maksaks mu oop beti riveris enam! Seega ckcall töötab! Küsimus lihtsalt on millal, kus ja kelle vastu seda teha ning mis olukordades. Ma kardan ma oleks rakeback pro kui ma alati kõik halvemad käed kohe välja betiks.

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Otsin coachi

    Ranka võiks minu statside põhjal mulle ka natuke nõu anda

  17. #17

    Re: Otsin coachi

    kõik vähegi püüdlikumad NL2-10 tegelased siin foorumis teavad, et on tabel
    ja et selle järgi selles limiidis tuleb tuleb mängida tugevat kätt kiiresti ja kindla peale ja kaheldavat kätt üldse mitte.
    ja siiski break eaven mäng ja palve vaadata üle mängitud käed.

    Ma olen kindel, et NL 2-10 meeste mäng oleks 5+ kui iga kahe nädala tagant tuleks Rankalt neile personaalne PM lihtsa sõnumiga - Ja sina ei tohi mitte seda tabelit hüljata ja siis kurta, et mäng ei edene!!!
    Või ei ole sinu pea kohal enam minu kaitsvat kätt!

    P.S. is ka NL2-10 tegelane

  18. #18

    Re: Otsin coachi

    Ranka - suured tänud Sinule. Mul ei ole täna-homme aega asjasse täpsemalt süveneda kahjuks. Igatahes ülehomme hakkan asja uurima. Katsun HEM´is filtreerida turnil betitud käed ja hakkama neid analüüsima. Muidu üldjuhul olen ennast oma teada second barreliga tagasi hoidnud, kui käes second pair või õhk aga statistika räägib vist midagi muud. Usun, et see see minu põhiviga ongi, et ei suuda turnil oma lehti maha visata enam, kui preflop on tõste tehtud ja c-bet flopil järgi tulistatud. Antud staadiumis võib olla viga tehes lumepall juba suureks veerenud ja piisab ühel sessil näiteks 2 sellist apsakat sisse lasta ja oledki halvimal juhul -2bi.
    Teine teema on preflopis 3-betide callimine. Vaatasin need käed juba varem HEM-iga läbi ja tuleb välja, et olen läinud liiga kallilt setminema ja AK callin ka üldiselt maha. Setminemisel lähtusin varem loogikast, et kui implied oddsid on paremad, kui 1:8, siis alati callisin. Tegelikult 50% ajast ei saa vastaselt kogu panka kätte seti hittimisel ja antud käik on kahjumlik. Kas on olemas mingi rusikareegel, mille järgi oleks setminemine alati kasumlik? Edaspidi ei calli enam 3-bette maha muu käega, kui AA, KK ja shotide vastu ka AK, QQ, JJ. Vaatame, kas saame järgmise 50K käega graafikukõvera ühtlaselt paremale-ülesse liikuma.

    Aga veelkord - suured tänud Rankale. Sa aitasid mind suure sammu edasi. Enne aasta lõppu lisan kindlasti uue statistika ja vaatame, kas on asi paremaks läinud.


    Veel kord, ilusat jõulu aega ja head vana aasta lõppu kõigile!!

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Otsin coachi

    setminemiel 1:20 implied oddsid võivad juba toita.

  20. #20

    Re: Otsin coachi

    Lubasin juba mõned päevad tagasi endast märku anda, aga ei ole aega saanud. Praeguseks olen mänginud 7016 kätt ja olen 34$ plussis. Pluss on tulnud heateriga, mis kestis viimased 1k kätt. Enne seda olin jätkuvalt break even :) Arusaamatu. Seoses sellega otsustasin teha video, kus mängin 4-tabelit natuke üle tunni aja. Video lõpus lasin hemi replayerist läbi veel selle viimase praeguseks siis 7016 käe suurimad kaotatud käed. Hetkel tegelen siis asja rendendamisega ja oi kurat, kus see võtab alles aega. Arvan, et hommikul saan video ülesse ja siis viskan siia lingi ka. Aga statistikast rääkides, siis olen tõmmanud tightimaks kogu mängu va. flop c-bet. See on endiselt kõrge. Vpip on hetkel 11; PFR 9,3; Turn CB 42; Fold to CB 70,1; WTSD 23,7; W$SD 51,3; W$SF 38,7. Agg.factor on 4,7 (kas liialt palju?)
    Aga mis ma siin ikka jahun -homme, kui video ülesse saan, siis loodan, ert keegi viitsib pilgu peale visata ja arvamust avaldada mu mängu kohta.

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES