Tere ,

Panen müüki 20% Aussie Millionsi Main Evendi osakutest

Buy In 10000 AUD-i

Kokku läheb müüki 40 osakut , ühe osaku hind on 50$ ehk 0,5% . Hetkel AUDi kurss = 9.84 ning USDi = 11.08 (Vahe kompenseerin side evendi osaku kaasamise näol)




Kui saan müüdud vähemalt 18% osakutest ehk 1800$ , siis mängin lisaks Main Evendile 30.01.2010 algavat 6-max NLH turnat , mille Buy In on 2,2k AUD-i . (PS! seda turnat tahaks räigelt mängida , 6max FTW!)

Kui saan müüdud vähemalt 8 % osakutest ehk 800$ , siis mängin lisaks Main Evendile 28.01.2010 algavat NLH turnat , mille Buy In on 1,1k AUD-i

Ning kui müün alla 8% siis mängin 29.01.2010 algavat 550$ NLH turniiri.

Kui ostate 1 % mu Main Evendi osakust , saate lisaks 1% mu side evendist. Näiteks kui ostate 2% ning kokku ostetakse 18% osakuid , siis saate lisaks võimalikule Main Evendi cashile , mu 6max turna võimalikest võitudest 2% jne .

Kuna keegi minust midagi ei tea , siis ehk viisakuse mõttes lükkan short bio siia .

Enda põhiteenistus tuleb onlines cash games ning olen päris suurelt biitinud low stakes game ning nüüd üritan kanda kinnitada ka midstakes(NL1k+). Lükkan selle tõestuseks ka siia oma "lifetime" graafiku , mis pole tegelikult küll lifetime , sest vahepeal andis üks arvuti otsad ning ei saanud DB sealt kätte ning seal ei kajastu OMAHA aga noh vahet pole , mingi pildi saab + tegemist on ikkagi live NLH turnaga kuhu lähen.
Olen ühekorra varem Melbournis käinud pokernews cupi raames eelmine aasta ning see on olnud minu jaoks pmst ainuke 100% motiveeriv live turniir ka (kena BI , kena prizepool ning struktuur obv ) , turniiril jõudsin teise päeva aga ei cashinud = total fail (short term). Olen ka mõningaid donkament turnasi olympsis ja classicus mänginud , aga seda pigem entertainmendi ja funi pärast. Netis olen ka vähesel määral suuremaid turniire (BI200$+) mänginud , mõned mincashid aga mingit monsterhitti pole tulnud ( volüüm ka olematu ) . Küll aga kui pokkerit mängima hakkasin ca 2 aastat tagasi , siis mängisin ainult turniire Triobetis ning sain oma õppemaksud ära maksta + jäi veel peoraha üle ka , aga noh keda need donkamendid huvitavad , sellel ajal lihtsalt oli motti neid mängida.

Aussise nittima(nulli foldima) kohe kindlasti ei lähe ning mindset + thinking on ka väga korralik .
BTW olen Mike Caro book of tellsi videona näinud , nii et ei tohiks mingit küsimust olla nice hiti tegemiselt LoL(cigar suus = loose mängija)



Osakute raha saab kanda järgmistele kontodele

Pokerstars - k1ly(tallinn)
Full Tilt - Erik87(tallinn)

Kui soovi on pangakontole , triosse or kuhugi mujale(kui sobib ) kanda siis palun võtke ühendust PM-i teel.