Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 13, kokku 13
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    vastase kohta on 30 kätt, nende põhjal tundub suht agrofish. kõikide tänavate agg on inf

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG JimbobMcJimy ($25.50)
    UTG+1 xLIRx ($11.60)
    MP Uetli ($12.50)
    CO Zosso ($25)
    BTN Hero ($31.10)
    SB dannyolah ($25.25)
    BB GOT JACKD ($18.05)

    Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is BTN 6 6
    4 folds, Hero raises to $1, dannyolah calls $0.90, 1 fold

    Flop: 7 5 8 ($2.25, 2 players)
    dannyolah checks, Hero bets $1.50, dannyolah raises to $4.25, Hero?


  2. #2
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    Fishidele selline board meeldib muidugi. 8x, mastitõmbed, reatõmbed, kaks paari + harva ka set. Igatahes see, et meil on third best pocket, minu meelest siin väga ei mängi. Küsimus on siin pigem selles, et kuidas mängida igasugust OESD fishi vastu. Ma oleks agro donki vastu checkinud järgi seda floppi ja OESD mittesaamise korral oleks veel väike value, aga siiski kõigest kehv paar. Kui meil ülepaar, millega OESD siis ma rõõmuga teeks nuppe.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Fishidele selline board meeldib muidugi. 8x, mastitõmbed, reatõmbed, kaks paari + harva ka set. Igatahes see, et meil on third best pocket, minu meelest siin väga ei mängi. Küsimus on siin pigem selles, et kuidas mängida igasugust OESD fishi vastu. Ma oleks agro donki vastu checkinud järgi seda floppi ja OESD mittesaamise korral oleks veel väike value, aga siiski kõigest kehv paar. Kui meil ülepaar, millega OESD siis ma rõõmuga teeks nuppe.
    tänud pastilaa. arukas jutt nagu alati.

  4. #4
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    tänud pastilaa. arukas jutt nagu alati.
    ptv! arukuse koha pealt võiks veel arukamad muidugi midagi targemat veel lisada, sest lahe käsi iseenesest.

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    ptv! arukuse koha pealt võiks veel arukamad muidugi midagi targemat veel lisada, sest lahe käsi iseenesest.
    jep

  6. #6
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    Ega siin tõesti nuppe teha ei saa, sest heal juhul oled natukene ees mingisugusest drawist, millel on ülekaart ka. Callimiseks meil pole oddse ka, sest kui sa hitid rea või seti, siis on board ikka väga kole isegi fishi silmis (kui tal just nuts pole, mispuhul ei taha sina rahasid sisse panna).

    Aga noh cbet mulle olenevalt vastasest meeldib. Agrode vastu eriti ei paneks, sest meil on üsna hea equity ja kui ta tulistab, siis me oleme sunnitud oma equity maha viskama.

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    6 outsi on liiga vähe, et selle käega midagi rohkemat ette võtta. Flopi oleks tsekkinud ja turnis mittekompliitimisel SB beti peale rahuliku südamega foldinud. Milleks teha oma elu keeruliseks, raha tuleb ka lihtsamalt.

  8. #8

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    Ei näe mingit põhjust ei callimiseks ega shovemiseks,pole mõtet nii keerulisse olukorda panna ennast,nii kehva lehega.

  9. #9

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    ma ei tea ma ilmselt calliks .. ning any non poti 4 or 9 puhul shipiks vms .. muud kaarid beti peale ilmselt fold .. ma n2en meil oddse siin atm .. fish ei sudua sind nagunii mingi k2e peale panna, nad on enda köes nii kinni yldjuhul

  10. #10
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    pole ime, et sa ei beadi

  11. #11

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    pole ime, et sa ei beadi
    imo kui me hitime rea on fishil jumala pohhui, nad ei suuda nii ehk naa oma kätt maha panna .. wtf kus otsast meil oddse pole? vähem kui 3 daala callida?

  12. #12
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    Eeldusel, et sa saad oma 6 audisele pihta ja fish stackib ennast ära on tõesti kerge +EV, aga 4way straight boardil hakkab ka fish oma käe tugevuses kahtlema ja vb ta lihtsalt vajutas flopis suvalisi nuppe ja kui sa oma reaga vastu hakkad, paneb ta oma bluffi nagunii maha. Ja arvestamata veel olukordi, kus sa turnis ajad oma reaga nupud sisse ja fishil on ikka 12-20% equityt (jah, ka fishidel on equityt).

    Üsna optimistlik on eeldada, et terve stack on iga kord sinu kui sa pihta saad.

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL25 66 buttonil flopab OE flopil

    20/6/4 vennaga tegemist minu andmetel. Vabalt võib siin vastas olla näiteks reatõmme koos mastitõmbega vms. Minu isiklik arvamus on, et mida kaugemale me seda kätt mängime, seda suuremasse jamasse ennast mässime.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES