Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    NL-100 AQo vs tundmatu

    Vastase esimene käsi lauas ja tema stäki suurust ning väljaspool oma korda blindi postitamist vaadates tundub, et väga asise mängumehega tegemist pole, aga kas AQo on piisavalt hea käsi, et siin 3bet otsa lükata või fold/call oleks ehk parem lahendus?





    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    BB ($60)
    UTG ($59.30)
    Button ($108.20)
    SB ($100)

    Preflop: with A, Q
    BB (poster) bets $7, 1 fold

    Total pot: $2.50

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: NL-100 AQo vs tundmatu

    Mina vist calliks kuna meil on positsioon ja ilmselt ka superior skill, et postflopis extractida :) Mulle isiklikult ei meeldi AQo võõra vastase vastu selles olukorras 3-bettida. Heakene küll ta tundub tohman olevat, aga me ei tea seda 100 % ning unknown vastastele annan hoolimata stacki suurusest ja blindi postitamisest veidi rohkem respecti kui random fishile.
    Tegelikult kui ma nüüd edasi mõtlen, siis callides on meil tegelikult suhteliselt raske mängida, kui ei hiti, sest infot ju vastase kohta pole ning tihti peame cbeti peale foldima nii et 3bet oleks vist ikkagi parem...Mida rohkem ma mõtlen seda enam tundub, et peaks 3-bettima, aga eks targemad tulevad ja ütlevad oma arvamuse. Häid pühi!

  3. #3
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL-100 AQo vs tundmatu

    AK oleks mu poolt vist instaship, aga AQ puhul tahaks vist mingit read, et ta on enne sellist moovi teinud.

  4. #4
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: NL-100 AQo vs tundmatu

    Niikaua kui sa ei foldi on kõik hästi.

  5. #5

    Re: NL-100 AQo vs tundmatu

    ta halfstack ja ilmselt donk. lihtsaim viis kätt mängida on 3bet/call. Samas sa võid ka lihtsalt callida ja loota head floppi hittida.

  6. #6

    Re: NL-100 AQo vs tundmatu

    sellise mängija vastu on AQ nuts. 3bet-shove any flop.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES