Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 60 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 1185
  1. #181

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tra eriti exp silm peab olema, ma kyll ei suud avahet teha miuke on naine v mees ja seda kaines olekus, tra kui veel kuuli all oleks, on ju piuhta ****** :D
    e: vaatasin uuesti, esimeded 4 on raudselt mehed :D
    Nr10ga voiks abielluda kui ta naine on ikka :D:D

  2. #182

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Tra eriti exp silm peab olema, ma kyll ei suud avahet teha miuke on naine v mees ja seda kaines olekus, tra kui veel kuuli all oleks, on ju piuhta ****** :D
    Päriselus näed ju ikka tervikpilti ning olukord muutub märksa lihtsamaks, isegi kui võrdlemisi purjus oled. Kui foto on aga õige nurga alt tehtud, siis ei oleks isegi teadlasel sageli vähimatki alust, mille järgi otsustada ning on tegemist coinflipiga :)

  3. #183
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Huh, mis mul veel meelde tuli on see, et 80% ladyboyd on riietuselt palju avatumad.. või noh ma ei oska seletada,üldiselt..


  4. #184

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nojah, aga sitaks piltilusaid naisi on kyll ... monega voiks isegi abielluda kui viking lotoga hitiks 60 milli, koliks sinna ja elu lill :D

  5. #185

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Huh, mis mul veel meelde tuli on see, et 80% ladyboyd on riietuselt palju avatumad.. või noh ma ei oska seletada,üldiselt..

    wtf vaata selle põlvi juba ,... kohutav

  6. #186

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Aga liiga läbuks hakkab ära minema see teema teglikult. :)
    Ei ole lihtsalt võimalik sellist teemat lõpmatuseni niimoodi arendada, et oleks huvitav koguaeg. 4 lehekülge ja peaaegu 200 postitust ja suhteliselt ammendatud on see teema minu arust. Suur tänu neile kes kirjutasid Taimaast, eriti Johnnyle, väga põhjalikult ja kokkuvõtvalt jagasid teadmisi. Nüüdsest lähebki teema natuke teistsuguseks ma arvan. Huvitavaid lugusid/pilte võiks küll postitada kui kellegil on(Taimaa teemadel loomulikult).


    Nendel piltidel on kõik ladyboyd? Peaks olema minu arust. Parim oli imo pilt number 5, alguses vaatad näo järgi, et absoluutselt naine aga käte järgi saab aru.




  7. #187
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Nonii QUIZ: naine või ladyboy? ;D
    1
    ( Click to show/hide )

    2
    ( Click to show/hide )

    3
    ( Click to show/hide )

    4
    ( Click to show/hide )

    5
    ( Click to show/hide )

    6
    ( Click to show/hide )

    7
    ( Click to show/hide )

    8
    ( Click to show/hide )

    9
    ( Click to show/hide )

    10
    ( Click to show/hide )

    11
    ( Click to show/hide )

    12
    ( Click to show/hide )

    13
    ( Click to show/hide )
    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Nendel piltidel on kõik ladyboyd? Peaks olema minu arust.
    Eks tuleb ise Taisse minna ja järgi küsida.

    ( Click to show/hide )

  8. #188

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nr10 on ka ladyboy???? WTWTWTWTWTWTWTWF .. hui:D?

  9. #189
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nr8.. :-\

  10. #190

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Pidime küll lõpetama selle teema, aga mis seal ikka - panen siis vastukaaluks mkva pildile ühe omatehtud foto ka. Sõbra näole tegin paintiga meistertuuningu, ärge pange tähele :D
    ( Click to show/hide )

  11. #191

    Re: Pokkeripro Taimaal

    aga ma ei olegi aru saanud, miks leed ladyboyd end ymber p2ris ei lõika.. ? siis ju ongi suht voimatu vahet teha?

  12. #192
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mulle ei jõua kohale, et kui nr 5 on ka ladyboy, siis mida kuradit ta seal poes asjatab? Kõik ladyboyd ei olegi napis riietuses tänavatel turiste lantimas vaid mõned teevad normaalset tööd kah? ???

  13. #193

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas leits
    aga ma ei olegi aru saanud, miks leed ladyboyd end ymber p2ris ei lõika.. ? siis ju ongi suht voimatu vahet teha?
    Haha sa pole vist ladyboyde töö pointile üldse pihta saanud :D

  14. #194

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Mulle ei jõua kohale, et kui nr 5 on ka ladyboy, siis mida kuradit ta seal poes asjatab? Kõik ladyboyd ei olegi napis riietuses tänavatel turiste lantimas vaid mõned teevad normaalset tööd kah? ???
    Hinnanguliselt peaks prostituutide protsent riigi elanikkonnast jääma alla 2%. Trans-seksuaalide seas on see number tõenäoliselt mingil määral suurem, kuid mitte drastiliselt.
    Su postitus oli ilmselt muidugi level, kuid vastus su küsimusele on väga konkreetne "ei" :)

  15. #195
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Pidasin ikka silmas, et tursti jaoks on neid tõepoolest pea võimatu rajalt maha võtta ning seda täiesti tõsiselt. Tai ühiskond on äärmiselt kihistunud ehk väga selgelt ning tugevalt klassidesse jagunenud ning klass on kohalike jaoks ka täiesti uskumatu tähtsusega. Näiteks peetakse on poes müüdavad hügieenitarbed nagu šampoon, dušikeelid jms, rääkimata igasugustest kreemidest ning kosmeetikatarvetest pea eranditult nahka valgendava toimega, kuna tumedama nahagatooniga inimesi peetakse alamaks ühiskonnakihiks. Kohalikus televisioonis on absoluutselt kõik saatejuhid, diktorid, uudisteankurid või näitlejad täiesti lumivalge nahaga ning seda isegi võrreldes keskmise eestlasega.

    Samuti on täiesti tavaline, et inimene valetab teisele otse näkku oma töö/sissetulekute ning veel enam sotsiaalsete sidemete kohta - a'la "tunnen isiklikult riigi ühe suurima telekomifirma osanikku ning minu naise vennapoeg on kuninga aednik". Isegi kui suvalise Tai keskklassi pere 18-aastane tütar on sinust isiklikul tasemel ja/või seksuaalselt huvitatud, ei tuleks perekondlikel ega ühiskondlikel põhjustel see kõne allagi. Kuulujutud on siin vägagi kiired levima ning korraliku peretütre seiklused suvalise kahe-nädala-turistiga mõjuksid pere mainele hävitavalt. See on ju siiski kõigile teada, et noor valge mees on üldjuhul pelgalt seksi- või läbuturist. Tai võrdlemisi traditsioonilises ning vanamoodsas ühiskonnas on aga oluline see, et tütar leiaks endale truu ning kindlasti majanduslikult ja sotsiaalselt kindlustatud mehe, kes on võimeline tema eest elu lõpuni hoolt kandma.

    Sellega jõuamegi jälle klassiteemani tagasi - Tai mehe unistuste ning ideaalne naine on süütu, puhas ning puutumata. Kõike seda arvesse võttes ei saagi ükski endast lugupidav tüdruk selliseid seiklusi endale lubada. Kuna jõukus ja staatus on igas elu aspektis kõige muu kõrval niivõrd oluline, siis kaotab naine reeglina sinu vastu huvi kohe, kui mõistab, et oled mõne nädala pärast oma kodumaal tagasi ning sinust tema tulevast kaasat ei saa. Samas ei saa unustada, et Tai naine on siiski vähemalt sama seksuaalne või rohkemgi kui iga teine naine kustahes maailmas ning sisimas oleksid nad kas või selleks ühest ööst sinuga sageli enam kui huvitatud. Seega kui oled piisavalt osav, pole miski võimatu ning leidub ka kõvasti erandeid. Seda eriti pealinnas, kus inimeste suhtumine muutub aasta-aastalt üha enam läänelikuks.

    Kui aga pikemalt kohapeal elada, kombeid ja tõekspidamisi omaks võtta ning ühiskonda sisse sulanduda, on kõik teed valla!

    ---

    Teist lauset oleks kõige lihtsam põhjendada ehk mõne konkreetse näitega. Oma Patongis veedetud aja jooksul korjasin igal õhtul ööklubidest mõne naise üles, kellega sai siis seitsmeni hommikul eri klubides ning baarides pidu pandud ja pärast hotellitoas lõpetatud. Nii kaua, kuni ükskord hommikul ka raha küsiti, panin selle kõik lihtsalt enda välimuse ning sarmi peale. Nüüdseks aga loomulikult mõistan, et laias laastus osutati mulle siiski teenust, millega tasusin järgnevatel päevadel kallites restoranides söömas käimise jms-ga ning neid tüdrukuid võib lõppkokkuvõttes prostituutideks nimetada. Konkreetselt sellises asutuses, kus tunni alusel raha küsitakse, seejärel naisega voodisse minnakse ja sessiooni lõppedes uuesti hüvasti jäetakse, olen seni vaid ühe korra elus käinud (see oli ka Tais) ning sedagi täiesti koomaeelses seisundis, nii et asjaks lõpuks ei läinudki.

    Suure tõenäosusega on väga paljud mehed selles osas minumoodi mõtlemisega ning selle tõeliselt võrratu girlfriend experience'i tõttu, mis kõike muud eranditult saadab, Tai nii populaarne sihtkoht ongi. Minumoodi mõtlemisega - selle all pidasin silmas tõsiasja, et eesmärgiks on ikkagi piire pidamata meeldivas seltskonnas lõbutseda, õppida ka inimest tundma, saada koos vinge peo näol ühine elamus ning seks on sealjuures vaid meeldiv boonus, kuid üldse mitte peamine.

    Sellega üritasin siis öelda, et (kõik käib jälle eelkõige suurema turistipopulatsiooniga piirkondade kohta) isegi kui tüdruk on sinuga 100% siiras ning veedate kas või terve sinu puhkuse jooksul ninapidi koos aega, on see tavaliselt üldkokkuvõttes tema jaoks ikkagi finantstehing. Olgu tasu siis sularaha või wine & dine vormis.


    Andke teada, kui Codecci poolt esitatud küsimustele ikkagi selget vastust ei saanud. Kaua juba üleval olnud ning mõte tikub uitama. Proovin siis uuesti.
    Väga huvitav, ma siiani aru saanud, et Tai naised lihtsalt tahavad sinuga koos olla lootuses, et ehk viid neid heale Ameerikamaale kaasa.

    Aga need wine & dine naised pmst siiski ei ole ju prostituudid? Kui neile juurde lähed ja ütled, et "lets go have sex, i give xx$ for 1 hour" siis nad insta nõus? Kui vastus on ei, siis võib ju samahästi eestis klubides käivaid naisi, kes ei otsi püsisuhet, prostituutideks nimetada, või mis erinevus on?

  16. #196
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Haha sa pole vist ladyboyde töö pointile üldse pihta saanud :D
    Kui tavalised prostituudid lubavad ka anaali, siis mis point neil ladyboydel on? Meeldib nende teenuste kasutajatele ise saada? Või ongi fetiš just ladyboyle anaali panna?


  17. #197

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kui tavalised prostituudid lubavad ka anaali, siis mis point neil ladyboydel on? Meeldib nende teenuste kasutajatele ise saada? Või ongi fetiš just ladyboyle anaali panna?
    2 viimast küsimust siis. Kurat teab miks inimestele see meeldib. Igatahes oleks väga -EV enda poolt müüdava toote 1 fuktstioon ilma mingi põhjusetta eemaldada. Logish, et kui nad joysticki eemaldavad ei ole nad nii mängitavad.

  18. #198
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    2 viimast küsimust siis. Kurat teab miks inimestele see meeldib. Igatahes oleks väga -EV enda poolt müüdava toote 1 fuktstioon ilma mingi põhjusetta eemaldada. Logish, et kui nad joysticki eemaldavad ei ole nad nii mängitavad.
    Oota mis see tähendab siis? Et ladyboyd on tihti/vahest ise ka andjam pool? :D

    Mõni naine nende teenuseid ka kasutab või naistele üldse pakutakse?

  19. #199
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kui tavalised prostituudid lubavad ka anaali, siis mis point neil ladyboydel on? Meeldib nende teenuste kasutajatele ise saada? Või ongi fetiš just ladyboyle anaali panna?
    küllap see on erutav, kui ilusa naise jalge vahel on karvane ****...

  20. #200
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeripro Taimaal

    ehk aitab juba teema pöörab mõtetuks ära

Lehekülg 10, kokku 60 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES