Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 60 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 1185
  1. #201

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Oota mis see tähendab siis? Et ladyboyd on tihti/vahest ise ka andjam pool? :D

    Mõni naine nende teenuseid ka kasutab või naistele üldse pakutakse?
    Neti kaudu raske aru saada, aga oletan, et see ei ole iroonia. No offence sulle, aga emme-issi on silmaklappidega sind õndsas teadmatuses hoidnud. On see nüüd just halb või hea asi ei hakka mina otsustama. Gay meestest ikka tead? Loomulikult on veel mehi kes lasevad koertel/sigadel/hobustel või ükskõik mis elukatel ennast ratsutada. Muidu kuskilt videost võin n2gin pilti kuskilt, kus mingi paks valge naine hoidis ladyboylt käest kinni, nii et ju kasutavad. Eesmärk on ikkagi raha ja ma arvan, et nad ära ei ütle.

  2. #202
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Neti kaudu raske aru saada, aga oletan, et see ei ole iroonia. No offence sulle, aga emme-issi on silmaklappidega sind õndsas teadmatuses hoidnud. On see nüüd just halb või hea asi ei hakka mina otsustama. Gay meestest ikka tead? Loomulikult on veel mehi kes lasevad koertel/sigadel/hobustel või ükskõik mis elukatel ennast ratsutada. Muidu kuskilt videost võin n2gin pilti kuskilt, kus mingi paks valge naine hoidis ladyboylt käest kinni, nii et ju kasutavad. Eesmärk on ikkagi raha ja ma arvan, et nad ära ei ütle.
    Lol, obv tean mis toimub, aga kliente peab ikka palju olema, et selline makeover ennast ära tasuks ja teatavasti tugev enamus maailmainimestest ei ole gayd, seega kas average joe 'd tõesti Tai reisil tulevad ideele, et "oh kõva oleks mingilt meesnaiselt pumpa saada" ? :D

  3. #203

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ugh see on ilmselt viimane vastus Codeccile. Mulle meenub mu vanaema kes koguaeg kaagutab, et talle saadetakse reklaami post: "No kes selliseid asju ostab!?". Ma ei pea sulle põhjendama, et see on tulu toov äri. Äri suurus ise näitab seda, et see on, ainuüksi see, et on olemas teenuse pakkujad näitab, et teenust tarbitakse piisavalt. Loomulikult ei lähe sinna iga keskealine mees Kolga-Jaanist vaid inimesed kellele see meeldib, terve maailma peale neid ikka leidub. Ei peagi olema enamus, on vaja piisavat turgu. Mis sa arvad, et teenus tehakse tänapäeval enamusele ja kui 51% asi ei meeldi, siis see ei müü?

    Kui tahad teada saada midagi uut Taimaa kohta, mille peale nad poleks ise tulnudgi, siis seda väga oodata ei tasu, suht palju on juba öeldud. Seikluste lugusid ootaks muidugi veel aga njh...

  4. #204

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Väga huvitav, ma siiani aru saanud, et Tai naised lihtsalt tahavad sinuga koos olla lootuses, et ehk viid neid heale Ameerikamaale kaasa.

    Aga need wine & dine naised pmst siiski ei ole ju prostituudid? Kui neile juurde lähed ja ütled, et "lets go have sex, i give xx$ for 1 hour" siis nad insta nõus? Kui vastus on ei, siis võib ju samahästi eestis klubides käivaid naisi, kes ei otsi püsisuhet, prostituutideks nimetada, või mis erinevus on?
    Jah, vaeses piirkonnas (eelkõige Isaan kirde-Tais ning igasugused väikesed eraldatud paigad) on see tõepoolest nii. Nemad on alamklass ning välismaalasega abielludes või välismaale kolides tõusevad nad sellel klassiredelil kohe mitu astet kõrgemale. Sellisesse kohta sul noore mehe või pokkerimängijana ilmselt aga asja pole, kui sul just mingisugust kultuurilist või antropoloogilist huvi pole.

    Küll aga on valdav enamus turismipiirkondades töötavad naised sinna tulnud justnimelt Isaanist. Julgen pakkuda lausa 90+ protsenti. Nende jaoks siis jah 2-in-1 variant - teenivad KORDADES rohkem raha kui oma kodukohas riisi kasvatades ning kohtavad päevast päeva välismaalasi, omades reaalset lootust, et keegi neid ühel päeval ka kosib.

    Tavalises keskmise suurusega linnas, kuhu turist aga eriti ei satu, kuid inimesed on valdavalt normaalsel elujärjel, kehtib siiski minu eelnev jutt. Teine äärmus (võrreldes vaeste Isaani naistega) oleks veel aga täiesti eliitklassi kuuluvad naised või taoliste perede tütred. Kuna nad on majanduslikult täiesti kindlustatud ja kogu ülejäänud elanikkond vaatab neile alt üles, puudub see keskklassile omane vajadus säilitada oma puhas ja korralik maine, et heale mehele saada. Nemad võivad endale kõike lubada. Aga noh, eks seda teab igaüks, et raha paneb rattad käima või nii.

    ---

    Wine & dine teemal - minu hinnangul oleksid väga paljud tõenäoliselt nõus ka sellise pakkumisega ning käituvad vastavalt hetkevajadusele ning olukorrale. Kui on parajasti vaja üür ära maksta, küsivad raha. Kui aga mees tundub lõbus ja tore, siis eelistavad pigem koos mehega läänelikust ning kõrgema klassi elustiilist võimalikult kaua osa saada. Mõni saadaks su tõenäoliselt p-sse ka. Peamine erinevus Eesti klubides käivate naistega oleks aga see, et nende jaoks on see püsiv elustiil ning sissetulekuallikas. Gold-digger, prostituut või miski kolmas? Raske öelda - sealt tulebki see minu lause, mille kohta algselt küsisid, et "korralike ning töötavate tüdrukute vahel on sageli äärmiselt õhuke joon".

    Kõige nutsim nipp on neil muidugi see, kuidas nad armetuid paari-nädala-turiste aastateks konksu otsa tõmbavad, tekitades illusiooni, et on armunud ja truud. Nii ongi osavamatel naistel lausa kümneid mehi üle maailma, kes neile regulaarselt taskuraha saadavad ning arvavad, et on kaugsuhtes. Paar korda aastas tulevad jälle nädalaks külla, kuid ülejäänud ajast naine aina suurendab oma haaremit :)

    Igasugused sellised nipid toimivad muidugi taaskord vaid siis, kui ise lihtsameelne või õrnake oled.

  5. #205

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kuna teema siin on populaarne, siis oleks huvi teada, millistes riikides veel pesitevad pokkerimängijad, kes teenivad lõviosa elatisest just pokkerist, oleks väga huvitav ja kasulik inff.

    ( Click to show/hide )

  6. #206
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokkeripro Taimaal

    see video käib lihtsalt siia teemasse
    üks parimaid filme imo.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uG3TS69jlpM[/youtube]

  7. #207
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Pokkeripro Taimaal

    meenub üks endise klassivenna ütlus: pohhui, auk on auk.

  8. #208
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Sellega üritasin siis öelda, et (kõik käib jälle eelkõige suurema turistipopulatsiooniga piirkondade kohta) isegi kui tüdruk on sinuga 100% siiras ning veedate kas või terve sinu puhkuse jooksul ninapidi koos aega, on see tavaliselt üldkokkuvõttes tema jaoks ikkagi finantstehing. Olgu tasu siis sularaha või wine & dine vormis.
    See on selge, et kõik suhted toimuvad rahas. Aga kas need klubinaised küsisid ka otse pappi?

  9. #209

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas privador
    See on selge, et kõik suhted toimuvad rahas. Aga kas need klubinaised küsisid ka otse pappi?
    Kolme sõbra ning ~10 naise peale kokku küsiti ainult ühe korra "taksoraha". Küll aga sai kõigiga kõvasti väljas käidud ning head-paremat söödud ning joodud. Minu jaoks igati win-win situatsioon - kes siis ilusast ja toredast naisest ära ütleb, kes sind pohmelli põdemise ajal põetab ning seltsiks on :)

  10. #210
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Pokkeripro Taimaal

    ma ei paneks ja ma ei paneks....tra,vaadake peeglisse,tondid

  11. #211

    Re: Pokkeripro Taimaal

    wtf? said korvi ladyboylt voi milleks siuke suhtumine?

  12. #212
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Tylos
    ma ei paneks ja ma ei paneks....tra,vaadake peeglisse,tondid
    see oli küll hästi öeldud...liiga palju jutumehi on siin teemas. Tehke eraldi teema ja laske siin asjatundjatel huvitavaid lugusid Tai elu kohta rääkida.

    Ise lisaks selle paljukardetud vihmaperioodi kohta ühtteist. Olin 2008 lõpp kuu aega malaisias. Siis polnud küll päris vihmaperiood, aga seda vihma nägin siiski. Sajab enamasti öösel. Ja sajab tugevalt ja korraga...ei ole mingit 2+ ööpäeva kestvat sadu nagu meil siin. Lisaks on õhk ju soe, seega ka vihm on soe ja ega sa turistina ju päris metsas ei ela, ikka oled asulas ja see 1-2 tundi vihma mis võibki päeval sadada ei tee kellegile liiga. Ja peale vihma kuivab kõik ülikiirelt.

  13. #213
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Suht uglyd ikka tõesti. Kui turistid selliste elukate pärast sinna lähevad, siis ma ei saa aru. Saksamaal ja Hollandis saab 50€ Miss Estoniaid keppida terve furgoonitäie. Nahui sinna Taisse üldse asja???
    Ja selle kepiteema võiks tegelt lõpetada jah siin. Tais on oluliselt targemat ka teha ja õige mees saab igal pool keppi!

    Svenza,mis aastal sa Mister Universumi tiitli v6itsid? ;D

  14. #214
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Loodan, et enam ladyboy taolisi postitusi ei tule siia.

    Ei tasu teemat ülearu solkida, sest muidu lähevad järjest postitused kustutamisele

    edit: nagu tarmonator ütles:
    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    see oli küll hästi öeldud...liiga palju jutumehi on siin teemas. Tehke eraldi teema ja laske siin asjatundjatel huvitavaid lugusid Tai elu kohta rääkida.

  15. #215
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Pokkeripro Taimaal

    tnx Tigrano, et lõpuks ometi sekkusid.

  16. #216

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    see video käib lihtsalt siia teemasse
    üks parimaid filme imo.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uG3TS69jlpM[/youtube]
    mul ka yks lemmikuid

  17. #217

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Tylos

    Svenza,mis aastal sa Mister Universumi tiitli v6itsid? ;D
    Sa oled kuuma saanud tont vä??? Lõpetage see fucking off topic ära juba ükskord. Olid ju peletised kõik piltide peal. Sa Tylos pead tõesti MR Universumiks hakkama, et keppi saada

  18. #218
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Rahu. Üks sellises stiilis postitus veel siis 2009-ndal aastal sellel postitajal siia asja ei ole.

    EDIT: Svenza soovitan üleüldse sul oma posti kustutada.

  19. #219
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas hillu
    Kuna teema siin on populaarne, siis oleks huvi teada, millistes riikides veel pesitevad pokkerimängijad, kes teenivad lõviosa elatisest just pokkerist, oleks väga huvitav ja kasulik inff.

    ( Click to show/hide )
    ise millalgi mõtlesin, et hispaania oleks ka suht hea valik. kliima hea, hinnad odavad, lähedal ka eestile. oleks seal veel sama hea köök kui prantsusmaal siis oleks superluks.

  20. #220
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Sa oled kuuma saanud tont vä??? Lõpetage see fucking off topic ära juba ükskord. Olid ju peletised kõik piltide peal. Sa Tylos pead tõesti MR Universumiks hakkama, et keppi saada
    Relax,kotkas.

Lehekülg 11, kokku 60 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES