Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 60 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 1185
  1. #221

    Re: Pokkeripro Taimaal

    M
    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    ise millalgi mõtlesin, et hispaania oleks ka suht hea valik. kliima hea, hinnad odavad, lähedal ka eestile. oleks seal veel sama hea köök kui prantsusmaal siis oleks superluks.
    ma teeks BMWsse grind house hea meelega .. olen pidevalt mobiilne .. taga istmel magan .. wifi alades olen pokkeripro .. elu on lill, magan seal kus tahan jne jne ... tohutu luksus .. ja kui vaja soidan ka taisse

  2. #222

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Lõpetage see fucking off topic ära juba ükskord.
    Ei tea kas peaks nutma või naerma. Minu post saab olema samamoodi täiesti offtopic nagu svenzalgi. kui tahtsite lugeda Taimaast, siis hiir tagasi kätte.

    Pmliselt mina näen sellel teemal 2 võimalikku võimalust.

    Esimene oleks see, et kõik jäeks nagu praegu on. Need inimesed kes on teema juba läbi lugenud võtavad viimasel lehel uusimad postitused lahti ja nagu internetiga tavaliselt ikka on seal vastupidiselt Taimaa kohasele infile loevad nad kellegi kardpleieri arvamust, et mingi 8 aastat vana hollywoodi film meeldib talle või kellegi Tylose riistamõõtmisduelli mõne teise foorumlasega. Teema on bs, kellegile enam ei meeldi. Enamus põhi asju on öeldud ja isegi kui keegi teeb mingi briliantse postituse nagu Johnny on siin teinud siis see jääb sitalaviini alla peitu. Positiivne asi oleks see, et teema seisaks kauem esilehel ja seda loeks rohkem inimesi.

    Teine võimalus oleks adminnil seda BSi pidevalt kustutada. Kui seda teeks vajuks teema kiiremini lihtsalt unustusehõlma. Viimane variant on imo teostamatu(adminnidel palju tööd) ja pole isegi parem. Pole midagi teha. Inimesed lihtsalt arvavad, et kedagi kotib mingisuguse võõra arvamus, keda nad kunagi näinud pole "yee Me Laaaiks this shiit". Samuti peavad nad oma olematut mainet ülal hoidma ja vastu vaidlema võitmatus kahevõitluses, siis hoiavad oma au, et teised inimesed kes neid kunagi näinud poleks neist halvasti mõtlema ei hakkaks. Trollid on lihtsalt paratamatu kõrvalnäht internetiga. Sorry inimesed, aga see teema ei ole see enam mis ta oli 1-4 lehekylge.

    Nothing lasts forever. :D ...

  3. #223
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokkeripro Taimaal

    See kustutamine ei ole nii lihtne nagu esmapilgul välja paistab, sest too ladyboyde jutt oli diskussiooni loomulik jätk. Enamus suuri ja populaarseid teemasid lähevad tihti peale oma originaalmõtte raamidest välja just tänu diskussioonile.

    Mina ei ütleks, et ladyboyde osa teema ära lõhkus, pigem see viha ja vaen, mida me külvasime Codecciga ja nüüd Tylos.

    PS! Ma ise teistes foorumites peale 2p2 ei käi ning seal lähevad isegi strateegiateemad "offtopicuks". Aga kas siis tõesti teistes foorumites on teemad 100% "raamides"? Ma arvan, et mitte.


  4. #224
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeripro Taimaal

    + ladyboyd on üks osa taist, miks neist mitte rääkida.

  5. #225

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ok toon viimasest postist siis uuesti tähtsamad asjad välja: ma ei olnud ühegi posti kustutamise poolt ja ei kritiseerind seda ladyboydest rääkimist. Maybe saaks hoiduda päris offtopicust nagu "jah, olen nõus.";"word","damn tahaks juba minna", rääkimata mingist sõimamisest. Mitte ainult ei kaldu selline asi teemast mööda vaid ei anna mingit kasulikku infi, kuna see kas tahaks/kellele meeldib, on 99% kordadest tundmatu.

    Ok Tai teemadele siis korraks tagasi. Johnny oskab võibolla kommenteerida selle koha pealt. Tõmbate ringi nendega, aga 2+2 on kirjutatud, et Tai naised on tihti armukadedad,jälitama ei hakka vms. Ehk viitsib keegi kirjutada Tai naiste iseloomust(nuh üldistatult, võrdluses eesti naistega võibolla) ja siis mis käitumisnormid ja kombed erinevad lääne maailmast üldiselt(ka mehed).

  6. #226
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Ok toon viimasest postist siis uuesti tähtsamad asjad välja: ma ei olnud ühegi posti kustutamise poolt ja ei kritiseerind seda ladyboydest rääkimist. Maybe saaks hoiduda päris offtopicust nagu "jah, olen nõus.";"word","damn tahaks juba minna", rääkimata mingist sõimamisest. Mitte ainult ei kaldu selline asi teemast mööda vaid ei anna mingit kasulikku infi, kuna see kas tahaks/kellele meeldib, on 99% kordadest tundmatu.

    Ok Tai teemadele siis korraks tagasi. Johnny oskab võibolla kommenteerida selle koha pealt. Tõmbate ringi nendega, aga 2+2 on kirjutatud, et Tai naised on tihti armukadedad,jälitama ei hakka vms. Ehk viitsib keegi kirjutada Tai naiste iseloomust(nuh üldistatult, võrdluses eesti naistega võibolla) ja siis mis käitumisnormid ja kombed erinevad lääne maailmast üldiselt(ka mehed).
    Mina tsillisin seal nädal aega ühe ja sama tüdrukuga rini. (ei olnud hooker!) Tai inimesed on ju Budismi usku, seega nad on väga avatud ja väga väga toredat, meeldivat etc. Ainuke vahe ogi siis see, et nad on avatud. Ega muu eirti inimese iseloomus ei erine. Kui ma tänaval teisi tüdrukuid tsekkisin vms, siis tüdruk solvus kergelt, kuigi ma ei tea miks.. (naised) kuid pikemalt ta oma solvumisega ei peatunud. Väga arusaajad on nad. Nt malaisa rahvas on hoopis teise iseloomuga, kuna nad on Moslemid. Ma ei tea sorry, kui mu arvamus ja väljavaade kedagi häirib, aga see on minu arvamus ja teadmine.

  7. #227

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tisko elas seal pool aastat. Ta teaks nii mõndagi rääkida. Seda mainis jah , et jube armukadedad pidi olema. Ja siis veel see jama, et inglise keel neil ikka väga nadi. Nagu 7 aastase lapse tasemel, et tõsisematel ja reaalsetel teemadel ei saagi rääkida. Ise ma ei kannataks lolli naist pikemas perspektiivis välja. Või kuda teil seal on?

  8. #228
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    fck off @ all this offtopic.

    All i need is ..


  9. #229

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Võibolla see küsimus käis enne läbi ka aga olen siin nüüd ennast päris sodiks lugenud ja lõpuks naismeesteni jõudnud aga tekkis küsimus palju enne raha kõrvale panite? Kui riskantne on üldse pokriga välismaal grindida?

  10. #230
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Tisko elas seal pool aastat. Ta teaks nii mõndagi rääkida. Seda mainis jah , et jube armukadedad pidi olema. Ja siis veel see jama, et inglise keel neil ikka väga nadi. Nagu 7 aastase lapse tasemel, et tõsisematel ja reaalsetel teemadel ei saagi rääkida. Ise ma ei kannataks lolli naist pikemas perspektiivis välja. Või kuda teil seal on?
    Ainus post, mille ma siit teemast läbi viitsisin lugeda kuna kell on liiga palju hommikul juba. Tisko armukadedate naiste kohapealt levivad linna peal jutud, et ta on selles ise süüdi :D. Korraliku keelega naised on küll haruldus, aga leiab ikka(tai kohta korraliku siis).
    Olen Bangkokis elanud nüüdseks 8 kuud, ostsin 1-otsa pileti aprillis, ammu oli tahtmine üle checkida ja siin ma nüüd siis olen. Ladyboysid pannud ei ole. Kui viitsimine tekib, siis võin millalgi pikemalt kommenteerida kui õhus veel küsimusi ripub.

  11. #231
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    kus elad ? ma varsti ostan ka üheotsapileti. äkki pakud öömaja mõneks päevaks, kuniks bangkokist edasi saartele minema panen ?

  12. #232
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Elan kesklinnas, öömaja ei võimalda, sest meil on diivanidki täis pakitud jaanuari lõpuni ja võimalik, et ka veebruaris.

  13. #233
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    No ega hullu polegi, niisama suusoojaks küsisin, seal kesklinnas olen varem ööbinud ka ala mingi 10$ öö, nii et suht naeruväärne ..

  14. #234
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    HAHA, mis mul veel meelde tuli. Kõik kes peaksid kunagi Bangkoki sattuma, minge õhtul suvalise tuk-tuki venna juurde ja öelge, et taahate Ping Pong show näha :D (nõrganärvilistel ei soovita) Aga muidu on täiesti erakordne vaatemäng :)

  15. #235
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Vaatan just seda Big trouble in Thailand
    Selline näeb välja venna nägu, kes just minemas kohtusse saamaks teada kas ta saab maksimumi, ehk surmanuhtluse või teise maksimuni, ehk eluaegse. / tegemist siis narkodiileriga.

    ( Click to show/hide )

  16. #236
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Tean, et see minu MC760 peaks praegu nendest kõige levinum olema ning üldiselt kiidetakse. Suurt vahet aga ei tohiks olla. Kõige olulisem asi on see, et modem toetaks EV-DO.
    Käisin uurimas. 1. jaanaurist hakkab neil uus kampaania. MC760 saab 6500.- baht eest ning 3 kuud peale seda on tasuta. Ootan 5 päeva ja lähen ostan ära. Loodan, et toimib stabiilselt ning latency on hea.

  17. #237

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike
    Käisin uurimas. 1. jaanaurist hakkab neil uus kampaania. MC760 saab 6500.- baht eest ning 3 kuud peale seda on tasuta. Ootan 5 päeva ja lähen ostan ära. Loodan, et toimib stabiilselt ning latency on hea.
    Stabiilne on ta küll ning latency ka üllatavalt ok. Mõni minut tagasi tehtud testid siis:





    Praegu on veel ka põhimõtteliselt kõige hullem tipptund ehk öösel (mil mina valdavalt grindin) on olukord veelgi parem. Usun, et sul seal peaks enam-vähem sama seis olema. Peaksid aga välja uurima, kui kaugel on lähim CAT Tower sinu (tulevasest?) kodust. Kuni mingi 5km peaks veel täitsa ok olema. Mul on ca 2km ning väga hea!

  18. #238
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeripro Taimaal

    johnny kuda seal siis inglise keelega on?

  19. #239

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    johnny kuda seal siis inglise keelega on?
    Väiksemates kohtades nagu ka siin, kus mina elan, pole peaaegu mitte üheski restoranis ingliskeelset menüüd (kahes kohas on, aga need on ka raudteejaama kõrval, kust turistid läbi käivad), väga paljud inimesed ei tea, mida tähendab "hello" ega "thank you". Isegi hotelliteenindajad pole palju asjalikumad! Samas olen täheldanud, et lapsed vanuses 10-15 suudavad sageli põhilised asjad isegi ära rääkida. Seega võib eeldada, et inglise keel on õppekavasse üsna jõuliselt sisse toodud ning ~5 aasta pärast on olukord juba märksa parem.

    Phuketis jms turismipiirkonnas saab kõik esmased vajadused inglise keeles ära aetud. Mõne intelligentsema tüdrukuga, kes seal juba kauem töötanud on, võib olla lootust isegi sügavamasse diskussiooni laskuda.

    Pealinnas on korralikud rahvusvahelised ülikoolid, elab/liigub palju välismaalasi ning väga paljud kohalikud on teatud määral läänestumas. Seal peaks väga normaalselt inglise keelega hakkama saama, ehkki endal laialdane kogemus veel puudub (varsti, varsti).

    Samas - mis seal ikka. Kõik ikkagi sisimas tahaksid osata ning pole ebatavaline, et noor neiu naabermajast koputab häbelikult sinu välisuksele ning loeb internetist paberilipakale tai tähestikus üles kirjutatud "you me teach english, me you teach thai". The rest is history :D

    Fantaasiat läheb vahel kõvasti tarvis ning kehakeeles peab tugev olema, kuid üldiselt on lõbus ning nalja saab selle keelebarjääriga! Mida enam tuttavaks näoks ma siin linnapeal ka muutun, seda enam julgevad inimesed vähemalt üritada minuga inglise keeles rääkida, ehkki varem on kategooriliselt väitnud, et nad ei oska. Eks nad ikka kuulevad siit-sealt - telekast jms, kuid kardavad valesti rääkida.

  20. #240
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeripro Taimaal

    a kuidas sul tai keelega lood on? on raske?

Lehekülg 12, kokku 60 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES