Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 60 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1185
  1. #241

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    a kuidas sul tai keelega lood on? on raske?
    Kui laiskusest üle saaks ning tähestiku viitsiks endale selgeks teha, siis hakkaks vaikselt külge kindlasti. Räägin ise muidu vähemalt alg- või kesktasemel üsna mitut keelt ning pean seda üheks oma tugevamaks küljeks. Seda arvesse võttes aga on minu Tai keele oskus alla igasugust arvestust - oskan praktiliselt vaid põhilisi sööke tellida ning ei ole viitsinud isegi numbreid korralikult ära õppida, ehkki mingi tuhande piires kuluks mul selleks konkreetselt 10 minutit. Laiskus :)

    Võtan uuest aastast käsile selle asja, kuna liiga sageli on naistega asjad keelebarjääri taha jäänud. Tai keele oskus tekitab neis usaldust - isegi kui ma oma üksikuid sõnu purssida üritan.

    Grammatika tundub imelihtne ning loogiline. Tuleb lihtsalt tähestiku õppimisest alustada. Mis aga kõige hullem - nagu enamikule Aasia keeltele omane, on siin kasutusel tonaalsüsteem (sorry, ei tea eesti keeles õiget sõna selle jaoks). Ühesõnaga on igal häälikul viis tähendust, sõltuvalt sellest, mis tooniga see on öeldud!!!
    Suvaline näide - sõna "mai". Sõltuvalt toonist, kuidas seda öelda (mid tone, high tone, low tone, rising tone, falling tone), tähendab see kas "puit", "mitte", "siid", "põletama" või "uus".

    Samas eks sellega ole nagu kõige muuga - kättevõtmise asi. Lähen uuel aastal ilmselt mingile kursusele, et vähemalt baas kätte saada. Siis on juba lihtsam lihtsalt naistega suhelda ning Tai keelt purssida. Nad väga viisakalt ja rõõmsalt parandavad ja selgitavad kohe kui midagi valesti läheb.

  2. #242

    Re: Pokkeripro Taimaal

    kui saladus ei ole, siis kui vanad olete "Tai elanikud"?

  3. #243

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Yay teema suht rööpasse tagasi läinud.

    Ülipopp on taimaal Muay Thai. Kellegil sellega kogemusi on? On hea meelega nõus õpetama? Mingisuguse minimaalse tasemeni jõudmine on raske/aeganõudev? MMA huvitaks tegelt isegi rohkem...

    Teine küsimus oleks natuke spetsiifilisem Kinode kohta. Kas filmid on seal dubleeritud või subtiitritega(ise kardan et on ilmselt dubleeritud, suur riik)? Oletan et filmid tulevad umb. samal ajal Eestiga. On kinod üldse levinud seal? Ise suht filmide friik ja see asi oleks tähtis.

  4. #244

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ülipopp on taimaal Muay Thai. Kellegil sellega kogemusi on? On hea meelega nõus õpetama? Mingisuguse minimaalse tasemeni jõudmine on raske/aeganõudev?
    pop on ta tõesti.
    äärelinnades võib näha päris palju lahtisi nn katusealuseid-treeningsaale.
    turistide peatänaval kuskil nn baaris toimuvad matsid on showelemendiga.
    tasemele jõumise kohta - sellega on nagu iga teise asjagagi - sõltub iga inimese individuaalsest pingutusest, õpetajast ja talendist.
    mis eesmärgil tahad seda asja osata?

  5. #245

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nu enamasti ikka omalõbuks :D, nagu enamus asju mis ma teen. Um pole proovind ning ei tea kui palju see meeldiks, kui sellised asjad meeldivad tavaliselt. Ei saant päris aru kas oled sellega ise tegelend või mitte. Ütleme nii, et kui kaua kuni saaks kehvemapoolse Muai Thaid õppind inimesega kelle paremad päevad on möödas võistelda, nii et päris haledalt pähe ei saaks. Nats olen sellest videosid vaadant ja nagu päris karate see ei olem, et õpid aastaid ja saad mingeid vöösid, tundub rohkem nagu kickbox natuke suuremate võimalustega. Eesmärk oleks siiski võistelda. Nad hakkavad seal päris titeeas peale, nii et kas oleks mingit lootust, arvestades seda, et ma olen ikka aastaid maas nendest.

  6. #246
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Karatega pole seal küll suurt pistmist, see on väikeste reeglite erinevusega ikkagi kick ju. Ja kohalike entusiastide vastu niisama lambijaanid küll ei saa. Seal peab ikka tõsiselt valu taluma ja aastaid harjutama. Karatekal taotakse jalad kohe alt ära. Samas on seal päris palju välismaalasi ja mitmed neist on kõvad tegijad. Aga enamus on kickboxi taustaga vist ja eluaeg tegelenud. Ei kujuta ette, et sellist sporti saaks teha stiilis 'harjutan nats ja lähen proovin võistelda'.

  7. #247
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Palju Tais klotsi vaja on, et kuu aega pinnal püsida?

  8. #248

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar
    Palju Tais klotsi vaja on, et kuu aega pinnal püsida?
    aga äkki loeks teema läbi?

  9. #249
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    5-50k eeki, oleneb kus ja kuidas elad, rohkemaga saab alati.

  10. #250
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas kvaliteet
    Pole küll otseselt elamisega seotud, aga suvel vist tuttavatel plaanis maja üürida Taisse ja kutsusid, et tule ka mõneks ajaks. Nii, et küsiks kust kõige soodsam võiks olla lennupileteid Taisse osta? Või on mõningaid muid kogemusi, et millise firmaga oli kõige sujuvam lennata?
    Airberlinilt leiab vahel häid pakkumisi.

  11. #251

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kas keegi oskab oelda midagi kambodza kohta(naaber - ehk läheb topikusse)
    lähen 5. jaanuaril, algul küll plaanis tiba tais tuuseldada.
    kerged eelteadmised on - shianoukk is otsisin - kasiinos robotid. kohalike eestlastega kodumäng tundus ainsa võimalusena.

  12. #252
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Live kohapealt, kui mingeid õigeid inimesi tead, siis Bangkokis vähemalt saab mälus eurooplaste ja jaapanlastega keskmisest hämaramates urgastes mängida. Ma ei ole 100% kindel, kas seal on ikka Hold'em või mingid muud randomid ainult. Pole viitsinud veel ennast sinna organiseerida igaksjuhuks, katus on ostmata. Olen üpris veendunud, et leiab ka random homegame. Endalegi on paar korda pakutud kui ma olen üldse maininud, et ma pokrit mängin. Mujal muidugi vähem ilmselt.
    Peale aastavahetust oskan ka kirjeldada Koh Samui, Phangani ja Tao hetkeseisu. Kui me sinna üldse jõuame, sest paar inimest on Tokyos delaytud 24h ja sõber, kes on nädal aega tegelenud mikrobussi bookimisega oleks meid peaaegu põhja- või kesk-taisse kuskile saatnud(ajas kohanimed segi). Õnnelik õnnetus esialgu, et ma viimase kontrollkõne ajal kõrval viibisin ja uurima hakkasin. Oleks rahulikult kuskil dzunglis ärganud 31. hommikul.

  13. #253

    Re: Pokkeripro Taimaal

    yeah kohalikku live ma vist minna ei usalda.
    eriti kui see peaks käima läbi kohalike kleepuvate "sõprade".

  14. #254

    Re: Pokkeripro Taimaal

    kuulujutt - ei tea kas tõsi
    Phuketis keegi eestlane korraldab laeval live mänge oskab keegi infi anda

  15. #255
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Pokkeripro Taimaal

    http://www.phukest.com/palju-maksab-elamine.html

    Üsnagi hea leht, annab enam-vähem pildi, palju asjad maksavad.

  16. #256
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeripro Taimaal

    palju seal suitsud maksavad?

  17. #257

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    palju seal suitsud maksavad?
    Marlboro Lights on 65-75 THB ($2). Kohalik stuff on üldse enam-vähem ilma rahata. Samas on suitsetamine pededele :P

  18. #258
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Blonkvist
    Kas keegi oskab oelda midagi kambodza kohta(naaber - ehk läheb topikusse)
    lähen 5. jaanuaril, algul küll plaanis tiba tais tuuseldada.
    kerged eelteadmised on - shianoukk is otsisin - kasiinos robotid. kohalike eestlastega kodumäng tundus ainsa võimalusena.
    Trippisin ka seal. Kirjutan mõne aja pärast, ärkasin just ja tahaks süüa ja värki

  19. #259

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Vaatan just seda Big trouble in Thailand
    vaatasin ka.

    päris hea

    /ja nagu selgus võib saada 2kuud ühe jointi eest

  20. #260
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Pokkeripro Taimaal

    http://www.reporter.ee/2009/03/28/po...lse-tervituse/

    Väike meeldetuletus Eestlaste tai poksi seiklustest Tais ;D

Lehekülg 13, kokku 60 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES