Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 60 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1185
  1. #261
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Blonkvist
    Kas keegi oskab oelda midagi kambodza kohta(naaber - ehk läheb topikusse)
    lähen 5. jaanuaril, algul küll plaanis tiba tais tuuseldada.
    kerged eelteadmised on - shianoukk is otsisin - kasiinos robotid. kohalike eestlastega kodumäng tundus ainsa võimalusena.
    Niisiis, tahtsid teada Cambodia kohta. Räägin siis nii palju, kui mina tean, nägin ja läbi elasin.

    Cambodiasse sõitsin ma rongiga. Rong väljus Bangkoki raudteejaamast. Seal olge ettevaatlikud, ärge uskuge kedagi, kes tuleb teie juurde ja hakkab pakkuma oma hindu vms. Ostke alati õigest kassast, siis saate kindlad olla, et te pole üle lastud. Pilet maksis naeruväärselt u 75 bahti e. kõigest 25 eesti krooni. Vahemaal oli midagi üle 500 kilomeetri, ning sõiduks kulus umbes 6-7 tundi. Rong oli suht NUTS! Puupüsti täis ta ei olnud,(st, inimesed püsti ei seisnud) kuid enamus pingid olid hõivatud. Ainuke mugavus oli see, et seljatugesid said natuke alla lasta. Vagunitel polnud aknaid ees, kui oli siis mõni aken terve vaguni peale. Aga see oli ainult hea ! kuna lihtsalt tohutult palav oli. Laes keerles üks läpaka ventika suurune propeller, mis puhkus õrnalt vahetevahel näole. Süüa ja juua sai ka, kuna iga natukese aja tagant liikus mööda vaguneid tädike, koos oma kärukesega, kellel oli pakkuda kõike head ja paremat. Alustades võileibadest,sajakestest, lõpetades igasuguste sokolaadidega jne. Ka külm jook oli olemas. Vesi, fanta,coca, õlu jne.
    Võin ära öelda, et kui sa ise oled vähegi suhtleja inimene, siis ei hakka sul kordagi igav seal rongis, kuna see on lihtsalt nii kirjut seltskonda täis. Alustades muidugi kohalikkega, kes linnast maakodudesse sõidavad, ning samuti koolilapsed, tudengid, kes nädalavahetuseks koju sõidavad. Ning nüüd see põhiline: Backbackerid, ehk noored ja venamd üle terve maailma, avastamas uut ja tundmatud maad. Info mis nendega saab vahetada on priceless. Mina backbackeritega ühte vagunisse ei sattunud, enamused neist olid paar vagunit edasi, küll aga oli vagunitäie bangkoki noorte üliõpilastega ja muidugi minu vastas istusid mees ja naine, filipiinlased, kes õpetavad tais inglise keelt. Cambodiasse jõudes, teadsin nii mõndagi ma filipiinidest ja nende maast + basic tai keel oli suus. Ehk sellised lihtsad asjad nagu tera, head aega jne olid peas. Fun.
    Nii, jõudsin Poipeti, see on piiripunkt, kust minnakse siis Taist Cambodiasse. ROngilt maha tulles, võtsin veel tuk-tuki ja sõitsin täitsa piiri äärde. Väike maa, ja mõni kroon kulutust.
    Piiril väike paberimajandus, viisa saamine ja ...

    Cambodia.
    --------


    Jõudsingi kohale. Ma ei mäleta mis selle koha nimi oli, igatahes rahvusvaheline piiriületus koht oli. wow, esimene mulje oli skeeri. Kohe meenus aeg, kui kuskil nelvi-viis aastat tagasi läksin venemaale ja sealne esimene linn (Ivangorod) meenutas täpselt seda. Majad olid suht koledad, lagunenud. Tänavad olid räpased/tolmused. Nijaa, ei teadnud ma kohe, mida küll peale hakkan. Kõht oli tühi ja tohutus kuumuses nõudis keha õlut. Piiri peal uurisin muidugi valuutat, ning vahetasin endale natuke, mis tegi insta minust miljonäri . Nimelt $1= 4000 cambodia kohaliku. Kuna üks backbager oli ka varem seal olnud, siis teadsi rääkida, et piiriäärest saab väga head vahetust. Mis pärast ka õigeks osutus. Vahetasin siis umbes $400 ja nüüd oli mul taskus rohkem, kui poolteist miljonit. Tundsin jõukalt ennast :D
    Mingi dollari eest viis liinibuss rahvast piiri äärest mõned kilomeetrid edasi, linna algusesse. Seal ma kohe ka kehakinnitust otsima hakkasin. Leidsin mingi väikse telgialuse, kus pakuti .. jah ainult juua :/ süüa ei kuskil, vähemalt lähikilomeetritel mitte. Mis seal ikka, kuna õlu täidab ka kõhtu siis tegin kiirelt neli viis ringi, vaatasin kohalike eluolusid, ning kuulasin kohalike lehmaketti suuruste kuldekettidega gängsterite juttu. Okei, kuna ma teadsin, et siia linna ma kohe kindlasti ei saa/ei taha jääda siis hakkasin otsima, et millega ma saan järgmisesse linna Siem Reap-i. Kümme minutit hiljem sain ühe taksojuhiga kokkuleppele, et ta viib mind sinna $50 eest ära ja kuna vahemaa oli kuskil 200km, siis tundus see hind mulle õiglane olevat. Läksime!
    Natukese ajaga selgus, et see taksojuht on suht nuts krazy vend :D Inglise keel oli tal küll pea, et olematu, aga siiski, oli mul väga lõbus ja tegi selle 200km sõitu nauditavaks. Obv andis ta täiega pässi, seega see oli sealsetel kitsastel teedel juba omaette extreemne. Siis erinevalt teistest taksojuhtidest, kes kuulavad mingeid jutusaateid, mängis temal kohalik pop klubimuusika :D Subwoofer oli ka tal, seega sound oli naijss.mingi aja pärast peatusime ja ta näitas kus punased khmeerid olid 70nendatel oma rahvast tohutult tapnud, ning suured majad olid inimest ekonte ja pealuusid täis. Suht sad vaatepilt oli. Väike vaikusehetk.. Tagsi autosse, tümm käima ja edasi. Poole teel tegime peatuse, kuskil ma tõesti ei tea kus, aga sõime kohalikus ilusas ja väga omapärases söögikohas kõhud maitsvalt täis.Ning sõit võis jätkata. Natuke veel olimegi..

    Siem Reap
    ---------

    Viimased sõnad taksojuhiga, võtsin talt veel vigase inglise keeles antud soovitusi, andisn raha, ja läinud ta oligi.
    See linn on juba hoopist teistest killust. Suht korralikud majad, autod, ilusad hotellid, kuigi tänavad olid ikka tolmused oli tunda, et siin on rikkust rohkem.
    Vaatasin kiirelt Lonelyplanetist järele, et kuhu ööbima minna, leidsin ka kohe ühe hotelli, mille tahtsin üle vaadata. Võtsin tuk-tuki ja lasin end hotelli viia. Hotell oli väga ilus, suur. Ma olin väsinud ja pesemata, seega väga ei huvitanud, millised toad välja näevad, vaid võtsin koha toa ära. Maksin selle eest $15 öö eest seega kohe oletasin, et küll need toad peavad olema ikka päris kõvad juba. Ja ma ie pidanud pettuma. Obv kõik oli uus, viimase peal. MEGA suur voodi, telekas, kapp,kont,minibaar, universaaltpult, millega sai juhtida valgusteid,konti ja telekat, ning muidugi ka vannituba.. WAU!
    Esimene õhtu siis sai niisama linna peal kakerdatud, joodud. Teine päev käisin mööda Angkor Wat Templeid, need on omaette täitsa nuts vaatepildid. Kõikide läbivaatamiseks ja käimiseks kuluks tegelikult mingi oma nädal aega, kuna neid on tohutult paju, aga mina ostsin oma hotelli tuk-tuki venna käest päevase paketti, mis maksin mingi $30 vist, ei mäleta täpselt. Igatahes sain tuk-tuki venan terveks päevaks oma valdusesse, sain ka passi, mis lubas mul külastada ühel päeval kõige kuulsamaid templeid. Väga huvitav oli. Minu kasuks oli veel see, et tuk-tuki vend jagas inglise keelt ja jutustas mulle palju sealsest elust ja olust. Päeva lõpuks ma olin väga väsinud. Käisin hotellis pesemas ja läksin linna peale. Käisin kuskil peatänaval restos söömas, mis oli rõduga sellele peatänavale, nii, et sai hästi melu jägida. Seejärel läksin baari, tutvusin uute inimestega, jõin,jõin,jõin.. lõbutsesin, ning läksin siis hotelli. Tegin plaani, et järgmine päev panen edasi siit linnast, seega tahtsin täieliku lõdvestust ja magusat und. Kohe viskasin tuk-tuki vennale $5 sa see tõi mulle faking terve kotti täis rohelist ???!!! Hiljem saingi teada, et rohkem see ei maksagi. Aa btw, läks meelest, cambodias saate ka ainult dollaritega hakkama, seal on riigiraha küll camodia kohalik, aga tunnistatakse ka dollrit igal pool. Eniveis, kraam oli nuts.Tegin esimese joindi toas, siis passisin, siis teise tegin veel väljas koos tuki vennaga. Damn, see teine oli liiast, katus hakkas sõitma päris normaalselt. Viskasin selle gigant kotikese tuki vennala ja panin tuppa ajama, enne kui kes teab mis mõtteb pähe tulevad ja mis veeel hulle, enne kui kõht tühjaks läheb. Tuppa jõudes hüppasin voodisse, panin teleka käima ja hakkasin magama.. peaaegu, camodia seebikas jooksis, millest ma mõhkugi aru ei saanud, oli tol hetkel sama huvitav Dexteri vaatamine. Minu õnneks tuli sealt kanalitl mitu osa järjest, need vaatasin ära, vahepeal jõudisn teha ka minibaari täiesti tühjaks, ning hakkasin magama.

    Uhh, ma ei jaksa enam. Ees ootab veel cambodia pealinn oma sündmustejadaga, kui ka täitsa lõuna cambodias olev rannaparadiis oma ultimate linnakese ja rannapidudega. Ma ei tea, kui sind või veel kedagi veel peaks huvitama, siis endke teada, siis võin järje kirjutada.

  2. #262
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeripro Taimaal

    lase edasi

  3. #263
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Huvitab :)

    Teemakohane laul ka:
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-KTsXHXMkJA[/youtube]

  4. #264
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Palju talvel ehk praegusel ajal Tais sooja on? Praegu vist kõige külmem periood seal ka jah?

  5. #265
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Palju talvel ehk praegusel ajal Tais sooja on? Praegu vist kõige külmem periood seal ka jah?
    Peaks olema jah külmim. Aga kuidas seda võtta. 20-30 kraadi on nend ejaoks suht ebameeldiv juba, kuid meia jaoks on see juba troopika.

  6. #266
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Niisiis, viimati olime Siem Reap linnas.

    Hommikul ärkasin täiesti värske peaga. Seadsin end korda, ning check outisin. Minu sõber tuki vend oli ka hotelli ees, sest eelmie õhtu olevat mina talle öelnud, et ta ootaks mind hommikul :D Seda ma ei mäletanud, aga igati hea, et ta seda tegi. Ütlesin siis talle, et kõigepealt tahan kõhu hästi täis süüa ja siis tahan kuidagi Phnom Penhi poole startida. Tuki bro viis mind ühte kohalikku söögikohta (teadmiseks, enamus tuk-tuki vennad viivad teid kuskile kallitesse söögikohtadesse vms) seega olen õnnelik, et mulle sattus selline tore vana. Kohalikus söögikoas olid obv ainutl kohalikud, toit oli ülimaitsev ja üliodav. Ma täpselt ei mäleta aga ma sõin eelroa, suure praa ja magustoidu ja maksma see läks .. no ma tõesti ei mäleta, ehk mingi $5, tean igatahes, et see koht oli vist tuki venna ema koht vms, eniveis, ma jätsin tippi rohkem sinna, kui söök maksma läks. See kõik oli lihtsalt seda väärt. PEale söömist suundusime bussijaama, tuki vend seletas ära kuidas ja mis, ning järgmine hetk olingi bussi peal ja startisin Phnom Penhi poole. See on siis Cambodia pealinn. Püüdsin küll meelde tuletada, kaua sõit kestis, aga kuidagi ei tulnud meelde, aga kaarti vaadates siis umbes 300km ja kuna Siem Riepist läksin bussile kuskil lõuna aeg ja Phno Penhi jõudsin suht hämaras, siis eks ta mingi 4-5 tundi kestis.


    Phnom Penh
    ----------

    Ma ei suutnud uskuda oma silmi, see pidi ju vaene maa olema ? wtf ? Suur oli minu imestus. Suured luksuslikud hotellid üksteise järel, tänavate kaupa. Linn ise täitsa korralik. Kõik see mustus,tolmusus ja prügi oli tänavapildilt kadunud. Ja mis mind panin enim imestama.. autod. 80% tänavapildis olevatest autodest olid Lexused ja mitet tavalised vanad lexuse pannid, vastupidi, olid hoopiski Lexuse maasturid. Kõige enam oli mingi lexus 370 linnamaastureid, ehk siis mingi Touaregi taolisi ja ka muidugi ülejäänud osa moodustasid Lexus 470-d Mis on nagu Toyota Landcruiserid need kõige suuremad.. ei tule meelde praegu, vahet pole ka.. Aga ma olin siiski veel bussis. Jõudsime täitsa kesklinna, kus kõik pidid maha minema ja ise edasi vaatama, kes kuu minna tahab.
    Astun bussi uksest välja .. MIDA VITTUU, jätke rahule, laske hingata, fakk seik, ma olen väsinud tahan esimest tutvust teha linnapildiga, aga ei, võimatu. Kümmekond tuk-tuki venda ühe inimese ümber, kümmekond teise.. damn, see oli totally nuts mis seal toimus, iga vend pakus oma hinda "chip,ship,come with me. My tuk is bigger. My tuk is better..." looool. Kuna ma bussis olin uurinud Ikka oma truult sõbralt, Lonely Planetist, et kuhu ma ööbima lähen siis nigunii pidin tuki venna endale võtma, ise asi nüüd keda võtta ? :D Neid oli seal rohkem kui turiste..
    Minu valik oli lihte, teistest vendadest kaks korda suurem ja laiem, i-le pani täppi peale see, et ma arvasin, et õnn saadab mind, kuna vennal oli kuldhammas :D lol. igatahes istusin tuki peale ja sõit algas. Kaks ühes sain ma oma ööbimispaika, kui ka kiire ülevaate linnast. Kuna terve tee sõit öömajani, käis läbi linna, siis sain esmamulje kätte.


    Jõudsin kohale. suht getto pleiss oli, aga kui ma sisenesin oma ööbimiskohta, mida ma ei oska väga selatada, selline kompleks oli, järve ääres, nii et tegelikult olid kõik majakesed,toad söögikoha platvorm on vee peal. Suht super kohta sattusin seekord..tuleb tunnistada, et toad polnud jus parimad, aga mida tahta $4 öö eest ? Toas oli obv voodi, fan, dušš. Kuna kõik kondiga toad olid väljas, siis pidin lepima selle faniga, aga polnud hullu. (ma loodan, et toakoristaja järgmine päev ei mõlenud, et ma täis lasin voodi:D aga ära märgasin küll) kuna toas oli mingi sada kraadi sooja, akent ma avada ei tahtnud, sest tahest tahtmata järve ääres on moskiitod, ning see propeller ka mind eriti ei jahutanud. Aga see selleks. Asjad tuppa pandud, pesemas käidud. läksin kohe sinna platvormile mis asus vee peal. Tellisin endale kohe süüa ja õlut. Kuna ma tellisin mingi mai mäleta mis ulme steigi endale, siis hakkati seda alles valmistama, ning selle ajaga jõudsin ära juua vist neli õlut. Toit oli supper. Jookide ja söögi eest nõuti mult $11 obv jäin ma rahule. Olin söögi lõpetanud, siis istus minu kõrvale mustanahaline noor mees, tundus mingi afroameeriklane vms.. Ma ei mäleta kust ta pärit oli, aga igatahes päris kõva jalkapro oli. Kuna ma jalkast midagi ei jaga siis ei osanud midagi arvata. Tean, et kutt oli maailmatuuril oma jalgpalliklubiga, ning et ka soome pidavat nad minema.. Natuke aega jutustasime, vend keeras endale ühe joindi, tõmbas ära ja ütles, et tal nüüd aeg magusasse unemaale minna.. deeeeem.. passisin seal, mõtlesin et wtf ma nüüd teen. Ajas kimumis isu ka peale mulle.. Okei, mõeldud tehtud. Läksin hotelli administratsiooni juurde, seal oli kutt kes toimetas öises vahetuses. Ütlsin siis et mul aja paari joindi jagu rohelist. Vend kadus ja viie minuti pärast oli kraamiga tagasi, andsin talle $5 ja läksin tuppa manti paberisse rullima. Tegin kohe 4 jointi valmis, et lähen järveplatvormile lõõgastuma ja ehk keegi on seal veel lõõgastumas ja tahab ka, siis mul on pakkuda Läksin siis sinna platvormile, ja oii kui tsill pleiss see oli. Platvorm oli kaetud selliste pehmete vaipadega, ja igaüks sai endale võtta suure pehme padja, mis siis nt pea alla panna ja tähti jägida. Platvorm oli backbackereid täis. Leidsin endale ühe vabama koha, viskasin padja maha, ning jäin kuulama, mis keelt üks või teine mu ümber räägib. Naiss, inglise keelt ma ei kuule, okei, järelikult tõmban üksi ja olen omas mõttetes. Enne veel, kui otsustasin oma 'suitsu' süüdata, vedelesin niisama, kõlgutasin jalgu vees kuulasin minule arusaamatus keeles lugusid ..
    Ma olin nii ametis inglise keele otsimisest, et polnud märganudki, et minu kõrval istub suht noor tüdruk. ta oli üksi ja rääkinud ta ka polnud, seega mõtlesin, et ütlen Hey, how are u ? ja kui ta midagi väga rääkida ei oska siis loobun ja hakkan suitsetama.. En näe imet. tüdrukul täitsa inglise keel suus, enamgi veel, ta oli Londonist pärit. Saime kiiresti ühele lainele, jutustasime päris pikalt, mul oli meelesti läinud juba, et mul joindid taskus. Ühel hetkel keegi kuskil eemal süütas oma rohelise ja nii kui see lõhn minuni jõudis teadsin mis tegema pean :D Algul mõtlesin, et äkki tüdruk on selle vastu, kui siin tegema hakkan vms või et mby ta ei salli sellist asja, siis aga mõtlesin, et vatta hekk, ja siis ? Võtsin oma joindi välja, ütlesin, et see aitab lõdvestuda pikkadest sõitudest.. tüdruk andis nii poolmuidu teada, et tal ka pikk sõit seljataga .. right :D Võtsin teise jõindi välja ja pakkusin talle lahkelt, naeratus maksis selle kinni :) Nii see õhtu jooksis seal. Ülimalt meeldiv ja fun air oli seal õõhus. Kõik noored maailmarändurid õhtul lõdvestumas. Õhtu läks, jutt aina jooksis, vahepeal joinis meiega korraks üks Norra piirivalvurist noor kutt, kellele andis ka ühe oma joindi ja teise viimase võtsin endale, ning koos tõmabasime ära. Jutustas ta ka meiega tunnikese seal. Btw, reisi viimane nädal, kui ma cambodiast hakkasin tagasi pattayasse minema siis omalegi ootamatult, kulges minu ja selle samase Norra piirivalvuri tee koos. See on omaette nuts teema, kuidas me tagasi tais koos tegusid korda saatsime. Lihtsalt liiga krazy vend oli see :D Aga siis platvormile tagasi.. Piirivalvur oli magama ära läinud, me ikka selle londoni tüdrukuga jutustamas (Lisa). Eniveis see äge õhtu. Aga väsimus tuli peale, ning tuppa me kadusime. (eraldi)

    Hommikul ärgates, käisin pesemas ning suundusin tänavale, et võtta endale tuk-tuk ja sõida Tai saatkonda. Jäi veel enne mainimata, et mul poleksi Phno Penhi asja olnud muiud, aga mul oli vaja viisat, et taisse tagasi saada. Muidu vist oleks saanud seda teha kohe tais vms.. ma ei tea. Minul läks igatahes nii ja olen rahul. Seal laabus kõik kenasti, andsin avalduse sisse, ning pidin järgmine päev tagasi tulema. Peale seda veetsin päeva linna peal, lihtsalt kolades, erilis midagi ei teinud, ega näinud. Jõin, sõin. Õhtul kordasin eilset, ehk sõin kõhu täis, ja läksin platvormile. Obv oli Lisa ka seal. Tegime kerged 'lõdvestus sissehingamised, jutustasime ja ma läksime magama ära.

    Järgmine päev. Teadsin, et see päev tahan edasi liikuda, seega lootsin, et viisad on korra. Läksingi saatkonda ja ünneks sain viisa ja oma passi kätte. Nüüd hakkasin mõtlema ja Lonely planetist uurima, kuhu edasi ja mis üldse edasi..
    Jõudsin otsusele, et tahan minna täitsa lõuna cambodiasse. Sihanoukvillesse (Brilliant beaches, uninhabited tropical islands an a happening night scene)..

    Jätkub.. ?

  7. #267

    Re: Pokkeripro Taimaal

    väga pro on su reisimuljeid lugeda, lase aga edasi kui viitsid :)

  8. #268
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokkeripro Taimaal

    jätka jätka. loen nagu raamatut...

  9. #269

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Korralik jah :) Ainult mõned reavahed võiksid vahepeal olla, et mugavam lugeda oleks.
    Kui Phuketist tagasi tulen, premeerin selle teema lugejaid ühe korralikuma pildivalikuga - lady, ladyboy - noh, igale maitsele :D

  10. #270
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Lihtsalt liiga chill on lugeda...hotelli adminni poole võib vist iga murega pöörduda? ganjast naisteni :D

  11. #271
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: Pokkeripro Taimaal

    jätka muidugi :)

  12. #272

    Re: Pokkeripro Taimaal

    pane edasi loomulikult ja kirjuta selle norra tüübiga seiklused ka siia ikka. Kell on 3:00 öösel, ei teagi, mis mul pere arvab, kui vennike istub suures toas ja itsitab üksi...hea lugemine.

  13. #273
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Niisiis, mida ma tean ? Tean seda, et oled piisavalt kaua juba maismaad nühikud ja ma lihtsalt vajan randa, liiva, beachpartysid ja palju muud. Okei, Lonely Planetist peilisin välja, et minu destinationiks saab olema Sihanoukville.

    Tai saatkonnast sõitsin tukiga kesklinna, käisin söömas ja mõtlesin, et mis edasi, olin juba tuki uuesti võtmas, et hotelli minna asju pakkima, kui avastasin, et ma olen Phno Penhi kesklinna kõige suurema keskturu juures. Obv ma tahtsin näha, et mis elu seal kupli all elatakse. Jah, suur hiiglasuur kuppel, mille sees oligi turg.

    Astusin sinna sisse ja vaatepilt tegi mind mitte jäädavalt, aga hetkeks kindlasti kõõrdsilmaks. Ma võin julgelt väita, et seal oli.. KÕIKE. Alates siis kõike söödavast, riided, elektroonika, juveelid ja lõpetades antiigiga.. Ja palju palju muud. Kuna ma juba seal olin, ning lähimal ajal polnud mul mõtteski, et hakkan eraldi aega kulutama shoppamisele, siis tegin väiksed sisseostud. Soetasin siis endale uued plätud, vanad Levised olid mind aastaid hästi teeninud (god bless u) siis sai ka endale mõned särgid ostetud, samuti ka lühikesed püksid. Mõned suveniirid ostsin, käepaela, ning veel ka väikse buddha kuju, rohelisest kivist. Veel täiustasin ka oma maitsemeeli, täiesti uute,tundmatute ja eksootiliste puuviljadega. Kõik kokku läks mul ehk mõni kümmend dollarit maksma. Naiss, kõik vajalik olemas lähitulevikuks, liigume edasi.

    Võtsin tänavalt tuk-tuki ja lasin end hotelli viia. Seal pakkisin oma seljakotti ilusti kokku, käisin veel pesemas (kes teab millal järgmine kord seda luxust saab :D) ning seejärel checkoutisin. Nüüd astusin uuesti tänavale, hüppasin sama venna tuki peale, kes mind ka hotelli tõi, ning ütlesin, et ta viiks mind kesklinna tagasi. Tee peal rääkisin talle, et tahan minna Sihanoukvillesse, et mida soovitad ? Kutt ütles, et busse täna enam ei lähe. Mkey, mis võimalused mul veel on ? Kuna tahtsin kindlasti täna sealt minekut teha, siis ei jätnud jonni ja pärisisn edasi. Bro ütles, e ei luba midagi, aga lähme vaatame kesklinnas, äkki leiame mõne autohjuhi, kes elementaarse tasu eest ära viiks. Jess, mõtlesin ma, lootust on.

    Hakkasime just kesklinna jõudma, kui taevakraanid avanesid ja seda täisvõimsuses. Hetkega tekkisid tohutud ummikud, kuna vihmasein tekkis lihtsalt. Tuki vend tõmas kohe minu kabiinile tendi ümber, peaasi, et ma märjaks ei saaks, ise samal ajal põlvini vees olles ja ühe käega mütsi peas kinni hoidmas, tugeva tuule tõttu. Omamoodi vaatepilt oli. Istusime tükk aega seal ummikus. Sikkel hakkas ja bodisema, lõpuks suri välja. Oeh mõtlesin, kuda ma tahan päikselisel rannal olla, millal ma küll sinna jõuan :/ Tuju langes. Siis ütles tuk tuki vend, et ma läheksin tänaval ühte kohta varju alla, et sikkel andis otsad ja ta peab selle teelt ära toimetama. Ütles, et mine sinna, ma tulen varsti. Okei, targemat mul nigunii teha polnud, seega läksin tänavakohvikusse, tellisin õlle endale ja ootasin.

    Kuskil pool tundi hiljem tuli tuki vend, ülimalt räsitud, ütlesin talle, et puka nüüd, tegin talle õlle välja, ning õlle kõrvale tellisin mingeid väga omapäraseid ja väga häid soolapähleid. Jutustasime veel mingi aeg seal ja kui kolmas ring õlled said otsa siis tegi tuki vend väikse telefonikõne ja viis minutit hiljem lendas valge toyota ukse ette. Midagi rääkis tuki vend selle autojuhiga ja ütles mulle, et autojuht viib mu Sihanoukvillesse $50 eest ära. Mõttes ma breikisin, tantsisin ja lõin trummi selle hea uudise peale. Intsta lõi nägu naerule ja juba viskasin kotti autosse. Enne veel, kui startisime, viskasin veel mingi normaalse jotsi tuki vennale, et oli valmis minuga jamama nii kaua. Bye Bye.


    Sõit võis alata. See juht oskas basic inglise keelt, seega igav mul ei olnud. Kuigi me väga palju ka ei suhelnud. Esimene tund kulus linnast välja saamiseks, kuna padukas ei andnud järele ja liikluses oli kaos. Vähe sellest, autoga olid ka probleemid, usun, et tänu vihmale. Igatahes kui A/C sisse lülitada siis hakkas terve auto elektroonika pange panema, seierid käisid üles alla, tuled vilkusid, kojamehed lõid tantsu nii kuis ise tahtsid ja auto suri ise välja. Otsustasime, et saame natuke ka kondita hakkama, vähemalt liigume edasi.

    Uh, lõpuks saime linnast välja. Suur lai tee + autojuht oli paras kamikaze siis tallas gaasi mõnusalt. Vahepeal uurisin, et palju kilomeetreid sinna on ja kaua me sõidame ja vastus ei rõõmustanud mind eriti. Sain tead, et sinna pea 200 kilomeetrit, aga selle läbimiseks kulub meil kuskil 5 tundi, kuna sel hetkel ehitati uut suurt maanteed. Varem oli asfald ainult natuke linnast välja ja kõik, nii kaua me gaasi tallasimegi. Kolmveerant tees sõitsime suht aeglaselt. Teadsin, et see õhtu ma Sihanoukville elust vist rohkem osa ei saa, kui otse hotelli voodisse. Vahepeal möödus kõik rahulikult. Kuskil poolel teel tegim tankimise, veel natuke edasi tegime teeäärse söögi joogi peatuse, kohalikud cambodia tüdrukud teenindasid mind, suht noored aga samas oskasid vene keeles öelda palun, aitäh, minu nimi on.. ja veel midagi. I was like lol’d. Lihtsalt nii palju turiste liigub sealt mööda. Ostsin igatahes endale küpsiseid , saiakesi head paremat juua ja sõid võis jätkuda. Tund sõitu, vähepeal sai veel nähtud teel suurt liiklusõnnetust, mis ei olnud meeldiv ja veel natuke, ning olingi Sihanoukvilles.

    Mõned pildid ka teile vaatamiseks, tegemistest, mis siiamaani on toimunud.

    Korraks üks teemaväline, aga leidsin arvutist ja lihtsalt hea vaadata.
    Ko Phangani rand, kui mäletate siis trampisin mööda randa, et leida endale see koht, mida tahan.

    ( Click to show/hide )


    See pilt on siis rong, millega taist cambodia piiri äärde sõitsin..

    ( Click to show/hide )


    Pilt minu Siem Reapi tuki vennast.

    ( Click to show/hide )


    Pilt Angkor Wat-i külastamisest. Üks paljudest templitest, kus käisin. Ja kui tähelepanelikult vaatate siis seal on näod kivisse raijutud.

    ( Click to show/hide )


    ustav tuki vend mind ikka ootamas...

    ( Click to show/hide )


    Siin tankisime me toyotat millega ma siis Sineuahvillesse sõitsin.. PS: see kes seal askeldab see on tankla teenindaja.

    ( Click to show/hide )


    Viimane pilt siis naljakast olukorrast, kui me tegime peatuse ja süüajuua ostsime, siis samtui tegid seal peatuse minibussi täis turiste, ag akui nad lahkuma hakkasid ei olnud nähtavasti autol nii palju jõudu tänu sellele kuumusele, et sellest väiksest tõusust end üles rebida, aga loomlikult on klient kuningas ja ei tule kõne allagi, et hakkata turiste bussist välja peksma, mkm, vaid ikka kohalikud kambaga lükkama :D

    ( Click to show/hide )


    Praeguseks kõik siis. Järgmisena tuleb siis Sihanoukville




  14. #274

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Teeme nii, et ladyboyd jätame sinnapika ja jätkame normaalse jutuga :) väga viis

  15. #275

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Vinged pildid, ilge reisimise isu ajavad peale.

  16. #276

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas makz
    Lihtsalt liiga chill on lugeda...hotelli adminni poole võib vist iga murega pöörduda? ganjast naisteni :D
    kas narko eest mitte eluaegset ei saand seal?

  17. #277
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    kas narko eest mitte eluaegset ei saand seal?
    See kõik on "kuidas võtta"
    Kui sa diilid, siis on eluaegne/surm
    Kui sa transpordid vms siis oma 20a vähemalt

    Kui sa tarbid kanepit siis üle viie aasta üldjuhul sind keegi kinni müüride vahel ei hoia, ja enamasti saad hea raha eest kohe vabaks.
    Kangema narkoga on lood juba teised. Lähed samasse patta vedajaga.

  18. #278

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Hea raha eest, et nagu altkäemaks sellele mendile? Palju selline "teenus" maksma läheks? Ma tean, et see koht millest sa rääkisid, kus tõmbasid oli hoopis kambodža, aga Taimaal pidi asi sama moodi käima. Et siis kui suur se summa oleks isegi, kui jääd vahele. Kui väga suur siis pole riski väärt(oletan, et ei oleks väga suur risk, toetudes sinu jutule). Seda ka veel, et sellist asja ei juhtu, et on mingi täielik anomaalia ment, kes ei võtaks raha? Siis oleks ikka väga pees kui istuks mingi paar aastat kuskil kolmanda maailma kongis.

  19. #279
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Hea raha eest, et nagu altkäemaks sellele mendile? Palju selline "teenus" maksma läheks? Ma tean, et see koht millest sa rääkisid, kus tõmbasid oli hoopis kambodža, aga Taimaal pidi asi sama moodi käima. Et siis kui suur se summa oleks isegi, kui jääd vahele. Kui väga suur siis pole riski väärt(oletan, et ei oleks väga suur risk, toetudes sinu jutule). Seda ka veel, et sellist asja ei juhtu, et on mingi täielik anomaalia ment, kes ei võtaks raha? Siis oleks ikka väga pees kui istuks mingi paar aastat kuskil kolmanda maailma kongis.
    See on nii kahe otsaga asi ja väga lai teema. Oleneb ju mida sa tarvitasid, kui närvi sa suutsid kedagi ajada jnejne. Ega täitsa sajaraha eest sind keegi öahti ei lase. obv pea olema ikka magus summa, et sa minema saaksid jalutada. Kui juba kautsjon läks õhel tüdrukul maksa 25k eeki, sp et talt leidi 2g kanepit. Ja vabalt sa saad siis ainult kõndida kuni kohtuni. Seega oletan, et väike ei saa see suma olla, et kohe kõik korda saaksid.

  20. #280
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokkeripro Taimaal

    väga kõva

    ankar wat´i nägin National Geographicust ja see oli nuts!


    lase edasi
    respekk

Lehekülg 14, kokku 60 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES