Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 60 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 1185
  1. #281
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Pokkeripro Taimaal

    jeap, krt, nagu 2 juturaamatut, prantsusmaa ja taimaa :D

  2. #282

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nagu ma aru sain, siis täiesti üksi käisidki?! Ja kui algul tundus, et kõik räigelt odav, siis need pikad otsad ühest kohast teise jne võtsid päris palju raha ikkagi (samas saan aru ka, personaalne värk ikkagi )?!

  3. #283
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Võite vaid ette kujutada, milline rõõm mind valdas, kuna olin lõpuks jõudnud.. Kohale.

    Sihanoukville
    ------------

    Lõpuks ma olin kohal. Sihanoukvillesse jõudsin õhtupoolikul.
    Autojuht pani mind suhteliselt linna alguses maha, kuna ma seda soovisin, sest ei olnud veel kindel mida ma teha tahan siin või kuhu lähen. Tasusin juhile, ning meie teed läksid lahku. Hea oli see, et maha tulin ma tuk-tuki 'taksopargis' ehk siis sain kindel olla, et iga hetk saan startida, ükskõik kuhu tahan.

    Võtsin vähe aja maha, istusin pingile, vaatasin ringi. Hingasin seda hoopis 'teistmoodi' õhku, ning nautisin täiel rinnal seda kuumust, mis oli väljas, kuigi päike oli juba suht madalal. Tõmbasin seljakotist oma Lonely Planeti välja, lehitsesin välja Sihanoukville linna, ning hakkasin uurima, kuhu minna. Teadsin, et kuskil linnas sees ma kindlasti peatuda ei taha, kindel mõte oli saada kuskile randa. Kiirelt leidsin, et linna peatänavalt alla minnes leian Serenity Beach-i. Pikalt enam ei mõelnud, kuna Lonely Planeti iseloomustus selle ranna koha oli nuts. Hüppasin tuki selga, andsin juhile teada kuhu tahan minna, ning sõit algas. Jällegi sain kohe linnapildiga tutvust teha. Mis ma oskan öelda, rahulik, vaikne ja igati mõnusa õhkkonnaga linnake. Viis minutit kestis sõit ja olingi koha, peaaegu.
    Nimelt ei saanud tuki vend mind täitsa randa viia, vaid pidin veel paar minutit alla rannani ise kõndima, sest tee mis peatänavalt rannani viis, oli kergelt öeldes kuumaastik, heh.
    Okei, viskasin tuki vennale pappi ja panin ajama. Gad deem, mis tunne mind valdas, kui ma nägin merd, liiva... oeh. Aga lõpuk olin ma koha. Astusin randa, vaatasin kahele poole, vasakul olid järjest ranna klubid ja paremal olid bungalow-d. Igal bungalowl, e. majutuskohal oli ees rannal oma tshillout pleiss. mingid suured lebokohad ja lauad. Okei, hetkel veel vasakule asja pole, seega liigun paremale. Vaja leida endale tuba. Pilk Lonely Planetis, kõndisin ma tasapisi mööda randa. Vaevalt olin paar sammu astunud, kui kuulsin eesti keelt, tõstsin pea ja otsa vaatasid mulle keskaeline mees ja naine, jäin neid vaatama, möödus ehk mõni sekund, kui mees ütles vähe valjemini 'Mis on ?', like ma oleks teda eriti häirinud. Mõtlesin sekund, et kas ma lähen edasi või.. 'Tere teile ka' te oleksite pidanud nägema mehe nägu, vend pidi pikali kukkuma. Ala kuidas on võimalik, et ma tulen Cambodia kõige lõunas asuvasse randa ja eestlane tuleb mulle vastu. Again, i was like lol'd. Igatahes kauem ma nendega jutustada ei viitsinud, kuna minujaoks tundusid nad suht ülbed või ma ei tea. Kuigi, kui ma eesti keelt pajatasin siis muutusid nad insta lahkeks, siiski, ütlesin, et olen väsinud ja lähen otsin endale öömaja, nemad soovisid mulle head puhkust ja juba läksingi ma edasi. Istusin mingi suvalise bungalow tsillout placele maha, et uurida vähe rahulikumalt oma raamatud. Ee, elevus/erutus oli nii suur, et ei suutnud keskenduda omale öömaja otsimisega. Vaatasin kuidas rahvas ümberringi tsillout ppleissides lebotavad, siis jällegi tõmbas silmi vasakul olevad rannaklubid, mis särasid ukhetes tuledes, ning tümm vaikse vaikselt juba õrnalt käis. Deem dude, võta end kokku, jõuad veel, mõtlesin ma. Okei, peilisin siis Planetist välja sellise bungalow nagu Serenity Beach Bungalow. Infoks lugesin veel juurde, et see on üldse kõige esimene bungalow Serenity rannas, ka hind oli väheke odavam kui siin samas ees olevatel bungalowdel. Kuna Serenity Beach Bungalow asus kõige lõpus, ehk siis sealt kohast kus ma randa sisenesin umbes 100m. Jõudsin selleni.. Jah, see oli küll vana ja suht räämas juba, majagi oli natuke viltu, heh, aga see oli pöörfi minujaoks, sest asus oma 150m esimesest rannaklubist. Mõtlesin, et kui rahulikult magada tahan, siis siin saan teha seda paremini, kui üheski teises kohas.

    Astusin rannast otse administratsiooni, seal võttis mind vastu kaunis noor cambodia tüdruk, minu vanune. Kahjuks ta nime enam ei mäleta, aga teda leiate minu loos edaspidigi.
    Niisiis, väike tutvus, ning tubade üle vaatamine. Tuba asus teisel korrusel, ning toast välja astudes on kohe rõdu randa. Cmon, mida veel tahta ? Võtsin endale siis toa, kus oli suur voodi, väike kapike ning vannituba. Tuba ise oli nagu megasuur, tõesti suur. Kõik oli suht vana, aga see ei lugenud, mul oli parim spott siiski. Viskasin kotti voodile, ning läksime tagasi alla, et teha check in. Sain teada, et ma olen ainuke inimene siin majas, kellel tuba. Wow what ? Like terve maja oli minu päralt ? Jah, nii see oli, sain teada, et mingid investorid ostsid selle koha ära ja et nädal aja pärast läheb see koht lammutamisele, seega võin julgelt väita, et ma olin viimane inimene, kes serenity esimeses bungalows ööbis. Selle asemele kerkib uus ja uhkle pleiss. Mis seal ikka mõtlesin ma, ega ma üle nädal aja vast siin ei ole ja kui olengi siis lähen kuskile mujale.
    Okei, maksin esimese paari öö eest ära ja läksin tuppa. Teadsin, et nädalakese plaanin ikka siin olla, seega pakkisin kõik lahti. Käisin pesemas, panin end riide ning läksin välja. Toast välja astudes, avastasin et rõdul seisab bikiindes üks naine, selline umbes 40nendates väga hästi 'säilinud' milf ning üks noorem naine. Ajasid seal nad kahekesi juttu. Mõtlesin, et pidin üksi olema.., hmm, aga ega seltskonnast ära ei ütle. Läksin ütlesin tere. Tuli välja, et see vanem naine on selle koha omanik ja et veedab 2 viimast päeva siin, siis läheb minema, kuna müüs maha selle. Jutt hakkas ootamatult jooksma, istusin nendega maha, võtsime väheke viskit, siis tuli mul meelde, et mul üks sigar kotis, kohe läksin sellele järele, sest nagu mäletate, libistasin Pattayas Iisraeli vanaga Blue Labelit ja tõmbasime sigarit, mis koos annavad eriti hea tulemuse. Tutvustasin ka naistele seda mõnusat mekki, ka neile meeldis see väga. olles parajalt juba viskit joonud ja jutustanud, tundsin, et mul hakkab tasapisi pähe, kustutasin ka oma sigari, tõusin püsti, soovisin naistele head õhtut, nind suundusin randa. Ma pidin midagi sööma, muidu ma poleks kaua enam suutnud juua. Astusin mingisse rannabaari, tellisin endale õlut ja mereandid, lasin heal maitsta. Nüüd oli ainult üks mõte peas, vaatasin sinna natuke kaugemale vasakule, kus need rannaklubid olid.. kell oli juba päris õhtus, rahvas kogunes, muusika valjenes, jesh, ma tean mida tegema pean. Tõusin püsti ja seadsin oma sammud klubide poole..

    Jätkub..

  4. #284
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Nagu ma aru sain, siis täiesti üksi käisidki?! Ja kui algul tundus, et kõik räigelt odav, siis need pikad otsad ühest kohast teise jne võtsid päris palju raha ikkagi (samas saan aru ka, personaalne värk ikkagi )?!
    Üksi jah. Oleks saanud palju odavamalt, lihtsalt ma sattusin alati aegadel liikuma millal midagi muud ei liikunud, seega pidin vähe rohkem maksma. Aga siiski, mitte palju rohkem.

  5. #285

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kuradi hää lugemine ikka. Tänud ja ootab järge...

  6. #286
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nüüd oli ainult üks mõte peas, vaatasin sinna natuke kaugemale vasakule, kus need rannaklubid olid.. kell oli juba päris õhtus, rahvas kogunes, muusika valjenes, jesh, ma tean mida tegema pean. Tõusin püsti ja seadsin oma sammud klubide poole..

    Valikut oli. Kõige esimene klubi oli selline, rohkem tsillout pleiss. Teine klubi oli baariga ja rannas olevate suurte kõlarite.. peaaegu, aga mitte see mida mina otsin. Kolmas klubi oli täpselt see mida ma vajasin, sain sellest esimsel sekundil aru. Selle bar/club nimi oli Delphin, küll aga jäi mul natuke kripeldama, et see ei olnud kõigest Delphin, et midagi oli veel, aga see selleks, see ei muuda nigunii midagi.

    See koht oli mega. Oli selline oma katusealune, kus all siis oli nö baar ja kõlarid ja muus süsteem oli kõik rannaliiva, samuti tantsiti ka rannas. Kuigi mingi madal platvorm oli ka siiski, sest täitsa liivas oleks vähe raske tantsida. Vetsud asusid kuskil taga, sinna kaine peaga ei ole mõtet minna, sest kõik see koht ujub seal teadagi millest, aga peale mõningaid raunde on väga savi. Ja Btw, sealsed raundid pole mingid pitsid või purk õllet.. Selleni jõuan. Vahepeal tegin veel tutvust pea baarmeniga ja tema sõpradega. Kolm kutti, põhibro kellega terve sealoleku aja hästi läbi sain, tuli Cambodiasse neli aastat tagasi Canadast ja hakkas nii meeldima, et jäigi sinna. Teise kahe venna stoorit ma teada ei saanud. Väheke jutustatud, mõned õlled joodud ja saabuski see õige aeg..

    Boom! Volüüm keerati punasesse, klubimuss võttis rannal pöördeid ülesse, ning koheselt oli näha kuidas rahvast hakkas voolama. Jeah, ma hakkasin feelima seda. Ei läinud kaua aega mööda, kui minu kõrvale istus üks kohalik tüdruk, ning tellis endale dringi. Mul muidugi sarv soe juba, vaja juttu tegema hakkata. Nii me seal istusime, jõime ja jutustasime ja mida aeg edasi seda rohkem võttis pidu pöördeid. Ühel hetkel avastasingi platvormil ülejäänud rahvaga tantsimas. Jooki sai aina rohkem ja rohkem endale sisse kallata. Vahepeal hakkas asi tsipa ära vajuma, kuid sellele leidsin lahenduse. Läksin vähe peost eemale, viskasin riided seljast ja käisin ujumas (ma polnud ainuke) minusuguseid noori rändureid, kes tulid samale mõttele, oli mitmeid. Pool tundi ja super värske olemine jälle. Let’s rock! Läksin tagasi klubibaari, ja nüüd siis tellisin baarbeni soovitusel endale nende ‘shoti’ lol see on siis selline väike ämbrike, kuhu kallatakse sada erinevat asja kokku + lõppuks visatakse mingi taimeke sisse. Üldiselt tulemus on selline, et kõik see alkomix lööb täiega pähe ja see taimeke hoiab sind samal ajal ergsana. Sealt edasi ma väga ei mäleta, tean seda, et pidu võttis aina meeletumaid pöördeid. Just super fun.

    Omalegi märkamatult avastasin üks hetk, et valgeks hakkab minema. Rahvast oli ka suht väheseks juba jäänud. Siinkohal ütlesingi kõigile head und, ning kakerdasin oma ‘elupaika’ tuppa jõudes vajusin, kui sült ja jäin insta magama.

    Oma kaheksa tundi hiljem tegin silmad lahti, kerge ehmatus, sest esimene mõtte käis läbi kus ma olen ? Ent hetkega lõi nägu naerule ja seda mitmetel põhjustel. Esiteks mitte mingit pohmakat, teiseks ma teadsin, et mul on toast välja astudes rõdu, otse vaatega merele. Hüppasingi voodist välja, ning kakerdasin bokserite peal toast välja rõdule. OMFG kui hea tunne see oli. Sooja oli umbes 35 kraadi, tuul oli õhkõrn, meri peaaegu täiesti sile, ning palmilehed õrnalt mu rõdu kohal lehvimas. See oli üks parimaid ärkamisi mu elus..
    Mul on tohutult aeg nüüd, et tutvuda kõigega..

    To be continued..

  7. #287

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Selle bar/club nimi oli Delphin, küll aga jäi mul natuke kripeldama, et see ei olnud kõigest Delphin, et midagi oli veel, aga see selleks, see ei muuda nigunii midagi.
    Et sul väga väga pikalt kripeldama ei jääks, mõtled ilmselt kohta nimega Dolphin Shack :)

  8. #288
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Et sul väga väga pikalt kripeldama ei jääks, mõtled ilmselt kohta nimega Dolphin Shack :)
    jeees, ma tänan :)

  9. #289

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tra mis elu ... siukje tunne et kyta siit kohe frankfurti vms ja hyppa esimese kambodza lennuki peale :D

  10. #290

    Re: Pokkeripro Taimaal

    leits, unusta kambodza, tõmbame veebruarist vietnami :D

  11. #291

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    leits, unusta kambodza, tõmbame veebruarist vietnami :D
    vietnam peaks veel odavam ja urkam olem aju .. ehk rohkem kohalike lolli naisi :D?

  12. #292
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    leits, unusta kambodza, tõmbame veebruarist vietnami :D
    +1 tegelt

    Ma Bhuketis sain migi niggaga tuttavaks, kes ütles, et vietnam oma ülimalt kõva koht. Kuigi Laose koha ta rääkis midagi palju huvitavamat, et kuidas seal lõbutsetakse etc.

  13. #293
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas leits
    vietnam peaks veel odavam ja urkam olem aju .. ehk rohkem kohalike lolli naisi :D?
    lol, vietnamis sa naist väga kergelt ei saa.. kui üldse saad :D

  14. #294
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Vietnamis on võimalik igal hetkel miini peale ka astuda.


    ;D

  15. #295

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Rigged
    Vietnamis on võimalik igal hetkel miini peale ka astuda.


    ;D
    nii hull see ilmselt pole, tra ega ma dzunglisse müttama ei lähe. eelmine aasta üks tuttav käis vietnamis seal randades ja trippas ringi. tema jutu järgi pidi 3-4x odavam elu olema kui tais (turisi piirkondades obv)

  16. #296

    Re: Pokkeripro Taimaal

    ootame edasi...

  17. #297

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Üks näide veel sellest, kui kuldne on CAT CDMA internetiteenus - postitan praegu bussist, olles teel Phuketi. Vahepeal on tükk maad ikka täiesti konkreetset pärapõrgut ning täiesti uskumatu endalegi, kuid umbes tund aega olen hetkel netis olnud ning ära pole ühendus mitte kordagi katkenud!!!

    Korraks läks signaal väga nõrgaks, kuid tuli mõne hetke pärast tagasi.
    Kurat, ma olen rahul.

  18. #298
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ma just rääkisin ennist isale CAT CDMA-st, et nüüd taisse äädavamalt lähen aasta aslguses, siis see on esimene investeering kindlasti.

  19. #299
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kuhu me jäimegi ? Ahjaa, ma nautisin rõdul seda vapustavat vaatepilti..
    Mõtlesin mis ma nüüd tegema hakkan ? Kiirelt käisin pesus. Läksid üleheli kiirusega jalga püksid ja selga lendas särk ja juba olingi ma toast väljumas. Trampisin trepist alla, lootes näha oma administraatori tüdrukut, aga eih, teda polnud, tema asemel oli mingi keskaeline weird looking dog, ütlesin tere, aga tahtmist temaga jutustada polnud.
    Kõndisin mööda randa, vaatasin kuidas vähesed rändurid istuvad tsillout toolides ja söövad hilist hommikusööki. Siis silmasin ma, et ühel tüdrukul oli laual french toast, obv juustuga. Isu tekkis nende järgi nii suur, et järgmisel hetkel leidsingi end terve hunniku toastide eest ja kõrval seisis mul lemmik õlu singha. Kuigi singha on vist tai õlu, leidus seda ka cambodias, aga mina leidsin ainult ühes poes linnas ja sealsamas rannas..
    Kõht oli täis, hakkasin rannast ülesse tänava poole kõndima. Kohe ranna alguses avastasin, et seal renditakse rollereid.. Mõtlesin veits.. neeh, hiljem äkki. Kõndisin täitsa ülesse välja ja mida ma avastan! Suur Hotell ja eesti lipp lehvib maja seinal, mkey :D Ega ma sinna minema ei hakkanud, aga hiljem sain teada, et ühe eesti kuti hotell on too.
    Kõndisin suht pikalt linna poole, kui tuli järsku mõnus häda peale. Olin parasjagu mingi megasuure ukhe casiino ees. Kuigi ma ei leidnud kuskilt mis vanuses seal sisse tohib minna, siis küll oli seal mingi omakeelne kiri.. mõtlesin et teen proovi. Tõmban ukse lahti ja vastu vahib mingi suur koll, kes ülimalt vigase inglise keelega püüdis mult mu vanust teada saada. Andsin siis oma id kaardi, ja natukese aja uurimisega luges ta välja, et olen 19 Kõigutas siis pead ja ütles, et ei saa. Ma nagu mismõttes, mul selline häda :D Tuli mingi teine tüüp kes jagas vähe rohkem inglise keelt. ütlesin talle, et ole mees, ma ei pea ometi mingi 21 olema, et wc-sse minna. Ega me üksteisest aru ei saanudki lõplikult, aga lõpuks siiski mind lubati wc-sse, nii et see suur koljat valvas ukse taga. Ei tea, kas arvas, et tahan siiski minna cambliba vms :D

    Okei, sain oma asjad tehtud, astusin tänavale.. blää, selline joogijanu, tõmbasin mingist putkast kiirelt endale ühe vee ligi, ning tegin põhjani.
    Vaatasin, et see peatänav läheb nii pikalt suht kaugele, et jala ma küll kõndima ei hakka. Õnneks oli seal samas casiino ees tuki vend. Ütlesin talle, et tahan linnas veits ringi vaadata ja pärast enamvähem siia tagasi tulla. Vend, aga oli nii ähmi täis, kuna oli ainuke tukivend siis hakkas mult nõudma mingit imehindasid. Ma ütlesin, kohe, et mis päike hakkas pähe v ? Tema aga ikka vastu punnides, et maa on pikk blabla. Vaidlesime ja vaidlesime, lõpuks ma mõtlesin, et betin, panen ta proovile siis. Ütlesin, et ahh seisa edasi siin, ma võin jala ka minna. No jõudsin vaevalt 3 sammu astuda, kui juba ta karjus Oke, Okei, lets go. Lol, owned :D

    Hüppasin siis peale ja panime kesklinna poole ajama. Sõitsime peaturu juurest läbi, aga sisse minema ma ei hakkanud, aga ostsin peaturu eest endale juba mitmenda pudeli päiksekreemi sel reisi jooksul. Siis käisn ATM-is ja bangas.. jaa panga trip oli weird. Läksin sisse, võtsin numbri kassasse, kus vahetatakse valuutat. Tuli minu kord, astusin ligi ja ütlesin, et ma tahaks eurod kohaliku raha vastu vahetada. Kuna mul oli veel eurosid sulas, siis mõtlesin, et saan neist lahti. Ma täpselt ei mäleta, ehk mingi mõnisada eurot oli, libistasin siis mööda lauda tellerini, see luges üles, tõi jälle mingi paar miljonit kohaliku lauale... ja siis kadus kuskile tahatuppa 10. minutiks .. WTF ? Mõtlesin et taipoh, kui tukivend minema sõidab. Okei, 10 min hiljem ilmus välja, lükkas mulle mingi paberi, ette kus tahtisd saada päris põhjaliku infot minu kohta, nagu nimi ja elukoht ja midagi oli veel. Ehh, ega ma väga ei süvenendu, kritseldasin sinna paberile midagi, võtsin oma miljonid ja läksin. .

    Sõitsin tagasi sinna casiino ette, maksin tuki vennale ja hakkasin kõndima. Tahtsingi meelega kõndida, muidu oleks võinud lasta end sinna ranna ülesse täitsa viia.

    Järgneb huvitav õhtu rannas, mis kestab varajaste hommikutundideni (seekord mitte tänu shotidele)

    Jätkub..

  20. #300

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Väga hea lugemine. Ootan huviga järgmist.

Lehekülg 15, kokku 60 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES