Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 60 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 1185
  1. #301
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    On lugemine üldse enjoyable veel või kirjutan tühja ? :)

  2. #302

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Standard ju...
    Pesed, sööd, magad, jood, sõidad tuk-tukiga. Vahetad pangas raha... oleks et teeks pangaröövi või midagi...
    Actionit on vaja

  3. #303
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Panka ma ei röövi etc.

    Seega ei hakka vast rohkem kirjutama :)

  4. #304
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Pokkeripro Taimaal

    kamoon ära situ nüüd, lase edasi

  5. #305
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Lase edasi muidugi :)

  6. #306

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ära piparda jh - klõpista lugemist juurde

  7. #307

    Re: Pokkeripro Taimaal

    kindlasti pane edasi. Mind näiteks huvitab väga.

  8. #308
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kirjuta! (Palun :))

  9. #309
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Standard ju...
    Pesed, sööd, magad, jood, sõidad tuk-tukiga. Vahetad pangas raha... oleks et teeks pangaröövi või midagi...
    Actionit on vaja
    :D

  10. #310

    Re: Pokkeripro Taimaal

    ei kõv mis siin toimunud on:D
    avastasin mingi tund aega tagasi, et siia kh mingi raamat tekkinud:P

    sai korraga l2bi loetud!
    väga huvitav lugemine minu jaoks.

  11. #311
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Eelnevalt

    Järgneb huvitav õhtu rannas, mis kestab varajaste hommikutundideni (seekord mitte tänu shotidele) ..

    ..Jeah, olin just linnast tulnud, läksin tuppa, ning pikali, et puhata natuke. Tunnike hilljem seadsin end valmis ja läksin välja. Mööda randa kõndides, mõtlesin, et mida teha, aga minu õnneks leidis tegevus minu. Kui mäletate, siis kui tänavalt alla randa tulla, siis vasakule jäid klubid ja paremal bungalowd, kuid kõige esimene paremal on siiski selline vinge lahtine baar, kus paar piljardilauda, 360 baarilett. Seinad täis joonistatud momentidest , mis seal baaris on olnud, sealjuures, ilustseb seinal miniseelikus väga, väga ilus cambodia tüdruk. Päriselt ma polnud seda tüdrukut näinud, aga varsti tuleb temast juttu, kuna ootamatult viivad meie teed kokku.

    Aga tagasi tegevuse juurde mis mind leidis. Nimelt olin just jõudmas sinna selle esimese baari juurde, kui eemalt nägin, et piljardilaua juures on kaks tüdrukut ja üks poiss. Peaegu juba möödusin baarist, kui üks tüdruk hõikas ’Hei boy’ läksin ligi, teretasin kõiki ja siis tüdruk küsis, et kas viitsiksin mängida temaga, kuna nad tahtsid teha paarimängu. Muidugi olin ma nõus, mis olekski saanud tol hetkel veel paremini minna :)

    Okei, alustasime mänguga, kiireslt tutvustasid kõik end mulle ja mina end neile. Nemad olid siis noored maailmarändurid Austraaliast, mina aga noor üksirändaja Eestist, millest keegi muidugi kuulnud polnud rohkem, kui, et mingi küla soome juures. Okei , ega ma ei peatunudki rohkem selle teema juures, et tõestama hakkata, et Eesti on vähe suurem. Kui kõigest küla.. See selleks. Mängu alguses tulid kohe reeglid, et kaotaja meeskonna poiss, ostab võitjatele joogid. Right! Mulle see sobis, kuna hobi korras mängisin eestis igal vabal ajal piljardit. Õhtu läks ägedalt, tasuta joogid voolasid nii mulle, kui ka mu tiimikaaslasele :D

    Mõned tunnikesed mängides, tutvustasid nad mulle beer bongi mängu. Varem ma seda mänginud polnud, kuigi teadsin millega tegu, sest filmides olin näinud. See Game oli muidugi üli fun, st et ma kallasin aina edasi endale jooki sisse, kuna ma ei osanud seda mägida :D

    Peale seda istusime baari ette lebodiivanile maha, jutustasime ja jõime. Kuskil peale keskööd otsustasid meie vastastiim minna magama ära, kuna olid väsinud. Aga mina ja minu tiimikaaslane Katie (püssblond) otsustasime minna rannaklubisse. Hakkasime kõndima sinna klubide poole, kuniks jõusime esimese kohani, mis polnud klubi vaid selline rilääx pleiss, kus parasjagu sai osta toorest liha ja ise küpsetada. BBQ õhtu oli see. Kui tellisid endale lihsa ja staffid said grilli ja kõik vajaliku. Küsiti veel, et kas teeme tule ülesse, või teete ise. Me otsustasime, et teeme algusest lõpuni koos omapead. Tegimegi siis tule ülesse, varsti olid suured söed olemas, ning viskasimegi liha peale. Grill oli selline, et suht kõrgel oli rest tukkidest, et kuumus ei kõrvetaks, vaid hästi aeglaselt tasakesi töötleks liha. Öeldi , et läheb kaua aega, aga lubati oivalist maitset. Aga ega meil ka kuskil kiiret polnud. Täitsa rannale tõime madala väga madala lauakese, ja kõrvale panime kott toolid- väga tsill. Mina libistasin tasakesi õlut ja Katie proovis järjest mingeid erinevaid kokteile. Hea oli see, et peale meid oli ainult neli inimest seal veel, kahes lauas ja kõik me olime üksteisest parajal kaugusel, et konkreetset juttu kuulda ei olnud, kuigi täiesti tuulevaikse oli. Vahepeal katsime ka laua ilusti ära. Tõime kastmed ja kõik tarviliku lauale, ning lasime teha endile kausitäie rohelist salatit (palju asju koos) ma isegi ei teadnud mis seal oli, aga hää maitses.

    Mingi aeg sai liha valmi, ja me tõesti ei pidanud pettuma, maitse oli oivaline. Liha oli täiesti läbi kõpsenud, kuid samas ülimahlane.. yam. Lasime heal maitsa. Peale söömist mõtlesim, et nüüd peab küll liigutama hakkama. Okei, läksime siis vaatama kuhu klubisse minna. Ütlesin talle, et valiks ise kuhu minna tahab. Õnneks osutus tal olevat sama maitse is minul, seega valis ta selle Dolphin klubi, mis oli mulle väga meelepärane. Pidu juba käis täies hoos, rahvast oli palju. Läksime Katiega leti äärde, tellisime endale mõlemad shotid ja läksime rannaliivale tagasi, jõime ja tantsisime vahelduva eduga. Vahpeal sai veel niisama eemal kõndimas käidud vaatama, mis on seal, kus mitte midagi pole. Selgus, et seal pole midagi. Läksime tagasi baari, võtsime uued shotid. Veri kees, hea oli olla. Vahe peale kusel käies mütlesin, et ma võiks sellist elu koguaeg elada… draem on boy.
    Kuskil kolme nelja aeg öösel, Katiega tantsides silmasin ühte kohaliku tüdrukut, vähe eemal mingi kutiga jutustamas. Pidevalt ta vaatas mind. Vist sellepärast, et ma vaatasin teda. Kihft tüdruk tundus mulle kohe, kui nägin teda. Õhtu jooksul tegin talle täis peaga vist koguaeg silma. Aga mingi hetk hakkas pidu laiali vajuma, samuti hakkaks ka tasapisi juba valgeks minema välja.. Katie ütles, et läheb magama. Ma ütlesin talle, et ma veel ei lähe, kuna mul jagus silmi ainult sellele kohalikule tüdrukule keda ma koguaeg jälgisin. Ütlesin talle muidugi, et ma saadan sin, aga ta ütles, et pole asja, ta bungalow ei asu kaugel siit. Okei, kalliralli ja tsau.

    Mõtlesin küll, mis ma nüüd teen ? Magama ei tahaks nagu minna, samas selle salapärase tüdrukuga juttule ka ei saa kuidagi minna, kui ta seal mingi (mitte kohaliku) kutiga on.. damn. Vaatasin ümberringi ja nägin, et 15m eemal, lebotava tsillpleissil mingi kaks poissi ja kolm tüdrukut. Mõtlesin, et kõnnin nendeni ja kui on sõbralikud siis vaatab edasi. Ma ei jõudnud nendenigi kõndidagi, kui poiss karjus, Hey, come join with us. Läksin istusin maha, ütlesin oma nime ja sain viis nime vastu, aga kellegi nimi meelde muidugi ei jäänud. Enne kui jõudisn maha istuda, hakkasid just kaks poissi ja üks tüdruk magama ära sättima. Btw, nad keegi ei olnud koos seal. Kõik olid üksi. Jäime siis mina, üks tüdruk ja poiss. Mäletan niipalju, et poiss oli mingi pool aastat juba Cambodias elanud ja ta oli veel mingi punkarskinheadvms :D Tüdruk oli ka üksirandaja. Tellisime joogid ja arutasime maailmaasju. Siis võttis kutt oma joindi välja ja hakkas suitsetama. Tõmbas terve joindi üksi ära ja kus siis kukkus filosofeerima maailma asjade teema. Nijaa, mütlesin ma. Tahan kaa olla lebos kerge kiiksuga peas, aga võimalust nagu ei olnud, sest ei teadnud kust nüüd minna kraami otsima. Aga nagu tellikult, lendas üks selline pikemat kasu, kõhn umbes 60e aastane mitte kohalik mees. Sain kiirelt sellelt skinikutilt teada, et too vanamees on elanud cambodias mingi 4 aastat ja, et diilib äraelamiseg rannas väikestviisi kanepit. JEEE.

    Enne, kui jõudsin küsida vanamehelt, et paljuga müüd, küsis ta mult ‘ Hei, do u wanna weed ‘ ? Ma selline täis peaga üritasin teemat luua ja hakkasin rääkida, et ma see kuu väga palju teinud juba, et põhimõtteliselt ma ei peaks nii palju tegama… Siis vanamees tõstis tunduvalt oma häält ja ütles ‘ hei, do I fcking asked u to tell me your lifestory , NO! I asked do u wanna weed ‘ ? I was totally lold. Kiirelt vastasin talle, et muidugi ma tahan, ship it. Viskas mulle väikse kotikese ja nõudis $10 andsin talle raha ja kiirelt ta kaduski. Noor kutt andis paberit. Rullisin joindi kõigile.. mm.. kui hea, istusin seal poollamavas asendis ja kuulasin juttu, ise vahepeal sõna sekka poetades. Vahepeal märkasin, et see minu salapärane tüdruk on just lahkumas selle poisiga. Vaatasin talle pikalt järele, ning temagi keeras mitu korda pead, et vaadata kas ma vaatan.. Ja kadunud nad olidki, rohkem ma temast ei mõlenud.

    Vahepeal keerasin järgmise ringi kõigile. Teise joindi poole peale, oli käsil tõsised maailmaasjade arutamine. Igaüks meist võttis erinevatel teemadel kõvasti tugeva hoiaku. Lol :D manti oli veel ühe joindi jagu, keerasin ka selle ära, ning tüdrukuga kahepeale, sest ilmselgelt oli too kutt juba väga pilves :D
    See kolmas joint oli see mis tõi mulle juba parakad peale, ei suutnud ma ära mõelda mida teha tahan. Imelik tundus oleva, et selle tsillpleissi kohalikud töötajad meid niimodi vaatasid.. oi blää, igasugused mõtted käisid peast läbi.. Ja see mis järgnevalt toimuma hakkas oli NUTS!

    Obv ma oli ultrakivis, omas mõttes, kui fcking JÄRSKU pani keegi oma käed mu põlvele, wtf, ma paar sekundit ei julgenud keeratagi, et vaadata kes see on. Aeglaselt keerasin ja nägin, et seesama camodia tüdruk, kes mul terve õhtu peas oli, kükitas minu kõrval. Ütles ta tasakesi mulle ‘Hey’

    Deeeeem, wtf minuga toimub ? keerasin pilgi tema pealt ära, et vaadata mis too poiss ja tüdruk räägivad. Nemad üldse ajasid juba mingit huiteab mis psühholoogia teema, ning mind nagu poleksi seal olnud/meid, selle cambodia tüdrukuga. Mõtlesin, et tra mul katus nii sõidab või ? Ei tahtnud uskuda. Tartus elades, tegin sõbraga weednighti, poole ööni me laksasime, siis suutsime ajale tõmmata täielikult pidurid peale, ja olla oma mõttetes kõige sügavamates soppides, aga neverever midagi sellist.

    Minuarust oli möödunud tükk aega, ma isegi mõtlesin, et äkki piisavalt aega, et kedagi pole enam mu kõrval, aga not, keerasin pea ja ta oli ikka seal. Eee ‘hey’ ütlesin ma. Kohe ütles ta mulle, et sa vaatasid mind terve õhtu. Ma muidugi ajasin tagasi, sest ma olin lihtsalt niii parakas. Siis ütles ta, et tuli kodust tagasi, et küsida minult seda ja nüüd ma valeta. Mida fakki, ma ei saanud enam tõsiselt midagi aru. Siis küsis, et miks ma taga rääkima ei tulnud. Obv ütlesin, et sa olid ju mingi kuttiga, sellepeal ütles ta, et see on ta kauaaegne sõber kes tuli kuskitl euroopast külla. Okei. Siis küsis ta minult, et kas tahan temaga kaasa minna. Hah, lol, kui ma poleks kivis olnud, siis ma oleks öelnud, et sa veel küsid ka, aga sellel hetkel tundus see liiga utoopiline. Kire vastust tuli minu poolt, et ei! Ütlesin tale, et ma lähen kohe magama ära, siis ta küsis minult, et kas ma kaasa võin tulla ? Siis mul oli tõesti nagu wtf toimub. Prost ta kindlasti polnud, sellest ma sain kohe aru, aga siiski mulle tundus see kõik nii kahtlane. Igatahes ma ütlesin, et ma kohe lähen minema siis ta solvus või ma ei tea, igatahes tegi ta nägusid mulle, tõusis püsti ja läks minema. Ma mingi huuuuh, vedas :D ise veeel pool tundi mõttesse jäädes, et wtf ma tegin nüüd. Terve ühtu ma põhimõtteliselt unistasin sellest tüdrukust ja nüüd kui ta ise minu juurde tuli siis ma lasin niimodi üle.

    Väljas oli juba täitsa valge, tõusin järsku püsti, ütlesin oma seltskonnale head aega ning panin kodu poole ajama. Samal ajal mõeldes, et äkki keegi jäitab mind. Suht hull teema oli veel , et ma läksin valesse bungalow maija, kakerdasin vale ukse taha ja ajasin mingi noorpaari ülesse. Ma olin nii fakt up, ei siht oli ainult tuppa voodini jõuda ja teki alla peitu magama ära minna. Lõpuks ma sinna saavutasin oma eesmärgi..

    Järgmine päev keerleb ümber selle sama kohaliku tüdruku ümber ja kajastab seda, kuidas hakkas kvaliteetaeg minul seal pihta!

    Head lugemist :)


    Jätkub..

  12. #312

    Re: Pokkeripro Taimaal

    kuna j2rg:D?
    st kas t2nase ööjooksul on võimalust, et tuleb or not?:P

  13. #313
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    kuna j2rg:D?
    st kas t2nase ööjooksul on võimalust, et tuleb or not?:P
    heh, ma ei tea :D
    Uus aasta tuleb peale, ma panen siin endale reisiplaani kokku ja loen palju infot, mis mind aitab tulevikus.
    Aga öö on pikk, ja pokkerit ei ava see aasta, seega aega on palju :) ...

  14. #314

    Re: Pokkeripro Taimaal

    No vot, hoopis teine tera juba...
    Naised, objektid...
    Pesta, kusta ja süüa saab siin Eestis ka, seda ei pea mainima. Miks sa blond püssi minema lasid??? Obv et seal naised solvuvad kui neile nii lambist ei ütled :) naljamees
    aga lase edasi

  15. #315

    Re: Pokkeripro Taimaal

    oioi, järg peab täna öösel tulema kohe. :D

  16. #316

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva

    ise veeel pool tundi mõttesse jäädes, et wtf ma tegin nüüd.

    +1

  17. #317
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Lõpetan kohe ühe dokumentatsiooni ära siis hakkan järge kirjutama.

    mõni vastus ka, kes siin eelnevalt mida küsis..

    Blondi lasin minema, kuna ta oli tavaline minujaoks, kena, aga tavaline ja mind köitis tumedama nahaga ja süsimustade juustega tüdruk.

    Ja miks ma täiesti mantis peaga selle kohaliku tüdruku üle lasin oli ehk sellepärast, et kuna ma üksi reisisin, siis hoidisn end ka rohkem valvsana, ja olin rohkem paranoilisem. Obv ma poleks midagi sellist teinud, kui ma ei oleks selle imelise taime mõju all olnud.

    Aga tunnikese präast tuleb juurde..

  18. #318
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Öösel ärkasin korra mingi õuduka peale ülesse...

    ..avasin silmad. Läbi puidust ribikardinate nägin, et päike küttis täiega väljas ja seda oli ka tunda palavusest, mis tuba täitis. Tükk aega ei tõusnud voodist, vaid mõtlesin, mida ma öösel tegin ja mida mitte. Tuletasin meelde mis toimus eile, kuni jõudisn kurva tõsiasjani, et ma lasin käest ideaalse võimaluse, veeta aega tüdrukuga, kes köitis mind nii väga.. Krt, masendus tuli peale koha. Mõtlesin, et isegi, kui ma peaksin teda veel nägema, siis kõnnib ta minust suvalt mööda, ega tee väljagi. Okei, mis seal ikka, mis tehtud see tehtud. Dušši alla veel tegelt muigasin, et kui kivis ma olin ja paranoiat täis.. heh.

    Suht tuim oli olemine, ega viitsinud mida teha. tulin pesemast ja läksin kohe rõdule, istusin maha, tegin suitsu ja vaatasin randa.. Siis kuulsin selle administraatori tüdruku häält. Üks, kaks tõmbasin suitsu lõpuni, panin end riide ja juba lendasingi alla. Ja seal ta istuski, joonistas midagi, ütlesin talle tsau ning istusin tema juurde. Deem, ta on nunnu. Jutustasime mingi aeg, küsisin, et kus ta olnud on ja mis tal üldse plaanis.. tsipa oli kinnine meie jutt, aga siiski oli mul plaanis ta välja kutsuda või üldse midagi koos teha. Too hetk ma veel ei tahtnud, pealegi oli ta just lahkumas, pidi oma õde minema kuskile linnas olevasse hotelli aitama ja ütles, et homme on tööl. Mkey, jään ootama.

    Astusin randa, mööda rannariba kõndides, valisin endale rannabaari kuhu maha istuda, sest mul oli suht tuim olla see päev, seega otsustasin, et istun kuskile maha ja alustan õlledega. Söön kõike head paremat ja libistan õlut ikka, samas vaadates mis teised noored teevad. Jeah, see mõte mulle meeldis. Teostasin selle ka ära. Leisid endale ägeda pleissi, kus olid suured nagu õlekõrtest punutud lebotoolid, pehmete patjadega, siina ma maha vajusingi. Tellisin kohe endale õlle ja siis veel ja veel ja veel. Sõin ma ei tea mida kõike seal kokku. Proovisin kõike mis mulle tundamtu. Olin juba tunde seal istunud ja joonud, kuulanud jutte kõrvallaudadest. Sarv oli soe ja enam polnud tuim olla, nüüd ma tahtsin juba midagi teha, tahsin lõbutseda.. ma ei tea mida ma tahsin, aga ma vajasin midagi rohkemat, kui niisama vedelemist.

    Kell hakkas tasapisi õhtusse tiksuma juba, vaiksel oli kuulda kus siin seal muusika valjenes ja rahvas kogunes randa aina rohkem.
    Fakk off, mida ma teen siis, nii tühi on olla ja peas vaevab ikka mõte, et mis võimaluse ma käest lasin.. oeh jah.
    Ma ei tea mida ma tol hetkel tegin, või miks mul silmad kinni olid, igatahes ma süütasin suitsu, tümbasin mahvi ja sulgesin silmad, ma arvan, et ma kuulasin mingit laulu.. Järsku käis väike kolistamine mu laual, ma ei hakkanud silmi avamagi sest arvasin, et teenindaja korjas mu taldriku ära ja võttis tühjad õllepudelid. Aga veel sekund hiljem, tundsin kuidas mu lebotoolile istus keegi. See oli selline diivani taoline pikem tool (kahele inimesele) avasin hetkega silmad, et vaadata kes see on..
    DAMN, mu nägu lõi naerule, ma olin sõnatu. See sama kohalik tüdruk, kellega toimus see piinlik intsident öösel, oli lauale pannud oma salati ja kokteili, nind seadis end minu kõrvale istuma.. Again, my soul and mind was like breikdancing :D
    Järgnes vähe piinlik jutu algus, kus ta mainis varahommikust minu käitumist, aga kiirelt tegin weedist süüdlase :D
    Deal closed. Sellest me rohkem ei rääkinud. Mõni tunnike seal istudes õppisime üksteist tundma. Tugev side tekkis selle tüdrukuga mul kohe. Oli siililegi selge, et täna õhtu me veedame koos. Maksin oma arve ära ning ta tahtis minna sinna esimesse baari vasakul. Mäletate, kus oli see 360 kraadi baarilett ja seinad prolt täis joonistatud. Suundusimegi siis sinna. Kõik sealsed baarmenid kohalikud ja mittekohalikud olid tema sõbrad. Tellisime joogid ning võtsime piljadri. Viisin joogid piljardilaua kõrvale lauale, ning sättisin kuulid paika. Otsiva pilguga vaadates, et kus ta on, kas ikka baarileti ääres, avastasin, et sa seisab seina ääres, kus see miniseelikuga hot tüdruk joonistatud oli ja ..... Ahhujei, mul jäi suu lahti, see oli ju tema! Mul oli see joonistus täitsa meelest läinud. Muidugi päriselt oli ta veel ilusam, kui joonistatult, aga hämming oli mul ikka suur. Nii et kes kunagi Cambodiasse peaks minema, Sihanoukville randa, siis randa minnes, kohe esimene baar paremal, vaadake tüdrukut seinal, siis näete, kellega ma aega veetsin :D

    Damn, ma olen väsinud, ei jaksa rohkem täna.

    Õhtu oli sel hetkel noor alles. Aga läheb see varsti täitsa kreisik ära. Vihjeks sikkel,linn,kinnised ülakorrus klubid.. Lots of fun!

    Jätkub..

  19. #319

    Re: Pokkeripro Taimaal

    wow, 2010 tahaks kindlasti ära käia.

    ise olin 19 ja absoluuselt mingisugust reisikogemust pole (pole lennukigagi lennanud) seega üksi minek tundub võimatu.

    kui johnny või keegi kes asja tunneb saaks n.õ enda hoole alle võtta siis oleks kindlasti mineja.

    pmst te eluviis seal on magamine, söömine, grind, pidu siis ei tohiks probleemi olla vast heeh?

  20. #320

    Re: Pokkeripro Taimaal

    mkva sa räägid tai keelt ?

Lehekülg 16, kokku 60 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES