Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 60 EsimeneEsimene ... 8161718192028 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 1185
  1. #341
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Äkki joppab :D 13. jan loosimine.

    ( Click to show/hide )

  2. #342
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Aga ma olen juba käinud sealmaal, ma tean, et kohati juhtub, et ükski pilt pole seda edasi andnud, mida ma eest leinud olen. NT Koh phangan, see oli lihtsalt totally nuts mis ilu ma nägin.
    Ma mõtlesin Egiptuse all, et peldik on. Ei arva sama Tai kohta tho :P

  3. #343
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Ma mõtlesin Egiptuse all, et peldik on. Ei arva sama Tai kohta tho :P
    Sellega seoses tuli meelde, et enne kui taiise läksin pidin hoopis egiptusesse minna. Ma tänan oma mõistust, et ma nii loll polnud :D

  4. #344
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kui keegi peaks kunagi kuskile miljonisaatesse minema ja olete väga edukas, ning viimase kõsimus juures..

    Mida see tähendab ?

    Kgrunthep mahanakhon amonratanakosin mahintara ayuthaya mahadilok popnopparat ratchathani burirom udomratanakosin mahasathan amonpiman avatansathit sakkathattiya witsanukamprasit

    Võite enesekindlusega vastata
    a) Bangkok's offical name

  5. #345
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    No kui ma nüüd lähen, siis ma planin ikka võtta väga vabalt, st ei mingeid kiirustamisi vms. Oled täpselt igalpool nii kaua kui tahan. Aga ma arvan, et sellest hetkest kui ma maandun Bangkoki, mööda maad tripin põhja, siis võtan ette laose ja peale seda vietnami, siis järgmine kord millal ma taimaale oma jala tõstan on ehk 2-3 kuu pärast :) ei tea ei tea, ei oska midagi arvata, see kõik on tundmatu maa minujaoks, mida ma ette võtta tahan..
    kust sul pappi peale voolab ja nii palju vaba aega on?
    väga hea elu biitimine
    respekk

  6. #346

    Re: Pokkeripro Taimaal

    vaataks selle tibi ka üle, ega sul pilti ei ole?

  7. #347

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mind hakkas see Tai asjandust veidi huvitama ja seega hakkasin uurima, et kuidas sinna saaks ja millistel tingimustel. Kõik muu on okei, kuid viisandusest ei saa ma sittagi aru. Nimelt kui tahan Tai olla kauem kui 15 päeva, siis peab viisa tegema Helsingis Tai saatkonnas. Okei, see poleks probleem.

    Eriline probleem poleks seegi, et viisa pikkus oleks 30-60-90 päeva, okei, kuigagi ikka pikendada saab.

    Probleem on aga, et nad nõuavad muude asjade seas edasi-tagasi piletite broneeringut. Vot see on pask, sest kui ma tahaks sinna kauemaks jääda, siis ma ju ei tea, et kui kauaks. Lisaks! Juhul, kui taotletakse 2- või 3-kordse sisenemisega turimiviisat - tuleb esitada kõikide sisenemiste ja väljumiste kohta kinnitused/ lennupiletite broneeringud, mis on täielik mindfuck.

    Maksimaalselt saab taotleda kokku 3 sisenemisega turismiviisat.

    Seega - kuidas te seda teete või mis imeviisad teil on?

  8. #348
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    vaataks selle tibi ka üle, ega sul pilti ei ole?
    Piti pole, seepärast ütlesingi, et kes sineauhvillesse satub, siis baarist vaataks :P


  9. #349
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Mind hakkas see Tai asjandust veidi huvitama ja seega hakkasin uurima, et kuidas sinna saaks ja millistel tingimustel. Kõik muu on okei, kuid viisandusest ei saa ma sittagi aru. Nimelt kui tahan Tai olla kauem kui 15 päeva, siis peab viisa tegema Helsingis Tai saatkonnas. Okei, see poleks probleem.

    Eriline probleem poleks seegi, et viisa pikkus oleks 30-60-90 päeva, okei, kuigagi ikka pikendada saab.

    Probleem on aga, et nad nõuavad muude asjade seas edasi-tagasi piletite broneeringut. Vot see on pask, sest kui ma tahaks sinna kauemaks jääda, siis ma ju ei tea, et kui kauaks. Lisaks! Juhul, kui taotletakse 2- või 3-kordse sisenemisega turimiviisat - tuleb esitada kõikide sisenemiste ja väljumiste kohta kinnitused/ lennupiletite broneeringud, mis on täielik mindfuck.

    Maksimaalselt saab taotleda kokku 3 sisenemisega turismiviisat.

    Seega - kuidas te seda teete või mis imeviisad teil on?
    tons of info http://www.thaivisa.com/

  10. #350
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mõned pildid veel leidsin..

    Hong Kong. Kõige nutsim linn, kus kunagi olen olnud.
    ( Click to show/hide )


    Koh phangani poole teele. (Mingid suvalised)
    ( Click to show/hide )


    Phangani rannas. Üle selle köie hüppati. Peale mitmendat magic coctaili, avastasin ennasti seal hüppamas.
    ( Click to show/hide )


    Puhkamas.. aega maha võtmas.. jaa see oli vast cambodias.
    ( Click to show/hide )

  11. #351
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Pokkeripro Taimaal

    mis vaktsiinid tuleks ära teha lasta ja kui tihti? ja kui palju aega enne minekut?

  12. #352

    Re: Pokkeripro Taimaal

    kollatõbi .. malaaria vastu ka midgai vist ... and thats it ,, otseselt pole midagi vaja .. arstiabi on suht nuts seal .. ise olin SRI LANKAS haiglas 1 ööpäeva. meres hamustas mingi mereelukas, ilmselt moreen, kukkusin ca põlvini vees ookeanis pikali ja blackout. Järgmine asi mis mäletan on see et ärkasin kuskil haiglas (nagu euro värk), miljon aparaati mu keha küljes jne. Arstid on üldjuhul väga targad .. Sain tilguteid ja siis nahhui. Obv seal riigis meie ülemaailmset reisikindlustust ei tunnistatud. 23h haiglas ja 680 daala arve, obv eestis maksti kõik tagasi + mingi hyvitis. Samas sõbral oli Tais 2a tagasi mingi jama, siis sela tunnistati seda reisikindlustust .

  13. #353
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    mis vaktsiinid tuleks ära teha lasta ja kui tihti? ja kui palju aega enne minekut?
    uhh, mingi vähemalt kaks nädalat varem. Mina tegin siis A,B Hepatiidi vastu, ja vist kollatõve vms.. läks maksma mingi 1k ja kaasa pidin veel ostma malarone tablette, mis on siis selle malaaria vastu vms, et kaitsa moskiitode hammustuste eest etc. Nende peale läks ka 1k

  14. #354
    Õpihimuline Mängur Kasutaja nummar avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    322

    Re: Pokkeripro Taimaal

    lase oma juttu edasi nüüd :P

  15. #355
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    loool :D
    Vaevalt ma midagi enam see aasta kirjutan. Praegu tegemist ja varsti püüan ikka emale külla jõuda. Ja siis ei tea mis edasi, kuna alkot ma ei joo, siis vaatan ehk ilutulestiku kuskil ja koju ära :)

  16. #356
    Õpihimuline Mängur Kasutaja nummar avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    322

    Re: Pokkeripro Taimaal

    damn, marupõneva kohapeal jäi pooleli ju lolx :D

  17. #357

    Re: Pokkeripro Taimaal

    mkva, ampull ve?

  18. #358
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas kardpleier
    mkva, ampull ve?
    Hehh, eii! Lihtsalt 5 kuud järjest juua, tõi mõtted pähe, et mida ma teen endaga, ma ei jõua kuskile nii. Seega Üks päev otsustasin, et ei joo enam üldse. Kohe avastasin ka pokkeri tugevamalt enda jaoks. See on ka mind tegevuses hoidnud. Nüüd vist neli-viis kuud kaine juba. Rahul!

  19. #359
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Lähen kohe ema juurde ära, aga mul oli siin vaba aega, enne söömalauda, seega kirjutasin järje..


    Niisiis, õhtu jooksis. Ma nautisin kõike täiel rinnal. Ma olin täielikult rahuldatud.. (peaaegu). Kõik oli super fun, mõnus muss käis, me mängisime piljardit, baarmenid viskasid kildu koguaeg. Ka baar täitus rahvaga. Tüdruk teadis kõiki kohalike kes sinna tuli, suht äge. Minu aeg lõpetasime mängimise ja istusime baariletti äärde. Ühel hetkel tuli mingi kahel kutil mõte, et panevad ’meetri’ lauale ja kes kiiremini ära joob see on võitja. (Meeter on siis meeter pitse järjest) mis olid täidetud mingi tequila taolisega, kuid tsipa lahjem, ma ei teagi mis see oli.. Kokku oli 10 pitsi vist, kui ma ei eksi.. Igatahes, mul oli tuju põhjas ja hea oli olla, ning ütlesin, et võtan ka osa, sest nigunii mul läks kõik järjest alla, ilma silmagi pilgutamata. Baarmenid valmistasid 3x1 valmis, ning seadsid need lauale. Valmis olla, start läks! Erinevalt neist, haarasin ma mõlema käge aühe pitsi, lükkasin alla ja nii edasi ja nii edasi.. Kuus oli all, ma nägin et ma olin ees, aga tagasi hakkas suruma. Järgmised kaks olid retsimad, aga pole hullu, üks vend oli siis umbes pooled joonud ja teine ei suutnud kuidagi seitsmendat endale alla suruda. Mina võtsin öheksanda ja kümmnenda kätte, tegi ’UH’ ja tõmbasin ära. Peale seda ma mõtlesin, et mul tuleb ka ülesse, aga eriti mark oleks tüdruku ees olnud, kui oleks seal mööda baari pritsima hakkanud :D Seega hoidsin end tagasi.. Aga jee, minu võit oli. Mõlemad kutid (sõbrad) nõudsid, et premeerivad mind auhinnaga, millas ma siiski loobusin, kuna auhinnaks oli meeter.. No Thank you!

    Kaua peale seda enam ei istunudki seal baari. Tüdruk ütles mulle, et mis ma arvan mõttest, et läheks linna. Käiks klubides ja vaataks üldse, mida teha on. Jeah, sure. Lets go. Muidugi ma ei mõlenud, et millega me lähme, arvasin, et võtame ikka tuk-tuki, aga ma eksisin. Tüdrukul oli oma roller seal samas baari juures. Tüdruk lükkas võtme auku ja keeras süüte siise, ning küsis, et kas sõidan ise ? Ma mingi nalja teed ve ? Ma näen tasapisi kahekordselt ja sa tahad, et ma sõidaks :D Enne kui veel ma talle taha istusin mainis ta, et see on ju väga lõbus ja pealegi on liiklus olematu. ’Hmm, nujaa, aga mendid mõtlesin ma ..’ Aga ei hakkanudki küsima, kuid sain umbes kolme minuti pärast niigi teada, mis nendega on. Okei läksime, aga nagu te mäletate, siis rannast peatänavale, lähe kuumaastik. Ma arvasin, et me kukume 7 korda, enne kui üles jõuame, aga eip, tüdrukul asi väga käppas ja üleval me olimegi.

    Hakkas asfald, tüdruk andis pässi, sõitsime eestlase hotelli juurest mööda, ning olimegi linnateel. Seal kohe oli ka väike ringdee, mille keskel on mingi lõvi monument vm. Sõitsime ümber selle ja pikk sirge linna poole ootas ees. Kuid kohe peale ringi, nägin, et mendid passivad tee ääres, ja üks vehib midagi käega. Mine emmi, nüüd on puu*sis. Lol, tüdruk sõitis mendilt sitaks lähedal mööda, nii et ment midi pea, et eest ära hüppama jaaa edasi. WTF ? Tra nüüd ma veedan veel öö kuskil kongis ka :/ .. Vaatasin taha, mendid ainult irnusid kõva häälega ja passisid edasi .. WHAAAT ? Mis asja, ei teadnud kas nutta või naerda :D obv ma naersin täis tongis peaga :D Hiljem sain teada, et ega ikka, kui nad järgi tulema ei hakka siis nad tahtsid rohkem lihtsalt aega surnuks lüüa .. NORMAALNE :D Võiks siis meil ka nii olla.
    Blää, ma hakkasin seda kohta aina rohkem armastama. See oli nagu magus magus unenägu, mida sa tavaliselt väga harva näed.. Aga reaaalne! Seda kõike tunda ja kogeda oli lihtsalt nii fantastiline..

    Jõudsime mingi sellise Baari ette. Parkisime rolleri ära ja hakkasime sisse minema. Uksel olid muidugi kõik turvad jälle tüdruku sõbrad ja ta jäi nendega sinna jutustama, aga mul suu kuivas seega läksin sisse, et võtan laua ja jooki. Baar oli täitsa lahe, rahvast oli palju, hea tümm käis, mingid kohalikud püssid mängisid piljardit ja laud olid täis naeru ja positiivsust.

    Leidsin mingi suurema nurgalaua ruumi lõpust, kus oli selline poolkuu taoline diivan ja seal istus mingi valge mees aasia tüdrukuga. Kuna seal oli ruumi palju, siis küsisin, et kas võin joinida, et mul tüdruk tuleb ka kohe.. obv oli kutt nõus Lükkas kohe oma suure soolapählitaldriku laua keskele ja ütles, et ma end kostitaks. Tellisin kohe suure õlu (mis maksis sitaks!) :D esimest korda maksin nii palju ühe õlu eest, ehk siis mingi pea $9 (kui välja arvata Bangkok, kus ma ostsin ühe 0.3 õlu kuskil 30 või 40 dollariga, aga sellest kunagi hiljem juttu, kui otsapidi tagasi taisse jõuame.)
    Aga Baaris oli äge, jõime jutustasime, mängisime piljardit, tantsisime. Btw, ma arvasin, et see kutt ja naine, kellega ühes lauas istusime, et see naine on, noh lits.. aga tuli hoopis välja, et see ongi ta Naine, ning nad abielus mingi 5 aastat juba. Lol, mõttes mõtlesin, et hea ma ei öelnud sellele kuttile, et vedas sul, ilusa hoora said endale. Oleks kuskile haiglas lõpetanud siis:D

    Vahepeal olid nad minema läinud, me olime kahekesi lauas. Siis tuli mingi hea laul ja läksime tantsima. Tagasi tulles, hakkasin oma õlut jooma, ja tundsin, et nagu hästi väheke lõhnab teistmoodi.. ahh, ei pööranud tähelepanu. Mõned mõnusad lonksud ära juues, tundisn viis min hiljem, et mu tuju tõsis järsul sajaga! Tramavõi, ma olin paugu alla! Sams oli hea olla, aga vihale ajas ka, et kellel nahhuy oli vaja mulle midagi joogi sisse toppida. Rääkisin kohe tüdrukule, siis ta ütls, et teenindajad vahest panevadki turistidele mingeid mindfukkereid, et nad minema ei läheks ja kulutaks rohkem raha baaris vms. Lol mõtlesin ma, free drugs ? :D

    Aga ega me seal kauem enam olla tahtnudki. Tahtsime midagi kõvemat saada. Ja nii me lahkusimegi sealt.

    Rolleri juurde jõudes, küsis tüdruk, et sõidan v ? JAH! Omg lol, see tuli kähku mul suust välja, erinevalt varasemast. Hüppasin pulti, käivitasin rolleri. Tüdruk istus mu taha, ning haaras võttis mult ümber kinni, aga ta ei võtnud korralikult mult ümber kinni, vaid pani käed sinna, mis segas kõvasti mul sõitmisele keskendumist :D

    Eniveis, kruiisisime läbi linna. Ilgelt mõnus oli. Liiklust ei olnud, väga soe oli, ja isegi kuskil 50 sõites tekkiv tuul ei jahutanud. Küsisin siis talt, et kuhu lähme, aga sain napisõnalise vastuse ’küll sulle meeldib’ .. okei. Ju siis peab meeldima.

    Ümber tänavanurga keerates, ütles ta et ma pargiks sinna selle suure neoon tuledega maja ette. Ojaa, välimus oli juba paljutõotav. Maja ees seisid Maasturid ja muud sportautod. Ega ma ei imestanud, ka siin oli uksel seisev turva ta hea sõber. Rääkisime ta sõbraga paar sõna juttu.. ise ma samal ajal mõtlesin, et mis koht see on, tuled nagu ukhed, aga tümmi ei ole.. hmm ?

    Ja siis avas nagu kord ja kohus turva meile ukse. BOOM! Selline mõnus Bass võtis meid kohe vastu. See muusika oli kuskile nö kaugel.. Pidime mööda pikka koridori otse minema ja siis lõpust trepist ülesse mienama. Muusika aina valjenes ja valjenes. Jõudsime teisele korrusele, seal tehti meie veel üks uks lahti ja mida ma näen... whaaaaaf, mis see siis nüüd on.. Peab olema unenägu!

    Ruumi täitis ilmselgelt kaiff õhkkond.Terve klubi oli ühtlases sinakas neoonvalguses. Seina äärsed olid diivaneid täis, kuskil taga oli baarilett, mida keegi ei kasuta, sest teenindajad käivad vahepidamata ringi ja saab neid kutsuda kui vaja.. Ning siis see põhiline. Kesest saali oli Kõrgem platform, selline nagu ristkülik, sees roosa valgustus ja peal viis toru, mis läksid laeni. Hmm, hakkab pilt ette tulema juba ? :D
    Kõik ju teame milleks need on, aga kedagi seal peale igatahes midagi tegemas ei olnud.Stooooop! Ei ma ei lähe jutuga edasi, sest see on liiga hea.. Kedagi polnud peal, sest tüdrukud vahetusid.
    Uus laul hakkas pihta, mingi sitaks kaiff klubireivimuss, viis uskumatult kaunid ja ülimalt napis riietuses tibid voolasid üksteise järel sinna lavale, igaüks võttis end posti juurde asendisse, jaaa Lets Go!

    See vaatepilt oli lihtsalt liiga kaiff. Keerasin oma tüdruku poole, ning ütlesinn, ’u was wrong. I don’t like this place. Tüdruk vaatas nats imestunult mind.. Siis tuli mulle naeratus näole ja ütlesid, et I Just Fcking Love this place! :D
    Rohkem polegi nagu sellest õhtust enam väga midagi kirjutada. Klubis panin obv täitega pidu. Paljude uute inimestega tutvusin ja võtsin elust viimast.

    Hommik hakkas lähenema ja me hakkasime ranna poole tagasi sõitma.. Ilgelt kaiff oli kõik.
    Ja randa jõudes läksingi tuppa ära.. seekord mitte üksi..

    Jätkub...

    Head vana aasta lõppu ja uue algust kõigile :)

  20. #360
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Teile ka sinna Taimaale kõvasti lund :o ja hääd Vana aasta lõppu ja parimat uut aastat.

Lehekülg 18, kokku 60 EsimeneEsimene ... 8161718192028 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES