Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 60 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 1185
  1. #361

    Re: Pokkeripro Taimaal

    head uut ja vana.

  2. #362
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: Pokkeripro Taimaal

    omfg tahaks ka


  3. #363

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tänud suurepäraste kirjutiste eest! Olen kindel, et nii mõnigi on peale sinu juttude lugemist endasse sisendanud, et nüüd peab kiirelt veidi raha kokku ajama ja Aasia poole minekut tegema. Ise igatahes panin juba kõrva taha, et kunagi tuleval suvel peab selle rännaku ette võtma. Jätka kindlasti lugude kirjutamisega.

  4. #364
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mulle meeldib, et teile meeldib. Ja kindlasti jätkan kirjutamisega.

  5. #365
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    kust sul pappi peale voolab ja nii palju vaba aega on?
    väga hea elu biitimine
    respekk
    Ma Verem ei vastanud sulle, sest ei teadnud mida täpselt öelda. Hommiul ajalehti lappates, leidsin Arterist ühe artikkli, kust leidsin ka sulle vastuse

    See on jesuiitlik põhimõte, et eesmärk pühendab abinõu. Ükskõik kuidas, peasi, et saab. Tihti on see improviseerimine.
    Mul on peas kümmneid plaane ja mõtteid. Need on ootevalmis ja kui teatud juhused kokku satuvad ja ristuvad, siis panen sõrme gloobusele, et siia ma lähen - ja see saab teoks.

  6. #366

    Re: Pokkeripro Taimaal

    obv meeldib :D
    lihtsalt nuts:D

  7. #367
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Jõudsime varahommikul tüdrukuga tuppa. Ning nagu mõned päevad tagasi lendasid ülehelikiirusega jalga püksid ja selga lenda särk, et saaks välja minna, siis seekord toimus vastand tegevus ülehelikiirusel.. Edasine on classified :D

    Mingi aeg avasin silmad ja tüdrukut polnud. Mõtlesin, et ju siis pidi kuskile minema vm, aga voodis ma tõusta ei viitsinud, lebotasin niisama seal. Siis avanes uks, tüdruk tuli tuppa, suur kilekott igast kraami täis. Hüppas voodisse ja seal me poole õhtuni olimegi, näksides kõike head ja paremat, ning.. jah.

    Nüüd on küll nii, et umbes järgnevad 80 tundi oli suht ripiidi peale. Ehk ma tegin kõike mida üks noor inimene ikka teeb. Käisin ringi, tutvusin uute inimestega ja panin pidu. Obv koos selle tüdrukuga koguaeg. Elu oli Lill!


    Kuskil vahepeal toimus väike intsident ka, kui öösel rannaklubis pidutsedes, hakkasid mingi kaks usakat tüdrukule ligi ajama vm. Ma siis viisakalt ütlesin, et ta pole huvitatud, mille peale üks kuttidest, (rahulikum) saatis teise eemale ja hakkas mulle rääkima, et see tein minu sõber on mingi kickboxer blabla. Ja et neil veel 2 sõpra kuskile...SO FCKING WHAT ? Ma olin suht kindle, et kohe hakkab midagi toimuma, sest ma olin ka parajalt joonud ja äksi täis, kuigi ma selline suht kleenuke, aga olen ka oma elu jooksul end enesekaitse valdkonnas ikka arendanud, aga samas ma ei põdenud eriti, kuna terve see rand oli kohalike kutte täis, kes olid mu tüdruku sõbrad. Siis see tüüp küsis, et kas ma tõesti tahan selle teise vennaga kakelda ? Ma ütlesin, et mul on väga phhui, las tuleb ütleb ise, kui ta midagi öelda on. Siis läks see minuga rääkiv tüüp oma sõbra juurde, midagi seal nad rääkisid ja siis hakkasid mind hõikasid, et ma nend e juurde tuleks (eemale) hakkasin püsti tõusma, et minna, kuni mu tüdruk ütles midagi kohalikele poistele kohalikes keeles, ja ütles mulle, et ma ei läheks kuskile.

    Mis seal ikka, istusin maha, panin tüdrukule käe ümber ja hakkasin koksi libistades vaatemängu jälgima.
    Üldiselt need kaks kohaliku olid mingit huiteab mis taitshitaekwandoo tegelased ja suht kiire 1-0 meie kasuks toimus kiire lööming ja usakate selle klubi rannapiirist välja viskamine :D

    Nu jah, mis ma oskan öelda, suht boss tunne oli mul ja väga kindle jalgealune. Kuigi mõttes mõttlesin, et mis siis saab, kui peaksin tüdruku välja vihastama vms :D Aga millalgi see ka juhtus, kui kuskil stripibaaris olles ma suutsin oma silmad naelutada mingi tai tüdruku peale ja veel lolli peaga kommenteerida, et kui ilus ta ikka on.. uuuuuuups, ütlesin ma seda valjult ? Tüdruk sa suht vihaseks ja ütles, et tahab ära minna rannabaari, kus ta sõbrad ja see üks väga hea sõber canada baarmen (ehk mäletate) No okei lähme siis. Sinna sõites mõtlesin, et kas nüüd saan mingid mastaskillz fighterilt one punchi kicki vms :D

    Randa jõudes läks tüdruk kohe baarmenile kaebama, kui M ma olen ja värki. Pärast läks valis veel tantsis seal suvaliste kuttidega, et mulle näidata midagi :D Baarmen rääkis mulle, et ta on eluaeg väga armukade olnud ja selline ta kord on, nujah, nagu enamus naised. Aga ega ma väga põdenud, lükkasin aina Shote endale alla ja võtsin vabalt. Sest lõppkokkuvõttes ma läksin tuppa ikka mitte üksi, vaid temaga :)

    Järgmisel päeval ütles ta mulle, et tal ema jäi haigeks vm, et läheb Phnom Pheni teda külastama ja et tuleb 1-2 päeva pärast. Ma talle küll ei öelnud, aga ma ei olnud kindel, kas olen ikka veel seal, kui ta tagasi tuleb, aga seda põhjusega, et ta saaks oma emale keskenduda.. Ja läinud ta oligi..

    Nüüd tsillisin pool päeva üksi niisama ringi, ning õhtust alates ja terve järgmine päev ma veedan ülihead aega selle bungalow administraatori tüdrukuga, nähes ja tehes seda, nagu ma elakski seal. Ning nägin imelisi kohti, mida enamus turistid ei näe.

    Jätkub..

  8. #368

    Re: Pokkeripro Taimaal

    naaaaiiiisssssssssss.

  9. #369
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Vabandust, et vahele segan aga minu arvates vägivald ei ole küll lahendus. Selle probleemi oleksid saanud lahendada ülimalt tsiviliseeritult ja sõbralikult nii, et pärast oleksid võinud USA-katele tänaval ka tere öelda.

  10. #370
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Vabandust, et vahele segan aga minu arvates vägivald ei ole küll lahendus. Selle probleemi oleksid saanud lahendada ülimalt tsiviliseeritult ja sõbralikult nii, et pärast oleksid võinud USA-katele tänaval ka tere öelda.
    lol, obv kutsusid nad mind eemale ainult ühel põhjusel, et mulle tappa anda .. Ja nende üleolev, ning ülbe käitumine, oli see mis üldse pani neind kohalikke kutte liigutama. Ega nad niisama naljast midagi kellegile tegema ei hakka.. sry, aga sellistele vendale ma ei taha midagi hiljem kuskile öelda või mida iganes.

  11. #371
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokkeripro Taimaal

    sellised, kes tulevad ise rääkima a´la ma mingi huinjaa fighter, saada kohe p*tsi

  12. #372
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    +1

  13. #373
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Vabandust, et vahele segan aga minu arvates vägivald ei ole küll lahendus. Selle probleemi oleksid saanud lahendada ülimalt tsiviliseeritult ja sõbralikult nii, et pärast oleksid võinud USA-katele tänaval ka tere öelda.
    Mina oleks samamoodi tegutsenud nagu mkva, tean enda venna näitel, et selline kaasa minemine on ikka väga mõttetu. Kaks tüüp siis kutsusid mul venna kaasa, üks neist oli venna tüdruku ex, kes polnud tast üle saanud. Vend läks siis kaasa ja üks tüüpidest, kes selja taga kõndis, pani rusikaga sellise hobaduse, et vennal lõi pildi tasku ja oli maha kukkund, siis taoti jalaga näo ja kõhu piirkonda. Ikka läheksid kaasa, et sõnadega jutt ära rääkida?

  14. #374
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    sellised, kes tulevad ise rääkima a´la ma mingi huinjaa fighter, saada kohe p*tsi
    +1. Kurat lugedes neid poste tuleb endalgi mõte, et olen valinud vale elukutse ja peaks siit Eestist ära minema. Mõte, et pean järgmised 50 aastat siin veetma on sünge. (või vähemalt parimad aastad)

  15. #375
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    +1. Kurat lugedes neid poste tuleb endalgi mõte, et olen valinud vale elukutse ja peaks siit Eestist ära minema. Mõte, et pean järgmised 50 aastat siin veetma on sünge. (või vähemalt parimad aastad)
    Meil kõigil on valikuvõimalus ja kui sa tunned, et see mis siin on, pole päris see, mida sa elult ootad, siis võtta aga mida ette. Eesti pole mingi vangla, kust välja ei saa minna..

    Edu.

  16. #376

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Meil kõigil on valikuvõimalus ja kui sa tunned, et see mis siin on, pole päris see, mida sa elult ootad, siis võtta aga mida ette. Eesti pole mingi vangla, kust välja ei saa minna..

    Edu.
    Väga hea lause, imo. oled sa asjale väga hästi pihta saanud. Paljud siiski tunnevad, et see on vangla. Vabadust on rohkem kui kunagi varem, kuid vähesed kasutavad seda. Põhjuseid selleks on palju, ei hakka nendest praegu rääkima. Hästi elamiseks ei ole vaja niipalju raha kui paljud arvavad. Taimaa on hea näide, paljud kes võiksid Eestis 8-5ni tavaliselt tööl "grindimise" asemel teha mõned muudatused ja seal elada ning oleksid palju õnnelikumad. Paljudele ei tule selline variant pähegi või kardavad muudatusi ja riske. Neid riike on veel ja maybe paremaidki, kus paradiisis elamine ei ole eriti kulukas. Väga tähtis on ka defineerida(võibolla kirjutada üles) mida täpselt elult tahad.

    Muide suur tänu, mkva, väga hea lugemine. Pmliselt sinu kirjutamine hoiab seda teemat veel elus. Kui vähegi viitsimist siis jätka plz.

  17. #377
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Mina oleks samamoodi tegutsenud nagu mkva, tean enda venna näitel, et selline kaasa minemine on ikka väga mõttetu. Kaks tüüp siis kutsusid mul venna kaasa, üks neist oli venna tüdruku ex, kes polnud tast üle saanud. Vend läks siis kaasa ja üks tüüpidest, kes selja taga kõndis, pani rusikaga sellise hobaduse, et vennal lõi pildi tasku ja oli maha kukkund, siis taoti jalaga näo ja kõhu piirkonda. Ikka läheksid kaasa, et sõnadega jutt ära rääkida?
    Nats OT-d.

    Kindlasti ma ei läheks kaasa aga ma arvan, et suure tõenäosusega ma lämmataks konflikti eos ja ei tekiski olukorda, mida pean lahendama metslase kombel kasutades füüsilist jõudu.

    Olen suutnud 25 aastat kaklustest hoiduda (muidugi on tulnud neid ka ette aga need jäid rohkem sinna põhikooli ja kaugematesse aegadesse või ehk on upswing siiani??:P). Ei ole eriti põgenenud (eriti sellepärast, et on tekkinud paar olukorda, kus jõudude vahekord on ilmselget sinu kahjuks ja ainus lahendus on teha sääred) ega kellegile pugenud, et vältida kaklusi/tappa saamist. Ja mitte teps ma ei passi kodus vaid tihti hulgun mööda urkaid purjus peaga ringi.

    Minu arvates peod on pidutsemiseks, poksiring on kaklemiseks.

    Anyway kirjuta uus jutt, et OT tappa :P:P:P

  18. #378
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Niisiis, õhtulpoolikul istusin oma bungalow maja administraatoriletti juures ja jutustasin tolle tüdrukuga. Sai uuritud kes ta üldse on ja samuti tegi ka tema seda minu kohta. Standart. Kuna ma olin temaga suheldes miskitpärast paras pussy (tavaliselt nii ei ole) siis võttis mul tükk aega, et ta välja kutsuda vms. Ajasin mingit ümbernurga juttu, et mis ta tegema ja mis plaanis blaablaa. Lõpuks siiski küsisin talt, et kui tal plaane pole, sisi võiks midagi koos teha. Muidugi oli tal hea meel ja ta oli nõus.
    Ta oli korralik tüdruk. Sama vana, kui mina, lõpetanud keskooli ja plaanis oli tal minna ülikooli. Ta elas koos oma ema ja õega. Kunagi elas tais, aga nelja aastaselt kolis cambodiasse.

    Ta töö lõpuni oli jäänud veel ehk mingi pool tunnikest, kuid ta pidi veel kodus käima ja ennast '' korda '' tegema ja siis minuga rannas kokku saama.
    Ma siis ka lendasin tuppa, et ennast nö korda teha ja siis tuli meelde, et mul pole siklit ju! Teine tüdruk läks ära ja sikkli ma ei tea kuhu ta pani. Ja eniveis, nõme oleks mingi teise tüdrukuga välja minna, kasutades teise tüdruku siklit. Saate aru onju. Seal sma siis läksingi uurima, millist siklit endale rentida. Ikka oli kahte varjanti, üks käikudega teine ilma, mõlemad ikka rollerid. Mugavam on muidugi see automaat käigukastiga, aga miskitpärast ma valisin käikudega, kuna kunagi sõitsin omahobiks väiksestviisi krossi, siis tahtsin midagi nö võimsamat :D Ja jäin ootama.
    Nagu kellavärk, oli tüdruk rannas selleks ajaks mil lubas. Küsisin siis, et mis teeme ja ta ütles, et teeme seda mis ette juhtub või pähe tuleb. (Ja juba sa meeldid mulle) mõtlesin endamisi.

    Panin ta pulti ja panime ajama. Algul sõitsime rannast ülesse, linnatänavale, siis kuskilt kaudu paar kilomeetrit eemal, keerasime uuesti randa.
    Seal oli selline rahulikum olemine. Palju lebotoole rannas ja niisama tsill olemine, kerge muusikaga. Istusime maha ja ta tellis endale mahla.. Obv oli mu esimene mõtte, et ma võtan kas mingi koksi vms, aga siis hakkasin mõtlema, et kui ma ühe võtan, siis läheb asi käest ära, aga kuna ta oli hoopist teistmoodi tüdruk, korralik, siis otsustasin, et võtan ka mahla :D Lol, suht raske oli alguses, vaadates kuidas kõrvalistujad kolmekihilisi kokteile või muid shote sisse endale küttavad, obv et hiljem minna kuskile kluppi. Nagu eestiski, tavaliselt ikka võetakse kuskil kelelgi juures või pubis/baaris ja siis kluppi. Aga vahet pole, ongi hea natuke vahet pidada, muidu juba üle kolme nädala olin kaaninud.. :/

    Seal me siis jutustasime, kõigest ja kõigist. Jõudsin kiiresti arusaamale, et meil on tõsine klapp. Seda tüdrukut ma võisin endale tulevikkuks ette kujutada, kui oma girlfriendi, kui samas ma polnud midagi sellist tundnud sellest ajast, kui läks katki mu pikkaajaline suhe mõned kuud tagasi.
    Ma ei tahtnudki järsku enam juua, isegi suitsu ma ei teinud enam.. whaat ? Mis toimub minuga, jälle lähen 'pehmeks' v ? Obv ma võtsin endale teadmiseks, et ma lähen mõne päeva pärast ära ja et sellel kõigel ei ole mõttet. mmmm, samas kes teab ? Mul ei olnud tol hetkel otsest vajadust kuskile minna, peale selle, et mul oli mingiks ajaks lennupiletid hong kongist londonisse.. Aga ega keegi otsima mind ei hakka, kui minemata jätan.. heh :D Ma olen kindle, et kui mul oleks pangaarve punnis olnud krõbisevast, siis ma olekski jäänud sinna... See selleks.

    Peale mõningat aega seal lebotades, läksime linna peale kruiisima. Me sõna otseses mõttes, sõitsime linna ristipõiki läbi. Käisin kõige kaugemates nurkades ja ka mäe otsas, kus oli sihanoukville rikkuri Villa, mis oli sama suur nagu viru keskus :o lol
    See oli nii kaiff lihtsalt. Vahepeal sõitis tema, vahepeal mina. Sooja oli õhtul mingi 30 kraadi, tullt ei olnud, liikus oli olematu. Nii me kruiisisimegi vaikselt mööda tänavaid igalpool, samal ajal jutustades.. Ja jutt oli see, mis meil ei saanudki kunagi otsa!!!
    Kuskil linna tagapool sattusime mingi suure vaateratta kõrvale, mille juures oli püsti pandud suur telk, kus all oli paar paarikümmne meetrist lauda, ja kõik kohalikud seal reas istumas. Kohalik muusika mängis vaikselt ja lauad olid sööki täis. Nii siis puhati ja tunti ennast vabalt, kohalikumoodi. Sõime ka seal mingit nämmat värki. Olin paras väätamisväärsus, kuna olin "western guy" .. Igatahes sõime ära ja läksime edasi kruiisima.

    Varsti läksime kuskile hotelli, kus ta õde töötas. Btw, üks selle hotelli osanik oli eestlane. Kuid oli päev varem lahkunud sealt..
    Hotell oli võimas. Selline nagu nö siseõuge..Ümberringi olid toad ja siis õue keskel oli bassein ja ääres baar.. äge igatahes.
    Tutvusin ta õega,kes oli minust paar aastat vanem ja tema õe sõbrannaga, kes ka minust tsipa vanem.. Siis jätsime nad sinna administratsiionilauda omapäid ja läksime piljardit mängima. Tüdruku õde aina tõi meile igast nänni ja jooke koguaeg for free :D lahe.
    Peale mõningaid mänge läksime basseini äärde suurtele pehmetele patjadele lebotama ja jutustama.. see kõik oli nii pöörfi.
    Ta õel hakkas töö lõppema ja tüdruk ütles, et läheb ka siis koju õega, kuna nende emal oli mingi tähtpäeva vms, igatahes pidid/tahtsid nad kodus olla. Enne veel käisime bassus ujumas, ja hullasime niisama seal vee ääres ja vees :)

    Hakkasingi tagasi randa tagasi sättima, kui tüdruk ütles, et saame homme hommikupoole, kuskil 10 aeg bungalow ees kokku ja ta viib mind kuskile, aga ei öelnud kuhu.. Ütles ainult, et näen seda mida pea üksi linna külastav turist ei näe. Wau!
    Igatahes toimus kalliralli ja ma panin ajama.

    Randa jõudes, läksin istusin veel väheke baaris, jõin mõned õlled ja mõtlesin, kui lahe õhtu mul oli. Ka erutus oli teadmatuse ees, et tuleks juba hommik :D
    Vahepeal veel käis mõte läbi, et lähen rannaklubisse, aga siis mõtlesin, et läheb nigunii seal shotitamiseks ära ja siis ma raudselt ei ärka hommikul, või avastan end kellegiga ei tea kus.
    Aga ma siiski läksin sinna oma lemmik klubisse, aga mitte pidu panema :D Käisin, et maksta baarmenile arve ära, mis mul oli eelnevatest õhtutest jäänud, kuna ta tegi mulle lahtise arve, kuigi muidu seal sellist asja ei ole.
    Peale seda läksin tuppa ära ja jäin hommikut oodates magama.

    Fcking great day sai sellest, mis tuli. Ja ma tõesti ei pidanud pettuma selles, mida mu silmad nägid...

    Jätkub..

  19. #379
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ütlen veel ära, et järgmine pole kuigi palju actionit. Rohkem sellist.. ma ei tea, suhtestaffi :P

    Aga, kui ülejärgmine päev sihanoukvillest lahkun, siis Täiesti KRAZYlt hakkab see pihta ja see kestab üle tuhande kilomeetri .. ja palju muud.

  20. #380

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ma võib-olla ei oska küll teiste eest kommenteerida, aga just selline "suhtestaff" minu meeli üles kütabki. Arvata ju võib, et aasiamaad pakuvad suuresti huvi stereotüüpsetele pokkerimängijatele (fcked up a-sotsiaalid) just selliste ilusate seikluste pärast naistega :D. Muidugi lugedes elan kaasa ja kui sa kirjeldad mingeid vapustavaid tüdrukuid või hingepõhju puudutavaid emotsioone, siis eks me lugejad ise ka hakkame veidi mõtlema ja unistama.

Lehekülg 19, kokku 60 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES