Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 60 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 1185
  1. #381
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Vahva :)

    Eks ma püüan siis kirjutada nii, et jutt teid võimalikut kõvasti haaraks ja unistama paneks, ning loodetavasti ka tegutsema, et huvi ja tahtmise korral, ise ka seiklema saaksite.

  2. #382
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mõned asjad jäävad küsimusteks.
    Kui sa nii julgelt selle admini nasiega ringi vurasid, kas siis vahelejäämisvõimalust polnud sellele "eelmisele" naisele või tema (taekwondo)sõpradele?Kas see pole nagu näkkuipanek ja karistus oleks lõugasaamine?
    Teine asi- vaatan, et sa nn liitud suvalt nn seltskondadega. Krt nt ise küll ei kujutaks, ette kui siin eestis nt lähen mingi meestepundi juurde klubis ja hakkan mingit teemat ajama. Ja see reaktsioon oleks ehk pigem negatiivne nende poolt. A la kao minem vms
    Kolmandaks kui sa juba koos kellegi nn võõraga mingit jointi teed või kellegi urkasse lähed "tina panema" , et see asi ei lõppe halvasti(lõugasaamise,tühjakstegemise või elundidoonorlusega....)

  3. #383
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Mõned asjad jäävad küsimusteks.
    Kui sa nii julgelt selle admini nasiega ringi vurasid, kas siis vahelejäämisvõimalust polnud sellele "eelmisele" naisele või tema (taekwondo)sõpradele?Kas see pole nagu näkkuipanek ja karistus oleks lõugasaamine?
    Teine asi- vaatan, et sa nn liitud suvalt nn seltskondadega. Krt nt ise küll ei kujutaks, ette kui siin eestis nt lähen mingi meestepundi juurde klubis ja hakkan mingit teemat ajama. Ja see reaktsioon oleks ehk pigem negatiivne nende poolt. A la kao minem vms
    Kolmandaks kui sa juba koos kellegi nn võõraga mingit jointi teed või kellegi urkasse lähed "tina panema" , et see asi ei lõppe halvasti(lõugasaamise,tühjakstegemise või elundidoonorlusega....)
    / Eks, kui Te ükskord sinnamaale lähed, siis saate teada, et seal pole inimesed sellise mõttemaailmaga ala 'saaks kellegile nüüd ära panna vms'

    - EI ma kartnud kellegile vehele jääda. Ma ei abiellunud kellegiga.

    Ma liitusin seltskondadega, kellest oli näha kohe, et nad on vastuvõtlikud, ning avatud.

    Tegin meelemürke ikka kuskile randades rahvaga, nagu võisid välja lugeda ja mitte kunagi ma ei läinud kuskile kellegi 'urkasse'

    Üldiselt olen reisinud küllaltki palju, et olla suht hea inimestetundja ja mul on piisavalt pead otsas, et mitte satuda kuskile 'auku'


  4. #384
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kuidas taskuvarastega lood on? Suhtutakse taunivalt nagu mujal idamaades ja lüüakse kohe näpud maha?

  5. #385
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt
    Kuidas taskuvarastega lood on? Suhtutakse taunivalt nagu mujal idamaades ja lüüakse kohe näpud maha?
    Mina õnneks sellistega kokku ei puutunud, ega kuulnud ka mingeid jutte sellistest, seega ei oska öelda.

  6. #386
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ok kui jätame kriminaalid välja, kuidas oli ikka suhtumine sinusse? Kas kui nn kõndivasse rahakotti? Kõik on ülevooavalt "sõrbalikud", et oma Teenust või kaupa pakkuda?

  7. #387
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Ok kui jätame kriminaalid välja, kuidas oli ikka suhtumine sinusse? Kas kui nn kõndivasse rahakotti? Kõik on ülevooavalt "sõrbalikud", et oma Teenust või kaupa pakkuda?
    hah, not.

    Ma ei näinud justukui minngi rikkur välja. Mitte, et ma seda oleks ka olnud.
    Mõtle ise, kes oskaks arvata, et välimuselt mingi 17 aastane kutt, kes üksi seljakotiga rändab on mingi 'rahakott'
    Ükskõik kus olin, suhtuti minusse positiivselt. Nii kohalikud, kui ka teised backbackerid, noored rändajad.

    E: va mingit kaks usa tonti!

  8. #388
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nice kuidas teema arenenud siin. Mul nädala pärast Cambodia visa run ees ja peale sinu lugusid mõtlesin paar päeva seal ringi tõmmata. Maandun Phnom Penhis ja peale Tai saatkonna külastamist taksoga Sihanoukville'i. Sain täna uue neti ka kätte, nädalajagu grindi ja minekut :) Üritan mitte väga suur degen olla.

    Keegi uuris viisa kohta... pmst 20-30k bahti eest on võimalik saada aastane õpilase viisa. 2 Tai saatkonda pakuvad ka aastase viisa võimalust põhjusega "visiting friends". Need saatkonnad asuvad Austraalias ja UK-s (Perth ja Hull). Hulli saatkonnaga on võimalik posti teel asju ajada. Ise pole kasutanud, kuid phukest.comist lugesin. Soovitan kui aega/viitsimist on

  9. #389
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike
    Nice kuidas teema arenenud siin. Mul nädala pärast Cambodia visa run ees ja peale sinu lugusid mõtlesin paar päeva seal ringi tõmmata. Maandun Phnom Penhis ja peale Tai saatkonna külastamist taksoga Sihanoukville'i.
    Oo, very nice. Aga kui sa sinna sihanoukvillesse lähed, siis sinna põhiranda minev kuumaastiku tee asemel peaks olema nüüd juba korralik tee. Ja btw, kui randa lähed siis astu sisse esimesse baari paremal, ning vaata seina peal tehtud graffiteid. See piff kes seina peal, sellega tsillisin seal mõnusalt

    Soovin edu sulle ja parimat õnnestumist.

  10. #390
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ty, mul veel konkreetne plaan puudub, olemas on vaid üheotsa lennupilet Phnom Penhi. Ega Cambodiasse sisenemiseks viisale mingeid eritingimusi pole seatud nagu Tais (vajalik väljalend vms)?

  11. #391
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike
    Ty, mul veel konkreetne plaan puudub, olemas on vaid üheotsa lennupilet Phnom Penhi. Ega Cambodiasse sisenemiseks viisale mingeid eritingimusi pole seatud nagu Tais (vajalik väljalend vms)?
    Eem, ma ei mäleta, aga minuarust pidi küll uue viisal tegemisel märkima, millal ma 'plaanin' väljuda.. gad ma ei mäleta, mis teema seal oli, seega ei hakka pead andma..

  12. #392
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ärkasin juba kaheksa aeg. Sättisin end valmis ja läksin randa. Tegin väikse hommikuse kõnnaku ja läksin istusin mingisse kohvikusse maha. Sõin kergelt hommikust ja nautisin seda juba varajaselt kuuma suveilma. Jäin ootama.

    Ei läinudki kaua, kui kell oli juba tiksunud kümne peale ja ma istusin bungalow ees. Oli vist juba 15 minutit kümme läbi, aga tüdrukut ikka veel ei olnud. Mõtlesin, et äkki ta jäi magama või unustas või hoopis ei tahtnudki tulla. Siiski lootsin parimat. Pool üksteist nägin tüdrukut mööda randa tulemas ja koheselt mu tujumeeter läks põhja. Minuni jõudes kohe kallistas mind ja vabandas, et hiljaks jäi, kuna pidi õel aitama midagi hotellis ringi tõsta.

    Ta oli mu silmis veel armsam, veel ilusam, kui ta oli seda eelnevad päevad. Ma hakkasin vist temasse... eah.

    Nüüd seadsimegi sammud ranna sisenemiskohta, kus oli siklirent ja seal seisis ka minu renditud sikkel.
    Ütlesin tüdrukule, et ma varsti vist lähen ära, et võiks kuskil suurel rurul käija, ma ostaks asju endale veel. Nii suundusimeg Sihanoukville kesklinnas asuvasse suurimale ja ainukesele keskturule.

    Jõudsime sinna ette. Kõik ümbrus oli paksult inimesi ja autosid ning sikleid täis. Paras kogemus oli mullegi seal vahel manööverdada. Igatahes sõitsime turu ette, kus oli siklite jaoks tehtud parkimisala, mis oli ka tasuline. Parkisid sikli ära, sinna külge pandi mingi paelake, nagu lennujaams pagasisse minavtesse kohvritele ja vastu said väikse lipiku, mille pidid andma valvajale pärast, kui tahad siklit saada. Ajamäära polnud, lihtsalt pidin maksma mingi paar dollarit ja võisin rahumeeli minna kolama.

    Ning juba olimegi me dzunglisse sisenemas. See oli suht krazy koht. Suures majas oli kõike, nagu ka Phnom Pheni turul. Igalühel oma müügiboxike ja järjest erinevad müüad. ’T’navate’ kauapa riided, elektroonikad ja palju muud. Tagumine osa turust, nii umbes veerand kogu turust, moodustas nö toiduainete ala. Seal võisid leida kõike, alates puuviljadest ja lõpetades mingite mereannide ja lihatoodetega. Mäletan veel seda, et kuskil kus olid mingid lihad vms, pidin ma peaagu ropsile hakkama, kuna see hais seal oli hull. Silmad vesistasid ja mölli. Tegime sealt kähku minekut

    Veel oli kohake kus pakuti süüa, aga põhiliselt ikka sõid seal ainult turutöötajad. Aga ta teadsi rääkida, et seal tehakse vahest mingit suppi, mingitest mereandidest ja muus mällust , mis pidi ülimaitsev olema. Mõtlesime, et käime vaatamas, et mis seal täna pakutakse, kui supi siis sööme, kui mitte siis lähme minema. Sinna jõudes, tundsin eemalt magusat head lõhna, ning kohe ta mulle ka ütles, et see ongi see supp. Ja nii oligi, sinna jõdes nägime, et täna ongi supp. Tellisime ka kohe endale ära. Seal oli kaks väikest lauakest ja mõned taburetid, ja kogu majandamine oli üldse suht räpane tervel turu ja ka seal nö söögikoha juures. Aga nõud olid siiski puhtad ja lauad samuti. Selline kahe otsaga asi. Paljud kindlasti ei oleks ehk nõus seal sööma.. ma ei tea, mina nii pirts pole samuti polnud ka see tüdruk, seega jäime oma suppi ootama.

    Viis minutit hiljem oligi supp laual. Lõhnas ülihästi ja muidugi see kuidas see maitses, seda ma ei oskaks teile mitte mingite sõnadega edasi anda. Maitse oli lihtsalt erakordne, täiesti uus ja ainulaadne. See maitse viis mu maitsemeeled uuele tasandile. Vapustav lihtsalt. Ja maksis kõigest peaaegu dollar ja kuna see sup tegi mind kuumal suvepäeval suht ’kuumaks’ siis lisa dollari käisin veel coca eest välja.. Like what hell ? Ma käisin kuskil Tais restos, kus kulutasin igast möllule mingi $60 kui mitte rohkemgi ja sellegipoolest ma ei saanud sellist naudingut nagu andis see supp mulle. Jaah, ega enne, kui te ise ei proovi, nii kaua mõtlete, et ma mingi weirdo. Okei, kõhud täis, läksime puuviljaletti, kust ostsime igast head ja paremat. Parimad neist olid ’Litsid’ vm. Ma ei tea kas nimi oli täpselt selline aga ala midagi sinnakanti. Väga maitsad, ma ei tea, nagu ploomid vms, aga paljupalju maitsvamad. Muud ma nagu midagi osta ei saanudki. Polnud nagu erilist vajadust. Pealegi mõtlesin, et ei viitsi oma seljakoti raskeks ajada ja et tagasi teel eesti poole ostan veel bangkokist ja hong kongist midagi.

    Teele turult välja siklite juurde jõudsime kõik litsid ära süüa. Sealsamas kus oli sikliparkla, sealt ostsin veel mõnusa mitte jääga jahutatud aga mingil muul viisil coca.. eem lämmastik vms. Ma ei ole kindel, igatahes vägaväga külm, aga mitte jääs oli coca. Võtsime sikli ära, ja sõitsime sealt eest minema. Sõitsime kohe sealsamas asuvasse tanklasse, et paak täis panna. Tüdruk ütles, et siin linnas pole midagi teha, et nii palju rahvast ja üldiselt pole midagi seal teha. Panime paagi täis.

    Nüüd ootas eest paarikümne kilomeetrine tripp linnast välja sinna, kus ei ole turiste, ja loodus oma iluga on pimestav..

    E: siiski tuli tuju kohe kirjutada..

  13. #393
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Olime valmis, panime ajama.

    Ilm oli suurepärane. Pilvitu ja väga soe. Kruiisisime tasapisi linnast välja. Ja just nägime linnalõpu silti, kui ta ütles mulle, et teab ühte vägevat nö eraranda. Kus on ka baarkohvik olemas. Et lähme sinna, vedeleme veits rannas, joome kookospiima kokteile ja siis vaatame edasi. Võtsime siis suuna ranna poole. Omg, oleks ma varem teadnud, et sellised kohad on siin olemas.. Kuna mul digikat kaasas polnud, siis pole mul ka pilte, aga ühe hilisema jutu jaoks otsisin googlest pilte ja leidsin identse pilti just sellest kohast kus olime. Ma ei ole 100% kindle, aga kõik oli sama. Rand oli üliilus ja meil oli kaks sellist lamatooli ja keskel lauake..Pildid on veel kolmas tool, aga tollal olime meie ainukesed seal.. Peab olema see koht..
    ( Click to show/hide )


    Ma ütlen ausalt, ma ei teadnud, mida võiks veel rohkem elult tahta. Ma olin paradiisirannas tüdrukuga, kellest ma olin ülimalt sisse võetud, me rääkisime ja rääkisime.. kõrvale libistasime mesimagusat cocteili..

    Kõik sellised asjad mida ma omasin eestis, nagu auto ja korter, need kõik olid täiesti tähtsusetud selle kõrval. Mu mõttemaail muutust tohutult. Mul ei ole enam mõtteski selliseid tahtmisi nagu oli aasta tagasi. A'la see auto on mul aasta olnud, ma tahan uut ja ostsin uue jne. See raha mis ma panin uue auto peale, et lihtsalt nautida mugavust vms, selle eest oleksin võinud saada veel pääris kaua sellist aega vabalt veeta, nagu ma seda tegin cambodias ja tais. Ma oleks võinud samahästi sõita edasi selle kolmese bemminärakaga, mille ostsin 16. aastaselt, aga oleks võinud reisida paar korda aastas... Natuke mõtlemist kõigile..

    Aga nii me seal siis vedelesimegi. Käisime ujumas ja möllasime niisama rannas. Mängisime palli ja nautisime elu. Kaua enam ei saanud olla, kuna päike oli nii seniidis, et hiljem oleksin mina kindlasti vähk olnud.
    Ostsime baarist veel külma juua kaasa, ning asusime uuesti teele.
    Oma 15 kilomeetrit vuhasime mööda maanteed, kuniks keerasime mingile punasele kruusateele. Otse sirge tee läks nii kaugele, kuni silm ulatus. Ma ei mäletagi kui pikk see oli, aga ikka parajalt sai seda sõita. See tee läks põhimõtteliselt läbi dzungli. Kahel pool olid ainult pikad puud ja vahepeal, kui tuli väike lagendik siis seal oli soo või järve taoline koht. Vahepeal jäime seisma, et kõrvu puhata sellest siklipõrinast. kahele poole ulatus silmapiirini ulatuv punane tee, ja me olime ainsad hingelised. Ma polnud varem sellist vaikust tajunud, kui seda sain tunda seal. See oli imeline.
    Hakkasime uuesti sõitma. Suht piinarikas oli, sest tagumik põles, kuna päike oli kütnud istmenaha tuliseks. Millalgi jõudsime mingi putkani, mis asus keset teed. Seal pidin mingile onukesele andma $15, et läbi saaks. Kõik mis speale seda putkat asus oli mingi kaitseala vms. Veel natuke sõitu ja olimegi kohal. Selline, kuidas nüüd öelda.. külake.
    Seal oli suur plats, kuhu seisid mõned autod. Parkisime ka oma sikli kuskile nurka ära.

    Tüdruk ütles, et siin on kosed. Selle kohaga oli nüüd nii, et kõik mis asus siin alguse poole, kaasa arvatud esimene kosk, oli väga populaarne kohalike seas, kuna seal voolas jahe vesi ja oli niisama mõnus lebotada. Ka käisid seal turistid, aga väga väga harva. Aga see ei olnud siiski meie sihtkoht. (selelst hiljem)
    Seal oli veel väike müügiputkake, kust sai osta juua ja puuvilju. Olid veel mingid majakesed, kus inimesed elasid, ja igasugused katusealused, kus puhati..

    Parklast pidi natuke kõndima, et jõuda sinna koseni. Nagu ma ütlesin, mul digikat kaasas ei olnud, seega googlest panen siia..
    See oli alguses..
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    Millest aga pilte ei ole, on see koht, kuhu ta mind kohe algusest peale tahtiski viia. Pidi sealt kuskilt vahetl minema, üle kose, siis mööda mingid sillakest siis jälle üle kose ja olimegi kohal..

    Fakk seik. Ma mõtlesin ausalt, et sellist kohta ei saa päriselt olemas olla. Ma ei oskaks teile ka parima tahtmise korral kuidagi seletada, milline see koht oli. Küll aga leidsin mingeid pilte netist. Kombineerige need kõik kokku, ja saate kaudse tulemuse..
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    Viimane pilt annab mõitsa, et seal olid ka sellised tasandid.
    Ja üldse sellised basseini taolised kohad, kus siis lebotasime ja möllasime. Seisima kõrgelt laskuva kose veesina taga, ning madalamalt laskuva veejoal lasime end masseerida ..

    Ma ei tahtnud, et see aeg kunagi otsa saaks.

    Küll aga lähenes kurb tõsiasi, et ma pean hakkama Tai poole liikuma. Seega pidime varsti tagasi linna sõitma, sest pidin uurima bussipiletite kohta.

    Tagasitee kulges väga rahulikult. Kuna teadsime, et see vist mu viimane päev seal. Seega sõitsime üliaeglaselt ja tegime lugematuid peatusi, et nautida üksteiset väikestviisi :)

    Linna jõudes viisin ta koju, et ise minna asju uurima, aga saime veelkord õhtul kokku.

    Selle õhtu võtangi kokku järgmises osas.

    Head lugemist.

  14. #394
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nuts jutt.

  15. #395
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Äkki oled kuskil juba maininud, aga kui palju sul muidu selleks reisiks nö. eelarve oli?

  16. #396
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar
    Äkki oled kuskil juba maininud, aga kui palju sul muidu selleks reisiks nö. eelarve oli?
    $8k

  17. #397
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Peale ta koju viimist, sõitsin randa.

    Sealsamas kus ma sikli rentsin oli ka mingi reisiagentuur. Läksin sinna ja ütlesin, et ma tahaks Lähimaltel päevdel Pattayasse minna. Sain teada, et esimene võimalus on järgmise päeva hommikul, ja peale seda alles viie päeva pärast. Kuna ma tahtsin veel siiski pattayas ringi käija ja üldse olla kindel, et ma olen tais õigel ajal, siis pidin valima selle järgmise päeva hommikuse reisi.
    Hinna sees oli siis selline korraldus, et hommikul viib tuk-tuk mind rannast linna bussijaama, sealt läheb buss cambodia piirini, sealt edasi uus buss pattayasse. Otsust tehtud. Ostsin pileti ära. Sealsamas andsin veel ka sikli ära ja sain oma passi tagasi.

    Läksin bugalowsse, tahtsin kahe/kolme päeva arve ära maksta toa eest, aga kedagi ei olnud administratsioonis, seega mõtlesin, et maksan õhtul või siis hommikul. Läksin rannabaari, et puhata ja lõdvestuda, ning võtsin õlut. Siis ilmus ei tea kust järsku välja esimene tüdruk, kellega aega olin veetnud. Rääkis, et tal ema väga haige ja üldse oli ta väga tujust ära. Lohutasin siis teda ja võtsin taga mõned tequila shotid. Ütlesin ka talle, et ma lähen hommikul minema. Ta ütles, et ma õhtul tuleksin Dolphini rannaklubisse veel kõigile head aega ütlema ja ühist shotiringi tegema. Lubasin talle, et teen seda. Siis läks ta koju ära.

    Natuke aega hiljem ilmus see tüdruk sinna, kellaga olin viimased kaks päeva veetnud. Ta joinis minuga ja võttis mingi cocteili. Istusime ja jutustasime. Ütlesin talle, et lähen hommikul minema, kuna muud võimalust mul pole.. Ilmselgelt läks tüdruk tujust ära, aga ega mul endalgi parem polnud. Aga võtsime siis viimast veel. Nautisime üksteise seltskonda seal baaris, vedelesime 'niisama' bungalows ja enne keskööd saatsin ta veel jalutades koju ära.. Jätsin hüvasti, ütlesin, et ehk veel kunagi näeb. Ja kes teab, varsti lähen uuesti tripile, aga nüüd pikemaks ja ma tean kus ta elab Smiley

    Nüüd jalutasingi juba üksinda ranna poole tagasi. Hingasin seda teistmoodi õhku, nautisin seda ülisooja õhtut, sest teadsin, et varsti seda enam pole.. Ma polnud veel lahkunud, aga juba ma igatsesin seda kohta. Mõne kohaga lihtsalt on nii, et väga kiiresti võtab see su omaks..

    Jõudsin randa. Läksin tuppa. Mõtlesin, et kas ma ikka lähen sinna klubisse, sest pidin suht vara ärkama (mingi seitsme aeg) ja ma teadsin, et kui sinna lähen siis hakkan jooma .. Aga ma lubasin juba, et lähen. Pealegi ma tahtsin paljudega hüvasti jätta. Sest äkki sattun millalgi veel sinna, siis oleks suht ebameeldiv, kui mööda vaadataks sellepärast, et midagi ütlemata minema läksin.. Muidugi kõige rohkem ikka tüdrukuga ja selle canada baarmeniga, kes oma ülima hea iseloomuga tegid sealse olemise väga lõbusaks.
    Okei, mõeldud tehtud. Lähen.

    Jõudsin sinna, rahvast veel polnud väga palju, aga pidu hakkas tasapisi tuure võtma. Istusin leti äärde võtsin tequilat ja rääkisin neile, kellega seal enim suhtlesin, et lahkun hommikul. Obv pakkusin minagi neile nii mõndagi oma sealse olemisega, seega läks kohe käiku minu ärasaatmispidu. Oeh jah.
    Baarben täitis oma kümmekond väikest shoti ämbrikest, ning lükkas lauale. Enne magic coctailide joomist kallutasime kõik veel sellest lehtrist mõnusalt õlut alla. Peale hakkasime lükkama siis neid magic shot coctaile. Tund aega oli möödas vist, kui pidu käis sajaga.
    Mul oli ikka sitaks kahju, et pean ära minema. Aga tol hetkel ma ei mõelnud sellle, sest tahtsin, et see viimane õhtu oleks lõbus.
    Varsti ilmus ka Tida välja. Tida ongi siis see tüdruk, kes teab kõiki. Seesama kellega ma alguses seal olles kõvasti aega veetsin. Tida on kohalik nimi, ja Tina on euroopapäraselt.
    Peale seda, kui tema tuli läks pidu veel kõvemini käima. Lihtsalt nii fun oli. Kütsime rahvaga neid shotte baariletilt, tantsisime.. kõike tegime.. Smiley
    Ega ma rohkem väga ei mäletagi, mis tol õhtul sai. Aga üks võimsam pidu mida kunagi pannud olen oli see.
    Eks ma vist mingi aeg jätsin kõikidega hüvasti ja läksin tuppa ära, sest teadsin, et mul on veel asju vaja pakkida ja hommikul vara pean minekut tegema.

    Sellega on siis cambodia osa läbi. Järgnevalt saate lugeda, kuidas sõitsin siis Tai poole tagasi, ja mis tais toimus. BTW, hommikul, bussile minek oli nuts. Seega järgmise jutu alguses, veel killuke cambodiat..

    Nüüd küll ei tea, millal järg tuleb, kuna paar päeva saab olema väga busy.

    Tänan veel Peppersit ja seda lugu, mis aitas mul väga kergelt meelde tuletada mis toimus ja hoidis tuju, et kirjutada.
    ( Click to show/hide )


    loodan, et meeldis.

  18. #398

    Re: Pokkeripro Taimaal

    8k$ kui kauaks? kas sisaldab lennupiltetite hinda ka?

  19. #399
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Pokkeripro Taimaal

    väga super stoori ja väga lahe lugema mkva! thumbs way up!!!! keep it coming!

  20. #400
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas blah
    8k$ kui kauaks? kas sisaldab lennupiltetite hinda ka?
    kuu aega.
    seal see olid piletid kõik vaktsineerimised tabletid jne-

Lehekülg 20, kokku 60 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES