Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 60 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 1185
  1. #401
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas akristjan
    väga super stoori ja väga lahe lugema mkva! thumbs way up!!!! keep it coming!
    Hea kuulda :)

  2. #402
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Pokkeripro Taimaal

    jaaa. väga äge. kahju ainult, et sul digikat seal kaasas ei olnud. kui nüüd uuesti itta oma suuna võtad, siis võta digikas ka kindlasti kaasa!

    a muidu väga viis! :)

  3. #403
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist
    jaaa. väga äge. kahju ainult, et sul digikat seal kaasas ei olnud. kui nüüd uuesti itta oma suuna võtad, siis võta digikas ka kindlasti kaasa!

    a muidu väga viis! :)
    Mul oli digikas kaasas ja reisi alguses klõbistasin palju, aga hiljem ei viitsinud enam väljas kaasas tassida lihtsalt .. :)

  4. #404
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kas sa mudiu siin eestis nn klubides baarides suhtled ka nn vabalt ja leida uusi seltskondi?

  5. #405

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Kas sa mudiu siin eestis nn klubides baarides suhtled ka nn vabalt ja leida uusi seltskondi?
    eestis on enamused kadedad, kui keegi k2ib ma ei tea mis ajaga ringi ja joob ei tea mida .. sa ei saa aasiat ja eestit mingist otsast võrrelda, seal on inimestel hoopis teine arusaams maailmast, ei loe mingi materiaalne fa fa pask :_D

  6. #406
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kui see sulle midagi annab, siis jah, ma sain ka eestis klubides väga hästi inimestega jutule.

    Aga üldiselt Leits ütles kõik.

  7. #407

    Re: Pokkeripro Taimaal

    eeldan, et mängid ka pokkerit mingil tasemel. Kui see eelnevas jutus kirjas oli, siis vabandan...olebn kõik läbi lugenud, aga ei tule meelde. Kui jah, siis mis limiidil ja kas seda võib võtta sinu jaoks suure teenistusega?

    PS! Teise tibi(admin) pilti ka ei ole ?!?

  8. #408
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeripro Taimaal

    aga pane neid varasemaid pilte üles.

  9. #409
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    eeldan, et mängid ka pokkerit mingil tasemel. Kui see eelnevas jutus kirjas oli, siis vabandan...olebn kõik läbi lugenud, aga ei tule meelde. Kui jah, siis mis limiidil ja kas seda võib võtta sinu jaoks suure teenistusega?

    PS! Teise tibi(admin) pilti ka ei ole ?!?
    Pokkerit mängin, aga ma pole mingit sissetulekut sellest veel endale teinud.

    Pildiga on nii, et kesklinnas me lasime teha pilte ta õel, kus mee koos oleme.. Enne ära minekut, andis ta mulle oma emaili (ma ei tea, miks ma enda oma ei andnud) aga igatahes, pidin talle meilima, kui eestisse jõuan, ja samuti ka pilte küsima, aga ma tõesti ei tea, kuhu see paberitükike kadus, sest koju jõudes, ma ei leidnud seda enam kuskilt :(

    Ja ma üldse ei tea, kuidas mul õnnestus nii, et cambodiast mul on mõned pildid ainult, kui samas taist ja hong kongist on nii minust, kui ka üldse muude tegelaste pilte ikka normaalselt.

  10. #410
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    aga pane neid varasemaid pilte üles.
    No ma hakkan nüüd kirjutama taist, siis et oleks ok ma panen pilte juurde, ja kunagi kui lõpetan siis teen väikse pildikogu vms.

  11. #411
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Heh, täna kuidagi hea tuju kirjutada... Et jätkame siis tasapisi.


    Ma ei kuulnud vist äratuskella, sest muidu poleks läinud ju nii, kui tegin ehmatades silmad lahti oli 20 minti jäänud bussi väljumiseni-i. Võttis natuke aega enne, kui ära jagasin, et mis värk. Läksid ülehelikiirusega jalga püksid ja selga lendas särk, kiire lonks vett, asjad kotti ja tuk-tuki peale.
    Trepist alla joostes tõmbasin rahapakki taskust välja, et maksta bungalow paari öö eest. Alla jõudes, ei olnud seal kedagi ja kuna väikseim raha oli mul $100 siis seda ma ka sinna ei jätnud, sest arve oleks tulnud vist $30. Jätsin võtme registratsiooni lauale ja hakkasin jooksma. Mul oli veel tukini minna 5 minu + sealt bussijaama sõidab tavaliselt oma 10-15 minutit. I thought that I’m fuck’d. Aga noh, mis seal ikka, mõtlesin, et kui maha jään, siis ongi hea põhjus jääda. Et pakin oma asjad pikemaks ajaks sihanoukvillei lahti, oleks veel vedelenud mingi aeg ja siis tööd hakkanud otsima.. heh. Aga jõudsin tukile, vend oli tohkem pabinas, kui mina. Olime kindlat, et ei jõua. Nii kui rannast üles saime, tuli välja, et sellest tuki venna sisemuses oli peitnud ennast suumaaher. Sõit oli NUTS. Niipalju, kui välja pigistada andis sellest siklist, nii palju ta seda ka tegi. Ikka veel ma ei jaganud päris hästi mis toimub, kuna silmad olid punnis ja väsimus oli jõhker.
    Peaaegu, et külgees lendasime bussijaama. Who, buss oli veel ees, aga kõik inimesed bussis juba. Hüppasin tuki pealt maha ja astusin bussi, ning sekund peale mu sisse astumist, sulges bussijuht uksed. Nujah.. Nüüd oli siis selge, sihanoukvillei ma ei jää.
    Liikusin bussi keskele, et endale istekoht võtta. Istusin paremale akna äärde. Rahvast polnud palju, kõigil oli oma kaks kohta. Enne kui jõudsin istuda, vaatasin, et mingi kutt minu kõrval ütles ‘Hei bro’ mulle. Ma ütlesin kohe intsa vastu, kuigi ei teadnud kes ta on. Arvasin, et lihtsalt tahab juttu teha kuna üksi rändab. Aga kuna mul oli suht raske olla ja ma polnud veel õiet ärganudki, siis istusin maha ja panin silmad kinni, mõeldes ja lootes, et keegi mu peale väga viha pidama ei hakka, et nii bungalowst minema läksin. Aga noh, nigunii pidi see paari päeva pärast lammutamisele minema ja .. noh jah, läks nii.
    Buss hakkas liikuma ja und mul ka ei tulnud, seega otsisin kotipõhjast Lonely Planeti välja, et ennast harida. Siis hakkasin mõtlema, et damn, ma ju tean kuskilt seda kutti, kes mul kõrvalreas istus.. Mõtlesin tükk aega ja noo ei tulnud pähe. Teadsin, et olen oma reisi jooksul teda kuskil näinud. Otsustasin välja uurida, kuidagimoodi.
    Hakkasin juttu tegema, et kuhu ta läheb jms. Kuidagi läks jutt Phnom Pheni peale ja siis kargas mulle pähe, et me seal suitsetasime ju koos. Obv ma ei hakkanud ütlema, et ma ei mäletanud vms :D
    Btw, selle norraka nimi on Vidar. Jutt jooksis hästi. Sain teada, et tal norras kuupalk meie rahas 80k, et oli järjest pannud päris pikalt, et siis millalgi reisile minna. Selleks ajaks, kui me kokku saime, oli ta mööda maailma rännanud 5 kuud ja oli samuti suunudmas tagasi kodu, sest pidi ülikooli minema vm. Ta oli tripinud läbi Lõuna-Ameerika, Austraalia, käinud kuskil aafrikas, igalpool tais, kindlasti kuskil veel, aga ma ei mäleta. Ning viimase nädala oli veetnud samuti sihanoukvilleis, kuid kuskil teises rahulikus rannas.
    Oma 500km me jagasime oma reisimuljeid. Vahepeal ületasime Cambodia-Thai piiri, vahetasime suure bussi väikse minibussi vastu, tegime mitmeid peatusi, kus sõime või ostsime joogivarusid tee äärest. Ilgelt äge oli kuulda, mida vend kõik läbi on elanud, kus käinud ja mida näinud. See andis mulle topelt inspiratsiooni tuleviku jaoks. Nüüd oligi ta viimaseks kohaks Pattaya, kus ta polnud varem käinud. Sõites sinna, rääkisin talle mida pattaya endast kujutab ja mida kõike seal saab näha ja tunda :D Bro oli vaimustuses, ja ootas pikkisilmi. Ka mina ootasin uuesti seda linna, kuna hotell kus ööbisin, seal sain väga hea läbisaamise töötajatega. Karaoke baaris tutvusin lauljaga, kes sai sammuti väga heaks sõbraks mulle vhese ajaga, kuigi vanust oli tal vist juba 30 vm. Noo ja muidugi mõned tüdrukud ^^
    Ma arvan, et kui poleks olnud Vidari, siis see oleks olnud kõige närvesöövam ja haigem 1000+ kilomeetrit mu elus. Kuna tee peal pattayasse tõsteti meid 7 korda ühest bussist teise. Alustasime suure bussiga ja ülejäänud kuus olid minibussid. Üks hullem, kui teine, vahelduseks mõni parem, siis veel parem ja siis mingi miljard kilomeetrit näinud vana toyota, kus pea oli laes, amort tahtis vaikselt läbi koopa anaali tungida ja obv oli auots mingi 60 kraadi sooja. Aga kuna Vidari huumorimeel oli vapustav, siis ta suutis hoida kõik selle kräpi balansis.
    Midagi erilist vast rohkem tee peal ei juhtunud, või vähemalt ei suuda ma küll midagi meelde tuletada.
    Õhtul, ma ei mäleta mis kell võis olla, aga oli juba pime ja ma arvan, et mingi 21.00 midagi võis olla. Jõudsime Pattayasse. Kuna me mõlemad olime teostamas oma reisi viimast nädalat, siis ütlesin, et ta tuleks samasse hotelli kus minagi, siis saab koos välja pulli minna tegema. Kuna ta nigunii midagi pattayst ei teadnud, siis ta oli obv nõud. Läks veel oma pool tundi, kuni bussijuht reisijaid erinevatesse kohtadesse viis. Me jäimegi viimaseks.
    Mina: Sir, Icc Inn Hotel please.

    Järgmises osas saate lugeda mida kõike me seal pattayas tegime oma reisi viimased päevad. Ja see kõik algas süütu ‘natukeseks’ välja minemisega. Kuna väsimus oli suur, siis mõtlesime, et ei hakka joomagi, et teeme väikse tiiru ja järgmine päev hakkame funima.. Eks saate lugeda siis, mis tegelikult sai..

    Jätkub.

  12. #412

    Re: Pokkeripro Taimaal

    naissss

  13. #413

    Re: Pokkeripro Taimaal

    On ka seigeldud nii mõneski kohas siin maamuna peal ning mõned olukorrad elus kirja pandud, kuid need jutud on täielik tase ning on, mida aastate pärast meenutada ning eriti hea on see, et mõnel mehel on vaim sees ning võtad elult, mis võtta annab, minu respekt! Soovitan kõik need postid, mis teinud oled, kuhugile kokku võtta, saaks üpris hea lühiseiklusromaani!

  14. #414

    Re: Pokkeripro Taimaal

    nuts lugemine :D

  15. #415
    FPP Pro Kasutaja pilme10 avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Pärnu/Tln
    Postitusi
    224

    Re: Pokkeripro Taimaal

    super lugemine.

    Sul tripil mingeid ' tagasilööke ' ka oli või oli kõik nuts ? :D

  16. #416

    Re: Pokkeripro Taimaal

    huh aasta vahetus lõppes..
    nüüd jõudsin su stori ära lugeda. kahjuks pole ise nii hea kribaja aga sudamest võttis soojaks samu kohti uuesti meenutada.
    muideks koht kuhu sa sianukkis ei sattunud karoke street - sealt samast lõvide juurest algas - päris kreisi pleiss ja ei ainsatki valget ERANDITULT kohalikud.

  17. #417

    Re: Pokkeripro Taimaal

    ühte mini tagasi lööki mäletan. esimest korda sõitsin kambodsasse pataiast ja piiri ületusel aeti kammi et kmeerid on metslased ja panku seal pole ja viidi rahavahetus punkti ...see olevat viimane võimalus kohalikku raha vahetada. hiljem tabasin et kurs oli ca 10% kehvem ja tegelikult pole kohalikku raha üldse vaja - dolts ruulib seal ja tuleb tavalise sampo/hansa kaardiga atm ist välja.

  18. #418

    Re: Pokkeripro Taimaal

    jagan täiega arvamust et tai kambodsa külastamine lööb elukorralduse/prioriteedid täiega segi. lähen 5jaan kolmandat korda ja tagasi sõidu pilet on 45 päeva parast (ilmselt ei kasuta).

  19. #419

    Re: Pokkeripro Taimaal

    see oli mu üks kõige põnevamaid lugemisi. Läks mul aega mis ta läks, aga lõpuks lugesin terve teema läbi ka.
    Tai nii väga ei tõmbagi, aga see kamboodza. See koht tundub nii võimas.
    aga küsimus
    Kas see neiu Tiina oli lihtsalt mingi kohalik kuulsus või kuidas kõik teda nii hästi said teada. Suur linn ju siiski..

    Igatahes väga kõvalugemine.

  20. #420
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt
    see oli mu üks kõige põnevamaid lugemisi. Läks mul aega mis ta läks, aga lõpuks lugesin terve teema läbi ka.
    Tai nii väga ei tõmbagi, aga see kamboodza. See koht tundub nii võimas.
    aga küsimus
    Kas see neiu Tiina oli lihtsalt mingi kohalik kuulsus või kuidas kõik teda nii hästi said teada. Suur linn ju siiski..

    Igatahes väga kõvalugemine.
    Noh, kuidas võtta, omamoodi kuulsus oli ta seal rannas :D
    Ulme peoloom oli.
    Mõnede jaoks vb pisut 'litsaks' aga minu jaoks, kui täielik elunautija nö 'elupõletaja'
    Saladuskatte all võin öelda, et kui võrdlesime, kes kui paljudega olnud on, siis peale seda kui ta oma ligikaudse arvu välja ütles, tundsin mina end päris poisikesena :D

Lehekülg 21, kokku 60 EsimeneEsimene ... 11192021222331 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES