Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 60 EsimeneEsimene ... 12202122232432 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 1185
  1. #421
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas pilme10
    super lugemine.

    Sul tripil mingeid ' tagasilööke ' ka oli või oli kõik nuts ? :D
    Ei tule meelde küll. Kõik oli pöörfi :)

    Ja Blonkvist: Selle koha pealt on sul õigus, et peale cambodiat muutuvad su prioriteedid ja üleüldine mindset tohutult.

  2. #422
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas hillu
    minu respekt! Soovitan kõik need postid, mis teinud oled, kuhugile kokku võtta, saaks üpris hea lühiseiklusromaani!
    tyty

    Lõpule jõuan, siis võtan kindlasti kõik jutu ühtekokku, kui juba kirjutada sai. Siis teen täieliku vigadeparanduse ja panen esialgu arhiivi :)

  3. #423

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Noh, kuidas võtta, omamoodi kuulsus oli ta seal rannas :D
    Ulme peoloom oli.
    Mõnede jaoks vb pisut 'litsaks' aga minu jaoks, kui täielik elunautija nö 'elupõletaja'
    Saladuskatte all võin öelda, et kui võrdlesime, kes kui paljudega olnud on, siis peale seda kui ta oma ligikaudse arvu välja ütles, tundsin mina end päris poisikesena :D
    Igatahes tänu sinule mina sellel ööl und ei näinudgi ja tunnipärast koolipoole minek :D :D
    Aga hakkasin ka Google Earthis seda kohta uurima ja kurat, kuskilt ei leidnud selle neiu pilte ka.

  4. #424
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Heh, sul samad mõtted. Ka mina olen otsinud teda googlest :D Muidugi rohkem sellel eesmärgil, et ma tahtsin mingit kontakti saada, sest ikka tahaks teada, et kuidas läheb vm ..

  5. #425
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    A mis mul üldse läks meelest mainida, et Tina oli Phon Phenis, oma kodulinnas proffesionaalne tantsija :)
    Lol, nüüd tuli alles meelde.

  6. #426

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Aga seda tahtsin ka uurida, et sa vist telefoniga ei suhelnud seal? ET palju seal need kõnekaartid vms. võiksid maksta?
    Ja see koht kus need kosed olid. Oeeeh. Tahaks ikka hirmsasti sinna kanti sattuda

  7. #427
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas KeRRRt
    Aga seda tahtsin ka uurida, et sa vist telefoniga ei suhelnud seal? ET palju seal need kõnekaartid vms. võiksid maksta?
    Ja see koht kus need kosed olid. Oeeeh. Tahaks ikka hirmsasti sinna kanti sattuda
    Ma ei võtnud telefoni kaasagi sinna, kogu selle reisi point oligi puhata kõigest, seega ei oska üldse öelda palju seal need kaardid ja üldse kõned maksta võisid.

    Ja kosed olid sihanoukvillest mõnikümmen kilomeetrit väljas. Aga see seal pole siiski nii võimas. Nüüd kui Laose ja Vietnami poole millalgi jalga hakkan tõstma siis seal on übernuts suured kosed ja all olevad kosebasseinid.

  8. #428
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ja olimegi kohal. Great great Pattaya.
    Buss peatus Icc Inn hotelli ees. Ronisime autost välja ja kiskusime tagant oma kodinad välja. Hingasin sügavalt sisse selle linna õhku, mis oli juba mulle tuntud, kuid samas nii tundmatu. Seal linnas pole muresid. Ainukeseks mureks saab see, et seal sa hakkad alla käima, kuna kõik see sealne 24/7, seitse päeva nädalas ja 365 päeva aastas pidu panemine, ei jäta külmaks. Iga päev on uus. Kunagi ei leia sa tänavapildilt nö Dejavud-d. Mõned päevad taagsi toimus mul kirjavahetus, ühe foorumlasega, kes tais elab ja ta ütles väga hästi ’Pattayas ma leiaks kiiresti enda lõppu’ jah, nii see on tõesti. Sa võid seal elada nädal, maksimum kaks, kuid mitte kauem. Vastasel juhul imeb see sind oma sügavasse musta auku, kust välja tulla on juba väga raske. Okei, see selleks.

    Läksime läbi hotelli esimesel korrusel olevast internetikohvikust ja kuntstigaleriist administratsioonilauda. Avasin ukse ja kui töötajad mind nägid , läksid nende näod kõigil naerule.. ’U are back!’ Yes i’am. Ütlesid nad mulle, et ei uskunud, et kunagi veel näeme, aga ülimalt hea meel oli ka minul, et minu varem vähene olemine seal lõi sellise sideme. Ilma küsimata, anti mulle kohe tuba 402 võti, sest olin seda väga kiitnud ja mulle meeldis seal. Vidar sai endale toa 407. Lasin Vidaril ülesse ära minna ja jäin veel vähekeseks Adminninaisega jutustama. Mingi hetk läksin ülesse. Vidar oli juba pesus käinud ja nagu sõdur kiirel valmis kõigega, et siis välja minna. Leppisime siis kokku, et käin ka kiiresti ära siis lähme, kuigi väsimus oli jõhker. Niikaua kui ma pesemas käisin, oli Vidar käinud poes, ostnud liitrise viski ja juba mulle tuppa lauale valmis pannud ka klaasi ja selle ka täitnud. Ennaast riidesse pannes, ütlesin, et ’i dont feel like scotch today’ mille peale vidar vastas kohe ’me neither’ otsustasime siis, et jätame järgmiseks päevaks selle viski, et lähme kolame niisama veits linna peal ja siis magama ära. Pikalt mõtlemist ei olnudki, vaid panime ajama.

    Ma ütlen teile, see vend oli NUTS :D Mul oli liigagi fun. Algul oli natuke raske, sest Vidar ei jõudud oma pead nii palju pööritada, et vaadata kõiki neid naisi + veel neid kes nö baaridesse sind rebivad. Mul oli veel suht hull käija too õhtu, kuna mul olid tagant lõhkised teksad jalas ja OBV mul ei olnud alukaid all, kuna see oleks vastik olnud.. Aga tänaval oli suht nuts kõndida, sest iga kolmas tüdruk mõtles, et ’kontrollib’ kas mul ikka on alukad või mitte :D

    Varsti keerasimegi minu lemmis karaoke baari juurest kõrvaltänavale. See tänav oli täis ülekorruse klubisid ja massaaži salonge. Tegin Vidarile kiire tutvustuse, et mida siinsed salongid endast kujutavad. Ütlesin, et suht pikk sõit oli seljataga, et läheks käiks v ? Aga see vend oli mul nii soulmate, et ma ei pidanudki midagi küsima, ta oli kõigega nõus :D

    Astusime salongi sisse, kohe võtsid meid vastu kaks barbit. Ütlesin kohe, et mina ja mus sõber tahame õlimassaži. Võeti meilt siis käest kinni, ja suundusime ülakorrusele. All korrusel on siis jalamassaaž. Üleval asusid siis sellised kabiinid. Mind pandi kõige taha ja Vidar minust kaks kabiini edasi. Astusin sisse, selline peaaegu, et pime ruum, õrnalt sinakas valgus valgustamas ja keset ruumi siis mažaasilaud. Naine ütles, et tuleb kohe tagasi, et ma niikaua riided seljast võtaksin ja pikali hakkaksin. Viskasin lauale pikali, kui Vidar hõikas oma boxist, et ’God deem dude, wtf i’d done without u! This is AWSOME!’ Heh, ma naeratasin ja ootasin naist. Mulle oli see asi tuttav juba reisi algusest. Varsti tuligi naine sisse ja läks õlitamiseks :D Tegelt peale pikka päeva ja neid miljard kilomeetrit näinud toyotasid oli massaaž vapustav. Toiming kestis umbes 40 minutit ja ülejäänud 20 minutit oli... Ma ei hakka siis üllatust ära rikkuma, juhuks kui kellelgi plaanis minna ja tahab teada saada :D

    Valmis! Tund aega tagasi sisenesime me salongi suht sültidena ja väsinutena. Sealt väljusime, kui uued mehed :D
    Kohe võtsime suuna mu lemmik karaoke baari. Seal toimus kiire tsau ja kalliralli tuttavate nägudega. Istusime maha ja kohe tõi mu rõhutan Lemmik baarinaine pattayas meile miskit shotid ette (maja kulul) Lasime seal shot shoti järel ja tegime ühe pljardi. Aga see baar on rohkem selline, kuhu minna, kui ei taha erilist pidu panna, et libistad seal tasakesi õlut, mängit piljardit ja kuulad, kuidas lauldakse kuulsaid laule .. Kui meesbänd oli laval, siis andsin alati oma baaridaamile $10, et ta lauljale viiks, et viimane mulle paar lugu red hot chilli peppersit mängiks.. ojaa, ta tegi seda hästi.

    Eniveis, meil Vidariga veri kees ja sealne rahulik õhkkond oli noh.. liiga rahulik. Ütlesin kõigile tsau ja panime ajama. Ütlesin talle, et nüüd lähme ühte teise baar/klubisse, kus on mitmeid lahedaid tüdrukuid, et vaatama mis nad seal teevad. Astusime tänavalt baari. Algul vaadati meid korra ja pöörati pilk ära ja siis kohe tagasi, üks tüdrukutest tuli kiiremalt sammul lähemale ja ütles.. ’oledki sina, ma ei uskunud, arvasin, et vaatasin valesti’. Nii minul, kui ka teistel oli väga hea meel üksteist näha. Shottisime kohe seal Vidariga ikka mõnusalt, aga kuna seal polnud väga palju rahvast, ja oli selline rahulik olemine, siis kahepeal otsustasime, et seda on vähe. Ja olimegi uuesti tänaval. Läksime korra hotelli, et ma saaks särgi ära vahetada, kuna suutsin vastu tänava ääres seisvat autot selle ära määrida. Hotelli kõndides mõtlesime mida teha. Obv ma teadsin juba varem mida teha tuleb, lihstalt ma tahtsin kahes baaris käija, et tere kõigile öelda :D Igatahes tuppa jõudes viskasin uue särgi selga ja hakkasime tagasi välja minema, kui avastasime, et meil igast koksimaterjali laual. Ainuke asi oli see, et jääd polnud. Helistasin kohe alla adminnile ja küsisin kas seal jääd on ja neil oli. Tegime kohe mõlemad endale 0.66 topsidesse übermixkoxid. Alla lükkasime veel jääd sisse ja panime ajama. Ütlesin Vidarile, et nüüd me lähme Walking Streedile. Natuke võttis aega kuni sinna jõudsime, kuna tegime ’väikse’ ringi. Läksim hotelli juurest rannapromenaadile, kus samuti kees ööelu. Selle 10 min kõnnakuga sinna, vahepeal baaride ees olevate naistega jutustades oli meil koksid otsas juba. Sellest hetkest teadsin, et nüüd enam vahet pole, mis saab, sest jook oli nii peas. Võtsin kaasa mingi $200 ja Vidar ka umbes sama palju. Sellest peaks küll olema, mõtlesime hotellis ja jätsime ülejäänud seifi. Rannapromenaadil tiates, hüppasime korra mingisse suvalisse baari, et võta järgmised kokteilid. Baarmen küsis, et mida tahame, ma siis näitasin talle näpuga nagu laseks kuuli pähe, vend noogutas pead. Krt, natuke kahetsesin, et nii näitasin, kuna vend tegi mingi eriti räige fuckd kokteili, mis lõi sellise paugu pähe, et jube.

    Ütlesin Vidarile, et enam ei lähe kuskile sisse, nüüd paneme otse Streedile välja. Et kopp ees siin tsillida, vaja midagi paremat. Just enne walking streedini jõudes said ka koksid otsa. Mõtlesin tol hetkel, et ma tõesti ei mõelnud mitte millegile sel hetkel. Ma ei lasknud mitte ühtainsatki murefaktorit endale pähe, ega midagi. Ma lihtsalt täiega põletasin elu sel momendil. Ega ma ei kahetsegi, teadsin, et eestis ma nii hullult ei saaks, ega ka vist tahakski kuskil pidu panna, seega lasin aga edasi.

    Walking street, see on nüüd täiesti ultranuts tänav, kus öisel ajal ei ole mingit auto/sikli liiklust ainult klubi klubi järel. Seal võis vist absoluutselt igaüks endale leida meelepärase koha. Kas siis mingite mimmidega või pisikeste naistega, või paksude naistega või suurte naistega või hoopis ladyboydega. Me valisime kuskil kesktänaval olles klubi, mille ees seisid ja sisse kutsusid mingid evildevil riietustega naised ja ülalkorrusel klaasi taga nägin postitantsu tegemas valget naist.. nonoh, see on midagi uut, mõtlesin ma. See oli see õige koht. Läksimegi sisse ja teisele korrusele. Nagu ikka täitis ruumi sinakas neoonvalgus ja väga kõva muss. Üleruumi olid laiali sellised väiksed ringikujulised platvormid, mida kaunistasid siis ilusad posti dance stripparid. Üleval võttis meid vastu kohe päris nappis riietuses olev mimm, kes siis juhatas meid vaba lauda. Vajusime sinna maha ja kohe tellisime pool lauda erinevaid kokse täis, et mida rohkem seda ukhem ja saab kohe palju erinevaid maitsta. Suht kallis koht oli, sest selline nö laua katmine läks meil maksma mingi $170. Aga noo kui hakkata mõtlema siis ega polegi nii kallis. Kuna üks kandik oli täis hotshote + ma täpselt ei mäleta, aga mingi 6-7 vb isegi 8 erinevat kokteili .. Need kõik olid nii nämmad, et juua ei jõudnud Ma muidugi suhtväga täis juba, hakaksin seal mingile piffile silma tegema, kes oma sõbrannaga tantsis.. Ma ei tea kuidas see juhtus, aga üks hetk oli tema ja ta sübranna meie lauas. Ja jooke oli kuidagi veel rohke lauale tekkinud. Sel hetkel käis korra mõte läbi, et loodan, et hommikul ma kuskile mingite onude seltsis ei ära :D See tüdruk, kes minu kõrval istus, ta nägi välja nagu täielik mimm, seega hakkasin veits kahtlustam, et äkki tal võim oma ’vemmal’ kaasas olla, seega otsustasin parem kohe ära tsekkida. .. Wooh, vedas mul :D Kõik on nii nagu peab, ja võib edasi jooki panna. Väga kihvtid tüdrukud olid. Tatnsisime ja jõime ja olime. Mingil hetkel vaatas tüdruk mullesügavale silma mingi 10 sekundit, siis võtsis taskust välja väikse valge tabletti, pani keelel jaa.. no mis seal ikka, alla läks see. Mõtlesin, on ikka nuts tüdruk, paneb niimodi jooki ja siis takes some pill and go’s to the Lala land.. Ega kaua aega ei möödundi, kui ta ühel vabal platvormil täiega reivis. Mingi hetk avastasime ka Vidariga end seal reivimas. Siiski me ei olnud päris LALA maal, vaid lihtsalt täis erinevaid kokteile, millele lisandus vahepeal üks magic kokteil, mis ei lasknud ära vajuda :D

    Edasine on lünklik. Eem, olime klubis, siis kuskil tänavate vahel, siis taksos, siis rannas siis mingis baaris ja järgmine hetk tegin silmad lahti hommikul, enda hotellitoas, ja kõrvalt leidsin tolle samuse tüdruku. Fcking nuts.
    Nüüd peab küll ühe recoveri päeva tegema.

    Sellest mida tegime uuel päeval, järgmises osas.

  9. #429

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Seiklused on väga ägedad ise, aga see, et oskad neid nauditava lugemisena edasi anda on nuts! Ma pakun, et väga suur % lugejaid mõtles kohe nagu mina, millal minna saab... ma mõtlesin välja millal juba. Edu! :D

  10. #430

    Re: Pokkeripro Taimaal

    liiga hea pole sõnu ausalt..

    nagu unistuste elu :D

  11. #431
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kuidagi ei kujuta seda ette?Sa olid siis 17-aastane? Kui vanad olid need inimesed kellaga sa suhtlesid seal?Naised kui vanad olid?
    Kuidagi tundub see väljamõeldisena, aga ok...

  12. #432

    Re: Pokkeripro Taimaal

    sitaks igav peab ikka olema, et midagi sellist välja mõelda ja kirjutada nii pikalt

  13. #433

    Re: Pokkeripro Taimaal

    lol ma kahtlustasin ka a ei tahtnud midagi öelda

  14. #434

    Re: Pokkeripro Taimaal

    kuidas te nüüd ette kujutate, et 17 aastane rändab üksi mööda Taimaad? 19 oli kui lugesite, igastahes vähe sellest, et ma sain endale uue kõnekäänu 'fuckin nuts' siis sain ma ka vägavägamõnnad elamused ja tahaks ennast ka kohekohe täis juua ja elu nautida. hetkel piirdun veel lugemisega, kannatan homseni.

  15. #435
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pokkeripro Taimaal

    kuigi sitaks kõva lugemine on. vaieldamatult ootan igat uut postitust, siis mulle kahjuks ikkagi tai isu veel tekkinud ei ole.

    aga selle-eest tekkis räige euroopas tiirlemise isu. oma tuki-tuki-ga muidugi

  16. #436
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Kuidagi ei kujuta seda ette?Sa olid siis 17-aastane? Kui vanad olid need inimesed kellaga sa suhtlesid seal?Naised kui vanad olid?
    Kuidagi tundub see väljamõeldisena, aga ok...
    miks peaks see väljamõeldis olema. mõned inimesed ongi ettevõtlikud ja aktiivsed, mistõttu kogu nende elu ongi selline seiklus. ja teistel lihtsalt ei ole viitsimist ja võib-olla kajulgust selliseid asju ette võtta, kuigi finantsid on olemas.

  17. #437
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Eks see eestlaslik kadedus lööb välja lihtsalt :)
    Minu meelest ka väga nuts lugemine, aina paremaks läheb kogu aeg. Tõsine isu on tekkinud trippima minna kusagile :D

  18. #438

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas blah
    lol ma kahtlustasin ka a ei tahtnud midagi öelda
    Tsitaat Algselt postitas bauss
    sitaks igav peab ikka olema, et midagi sellist välja mõelda ja kirjutada nii pikalt
    Tsitaat Algselt postitas privador
    Kuidagi ei kujuta seda ette?Sa olid siis 17-aastane? Kui vanad olid need inimesed kellaga sa suhtlesid seal?Naised kui vanad olid?
    Kuidagi tundub see väljamõeldisena, aga ok...
    kamoon, ärge hakage nüüd

  19. #439

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Väga hea, loen seda ka väga mõnuga ja omast kogemusest võin öelda et kindlasti ei ole see väljamõeldis, täiesti reaalne on selliseid asju kogeda. Olen ise alates 16aastaselt aegajalt maarjamaalt jalga lastnud ja nüüd olles natuke üle 20 olen määramata ajaks sarnast elu elamas (arvatavasti tuleb 2-3a ennem kui paigale jään kuhugile ja see pole kindlalt Eesti, otsin kohta kuhu jääda)
    Väga hästi ja ilmekalt kirjutad, kadedaks teeb, mul oleks ka kindlasti vägapaljugi edasi anda, aga kahjuks puudub ilmekus minu tekstides.
    Keep Going

  20. #440
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ma olen praegu 19, saan kolme kuu pärast 20. Siis kui reisile läksin olin saanud just 19
    See 17 kuskil varem jutus oli minu vastus kellegile:
    'Mõtle ise, kes oskaks arvata, et välimuselt mingi 17 aastane kutt, kes üksi seljakotiga rändab on mingi 'rahakott'
    st seda, et enamused ei ütleks, et ma 19 olen

    Ja ma peaks ikka väga retard olema, et kulutada siin aega selleks, et midagi välja sellist mõeda ja mis veel naljakam, kui ma poleks seda kõike kogenud siis kuidas annaks sellist asja üldse välja mõelda ? Seda infot mis te siit leiate, seda te kuskilt netist ei leia.Ükski reisiagentuur vm ei räägi teile nendest kohtadest, kus mina olin ja mida nägin. Kõik mis ma olen rääkinud teile, võite sealtmaalt eest leida.
    Igatahes GG sellistele 'ägemõtlejatele'

    Aga aitäh kõigile teistele :)

    E: Ja ma ikka kirjutan siin teile lõbustamiseks ja info edasi andmiseks, juhul kui leidub veel sellised 'hullenutse' tüüpe, kes võiksid samuti rännata veits irooniat.
    E2: Ja viimane asi mille pärast ma pead hakkaks vaevama on see, et vaja mingile kasutajele privador midagi tõestama hakkata. lol.

Lehekülg 22, kokku 60 EsimeneEsimene ... 12202122232432 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES