Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 60 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 1185
  1. #441
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Kuidagi ei kujuta seda ette?Sa olid siis 17-aastane? Kui vanad olid need inimesed kellaga sa suhtlesid seal?Naised kui vanad olid?
    Kuidagi tundub see väljamõeldisena, aga ok...
    sa mine lenda mõnesse projectisse usasse ja võta social-coachidelt tunde ja saa üle võõrastega suhtlemise hirmust.
    Või tee diil endaga, et iga päev räägi vähemalt 5 suva inimesega lampi kuskil, siis ei pea muretsema, et kuidas lampi kellegagi jutule saab.

    a mkva, reaaselt on su pere Eestis ka siis heal järjel ( kross ja Tiguan jäi nagu meelde vanematest postidest ), või ajadki lihtsalt igasugste otsadega papi kokku ja põrutad trippima, ja siis kaks kätt taskus Eestisse, et vaatab, mis edasi saab?


    edit: ja mida lõuna poole imo, seda lihtsam ongi lampi inimestega mingit vahtu ajada. Siin idas ikka inimesed väga kinnised võrreldesmuu maailmaga.

  2. #442
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Silkli ja möllu ostis ja isa mulle .. aga see ei olnud tiguan :D Touran oli mul ja selle ma siiski ostsin ise. Mingi osa tai reisist finantseeris isa. Mujal maailmas olen käinud oma omafinantseeringuga.
    Aga kui 18 sain siis pmts keerati kraanid kinni, nii et sellest ajast on tulnud ise hakkama saada :)

  3. #443

    Re: Pokkeripro Taimaal

    väljamõeldiseks ma seda lugu küll lugeda ei saaks.
    tai ja pattaya kirjeldused on väga täpsed(olen tais mitu korda käinud)
    samuti on mul 1 sõber(tüdruk), kes on alates 16a peale mööda ilma igasuguste programmidega ja omal käel ringi rännanud(USAs miski aasta, 1,5a Ecuador,Tsiili,Mehhiko , aasta Inglismaal, aasta Itaalias, mõnekuused tripid Aasias jne) Hetkel peaks ta olema vabatahtlikuna aastakese Gruusias. On inimesi, kes juba suht noorelt kott seljas ringi tuiskavad.

    Eriti paikapanev on viimasest postist see lõik, kus mkva kirjeldab Pattayat(nii saab seda teha ainult see, kes seal käinud)
    see linn võib tunduda esmapilgul maapealne paradiis, kuid tegelikult on tegu tänapäeva Soodoma ja Komorraga.

  4. #444
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    tyty vsiu :)

  5. #445
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kui ma varem mõtlesin, mis võiks foorumis tölpluse/enesekesksuse etalon olla, siis privadori post lahendas mu küsimuse.

    OP'le tänud ka minu poolt huvitava lugemise eest.

  6. #446

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Privador is paranoid! :D

  7. #447
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    tyty vsiu :)
    kirjuta juba edasi päevas üks jutt on ok :D

  8. #448
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: Pokkeripro Taimaal

    väga väga lahe lugemine! jätka kindlasti

  9. #449

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Miks fake tundub? Ma arvan, et inimesed kellele fake tundub pole ise võibolla midagi sellist teinud. Lihtsalt pea ees seiklustesse sukeldunud, kindla plaanita mis reisil saama hakkab. Loomulikult kirjutab ta ainult kõige märkimisväärsematest sündmustest. Igas postis on terve päev lühidalt kokku võetud, täpselt piisavalt rääkides kõigest, et tekiks haakuv jutt. Päris täpset kujutlust ei saa muidugi, sest paljudest aeganõudvatest asjadest pole lihtsalt mõtet väga detailselt rääkida, nt. neid tunde kestnud bussisõitudest väga detailselt rääkida jms.

    Et ise sama kogeda peab ikka kohapeale minema. Sellest hoolimata super lugemine, jätka kui vähegi viitsid :D. 10 päeva tagasi alustati teema ja 10nes lehekülg käsil praegu, poleks uskund, et nii spetsiifiline teema nii populaarseks saab. Superb, jätkame.

  10. #450
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Positviine tagasiside kõigi poolt.
    Olete minus välja toonud tugeva kirjutamis huvi. Ty.

    Õhtat kriban jätku.

  11. #451
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Väga väärt lugemine!

  12. #452

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Pattaya kirjeldused peavad küll paika täpselt, muud ei ole lugenud veel.

  13. #453

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Alguses oli siin teemas pikalt juttu elamiskuludest, aga lõpus kadusid ära need küsimused/vastused. Küsiks üle umbkaudseid elamiskulusid, keegi mainis siin midagi 10,000THB rendimaja/korterit, mis on siis 300$ kuus. Kas seal hinnas olid kommunaalid ka sees? Võtame näiteks eelarveks 1000$ ja näiteks sellise inimese, kes käib väljas söömas ja niisama päikse käes peesitamas vabal ajal. Võtab ta sellesama 300$ eest maja/korteri + internet siis ja võibolla kommid, kui sees pole ja üle jääb söök ja jook. Kas nii on võimalik ära elada rahulikult? Sellise näite põhjal saaks lihtsalt igaüks edasi arvestada, kui palju milline eluviis maksaks. Et siis elaks kuskil 200,000 inimesega linnas, kui seal seda linnaks peetakse.

  14. #454

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Firzen
    Alguses oli siin teemas pikalt juttu elamiskuludest, aga lõpus kadusid ära need küsimused/vastused. Küsiks üle umbkaudseid elamiskulusid, keegi mainis siin midagi 10,000THB rendimaja/korterit, mis on siis 300$ kuus. Kas seal hinnas olid kommunaalid ka sees? Võtame näiteks eelarveks 1000$ ja näiteks sellise inimese, kes käib väljas söömas ja niisama päikse käes peesitamas vabal ajal. Võtab ta sellesama 300$ eest maja/korteri + internet siis ja võibolla kommid, kui sees pole ja üle jääb söök ja jook. Kas nii on võimalik ära elada rahulikult? Sellise näite põhjal saaks lihtsalt igaüks edasi arvestada, kui palju milline eluviis maksaks. Et siis elaks kuskil 200,000 inimesega linnas, kui seal seda linnaks peetakse.
    http://www.phukest.com/palju-maksab-elamine.html
    Kuskil väikelinnas on odavam kui Phuketis, aga mingi ettekujutus hindadest

  15. #455
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Vaatasime üksteisele silma, midagi ütlemata. Siis tüdruk küsis, et millal me hotelli tulime, ma ei osanud talle midagi vastata, sest ma tõesti ei mäletanud. Mõtlesin, et ehk saab ta mind täiendada selle koha pealt, et mida me tegine peale seda, kui klubist lahkusime, aga ta mäletas sama vähe, kui mina.
    Mõtlesin, et eks hiljem siis küsin Vidari käest.. VIDAR! Krt, kas ta üldse tuli hotelli ? Küsisin kohe tüdrukult, et mis sai ta sõbrannast, ja ta teadis öelda, et ta oli ikka meiega terve aeg, ja et olevat Vidariga lõbutsenud parajalt klubis. Mkey, eks nad siis toas ole.
    Tüdruk küsis minult, et kas funime täna õhtul ka nii nagu eile ? Uuh, raske oli ära öelda ja ma oleks muidu iga kell valmis olnud sellise türukuga pea ees seiklustesse lendama, aga ma tundsin, et mu organism on tohutult vatti saanud, ja et pean tegema ühe ranna ja apelsinimahla päeva.

    Ajasime end ülesse ja läksime ka neid äratama. Teine tüdruk oli juba end valmis sätinud ja hakkas koju minema, aga ootas siiski ära, kui 'minu tüdruk ka end kähku riide pani. Enne lahkumist ütlesid nad veel, et arvatavasti on õhtul samas klubis, et kui viitsime siis tuleksime ka, aga me siiski ei lubanud midagi.

    Vidari näost oli ära näha, et ta vajas recovery day'd sama palju, kui mina. Ütlesin talle, et lähme sööme midagi ja siis lähme pattaya saarele. Ma ei mäleta tho, mis selle saare nimi oli, või oligi pattaya saar, igatahes asus kuskil tunni sõidu kaugusel väikse laevakesega minnes. Panimegi end kiirelt valmis ja läksime välja. Tänavalt võtsin kohe arbuusi. See on eriti lahe, seal sõidavad tädikesed oma kärudega ringi, millel on peal selline kast, mis jääd täis, ja seal sees valmis lõigatud arbuusiviilud ja muud viljad. Oi see arbuus on fantastiline, kui selline öö seljataga plus veel väljas palav.. mm. Panin paar arbuusiviilu nahka ja võtsin peale kohe sealtsamast värskelt pressitud apelsinimahla. Need vitamiinid tegid ainult hea, ja ka enesetunne paranes märgatavallt. Raskema söögi isu polnudki eriti, seega otsustasime, et ehk seal saarel sööme.
    Me ei teadnud millal laev väljub, aga panime sadama poole ajama. Sadam asub Walking Streedi lõpus + veel ehk mingi 100m. Hüppasime tänaval kastikasse, mis sõitis rannapromenaadi kaudu walkingu alguseni, ja seal hüppasime maha, kuna see ei sõitnud läbi streedi. Aga oligi hea, sai liikuda.
    Naljakas on see, et läbi walkingu kõndides, me kumbki ei suutnud tuvastada, et kus klubis me eila öösel olime.. Nujah, jama värk, et kui isegi õhtul tuleb tuju tõdrukutega kokku saada, siis me ei mäleta, kus klubis me olime :D Ikka juhtub.
    Jõudsime sadamasse ja leidsime, et rahvas liigubki mööda kaid juba laevale. Too kai päris pikk, ja seal tiirutasid need kastitaksod, mis vedasid mingi 30baht per face sinna. Need kõik olid nii pungil, et pealegi ei mahtunud. Ütlesin Vidarile, et kui sõitma hakkab siis hüppame ka peale. Vidar ei tahtnud muga väga päri olla, sest ta selline päris suur mees ja väitis, et ta ei mahuks kuskile sinna. Aga auto hakkas liikuma, ma tegin paar kiiremat sammu ja astusin mingile 1cm vabale kohale ja ühe näpuga haarasin ülevalt mingist torust kinni. Vidar jooksi miskit 20-30 meetrit autole kaasa, aga kui talle jõudis kohale kurb tõsiasi, et ta ei mahu kuskile, ta loobus :D:D fak, ma pidin naerukrampidest peaaegu auto pealt maha kukkuma :D:D Ma naersin nii innukalt, et isegi teised inimesed hakkasid minu naermise peale naerma :D Igatahes, kui Vidar 5 min hiljem ka laevani jõudis siis ütles ta mulle 'i FUCKING told u i cant fit there' vm :D Peale ta väljaütlemist ma hakkasin veel rohkem naerma, kui enne, ja selle peale läks ka tal nägu naernule.. :)
    Okei, ronisime laevale. Ma ei mäleta enam, palju see pilet maksis, aga kidnlasti mitte palju. max $10.
    Kellel pappi ohtramalt oli võtta, see sai sinna laeva asemel minna kiirkaatriga ja kellel oli veel rohkem see läks skuutriga. Ise mõtlesin veel, et skuutriga oleks küll tahtnud minna. Aga kuna oli reisi lõpp ja rahalised ressursid polnud kiita, siis jätsin vahele.
    Laev oli täitsa täis. Kõik istumiskohad olid täis, rahvast istus jalgu üle ääre kõigutades, ja kes isegi sinna öörele ei mahtunud, need pidid seisma. Me õnneks saime istuma. Kohalike peaaegu polnudki. Enamus olid kõik backbackerid. Ma satusin istuma mingi sellise soliidse milfi kõrvale. Ta võis olla kuskil 35+ aga tõsiselt kena. Istusime seal, kõlgutasime jalgu üle ääre, samal ajal vaadates kuidas vesi vahutab. Kuna Vidar istus minust suht eemal. Ma nautisin täiega seda olekut. Ilus meri, eemal kaugel näha saared, tuulevaikne, ülisoe.. Igavusest hakkasin omaette tasakesi eesti lugusid laulma, mis meelde parasjagu meelde tulid.. mäletan et laulsin/ümisesin smilersi laulu, mille sõnad suht fitisid olekuga, ala 'see on see mis suvest teeb aja parima..' natuke aega ümisedes ja peale sed lõpetades, mõtles too naine, et nüüd tema kord. Ja hakkas Vene keeles tasa laulma. Mu imestus oli suur. Aga lasin tal ära laulda ja siis ütlesin, et 'krasiva pajote, mis tähendab siis, et ilusasti laulate. Naine paistis päris üllatunud olevat, kuid mitte siiski väga palju, sest venelasi on sealkandis palju.. Kuna mul vene keel hästi suus, siis jutustasimegi terve laevasõidu. Sain teada, et ta Kuskilt kaug Siberist vm ja et tuli elama siia. Müüs kõik oma vara maha ja ostis endale mingi maja ksukile rannaäärde.. Ei no jah, vahva... Sõit kestis miksit tund aega või tsipa vähem. ütlesin juba ?

    Jõudsime saarele. Kohe saare alguses sõime. Siis uurisime järgi, ja saime teada, et parim rand asub teisel pool saart. Eamused läksid nendesamustele kastiautodele, mis viisid teisele poole, aga me võtsime Vidariga siklimehed. Vidar jooksis ees pool oleva siklimehe juurde, hüppas peale ja ütles, gogo. Samal ajal kui mees siklit käivitas, hõikas ta mulle, et seekord jõuan mina esimesena, newbie! Omg, nii ma küll asja jätta ei saa. Võtsin järgmise juhi, hüppasin peale ja ütlesin selle ranna nime kuhu tahan. Pani sikli käima ja hakkasime minema. Algusmeetritel küsisin, et palju maksma läheb, ütles mees et $5 ütlesin talle kohe, et ma annan topelt, kui jõuame paneme mu sõbrast mööda ja jõuame ennem. Vend ütles, et ma ei pea midagi topelt maksma, et su sõber on nii suur, et ees tulevad suured tõusud, ja nad võtavad neid aeglaselt, meje aga siis sõidame neist nagu tigudest mööda :D Hah, is naijs :D Varsti tuligi esimene suur tõus, kuna Vidar startis enne, siis seal me mööda ei pannud, vaid jõudsime lihtsalt suht järgi. Järgmisel tõusul panime neits täiega mööda. Ma ei jõudnud ära oodata, et millal me teisele poole jõuame ja et ma saaks jälle ta üle naerda, kui ta saabub.
    Jõudsimegi teisele poole. Kuna klientuur oli tihe, siis juba võttiski siklivend naise peale, kes tahtis saada sadamasse. Möödus oma minut, kui jõudsid nemad. Mul oli nii rahulolev muige suul, et kui Vidar siklilt maha ronis, näitas ta mulle ainult keskmist sõrme. U r bad loser, ütlesin ma :D Sellepeale ta vastas, et õhtul joob minust 2x rohkem ja sebib endale esimesena naise. Haha :D Ei pidanud jooma ju täna. Aga noh, mis ma oskan öelda. Esiteks see on Tai, teiseks seal on nii soe, et sa higistad igasuguse pohmaaka (mida sul on harva) väga kiiresti välja, ja kui hommikul mõelda, et täna teen paastupäeva, siis peale lõunat on sul juba teised mõtted peas.

    Egas seal rannas midagi juhtunudki erilist, õigupoolest ei teinudki midagi. Võtsime endale lamatoolid, ja Varju, ning vedlesime seal oma 4 tundi. Vahepeal käisime 'vannis' lebotamas. Selleks, et vähe jahedamat vett saada, pidi ikka palju ujuma, täitsa ees oli ikka päris supp.
    vahepeal veest välja tullels palusid mingid 2 mimmi, mitte tai tüdrukud, et ma neist fotosessi teeksin. Ega ma vastu polnud. Kuna jagan tsipa ikka asja + kaameraks oli vist mingi uuesm Eos. Selle fotoseeria tegemist ma suht nautisin, kuna tüdrukud ikka võtsid seal rannavees ja liiva suht vallatuid poose :D

    Samal ajal oli Vidar järgi uurinud, et laev läheb 30 min pärast ja et järgmine läheb 4 tunni pärast. Aga nagu näha, kibeles ta tagasi, et midagi tegema hakkata. Obv mul oli täiega hea olla juba, ja ega ma vastu polnud. Tahtsin ka et aju lõpetaks mõtlemise ja keha hakkaks juhtima alkohol. Võtsimegi siklid ja panime ajama.

    Pattayasse tagasi jõudes läksime straight to hotel ja leppisime kokku, et käime pesemas ja lebotame natuke, siis hakkame vaatama mis teeme.

    Ma võin öelda, see õhtu ja öö oli ikka parajalt haigelt nuts minujaoks. Me sattusime too õhtu tõsiselt igale poole, ka sinna kuhu poleks tahtnud sattuda.

    Kuna nüüd pühendan kogu aega HU sng õppimisele ja arendamisele, siis ei luba, et kirjutan päevas järje, ehk ülepäev. Pigem panen päeva peale tasapisi juttu kokku ja püüan seda teha võimalikult kvaliteetselt.

  16. #456

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Firzen
    Alguses oli siin teemas pikalt juttu elamiskuludest, aga lõpus kadusid ära need küsimused/vastused. Küsiks üle umbkaudseid elamiskulusid, keegi mainis siin midagi 10,000THB rendimaja/korterit, mis on siis 300$ kuus. Kas seal hinnas olid kommunaalid ka sees? Võtame näiteks eelarveks 1000$ ja näiteks sellise inimese, kes käib väljas söömas ja niisama päikse käes peesitamas vabal ajal. Võtab ta sellesama 300$ eest maja/korteri + internet siis ja võibolla kommid, kui sees pole ja üle jääb söök ja jook. Kas nii on võimalik ära elada rahulikult? Sellise näite põhjal saaks lihtsalt igaüks edasi arvestada, kui palju milline eluviis maksaks. Et siis elaks kuskil 200,000 inimesega linnas, kui seal seda linnaks peetakse.
    Selles konkreetses 10,000 THB/kuus majas, kus ma oma väikelinnas elan, pole kommunaalid hinna sees. Lisaks tuleb elekter 3-4,000 THB/kuus (õhukonditsioneer peab üsna pidevalt käima), vesi ca 100 THB/kuus või vähem ning internetiühendused (antud hetkel minul kaks, varem oli rohkemgi.. 100% stabiilset ühendust pole ilmselt võimalik leida, millega julgeks igasuguste panustega pokkerit mängida) olenevalt kiirustest ja kõigest keskeltläbi 1,000 THB/kuus each.

    Kui on soov ikka natuke elu ka nautida, siis minu hinnangul jääb $1,000/kuus täiesti ilmselgelt väheseks. Teisest küljest - nagu siin teemas kuskil varem ka maininud olen, on mul siin linnas üks inglasest juhututtav, kes on kohalikus põhikoolis matemaatikaõpetaja inglise keeles ning teenib 20,000 THB/kuus. Sellest rahast jäävat tal keskmiselt 1/3 veel igakuiselt ülegi! Samas aga maksab ta oma ilma konditsioneerita pisikese toa eest vaid 1500 THB (standard hind, kuid imo lame elu), joob kohalikku parmuõlut ning rõvedat Tai viina, väljas käies on täielik rott ning kuskil ringi trippimas suurt ei käi.

    Ehk võiks umbes niimoodi võrrelda - kui palju raha kulutate Eestis elades? Võtke aluseks sama summa ning arvestage, et saate selle eest lihtsalt tunduvalt rohkem valuet. Mina kulutan näiteks keskmiselt (!!!) natuke rohkem kui Eestis (kus elasin üksi $750/kuu üürikorteris vs. $300 jagada kahe inimese peale ehk $150 Tais, sõitsin autoga vs. minimaalsete kuludega roller Tais jms siinse eluoluga võrreldes suuremad püsikulud).

    Arvestage, et ma võtsin siin lihtsalt oma keskmise kulu (esimest hullumeelset kuud Patongis arvestamata) ning olen käinud minimaalselt korra kuus kuskil natuke pikemal tripil - kas olude sunnil Malaisias, igavusest Hat Yais või Phuketis jms, ööbides täiesti arvestatava tasemega hotellides, pannes vahetpidamata tina ning sealjuures rahanumbritele mitte kunagi erilist tähelepanu pööramata. Eestis sain sama raha eest ehk paar korda nädalas väljas käia, sõidud napilt sõidetud, üüri-kommunaalid makstud ning korra päevas väljas söömas käia. Samas oli see 2007-2008 ning praegu saaks sama raha eest vist Eestiski tunduvalt rohkem. Mingisugusest reisimisest, korralikes hotellides elamisest, pidevast massaažist jms aga ei maksaks Eestis unistadagi!


    Teisest küljest taaskord - ma ei tea teie eluviise ja harjumusi. Veel vähem motiive, ootusi ja lootusi kaugele maale kolimiseks jpm. Kui ma ikka tõesti mitte midagi peale ühes ja samas rannas peesitamise, kodus istumise ning kolm korda päevas väljas tänavalt ostetud $1 sööki söömas käimise (sealjuures õlut tavaliselt kõrvale mitte ostes!) ei teeks, siis ma oleks täiesti raudselt võimeline ilma suurema probleemita leidma võimaluse ka $500/kuus ära elada. See on ju endiselt kõvasti enam kui Tai keskmine palk. Vaesemates piirkondades elatakse sageli ka vähem kui saja dollariga kuus ära.

    Ühesõnaga on pere- või erakuelu võimalik väga odavalt elada. Veel enam, kui olete harjunud kokkuhoidlike eluviisidega. Mina ei ole aga üks ega teine ning mul on kuri kahtlus, et valdav enamus selle foorumi kasutajatest ning eriti veel Tai teema lugejatest on pigem just nimelt minu masti mehed.

  17. #457

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kuna meil siin on uus hasartmänguseadus tulnud kõigile teatavasti, siis mingil hetkel võivad väga paljud tahta siit ära kolida ja palju uuritakse ka Taid nagu ma aru olen saanud. Praegu pole selle seaduse pärast midagi juhtunud, aga sellistel seadustel ongi kuskil 6 kuud ülemineku periood. Eks siis suvel näeb, kas hakkab massiivne kolimine Taimaale :D.

  18. #458

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Firzen
    Kuna meil siin on uus hasartmänguseadus tulnud kõigile teatavasti, siis mingil hetkel võivad väga paljud tahta siit ära kolida ja palju uuritakse ka Taid nagu ma aru olen saanud. Praegu pole selle seaduse pärast midagi juhtunud, aga sellistel seadustel ongi kuskil 6 kuud ülemineku periood. Eks siis suvel näeb, kas hakkab massiivne kolimine Taimaale :D.
    Tai Kuningriigis on igasugused hasartmängud (sh. pokker!) erinevalt nendest Eesti uutest regulatsioonidest täiesti illegaalsed. Kui ikka inimene on piisavalt intelligentne, et pokkeriga pikas perspektiivis arvestatavat raha teenida, leiab ta ikkagi võimaluse seda edaspidi teha! Te ei kujuta ette ka, kui palju pokkerimängijaid üle kogu maailma siin koos on, hoolimata sellest, et mõningad saidid on blokeeritud, MB/Netelleri jms kasutamine raskendatud jpm. Lõppkokkuvõttes mängime siin kõik ükskõik mis saidil vähegi soovime.

    Kutsun üles kaasfoorumlasi vahetevahel kas või ainult natukene mõtlema ja iseseisvalt asjaolusid analüüsima ning meie planeedist saaks üleöö parem paik. Muide - absoluutselt mitte midagi isiklikku. Olles mitmes erinevas maailma otsas korduvalt kogenud täielikku kultuurišokki, elanud läbi ning kannatanud täiesti uskumatuid olukordi, on tänaseks päevaks järele jäänud äärmiselt vähe asju, mis mind veel vihale/tilti ajaks, kuid see "UUS HASARTMÄNGUSEADUS" topic oli üks neist.

    Tegelikult praeguseks juba kahetsen, et selle asja siin nüüd üles tõin, kuid eks ta lähe teemasse. Kui siit nüüd aga mingi uus hasartmänguseaduse whine välja peaks kooruma, siis mina enam siia teemasse oma nina ei pista ega oma nõu paku ja sellest oleks mul tõeliselt kahju.


    Palun juba ette südamest vabandust, kui kedagi solvasin või see sõnavõtt natuke üleolev tundus, kuna see ei olnud kohe päris kindlasti eesmärk!

  19. #459
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro Taimaal

    JJ - Kui Eestis peaks asi hakkama tõesti hapuks minema, siis mina oleks küll näpunäidete eest tänulik, kuidas oma harjumustega jätkata.


  20. #460

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Tai Kuningriigis on igasugused hasartmängud (sh. pokker!) erinevalt nendest Eesti uutest regulatsioonidest täiesti illegaalsed. Kui ikka inimene on piisavalt intelligentne, et pokkeriga pikas perspektiivis arvestatavat raha teenida, leiab ta ikkagi võimaluse seda edaspidi teha! Te ei kujuta ette ka, kui palju pokkerimängijaid üle kogu maailma siin koos on, hoolimata sellest, et mõningad saidid on blokeeritud, MB/Netelleri jms kasutamine raskendatud jpm. Lõppkokkuvõttes mängime siin kõik ükskõik mis saidil vähegi soovime.

    Kutsun üles kaasfoorumlasi vahetevahel kas või ainult natukene mõtlema ja iseseisvalt asjaolusid analüüsima ning meie planeedist saaks üleöö parem paik. Muide - absoluutselt mitte midagi isiklikku. Olles mitmes erinevas maailma otsas korduvalt kogenud täielikku kultuurišokki, elanud läbi ning kannatanud täiesti uskumatuid olukordi, on tänaseks päevaks järele jäänud äärmiselt vähe asju, mis mind veel vihale/tilti ajaks, kuid see "UUS HASARTMÄNGUSEADUS" topic oli üks neist.

    Tegelikult praeguseks juba kahetsen, et selle asja siin nüüd üles tõin, kuid eks ta lähe teemasse. Kui siit nüüd aga mingi uus hasartmänguseaduse whine välja peaks kooruma, siis mina enam siia teemasse oma nina ei pista ega oma nõu paku ja sellest oleks mul tõeliselt kahju.


    Palun juba ette südamest vabandust, kui kedagi solvasin või see sõnavõtt natuke üleolev tundus, kuna see ei olnud kohe päris kindlasti eesmärk!
    Ei plaanigi seda arutelu üles võtta.

    Ehk oskaksid tuua näiteks mõne kena väikelinna kuhu soovitaksid kolida? Ja ehk anda ka mõne lehekülje kust saaks vaadata üüripindu taolistesse väikelinnadesse? Tean, et kohapealt on parem üürida, aga iga linna puhul saaks siis kvaliteedist ja rendihindadest mingi pildi ette.

Lehekülg 23, kokku 60 EsimeneEsimene ... 13212223242533 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES