Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 60 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 1185
  1. #461

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Lahe teema oleks kus räägiks erinevatest paikadest, kus keegi olnud on. Johnny Jazz minu arusaamade järgi pesitsend Austraalias. Äkki mõni maailmarändur paneks uue teema püsti. Minu jaoks näiteks üks Austraalia eeliseid oleks live pokker. Tai uurimise kõrvalt olen uurind filipiine, tundub väga asjalik ja odav, pluss live mängud.

  2. #462

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    JJ - Kui Eestis peaks asi hakkama tõesti hapuks minema, siis mina oleks küll näpunäidete eest tänulik, kuidas oma harjumustega jätkata.
    No eks natuke võib millalgi PMi/MSNi kaudu rääkida.

    Tsitaat Algselt postitas Firzen
    Ei plaanigi seda arutelu üles võtta.

    Ehk oskaksid tuua näiteks mõne kena väikelinna kuhu soovitaksid kolida? Ja ehk anda ka mõne lehekülje kust saaks vaadata üüripindu taolistesse väikelinnadesse? Tean, et kohapealt on parem üürida, aga iga linna puhul saaks siis kvaliteedist ja rendihindadest mingi pildi ette.
    Mis on kriteeriumiks? Ööelu? Rand? Ilus loodus? Ulatuslik välismaalaste kommuun?
    Kirjutasid eelnevalt, et linnas võiks elada umbes 200,000 inimest. Ma arvan, et sulle võiks sobida Chiang Mai. Tegemist on rahvaarvult suuruselt viienda linnaga Tais, mis on üha enam läänestumas ning mida on nimetatud lausa Bangkok number kaheks. Samas on säilinud siiski ka suurem osa ajaloolisest pärandist ning vaadata on seal tõepoolest palju. Ööelu osas peaks valik olema võrdlemisi lai ning leidub midagi igale maitsele. Samuti elab seal püsivalt suurel hulgal välismaalasi. Suurimaks miinuseks on ehk see, et lähim ookean asub alles Bangkoki külje all, mis on lausa ca 800km kaugusel.

    PokkeriProd.com liikmetest tean, et Kloonike on seal mõnda aega elanud ning viimastel andmetel elab praegugi. Temalt on kindlasti võimalik detailsemat informatsiooni saada. Ise elan 80,000 elanikuga linnas, kus välismaalaste kommuun on peaaegu olematu ning seda masti linnade puhul pole internetist vähimatki lootust kinnisvarakuulutusi leida. Kohalikud ajavad asju teistmoodi - taolised veebisaidid on mõeldud vaid välismaalastele ning sellest ka paisunud hind. Chiang Mai kohta leiab neid lehti aga hulganisti. Paar täiesti suvalist vastet google'ist (Kloonike oskaks Chiang Mai osas kindlasti konkreetsemaid soovitusi anda):

    http://www.chiangmairealty.com/rent.htm
    http://www.chiangmailiving.com/hr1.htm
    http://www.chiangmaihouse.com/index....pclass[]=4

    Anna natuke täpsemalt teada, mis huvi pakub ja oluline on - siis oskan muid paiku soovitada.

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel
    Lahe teema oleks kus räägiks erinevatest paikadest, kus keegi olnud on. Johnny Jazz minu arusaamade järgi pesitsend Austraalias. Äkki mõni maailmarändur paneks uue teema püsti. Minu jaoks näiteks üks Austraalia eeliseid oleks live pokker. Tai uurimise kõrvalt olen uurind filipiine, tundub väga asjalik ja odav, pluss live mängud.
    Tõsi - Austraalias olin natuke üle 14 kuu ning eelkõige Lääne-Austraalia kohta oskaksin ilmselt suuremale osale küsimustele vastata. Filipiinidele on mind samuti üks projekt selle aasta keskpaigast alates vägagi suure tõenäosusega viimas. Mõlemas riigis on tõepoolest ka live pokker täiesti legaalne. Austraalias aga täiesti müstiliselt suure rake'iga, mängude valik kesine (erandiks Melbourne) ning vaid neli kasiinot riigi peale. Samas on ka mängijate tase allapoole igasugust arvestust ning minul õnnestus taskuraha teenida küll :)

    Kui siin juba nii palju huvilisi on ning eri paikade kohta mitmeid teemasid tekkima hakkab, võiks ehk varsti mõelda "Travel" alafoorumi peale. Nii pea see siiski ilmselt vajalik pole.


  3. #463
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Kui siin juba nii palju huvilisi on ning eri paikade kohta mitmeid teemasid tekkima hakkab, võiks ehk varsti mõelda "Travel" alafoorumi peale. Nii pea see siiski ilmselt vajalik pole.

    Väga vaja on seda kõigile...

  4. #464
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    JJ, ma saatsin sulle PM, et sa mu msni paneks, või siis võiksid anda. .

  5. #465
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Leidsin kasutajale privador üht teist

    http://www.wikihow.com/Meet-New-Peop...t-Being-Creepy
    http://www.wikihow.com/Make-Friends

    Step by step seletatakse, tips, warnings + isegi video olemas. Ja ka viited rohkematele linkidele.

    Edu :)

  6. #466
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Pokkeripro Taimaal

    @JJ see sinu 80K elanikuga linnake.. kuidas ise omale elamise leidsid seal siis?? Läksid kohale ja surfasid ajalehtedes?? Või miskid netisaidid ikka on ?

  7. #467
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro Taimaal

    See privadori how-to on ikka kuld. Ma klikkisin muuhulgas läbi ka 'How to stop being needy', 'being polite', 'How to come up with good conversation topics'. Väärt lugemine :D

  8. #468

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    @JJ see sinu 80K elanikuga linnake.. kuidas ise omale elamise leidsid seal siis?? Läksid kohale ja surfasid ajalehtedes?? Või miskid netisaidid ikka on ?
    Selliseid netisaite lihtsalt ei ole, ausalt. Mul oli tegelikult üldse plaan Chiang Mai'sse elama minna. Kuu aja jooksul ühes Patongi hotellis elades sai selle omanik aga väga heaks sõbraks, kes kuuldes minu plaanidest, pakkus hoopis välja, et näitab mulle oma kodulinna Lõuna-Tais, kust saaksin tõelise Tai kogemuse. Nii ta mind järgmisel päeval sinna autoga viiski ning aitas elamist otsida jms. Paraku toimusid siin sel ajal üleriigilised kergejõustikumeistrivõistlused ning absoluutselt igasugune majutus oli järgnevaks kuuks pea täielikult broneeritud. Nii elasin umbes nädala ühes mõnusas hotellis ning "jäin ootele" - kohalik sõber lubas asja edasi ajada ning mulle teada anda, kui midagi leiab.

    Õhtuti väljas käies aga õnnestus ühe kohaliku laulja kaudu leida üks natuke püsivam elamine linna lähedal asuvas kuurortis. Hind oli küll samaväärse majakese kohta samas piirkonnas ligikaudu 10x kallim, kuid neelasin selle alla - ümbruskond, meeleolu ning igapäevane täisteenindus tundus seda väärt olevat (ehkki tegelikult pigem mitte).

    Tuttavaid aga tekkis üha juurde ning klubist leidsin ühe väga vinge naise, kes mulle tuttavate kaudu ülikiiresti linna kõrg-klassi piirkonda mõistliku hinnaga maja leidis. Nii läks siis minul.

    Loo moraal oleks aga ilmselt see, et tuleb lihtsalt oma seitse asja seljakotti pakkida ning lennukile astuda. Kui vähegi suhtlemisoskust jagub, on võimalik ka täiesti umbkeelsena üle kogu maailma hakkama saada. Sageli on suur osa õnnel, kuid siinpool maailma on inimesed lihtsalt niivõrd sõbralikud, et mingisugust mure ega häda eluilmaski tundma ei pea. Rääkimata sellest, et inimesed juba ise rääkima tulevad ning sinust huvi tunnevad, leidub linna peale kas või mõni üksik indiviid, kes ka mõne sõna inglise keelt mõistab ning sellega on juba 90% murest lahendatud. Ei tasu liialt muretseda ega asju ette planeerida. Isegi kui olen seda üritanud teha, pole minul igatahes pea kunagi asjad plaanipäraselt läinud. Alati ikka pigem märksa paremini! Pealegi on kõige väärtuslikum just see saadud seiklus, asja käigus kogutud kontaktid ning tutvused ja väga sageli enamgi veel.


    Ajalehtede peale ma ei panustaks Samas olen võib-olla ainult mina loll ning kuigi palju kohalikust tähestikust esmapilgul arusaadavana ei tundunud :)
    Suhelda, suhelda, ringi käia ning veelkord suhelda - see viib ALATI tulemuseni.

  9. #469
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokkeripro Taimaal

    fooking awsome

    http://www.amazon.com/Escape-Western...ref=pd_sim_b_2
    peab tellima

    see olemas, kui keegi tahab. Mega hea raamat ja peaks mindseti narko koha pealt tais küll puhtaks lööma. Liiga sitt risk-reward ratio
    http://www.amazon.com/Damage-Done-Tw...2779116&sr=1-1

  10. #470
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ise ka tais käinud ja nüüd nagu väike unistus saada mäng jooksma ja siis sinna kolida!Korterid ei maksa mitte midagi,majad kah odavad vahest isegi odavamad oleneb jälle piirkonnast.Proovin see aasta veel tööl käija ja siis minema põrutada.


  11. #471

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kas näiteks 2 kuuks ka saab kortereid mõistliku hinnaga üürida Tais nii, et net oleks kohe sees ja toimiks?

    Muide kunagi käisin Tais ja enamuse aja sellises linnas nagu Hua Hin. Oli ka väga mõnus linn - ilusad rannad, vaiksem linn aga ööelu oli keskuses ilusti olemas. Ümbruses ka palju vaatamisväärsusi. On keegi veel seal käinud?

  12. #472

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Kas näiteks 2 kuuks ka saab kortereid mõistliku hinnaga üürida Tais nii, et net oleks kohe sees ja toimiks?

    Muide kunagi käisin Tais ja enamuse aja sellises linnas nagu Hua Hin. Oli ka väga mõnus linn - ilusad rannad, vaiksem linn aga ööelu oli keskuses ilusti olemas. Ümbruses ka palju vaatamisväärsusi. On keegi veel seal käinud?
    Kaheks kuuks saab paljudes kohtades üürida "Serviced Apartmente" ehk elad oma väikeses hubases korteris, toateenindus, kommunaalid ja üldjuhul internetiühendus on hinna sees. Iseasi on see, kui mõistlikuks hinda pidada saab ning kas sellise jagatud wireless ühendusega pokkerit grindida annab.
    Üldiselt leiab sedasorti teenust aga väga erinevas hinnaklassis ning olenevalt piirkonnast saab ka väga mõnusalt ja soodsalt ära elada! See oleks siis minu arvates parim lahendus paariks kuuks ühes kohas peatudes. Üürilepinguid reeglina alla 6 kuu pikkusi teha ei taheta.

    Hua Hin tundub päris nuts jah elamiseks!! Ei ole midagi üleliia hullumeelselt, kuid samas absoluutselt kõik võimalused olemas ning seda nii lääne kui Tai mõistes. Lisaks on Bangkok piisavalt lähedal, et iga kell minna kui tuleb tuju end välja elada või lihtsalt mingit monster-shoppingut teha :)

  13. #473
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mina elan näiteks hetkel http://www.chiangmai-smith-residence.com/, kuid järgmisest kuust kolin http://www.centralhillplace.com/ suite roomi. Smith Residentsil on küll parem asukoht, kuid kõrgem hind jms. Teine koht veidi rahulikum aga samas seal lähedal on hulgaliselt ka tai restorane ning Chiang Mai University, kuhu ma 1a kursuse võtsin, sellega saan ka 1a viisa, mis tuleb arvatavasti terve aasta peale kokkuvõttes soodsam, sest jääb ära hulgaliselt viisa runne (pean ainult reportima iga 90 päeva tagant immigratsiooni) + tai keele ja -kultuuri freeroll kui nii võib öelda... http://www.teflcmu.com/1_Year_Ed_Visa/

  14. #474

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike
    Mina elan näiteks hetkel http://www.chiangmai-smith-residence.com/, kuid järgmisest kuust kolin http://www.centralhillplace.com/ suite roomi. Smith Residentsil on küll parem asukoht, kuid kõrgem hind jms. Teine koht veidi rahulikum aga samas seal lähedal on hulgaliselt ka tai restorane ning Chiang Mai University, kuhu ma 1a kursuse võtsin, sellega saan ka 1a viisa, mis tuleb arvatavasti terve aasta peale kokkuvõttes soodsam, sest jääb ära hulgaliselt viisa runne (pean ainult reportima iga 90 päeva tagant immigratsiooni) + tai keele ja -kultuuri freeroll kui nii võib öelda... http://www.teflcmu.com/1_Year_Ed_Visa/
    Pole absoluutselt paha! Kurat, mind ennast ikka tõmbab ka sinna põhjapoole. Algne plaan oligi juuli 2009 Chiang Mai-sse end ~pooleks aastaks sisse seada ning sealt siis edasi BKK vms. Nüüd aga olen juba sellise väiksema ning vaiksema linna kogemuse kätte saanud ning ei tea, kui palju uut CM puhul minu jaoks oleks.

    Samas kes teab, kui kauaks ma lõppude lõpuks siia riiki elama jään. Praeguse seisuga teen ilmselt väikese vaheetapi Phuketis ja siis vaatab edasi. BKK tõmbab ka väga, aga sinna alla 150-200k THB kuueelarvega ei kipu. Ilmselt jõuan millalgi ringiga Chiang Mai-sse ka. Ma ei tea, kui palju see tõele vastab, aga minu kogemuse järgi on Põhja-Tai naised keskmiselt Tai ilusaimad.

    See Education Visa teema on ka nuts! Paraku minu linnas ükski kool seda ei paku ning kuna niikuinii on Austraalias nii palju sõpru, keda pole ammu näinud, lähen võtan sealt oma aastase viisa :P

  15. #475
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Väga kõva teema :D

  16. #476

    Re: Pokkeripro Taimaal

    mkav, ütlesid et hakkad üle päeva oma järjejutule lisa postitama. Ma ei tea kas unustasid või lihtsalt ei viitsi. Kui ei viitsi, saan aru, keegi ei sunni loomulikult. Imo on väga nuts see kuidas ja millest kirjutad, oleks väga huvitatud edasi lugemisest.

  17. #477
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Heh, täna just mõtlesin, et pole kirjutanud. Aga asi pole viitsimises. Mul on HU projekt käsil, seetõttu palju õppimist ja mängimist. Tiba hiljem kirjutan väikse jätku..

  18. #478

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Heh, täna just mõtlesin, et pole kirjutanud. Aga asi pole viitsimises. Mul on HU projekt käsil, seetõttu palju õppimist ja mängimist. Tiba hiljem kirjutan väikse jätku..
    mitte et ma peale käin, aga "tiba" on möödas :D

  19. #479
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Eelnevalt..

    Pattayasse tagasi jõudes läksime straight to hotel ja leppisime kokku, et käime pesemas ja lebotame natuke, siis hakkame vaatama mis teeme..

    Olin valmis omadega ja just hakkasin minema Vidari tuppa, et vaadata mis ta teeb, kui ta mulle ukse peale otsa jooksis. Tormas minust kähku mööda pani mu teleka käima ja ütles, et sitaks kõva kanal on, kus näitab Live mis hetkel kuskil Pattayas toimub ja toimuma hakkab. Ta oli ka poes jõudnud käja ja osta parasjagu vägijooke.
    Nii me siis seal istusimegi, libistasime igast head ja paremat sisse ja vaatasime, mis siis toimub täna. Hea kanal küll tho, näitas ägedaid klubisid ja baare jne, aga ega midagi kinlat sealt ei leidnud endale. Niisiis telku kinni, asjad tasku ja välja.
    Ma täpselt ei mäleta nüüd, mida ma tahtsin teha, kas mingit klubi või baari või hoopis mingit massaži salongi minna vaatama, aga mul oli kaardilt paberile kirjutatud aadress, SOI ja mingid numbrid. Hüppasime siis tänaval siklitaksode juurde, vsikasin ühele neist aadressi ette ja ütlesin, et sinna tahame.
    Sõit kestis oma 10 minutit, kui lõpuks olime sellest kesklinna melust ja sealt walking streedi ümburusest täitsa väljas, kus oli nö real tai linnapilt. Hakkasin mõtlema, et ega asi saa ju õige olla. Mäletasin täpselt, et kui kaardi pealt vaatasin, siis see koht jäi kuskile ranna poole ja isegi mitte väga kaugel meie hotellist. Aga miskitpärast sõitsime hoopis teise suunda. Lõpuks olime sellisest suht hämaras linnaosas, ja maha pandi meid mingi pimeda suure aga madala maja ees maha. Okei :D Maksime juhtidele ja nad panid minema.
    Vaatasime ja uurisime ümbrust. Suht kahtlane koht oli. Selle maja ees seisid välimuselt ikka täitsa gayd ja majast voolas samasuguseid veel välja. WTF IS THIS ?!?!! Krt, affid tõid meid mingi fckin gaylinna v ? Panime sealt kähku jala ajama, tagasi sinna suunda, kust tulime. Tänavate kaupa oli seal selliseid gaypoisse täis, kes tänavate ääres passisid ja mingite urgasbaaride ees. OMG. Hästi läheb. Tol hetkel tegi see nalja ka tho. Kiirelt avastasime, et see pleiss on nii hull, et isegi taksosid ega midagi polnud seal võtta. Nojah, jala nühkisime siis toda maad. Vahepeal oli isegi miskit 7eleven, kust sai vägijooki ohtralt ostetud, sest maa pidi ikka päris pikk olema, sest sikliga sõitsime seda oma 10 minutit ju.
    Aga ei kurda. Äge oli näha teistmoodi linnapilti, mida turismipiirkonnas kindlasti ei näe.

    Ma ei mäletagi kaua me kõndisime, sest lõbus oli ja sai palju jutustatud, aga mingi hetk avastasime end tuttavas pildis ja palju polnud enam ka Walking Streedini jäänud.
    Palju me aega ei kulutanudki, ja suundusimegi 'tänavale.

    Muli tuli selline mõte, et täna võiks külastada nii palju baare, kui saab, selle asemel, et terveks õhtuks ühte kohta maha vajuda. Minuga oldi päri ja asi läks käiku.
    [ Seda võib nüüd kahte pidi võtta. Ühtepidi oli mu mõtte supper, teistpidi, aga kes ei suudaks tulla toime tõenäosusega, et järgmine päev võib väga paha olla, nende jaoks see nii hea mõte pole ] (mina obv pidasin seda järgmine päev NUTS Ideeks.)

    Redi, stedi, Go!

    ( Click to show/hide )


    Seesama laul, kuigi mingi suht kõva remix versioon mängis, kui astusime esimesse klubisse sisse. See oli raudselt klubi, kus kõik olid paugu all, sest muusika oli ulme, ja ei näinud mina kedagi seal niisama istumas, vaid reiviti nagu duraselli jänkud :D lool. Ega seal kaua olnudki, sai paar drinki võetud ja minema mindud, sest kuidagi ei fitinud sealse 'kliimaga'

    Astusime tagasi tänavale, ja ma ütlesin, et jätame need klubid vahele praegu, ehk millalgi hiljem lähme, et võtame praegu kõiksugu Baarid ette.
    Järgnev oli suht drinkmaraton. Me hakkasime järjest käima streedi baare läbi. Ühes olime 20 min, siis teise jne. Vahepeal joinisid meie retkega mingid kaks kohaliku tüdrukut ja üks tüdruk, kuskil ma ei tea kust.. euroopast ehk.. ma ei tea, ei mäleta. Järgnevas paaris baaris kadusid kõik kuskile eri suundadesse ära.
    Mingi hetk me võtsime takso ja läksime hotelli. (rahavarusid täiendama) kuna ilmselgelt õlu ei istunud ja oli vaja kõige ulmelisemaid kokteile tellida koguaeg.

    Hotellist välja astudes, mõtlesime, et pole mõtet minna walkingule, sest hotellist välja astudes oli mõlemal poolel tänav baarid üksteise otsas kinni. Mõtlesime, et walkingule lähme siis, kui tahame klubi'Highfeelinguga joinida.
    Niisiis hakkasime baare järjest läbi kammima. Ühes mõned joogid mõned suitsud ja edasi. Kuidagi ei istunud meile üksi koht.
    Siis sattusime kuidagi vaatama mingisse baari mingit transade laulu/tantsu showd, mis iseenesest oli väga huvitav tegelt. Sellesuhtes, et andekad poikad olid. Aga siiski otsustasime kuskile mujale minna, sest baar oli mingeid kahtlasi vendi täis, kes ila rippudes neid transapoisse vahtisid :D
    Lõpuks satusime mingisse normaalsesse baari, kus oli hea musa, normaalne rahvas ja üldse äge olemine. Istusime lauda ja tellisime joogid. Just siis, kui arutasime, et võiks mingid tibid kõrvale saada, kõndisin meie laua juurde kaks tüdrukut ja küsisid, et kas võivad istuda, kuna kõik lauad olid kinni. Obv ei olnud meil selle vastu midagi.
    Siis hakaks õhtu juba kiiresti arenema. Tuju tõusis joogid aina voolasid, kõik oli äge. Siis ütlesid tüdrukud, et lähme linna peale lõbutsema. Hmm? Vaatasime Vidiga üksteile otsa ja mõtlesime, et mis saakski meil selle vastu olla :D
    Hüppasime tänavale, tüdrukutel oli mülemal oma rolle. Naiss. Hüppasime peale ja panime ajama. Ma ei teadnud kuhu me lähmegi või mis üldse saab, nemad sõitsid, meie vidariga ainult tiksusime neil taga.. Ühel hetkel olime kuskil kortermaja ees. Tüdrukud ütlesid, et lähme tuppa ja nad vahetavad riided siis välja tagasi. Mkey, ma ei saanud küll päris aru, miks vaja riideid vahetada, nad nägid niigi ilusad välja. L'äksime siis ülesse. Ülgelt lahe korter oli piffidel. Passisime suures toas kuniks need teises toast asjatasid. 10 min hiljem tulid sealt sellised piffid välja et :O Miniseelikud ja top vms.. mõtlesin, et kuidas nüüd rolleriga sõidame ^^ :D Siiski tuli välja, et nüüd pidime takso võtma :( :D Igatahes võtsime takso ja panime ksukile ajama, ma ei tea kuhu, tüdrukud andisd juhiseid. Meie lällasime Vidariga niisama tagaistmel ja libistasime topsist kokteile. Peaaegu oleks taksojuht välja visanud kuskil ei tea kus, sest lahtiste jookideg olime autos.
    Kuskil me igatahes peatusime ja välja läksime. Mingi suht fääntsi klubi oli. Seal me panime pidu!
    Ma nüüd täpselt ei tea miks, aga mingi hetk me olime rannas mingi paadi peal, et minna rannast eemal olevale Laevale. Seal pidavat mingi pidu olema. Me jõutsime laevani, kui midagi seal räägiti, meile obv arusaamatus keeles ja laevale me ei saanudki. Tähendab oleks saanud, aga mingi teemapidu oli, ja tüdrukud arvasid, et jamps. Mkey. Aitab teie järgi trallimisest. Nüüd ülten mina, et lähme walking streedile sinna klubisse kuhu mina tahan. Suundusime tagasi randa ja sealt võtsime takso. LAsime end viia walkinguni ja hüppasime välja. Tüdrukud siis küsisid, et kuhu klubisse lähme, ma siis ütlesin, et sinna kus me paar päeva tagasi vidariga olime :D Ombv ma ei mäletanud kus see täpselt seal tänaval oli, ja kui nad vidari kõsitlema hakkasid siis vidar teadis sama palju rääkida, kui mina :D
    Meil oli suht naljakas, kuid ei tundunud, et tüdrukutel sama nalajaks oleks olnud :D Eniveis ütlesin siis, et vahet pole, lähme sinna kuhu te tahate või teada vms. Jõudsime mingi klubi ette, kui me Vidariga järsku kahekesi hõiskasime et 'Oh, that's the club' kui tüdrukut just tahtsid öelda, et siia nad tulla tahtsidki :D
    Seal klubis me olime hommikutundideni. Nö, what happened in this club, stay's in this club vms. Suht totally fucking nuts oli eniveis.
    Mingi hetk kadus pilt eest ära. Järgmine kord avasin silmad ja ma ei teadnud kus ma olen. Mingis suures suure voodiga magamistoas olin ja toosamune tüdruk ka kõrval. whuh, ju siis olen nende korteris. Tõusin ja läksin teise tuppa, aga vidari ma ei leidnud kuskilt. Mul oli nii raske olla, et ma ei oleks tahtnud küll minna kuskile otsima teda. Seeda läksin viskasin voodisse pikali, otsisin taskust Oma hotelli visiitkaardi ülesse, mis mul alati igaks juhuks kaasas oli, ja helistasin sinna, et küsida kas Vidar on toas. Sain teada, et olevat mingi tüdrukuga hommikul tulnud. Wiuh, sellega on siis korras.
    Hakkasin edasi magama, ja ärkasin alles ühtupoolikul, kui too samune tüdruk mind äratas, öeldes esimese asjana mulle let let's go party, endale selline nägu ees ':D' Ma ei öelnud midagi vaid ajasin end püsti ja ütlesin, et lähen hotelli, vaatama mis mus õber teeb ja mis tal plaani. Muidugi oli tal põhjust akasa tulla muga, sest ta sõbranna oli ju minu sõbraga.

    Ma ei jaksa enam. Btw, egas seal midagi erilist polnud rohkem. Üks päev pattayas veel trall ja kukerpall ja siis tasapisi kodupoole teele. EHks siis pattaya-bangkok-hong kong. Bangkokis oli üht teist tegevust samuti ka hong kongis. Ehk siis mingi aeg kirjutan sealtsetest tegevustest.

  20. #480

    Re: Pokkeripro Taimaal

    spämmivabrik nagu ma olen, aga pean mainima, et sinu teksti on äärmiselt mõnus lugeda.
    väga tore seiklus. ootan järgmist "päeva" juba :D

Lehekülg 24, kokku 60 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES