Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 60 EsimeneEsimene ... 17252627282937 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 1185
  1. #521
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    +1

    Maybe reixxx ja Kloonike ka, kes foorumi kaudu kokku said. Oleks rohkem pilte siis oleks väga pro.
    Muide suur tänu, mvka, väga hea lugemine oli.
    Reix pingutas veits joogiga üle ja ma saatsin ta koju magama :D Pole mõtet üritada prof joodikule "järgi jõuda", sest 100% läheb mõistus peast ära :D Aga mõnda baari jõudsime ikka külastada hehe.

  2. #522
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Oeh, leidsin selle teema ka lõpuks ülesse ja ahmisin ühe korraga läbi silmade sisse :)

    mkva reisikirjeldus on lihtsalt super ja ei kahtle hetkekski, et tegu võiks olla mingiski osas väljamõeldisega, kuna seal maal on lihtsalt super kerge inimestega suhelda ja nendega ka jutupeale saada. Selleks ei pea olema eriline suur suhtleja, piisab inimestele vastu naeratada ja elementaarsest viisakusest, kõik muu sujub juba mööda minnes ja iseenesest.

    Samuti suur tänu teistele praktilise informatsiooni jagajatele, esmapilgulk tundub et see teema on informatiivsem kui kogu trip.ee foorum kokku :)

    Järgmisel korral on mul plaanis võtta ette täpselt samalaadne trip nagu mkva kirjeldas ja seda samuti üksi koos oma seljakotiga. Kindlasti on listis Kambodza ja ilmselt ka Vietnam.

    Üks asi veel.

    Need kel on siin teemat lugedes olnud kahtlusi, siis uskuge, et üksi teine tegevus ei arenda teie maailmapilti paremini kui võtate oma kolm asja, panete need seljakotti ja asute maailma avastama

  3. #523

    Re: Pokkeripro Taimaal

    hei
    tulin just phuketist, keegi päris neti kiiruse kohta.
    seal on high speed neti kohvikud (vähemalt ühe ma leitsin) neljal laual mängida ok.
    a jama oli see et kell 12 kolis kaader magama ja tuli jalga lasta.

  4. #524

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Praegu istun Shiounukkvilles eestlaste baaris, lootsin leida kiiret netti - noup. kambodsas online mängida ei saa .
    kas keegi teab nippi kuidas kambodsas kiiret netti saada?

  5. #525
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Blonkvist
    hei
    tulin just phuketist, keegi päris neti kiiruse kohta.
    seal on high speed neti kohvikud (vähemalt ühe ma leitsin) neljal laual mängida ok.
    a jama oli see et kell 12 kolis kaader magama ja tuli jalga lasta.
    Oli tore puhkus? :)

    Aga ilmselgelt ei sobi sellised asjad nagu netikohvikud. Ikka vaja oma koju püsinetti. Ise sain teada, et Interneti kohapealt sõltub sellest, kui palju oled ise nõus välja käima, interneti kuutasu algab kusagil 900 bahtist ja lõppeb 20 000 bahtiga ehk siis 300-6.5k EEK Seal vahemikus peaks kindlasti endale sobiva ühenduse ja kiiruse leidma.

  6. #526
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Blonkvist
    Praegu istun Shiounukkvilles
    mmmm.. sihanoukville.. mmm. Tra seal on nii soe ja hea!

  7. #527

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tjah, polnud kuskil 5ndast leheküljest alates lugenud, nüüd veetsin mingi faking 3h siin vist :D

    Selle suhtlemise kohapealt ütlex ka nii palju, et isegi Taanis elades oli standard, kus pidevalt kellelgi tänaval mingi küsimus oli siis pöörduti kohe suva inimese poole ja suheldi vabalt, Eestis ei suhtle eriti keegi sedasi, helistatakse insta sõbrale ja lastakse internetist midagi uurida või whatever ;D Ise pole ka eriline suhtleja, aga sai ka siiski harjumuseks, et kui midagi oli arusaamatu, siis küsisin suvalise lähedaloleva inimese käest kohe selgitusi :) Üx kord mingi neeger küsis algul kella bussijaamas , lõpux rääkisime terve bussisõidu juttu ja hiljem veel vend küsis tel numbrit ja andis enda oma kah lol!


    Aga muidu lugesin , et Tais on sitaks mürkmadusi ja vägagi surmavate mürkidega! Kas keegi on vabas looduses mõne kobraga kohtunud vms? :) Huvitav olex kohtuda küll mõne kobra või sellisega nii, et loomaaia klaase pole vahel, kuigi päris käsivõitlusesse sattuda ei tahax nendega, eriti sellistega, kes mürki silmadesse pritsivad ! ;D

  8. #528
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nice bump RudiTurbo.

    Räägiks natukene taas Tai elust neile, kes plaanivad siia pikemaks elama tulla. Nüüdseks on mul nö "holiday mode" möödas ja olen ennast hästi sisse elanud (esimene kuu aega oli suhteliselt harjumatu võrreldes Eestiga). Mingeid erilisi seiklusi pole ette tulnud. Rentisin endale kuueks kuuks korteri (http://www.centralhillplace.com/), väljas on bassein, restoran (avatud kuni 21:00), 5-10 min kaugusel hulgaliselt Tai söögikohti jms. Suhteliselt mugav, kuid võrreldes mu eelmise elukohaga ööelust natukene kaugemal, ööelu all pean silmas kohti, kus turistid tavaliselt aega veedavad. Küll aga on siin ligidal korralikult Tai klubisid jms, millega ma plaanin tulevikus paremini tutvust teha. Nädalas saab ikka paar korda väljas käidud, kuid mitte nagu "holiday mode" ajal iga päev... Selline pidu tuleb siin üldse ära unustada, kui on soovi elus läbi lüüa, nii ei jõua mitte kuhugi. Korteris on 6 mbit net jagatud naabriga (elab samal korrusel, majas on oma LAN võrk). Pokkeris pole veel suutnud sellist volüümi nagu Eestis veel näidata, kuid töötan selle nimel. Umbes 4h venitab parematel päevadel ikka välja. Ilmselt tulevikus asi paraneb, sest siiski on veel mõningad "lahtised otsad" vaja ära lahendada. Tavaline on see, et peale väikseid sessione veedan niisama sõpradega aega. Kuu eelarveks on ca 15k eek (13k baht korter/elekter/vesi/internet; 10k baht toit, 17k baht meelelahutus ja muud kulud). Enesetunne on hea, mõnus ja rahulik. Kui alguses oli selline rahutus vms, siis nüüdseks on ca 25 buyini pokkeris plussi tõmmatud ja rahutus/mured on kadunud. Peaaegu nagu Eestis, välja arvatud see, et väljas on perfektne ilm, sõbralikud inimesed, maitsev toit ja eksootika, mida Taimaa pakub. Lisaks sellele läksin õppima tai keelt (aastane kursus, 2x nädalas 2h), päris huvitav kogemus, kohtasin väga erineva taustaga inimesi... Kõigil on oma story, eks paistab kuidas need suhted arenevad. Loodan, et see lõik siin annab mkva seikluste kõrvale veidi parema pildi kuidas argielu välja näeb. Ca kuu aja pärast peaks ise väikese puhkusetripi tegema 8).

  9. #529
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Et siis vähemalt aastaks plaanid jääda? Damn kui kadedaks need Tai jutud teevad. :P

  10. #530

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Eks näeb kuidas seeaasta eluke läheb aga kui rahaliselt hästi (ei pea silmas ainult pokkerirahasid, kuigi ka loodaks selles edukas olla, vaid ka muudele liikumistele) siis on dets plaanis Austraaliast sõpradega Kambodzas kokku saada ja trippida. Ideaalis sõidaks naisega juba varem Taisse. Tõesti teeb kadedaks praegu neid jutte siin lugeda , endal ila suunurgast jooksmas :D

  11. #531

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike
    Nice bump RudiTurbo.

    Räägiks natukene taas Tai elust neile, kes plaanivad siia pikemaks elama tulla. Nüüdseks on mul nö "holiday mode" möödas ja olen ennast hästi sisse elanud (esimene kuu aega oli suhteliselt harjumatu võrreldes Eestiga). Mingeid erilisi seiklusi pole ette tulnud. Rentisin endale kuueks kuuks korteri (http://www.centralhillplace.com/), väljas on bassein, restoran (avatud kuni 21:00), 5-10 min kaugusel hulgaliselt Tai söögikohti jms. Suhteliselt mugav, kuid võrreldes mu eelmise elukohaga ööelust natukene kaugemal, ööelu all pean silmas kohti, kus turistid tavaliselt aega veedavad. Küll aga on siin ligidal korralikult Tai klubisid jms, millega ma plaanin tulevikus paremini tutvust teha. Nädalas saab ikka paar korda väljas käidud, kuid mitte nagu "holiday mode" ajal iga päev... Selline pidu tuleb siin üldse ära unustada, kui on soovi elus läbi lüüa, nii ei jõua mitte kuhugi. Korteris on 6 mbit net jagatud naabriga (elab samal korrusel, majas on oma LAN võrk). Pokkeris pole veel suutnud sellist volüümi nagu Eestis veel näidata, kuid töötan selle nimel. Umbes 4h venitab parematel päevadel ikka välja. Ilmselt tulevikus asi paraneb, sest siiski on veel mõningad "lahtised otsad" vaja ära lahendada. Tavaline on see, et peale väikseid sessione veedan niisama sõpradega aega. Kuu eelarveks on ca 15k eek (13k baht korter/elekter/vesi/internet; 10k baht toit, 17k baht meelelahutus ja muud kulud). Enesetunne on hea, mõnus ja rahulik. Kui alguses oli selline rahutus vms, siis nüüdseks on ca 25 buyini pokkeris plussi tõmmatud ja rahutus/mured on kadunud. Peaaegu nagu Eestis, välja arvatud see, et väljas on perfektne ilm, sõbralikud inimesed, maitsev toit ja eksootika, mida Taimaa pakub. Lisaks sellele läksin õppima tai keelt (aastane kursus, 2x nädalas 2h), päris huvitav kogemus, kohtasin väga erineva taustaga inimesi... Kõigil on oma story, eks paistab kuidas need suhted arenevad. Loodan, et see lõik siin annab mkva seikluste kõrvale veidi parema pildi kuidas argielu välja näeb. Ca kuu aja pärast peaks ise väikese puhkusetripi tegema 8).
    millises seisukorras ja kui suure korteri seal selle 13k bahti eest said?

  12. #532
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Korter on 10k bahti, Suite Room @ http://www.centralhillplace.com/gallery.php. Ainus vahe on see, et mul on selle pruuni diivani asemel valgest nahast diivan ja 2 tugitooli.

  13. #533
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas raaids
    millises seisukorras ja kui suure korteri seal selle 13k bahti eest said?
    Täpsuse huvides - Tai rahaühik on baat. Muidu väga lahe lugemise teema - laske edasi! :)

  14. #534
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Täpsuse huvides - Tai rahaühik on baat. Muidu väga lahe lugemise teema - laske edasi! :)
    Ma olen ka kuulnud, et öeldakse baat, aga seda alles nüüd. Mina isiklikult tutvusin nimega 'baht' ja ka wiki ütleb niimodi. Kui ma ei eksi siis tailased ise ütlevad küll baat jah.

  15. #535
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Täpsuse huvides - Tai rahaühik on baat. Muidu väga lahe lugemise teema - laske edasi! :)
    Täpsuse huvides siiski kasutab muu maailm bahti, hääldus on küll pigem baat.
    1 Thai baht = 0.030139 U.S. dollars ütleb Google.

    Edit: Mkva jõudis ette:)

  16. #536
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ma tahtsin ka öelda, et ilmselt on inglise keeles juurdunud baht, isegi Tai keskpanga lehel on kirjas baht:

    http://www.bot.or.th/English/Banknot...owtocheck.aspx

    ( Click to show/hide )

  17. #537
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeripro Taimaal


  18. #538
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mis teema sellega on, et pokkeritubades mitte kunagi ei ole näha ühtegi mängijat, kelle asukohaks oleks märgitud Tai mõni kohanimi?

    Loogiliselt peaks neid suht palju olema, kes seal kandis mängivad või on asukoha aadressiks mõne muu riigi aadressid, sest Taimaal teatavasti internetipokker keelatud?

  19. #539
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
    Mis teema sellega on, et pokkeritubades mitte kunagi ei ole näha ühtegi mängijat, kelle asukohaks oleks märgitud Tai mõni kohanimi?
    IMO on seal selline asi üldse keelatud ning inimesed kes mängivad kasutavad VPN tunneleid ja kurat teab mida?.

  20. #540
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Toots_x Vaata postitust
    IMO on seal selline asi üldse keelatud ning inimesed kes mängivad kasutavad VPN tunneleid ja kurat teab mida?.
    Vot mind huvitabki, kuidas see tehniliselt lahendatud on.

Lehekülg 27, kokku 60 EsimeneEsimene ... 17252627282937 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES