Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 60 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 1185
  1. #601

    Re: Pokkeripro Taimaal

    mis seis on tais, rahuneb maha? me 12 juuli jõuame .. mõtlesime alguses netist mingi hotelli bookida 2ks ööks, a kui migni kahtlane olukord peab ehk kohe kambodzasse edasi põrutama?

    kui ei, siis soovitage kokku 4ks (sinna 2ks tagasi 2ks) ööks hotelli bangkoki. mingi kesklinnas võiks ikka olla .. ala 50 usd per face peaks leidma vast midagi ikka normaalset?

  2. #602
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kindlasti oleks avatud baare leidnud, aga kuna ma immigrant olen(facepalm), siis ma väga ei otsi etteplaneeritult selliseid riske. Vahel kui politseijaoskonna põrandal ärkan ilma kongis olemata, siis küll tänan jumalat, but still. Ja kuna mul on tõsiselt siiber sellest iga kuu alguses peale kaineks saamist ja üüri maksmist ärgates vaadata, et mu roll on soliidne 200-400(olen omaarust nl50-nl100 regular), siis oli viimane aeg midagi ette võtta.
    Ma õnneks nii hullus seisus pole, kuid kui tahan siin edasi olla, siis pean oma elustiili muutma. Mõttetu on oma väärtuslik aeg pidevalt maha juua ning pokkeris/elus mitte kuhugi edasi liikuda. Juuni lõpus igaks juhuks pilet koju, üritan veidi tõsisemalt ellu suhtuda kuu kaks esimest nädalat. Hetkel modafinili ja red bulli täis pumbatud ning grind on täies hoos. Juhul kui failin, siis standard soi cowboy, nana plaza ja walking street tour enne lendu.

  3. #603
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kui ei, siis soovitage kokku 4ks (sinna 2ks tagasi 2ks) ööks hotelli bangkoki. mingi kesklinnas võiks ikka olla .. ala 50 usd per face peaks leidma vast midagi ikka normaalset?
    Dream hotel BKK-s.

  4. #604
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Mõttetu on oma väärtuslik aeg pidevalt maha juua ning pokkeris/elus mitte kuhugi edasi liikuda.
    Õigus sul on. Kuigi asi ei ole otseselt siin edasi olemises(pokris/elus edasiliikumise kohapealt küll). Seda ma suudan teha oma 300 rolliga ikka 2-3k kuudega. Aga lõppkokkuvõttes võiks kuskile edasi ikka lõpuks jõuda(nl200-400 jne) Midagi lihtsamaks pokris ei lähe ja mõttetu on iga aasta jaanuari alguses mõelda, et what if. Crushisin 2a tagasi nl100't ja on häbi tunnistada, et siiamaani iga kuu alguses nl30-nl50 mängin. Ainus põhjus, miks ma seda hetkel tunnistada julgen(obv olen pudeli grey goose'i ka ära joond), on see, et äkki lõpuks õnnestub paremuse suunas liikuda.

    A ja kui sul ei õnnestu ja on Cowboy ja Nana, siis teata ette, äkki teeme paar drinki.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 01.06.10 at 02:22

  5. #605
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kindlasti teatan kui olen BKK-sse tulemas. Kuidas seal muidu elu?

  6. #606
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kui seda mässuasja mõtled, siis pole nagu tänavatel eriti tunda, et midagi oleks juhtunud. Samas ma pole veel väljas käinud kordagi peale seda, ma ei tea mis seis klubides ja asjades on. Täna vist lähme chaomiga välja, homme saab raporteerida.

    Edit: Kuldne Nana+Qlimax(endine spicy) combo. Nanast leidsin ühe eriti hea manni, aga kuna teda saab iga päev sealt üles korjata, siis jääb mõneks teiseks korraks. Olin varem kuulnud, et teisipäev on suht populaarne peoõhtu, aga nii palju ilusaid naisi vist ei ole varem näinud klubis. Peab korra igaksjuhuks doublecheckima, aga hetkel tundub, et peaks teisipäeva regulaarseks klubiõhtuks sättima.

    Edit2: kuna ma viimase kodumaise sõbra "ära ajasin" natuke aega tagasi, siis on väike koduigatsus peale tulnud. Aga kui nüüd päris aus olla, siis tegelikult on Tai ikka awesome.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 02.06.10 at 04:46

  7. #607
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kui Nanas baaris istudes valge peaga 70+ vanamees sulle suurte kutsikasilmadega otsa vaatab ja teatab "I've got no words" "I'm fucking speechless", siis ikka saad aru kui kuldne see elu siin on.

  8. #608
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Cool story bro. Meil siin kohalikus klubis löödi üks chick maha. Pussitati 9 korda ning siis visati vallikraavi (Chiang Mai moat). Olin ise ka seal tol õhtul ning väidetavalt sai mingi massirahutus piigade vahel alguse sellest kui ma kellegagi tantsisin ning mingi muu chick ligi astus ja mulle tere ütles. Õnneks minu seos antud üritusega on suhteliselt hägune ning ma parem täpsemalt uurima ei lähe (lahkusin enne actionit).

    Btw, plaanid muutusid ja Bangkoki ma pikemaks ajaks ei satu. Lähme paari sõbraga otse Pattayale. Sa võid meiega liituda kui huvi on, võta Chaomi ka kaasa (19-24 juuni, 25. suundun Suvarnabhumisse).

    Mis puutub 70 aastasesse vanamehesse, siis ma ütleks, et me oleme ikka õnnistatud, et varases nooruses kõike seda juba kogeda saame.

  9. #609
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Chaom sõidab järgmine nädal Eestisse paariks kuuks. Vb grindin selleks ajaks ennast Pattayale, aga mul on hunnik mingeid muid kulutusi, eksnäis.
    Ma selle õnnistatud koha pealt ei olegi 100% kindel. Chaom ütles selle peale, et mida tal enam 40'selt näha. Selle peale obv tekkis mõte, et mida endal 30'selt või isegi varem enam näha on. Ühest küljest võib seda muidugi võtta kui sarvede maha jooksmist, aga kurat seda teab. Keskeakriisi ajal võiks ka midagi uut ja huvitavat olla :D. Chaom jällegi ütles selle peale, et kui juba siin viibinud oled, siis enam normaalseks ei saa. Seda ma küll ei usu, aga eks aeg näitab.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 09.06.10 at 11:14

  10. #610
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Oma parimates peaks ikka palju lõbusam olema seda kõike kogeda. Vähemalt ei saa öelda, et noorus oleks raisku läinud kui tulevikus oma elule tagasi vaatad. Ausalt öeldes mul on tekkinud tüdimus juba sellest "kuldsest", mis viimaste postide seas mainitud. Hindan siinse elu puhul rohkem kohalikku communityt, kellega meeldiv koos aega veeta, elu on huvitav. Lisaks sellele annavad Taile pluss punkte hea kliima ja soodsad hinnad, kuid elu on veidi tasakaalust väljas ning siin olemisel on ka hulgaliselt miinuseid. Viimasel ajal olen mõelnud, et ma ei taha siin 12 kuud aastas elada, pigem eelistaks 2-3 kuulisi trippe paar korda aastas. Eks aeg näitab, mis mulle kõige paremini sobib.

  11. #611
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ainus miinus on imo see, et sõbrad on Eestis. Pikemat aega oli keegi koguaeg vahetustega külas, siis pold hullu. Samas hetkel kui kedagi ei ole ja koguaeg jooma ei pea, on mäng lõpuks väga meeldivalt sujuma hakanud. Eestis ilmselt nii hästi ei edeneks, segavaid faktoreid oleks liiga palju. Eks igalpool on omad miinused ja plussid. Nanat jms. ma ei pea mittemillekski(plussiks ega miinuseks), olin enne eelmist teisipäeva seal käinud kaks korda viimase aasta jooksul. Samamoodi ei ole mingit "wowaweooowa siin saab rohkem kuskile ära sutsata kui Eestis". Hindadest on pohui, arvestades dollari tõusu kallinevad kohalikud hinnad ka võrreldes eekidega koguaeg. Kliima on veits liiga soe. Samas millegi pärast tundub ikkagi muru siin palju rohelisem. Vanamehed vanameesteks, niisama suvalisel õhtul väljas piljardit mängimas käies toovad suvalised pisiasjad muige näole. Vb see läheb üle, aga esimene armumine on 6 kuud, see aeg on juba ammu möödunud. Eks ta maitse asi ole, aga ma tunnen ennast siin märksa kodusemalt kui kodumaal. Ma pigem käin 2-3 kuud aastas Eestis ja ülejäänu veedan Aasias.

  12. #612
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mul just vastupidi, Eestis elan peaaegu noliferi elu, kogu aeg ainult grindin ning väljas käin harva (Eesti-Tai on minu jaoks täielikud vastandid). Siin olles aga peale bad beati kasvõi kell 4 hommikul lendan kuhugi baari, sest toas pole mitte midagi teha kui parasjagu ei grindi. Lisaks sellele ajavahe UK-ga on väga räige, mängud on head alates 2AM vms ning kui sel kellaajal on raske juba midagi normaalset hamba alla saada, kui just iga öö McDonaldsis süüa ei tahab (ma pole eriline Tai street foodi fänn ning Chiang Mais pole 24/7 avatud eriti normaalseid kohti).

    Täna nägin suure haakristiga t-särgiga keskealist tai naist rolleri peal, võttis ka muigele.

  13. #613

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Täna nägin suure haakristiga t-särgiga keskealist tai naist rolleri peal, võttis ka muigele.
    Oled kindel, et see polnud nö tagurpidi, tähendades midagi muud?

  14. #614
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ei, ma olen neid näinud päris mitmeid siin.

  15. #615

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mul üks küsimus seoses http://www.pokertableratings.com/top-countries . Tai näitab ainult 320 mängijat, kuigi pokkeriprodis pidavat seal omajagu olema. Kas seega muus riigis konto teinud jääb Taisse elama minnes koduriigi nimekirja ?

  16. #616
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Country alla läheb sul pokkerikontole registreeritud aadress.

  17. #617
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal


  18. #618

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kui kohustused enam Eestiga ei seo, siis tahaks ka kindlasti ühe suve Tais grindida..

  19. #619
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Kui kohustused enam Eestiga ei seo, siis tahaks ka kindlasti ühe suve Tais grindida..
    pole ka veel käinud, peab talveks midagi mõtlema

  20. #620

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Keegi Aerosvit Airlinesiga on Taisse lennanud?

Lehekülg 31, kokku 60 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES