Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 60 EsimeneEsimene ... 23313233343543 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 1185
  1. #641

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Taipupole Phuketis oli talutav temperatuur?
    Ma mängisin kossu (mingi 15st) ja vutti (algas 17.15) ning ei vingunud (päike hakkas loojuma vist umbes 18.30). Korraks oli äkki palav, kui üks kuumalaine tuli. Ja alguses ei saanud muidugi midagi aru, et mis toimub ja kuidas olema peaks. Samas - kõigega harjub ju. Praegu kükitame siin oma hangede otsas ja ei virise.

    Seega võib järeldada, et tip-top oli kõik. Kui liiga palav hakkab, võib alati basseini kukkuda või merre ujuma minna.

  2. #642

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Keegi kohalikest Tailastest oskab midagi rääkida sellise koha kohta nagu: Maya Bay ??

  3. #643

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas miksnii Vaata postitust
    Keegi kohalikest Tailastest oskab midagi rääkida sellise koha kohta nagu: Maya Bay ??
    Pilte ei tasu uskuda, ilgelt turiste täis. Thanks "The Beach".

  4. #644

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tervist tailased, loodan natuke teie abile.

    Seis ei ole hetkel paljutõotav, eluga vaja midagi ette võtta. Masendus on peal ja ei tea, kas jõuan eestis suve ära oodata, pokkeris olen enamvähem busto (viimase paari kuuga miinus 25k$). Raske on teades, et olen crushinud limiite, mida hetkelgi mängin. Lihtsalt depressioon ja ülisitt jooks viivad mind imelikku seisu, kus lihtsalt pre AI ala 10 minti järjest ja rahast pohhui. Samas vaadates teie variance, kes vinguvad oma graafikute pärast, kel üks kord kuus jookseb -10bi alla ev, siis mul on päevast päeva ev difference 20-30bi+, selege et see kunagi paika jookseb, aga tra kaua ma oootama pean ja mäng laguneb iga päev.

    Tegelt tahtsin küsida, kus taimaal elama minna tühjade taskutega, nii et kuidagi hakama saaks?
    Kas mingit tööd valgele inimesle ka pakutakse va inglise keele õpetaja, pole endalgi perfektne?
    Kui ma lähen viisaga kolmeks kuuks ja jäängi sinna elema, lihtsalt ei tee viisa runne ega annagi kellegile märku, et viisa aegund, MIS SIIS SAAB ja mis saab kui vahele jääda, kas üldse kedagi kohapeal kotib?

    Rohkem mind ei huvitagi, lähen seljakotiga, kogu elamine/elu seljakotis. Raha jätkub vaid lennupiltiteks ja ala 3kuu söögiks.

  5. #645

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Jäin pokkeri hammasrataste vahele ja ei kavatse mängita mitte ühtegi jaotust oma elus. Mitte enam.

  6. #646
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
    Samas vaadates teie variance, kes vinguvad oma graafikute pärast, kel üks kord kuus jookseb -10bi alla ev, siis mul on päevast päeva ev difference 20-30bi+
    Ma näen, et sa mängid ka PLO'd


  7. #647

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Non-immigrant viisaga saab riigis olla 1 aasta?

    Kas keegi kohalikest oskab öelda, mis hinnaga saab korteri üürida ja mis piirkonnas? Kohapealt saab üldiselt tunduvalt odavamalt, kui netist vaadates. Netis olid BK ja Phuketi 1 toalised al. 15 000 bahti/kuu.

    Mis piirkonda soovitate üldsegi, BK ja Phuket ju turisimikohad. Keegi elutses Chiang Mais, kuidas seal elu on? Hinnad ja üldine olu.

  8. #648

    Re: Pokkeripro Taimaal

    mäletan aegu kui mkva postitas siia enda elust ja kuidas ma faking lihtsalt lugesin ööläbi ja ei suutnud kinni panna. keegi selle ümber on salvestanud? :)

  9. #649
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Pokkeripro Taimaal

    i miss JJ storys :(

  10. #650
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Lugesin raamatu "Isiklik Tantsija" 3-e päevaga läbi ja igasugune "dream" tais grindida ja möllata kadus peale raamatu lugemist ära :/
    Kui keegi seda lugenud on siis saab aru miks,ei viitsi seletada.

  11. #651
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Isiklik Tantsija on väga hea raamat ja kindlasti kohustuslik neile lugeda kes taisse plaanivad minna.

    Aga see on pisut ennatlik väljaütlemine sinu poolt qbj0hn. Raamatus rääkis elust otse ja mis juhtub siis kui 'pea' kaotad ning armud mõnda nö tänavatüdrukusse.
    Aga kui osata end jälgida siis ei saa ometi öelda, et tais pole fun möllata või grindida. Elu seal nagu igalpool mujalgi.
    Samahästi võib ka tlnas end päevast päeva umbe juua, armuda mõnda gogo tantsijasse vanalinnas ja siis plekida kõike välja jne.

  12. #652
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Lugesin raamatu "Isiklik Tantsija" 3-e päevaga läbi ja igasugune "dream" tais grindida ja möllata kadus peale raamatu lugemist ära :/
    Kui keegi seda lugenud on siis saab aru miks,ei viitsi seletada.
    "Private Dancer" on imo kõigile Taisse tulevatele turistidele igaksjuhuks semi-kohustuslik lugemine. Kui keegi ees ootab, kes siin on juba kauem olnud või endal piisavalt mõistust peas on, siis not so much. Samas noh eks oma vigadest võib ka õppida, mitte teiste omadest. Avardab natuke silmaringi, et kõik ei ole ainult lust ja lillepidu ja bargirlidesse ei tasu ära armuda. Kui sellest juba iseseisvalt aru saad, siis on lihtsalt tore ilukirjandus. Sealt midagi ülimalt negatiivset endale ette kujutada on lihtsalt üleliigne paranoia.

    PS. elamine on kõige odavam ilmselt Chang Mais või Pattaya külje all. Ma hetkel googledada ei viitsi, aga kõige tavalisema turistiviisaga saab 2x60+30 päeva. Aastast ei tohiks ilma lisatingimusteta kuidagi saada. Kuigi mingi jutt oli, et Hulli saatkonnas võib saada.

  13. #653
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Yea nõustsun sinuga.Ma kindlasti arvamusel,et tglt oleks julmalt fun möllata,grindida jne.
    Aga nagu arvamus natukene muutus ikka.Enne selle lugemist oli mu arvamus hoopis teistsugune kui praegu lihtsalt ja nii paljud asjad tulid üllatusena.
    Pleki peal väljas kõik ja huiavad kuidas saavad."Naeratuste maa".Võlts naeratuste all on inimesed kes nöörivad sind igal võimalusel ja alatult.
    Kui normaalselt käituda ja maapeal olla ja viisakas siis tõenäoliselt on kõik ok jah.Aga nagu ma selle raamatu lugemisest aru sain siis on nad väga kahepalgelised ja kui neile midagi ei meeldi või oled ebaviisakas nende vastu siis löövad sulle "noa selga".
    Nagu seal mingi jutt oli kus vend lasi baaris tekkinud arusaamatuse pärast baari üle ja ei maksnud arvet.
    2 nädalat hiljem liikus õhtul linnapeal ja sai terve pundi käest tappa ja haiglasse jne.

    Ma oletan,et päris raske on ennast seal maa peal hoida.
    Nagu seal oli,et sõbrad ja tööandja hoiatasid seda peategelast,et see lits nöörib ainult raha keda sa armastad jne ja nagu saaksid kõigest aru mis toimub.Poh,et kui need samad 2 venda kes sellele tüübile nõu andsid ise Taisse läksid siis pärast kolme kuud juba leidsid omale baarist naise ja abiellusid jne lol.
    Btw kas see on tõesti sündinud lugu seal raamatus?Seal kirjas küll,et Bangok 1996.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 30.12.10 at 08:33

  14. #654
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Yea nõustsun sinuga.Ma kindlasti arvamusel,et tglt oleks julmalt fun möllata,grindida jne.
    Aga nagu arvamus natukene muutus ikka.Enne selle lugemist oli mu arvamus hoopis teistsugune kui praegu lihtsalt ja nii paljud asjad tulid üllatusena.
    Pleki peal väljas kõik ja huiavad kuidas saavad."Naeratuste maa".Võlts naeratuste all on inimesed kes nöörivad sind igal võimalusel ja alatult.
    Kui normaalselt käituda ja maapeal olla ja viisakas siis tõenäoliselt on kõik ok jah.Aga nagu ma selle raamatu lugemisest aru sain siis on nad väga kahepalgelised ja kui neile midagi ei meeldi või oled ebaviisakas nende vastu siis löövad sulle "noa selga".
    Nagu seal mingi jutt oli kus vend lasi baaris tekkinud arusaamatuse pärast baari üle ja ei maksnud arvet.
    2 nädalat hiljem liikus õhtul linnapeal ja sai terve pundi käest tappa ja haiglasse jne.
    No põhimõtteliselt sa said kõigest väga õigesti aru. Parem raamatust kui kohapeal imo. Aga ega kõik siin riigis ka päris nii hullud ei ole kuigi kergem on hakkama saada kui nii automaatselt eeldada mingil määral. Samas mulle meeldib siinne inimeste olek oluliselt rohkem kui Eestis, ükskõik kas nad on fake sõbralikud või mitte, nad vähemalt on. Ise pead aru saama kuidas on. Peale raamatu lugemist mul ainult kasvas isu siia tulla. Mulle ka meeldib valetada ja inimestega mängida samamoodi nagu neile. Obv ma ei tee seda raha pärast nagu nemad, aga tundub nagu suhteliselt aus diil. Suhtlusringkond vabal ajal koosneb ikkagi ju peamiselt Farangidest. Kui ise lollusi ei tee, siis ei juhtu siin (kunagi) midagi. See kehtib igalpool samamoodi. Kuigi tühiste lolluste eest võivad siin tagajärjed palju rängemad olla kui tsiviliseeritud riikides.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 30.12.10 at 08:40

  15. #655
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Eks ole igalpool jah suuremates turismi riikides huiamine ja värk.Mnja,kui normaalselt käituda on kõik ok.

    Hea lugu kohe tuli :D.Praegu olen egiptuses käisin turupeal mõtlesin,et ostan omale naljapärast nii läikiva kella kui veel annab.Leidsin siis ülesse mingi kullavärvi võlts Rolexi mis võlts wannabe diamonditega ära tehtud.Käe peal on siis pimestab kui vaatad kella :D:D.
    Mees ütles,et kõik korras jne.Persse läksin õhtul magama ärkasin ülesse hommikul,kell enam ei töötanud :D.Viisin siis tagasi,oligi vigane.Seal vaidles veel ja teeskles,et ta ei saa mu inglise keelest aru.Kuigi päeval kui ostsin kella siis rääkis suht normaalset inglise keelt.Ok,pika jandi peale sain kella vahetatud,vaatasin ka veel oma käes jne,kiled olid peal,ei hakanud neid lahti nokkima seal.
    Lähen siis hotelli tagasi ha hakkan kilesid ära võtma kellalt.
    LOL,rihm katki tihvtist lahti,valesti kokku pandud ja teibiga pmst oli kellarihm kinni LOL :D.
    Good price ja newest edition my ass :D.
    Vbl veidi OT,aga solid ülelask rofl :D.
    Pika ajudenussimise peale sain selle kellarihma ikka kuidagi tagasi ja hommikul ärgates isegi kell töötas :D.

  16. #656

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Yea nõustsun sinuga.Ma kindlasti arvamusel,et tglt oleks julmalt fun möllata,grindida jne.
    Aga nagu arvamus natukene muutus ikka.Enne selle lugemist oli mu arvamus hoopis teistsugune kui praegu lihtsalt ja nii paljud asjad tulid üllatusena.

    Btw kas see on tõesti sündinud lugu seal raamatus?Seal kirjas küll,et Bangok 1996.
    Kogu selle teksti ette peaks suurelt ja punaselt kirjutama: pole ise kunagi Tais käinud ja kogu ekspertarvamus põhineb ühel juturaamatul, mida müüakse samas letis koos "Punamütsikese" ja teiste muinasjuttudega. Ainuke vahe on, et "Punamütsike" on klassika.

  17. #657

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Mulle ka meeldib valetada ja inimestega mängida samamoodi nagu neile. Obv ma ei tee seda raha pärast nagu nemad, aga tundub nagu suhteliselt aus diil.
    Seega nemad teed seda ära elamiseks ja sina lihtsalt for fun ?

    Krt, kui seal Tais nii palav ei oleks, siis tahaks seal isegi ära käia.

  18. #658
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kogu selle teksti ette peaks suurelt ja punaselt kirjutama: pole ise kunagi Tais käinud ja kogu ekspertarvamus põhineb ühel juturaamatul, mida müüakse samas letis koos "Punamütsikese" ja teiste muinasjuttudega. Ainuke vahe on, et "Punamütsike" on klassika.
    Pole ekspertarvamus ja pole ka kunagi Tais käinud.
    Lihtsalt sain palju targemaks tänu selle raamatu lugemisele ma usun,sest paljud inimesed olid seda soovitanud lugeda.
    Ja ma ei usu,et see mis seal raamatus kirjutati oli muinasjutt vaid pigem harilik argipäev.
    Aga eks kui ise kohale lendan saan seda tarkust praktikas testida.
    Ma olen muidu suht kergesti kaasamineva iseloomuga,et ma arvan minusuguste jaoks peaks see raamat olema rangelt kohustuslik kui Taisse minek.
    Jään liiga kergelt uskuma :(
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 30.12.10 at 12:45

  19. #659
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Aga kas tais ka sama palju käijakse peale, nagu egiptis, et tule siia ja osta seda , sikutavad ja sakutavad?

  20. #660
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Come my friend,good price :D.
    Istu sisse oma papüürus ausalt :D

Lehekülg 33, kokku 60 EsimeneEsimene ... 23313233343543 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES