Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 60 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 1185
  1. #721
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    massažissalong ei ole nii tõsine asutus ja seal tuleb riided niigi ära võtta. ning kes siis sellel ajal rattaga sõidab? see on sisuliselt üks päev, ei näe erilist probleemi, telli pitsa koju, kui söögiisu tekib.
    Chiang Mais loobitakse enam vähem nädal aega vett. Üks aasta oli mul songkrani ajal haiglasse minek, saadeti kiirabi koju järgi... Kui kogu üritus piirduks ühe päevaga, ei näeks ka mina erilist probleemi. Puhkusel olles on fun fun, kuid inimeste igapäevaelu segab songkran päris tõsiselt.

  2. #722

    Re: Pokkeripro Taimaal

    ITT


    ( Click to show/hide )

  3. #723
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Plaan 2 kuud aasia, Filipiinid, Vietnam, Tai .. eelarve 2k rohelist+reis ise. Reaalne?

  4. #724

    Re: Pokkeripro Taimaal

    ainult lennupiletitele 2k või mis moodi? või elamiiseks 2k ja lennud hotellid juurde?

  5. #725
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Lennupiletid on eraldi, rääkisin paari tuttavaga sealt, alla 3k+lend ei mängi välja kui ma just ei plaani kuivada ja rannas magada.

  6. #726

    Re: Pokkeripro Taimaal

    isegi 3k'ga kisub ikka väga "säästukaks" asi .. kuna 2 kuud on päris pikk aeg

  7. #727
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mul mõned säästukohad on, kari tuttavaid aasias+hea tuttav vietnamis jne. Enamus mu tegevusplaanist on rolleriga ringi ajamine, pildistamine, joomine. Turismipiirkonnad väga ei huvitagi, kui siis ainult paar rahvusparki. Kutsuti ka mingisse priva cashgame aga sealsed sisseostud pole väga taskukohased. Krt sama raha eest saaks aafrikas haigelt kaua tripidada tegelikult. Ma ei taha ka lühemaks ajaks minna kuna see pole mingi fkn lõuna läti vaid terve maailmajagu. Nha Trang Vietnamis on üks kindel koht, kuhu lähen. Plaanin jaanuar veebruar.

  8. #728

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mul läks vist ~20p reis Tai-cambodia (4-5 päeva TAI'd) eelmine suvi hmm .. 3.5k-4k usd kanti kõik kokku .. Vietnami hindadest ei tea .. cambodia oli tai kõrval cheap as hell .. tai on nagu ma ei eta .. nagu eesti vb kohati kallim

  9. #729
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kui tuttavaid on, kelle juures osa ajast crashida ja kes aitavad sul odavaid hindu leida kohapeal jne, siis võib 3k'ga hakkama saada küll. Kui võimalik, söö Eestis ülejäänud aja makarone, ära väljas käi ja kraabi 4k kokku.

  10. #730

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Krt sama raha eest saaks aafrikas haigelt kaua tripidada tegelikult.
    Kusagil mälusopis on mul nagu meeles, et millalgi pidid sa Aafrikasse tööle minema mingiks lühemaks perioodiks. Mäletan ma õieti või oli see keegi teine ?

  11. #731
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Lol, see pakkumine jäigi venima.. aga hea mälu.

  12. #732
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Lmao, rääkisin just 3 tundi tai prostiga skypes, hariv ajaraisk. Krdi osav on.

  13. #733
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    PM the nudes.

  14. #734
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Keegi alates veebruari lõpust ei plaani Taisse trippima minna? Endal saab kool läbi ja mõtlesin, et peaks miskit tegema.

  15. #735
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Keegi alates veebruari lõpust ei plaani Taisse trippima minna? Endal saab kool läbi ja mõtlesin, et peaks miskit tegema.
    Läheme Macausse. Taipupole mõtleb alles. Edasi tagasi lennupilet 640 euri, lend tallinn-helsingi-macau kestab 11-12 tundi. Öine lend!

  16. #736

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Läheme Macausse. Taipupole mõtleb alles. Edasi tagasi lennupilet 640 euri, lend tallinn-helsingi-macau kestab 11-12 tundi. Öine lend!
    Kuupäevad oleks 1. veebruar - 13 veebruar. Kui me rotid oleme ja natuke homod, siis ööbime EstPatricku kaisus.

    Macaus live. Profit?

  17. #737

    Re: Pokkeripro Taimaal

    k2ige spew juurest BKK'st ka läbi .. saate v2he tai milfe ka nuusutada. ..

  18. #738
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Läheme Macausse. Taipupole mõtleb alles. Edasi tagasi lennupilet 640 euri, lend tallinn-helsingi-macau kestab 11-12 tundi. Öine lend!
    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kuupäevad oleks 1. veebruar - 13 veebruar. Kui me rotid oleme ja natuke homod, siis ööbime EstPatricku kaisus.

    Macaus live. Profit?
    Tundub super, aga mul sellel ajal lõputöö kaitsmine. :\

  19. #739
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Saaks ju muudmoodi ka mängida miski 20-31 veebruar näiteks! (päris hea kild see 31 veebruar, onju? mõtlen siis veebruar 20 kuni märtsi algus)

  20. #740
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Saaks ju muudmoodi ka mängida miski 20-31 veebruar näiteks! (päris hea kild see 31 veebruar, onju? mõtlen siis veebruar 20 kuni märtsi algus)
    Kui 20-31 lähete ja mind kampa tahate võtta, siis olen ilmselt käpp. Pole hinnatasemega üldse kursis aga hotellid, söömine jms on kallis/odav/keskmine?

    EDIT: Sry, homme ilmselt googeldan ise. :P

Lehekülg 37, kokku 60 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES