Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 38, kokku 60 EsimeneEsimene ... 28363738394048 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 1185
  1. #741

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Keegi Taimaale Märtsi alguses ka läheb???
    Endal plaanis minna kaheks kuuks saab vähemalt kuhugi kus päike ka paistab.
    Vaatasin pileteid 640 Eurot Finnairiga edasi-tagasi kui kaks kuud Tais olla.
    Andke endast märku koos lõbusam :)

  2. #742
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ei teagi mitu tundi mul siin teemas läks ,igatahes vaatasin otsast lõpuni läbi ja päris huvitav + muidugi tekkitas suure reisi ja seikluste isu.Mingid plaanid on mul juba tükk aega olnud ,et peaks kuhugi pikkemaks ajaks trippima minema ja Tai tundub hea valikuna.Tuleb pokkeris kõvasti volüümi anda ja reisi jaoks raha kõrvale panna...Eks ma kunagi kui reaalselt võimalik minna lappan selle teema uuesti läbi ja äkki leiab mõne seltimehe kellega koos minna trippima.Eks ma annan siin kunagi teada kui mingi kindel minek on.

  3. #743
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Bump for gold.
    Tõmbaks teema uuesti käima, üks paremaid non-poker threade siin foorumis imo, korras huumor.

    Pean ise veel veits koguma, et vesta.

    Kõigest nädal aega veel jäänud siin ja siis lumehange tagasi uut teenima.
    See trip pmst igal levelil degenim olnud kui eelmine, bangkok on muidugi vaieldamatult lemmik koht ka kus ever viibinud.

    Isegi kui degen asjad välja jätta siis on kõik awesome.
    Lihtsalt in general on inimesed väga sõbralikud, ei tehta väikestest asjadest probleeme ja ollakse mõistvad ning abivalmid.

    Hookers gonna hook, aga see on lihtsalt unreal kui hoolitsevad need naised siin on. Vahel on isegi heas mõttes kerge irve näole tulnud kui muuseas random ajal hakatakse särke voltima ja tuba koristama.
    Üks hommik oli ka kino.
    Lebasime pikali, kurk oli veits haige mul ja ütlesin tüdrukule, et käin vetsus ära ja teen teed omale (inglise keel oli tal ok ja sai obv aru, et ise teen).
    Tulen siis veits aja pärast vetsust välja ja inimene ootab mind nägu naerul suures toas sooja teega.

    Fwiw, ma suht suckin storyde kirjutamises üldiselt.

  4. #744

    Re: Pokkeripro Taimaal

    jään pikemat posti ootama

  5. #745
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ma olen alati endamisi mõelnud nende postituste valguses, et mis imefenomen see Tai naine siis on ? Hooliv, armas ja sõbralik ? Mul ei ole küll empiirilist kogemust, et võrrelda Eesti ja Tai naist. Ärge pange pahaks, aga kohati jääb mulje pigem mulje, et olete Eestis valede naistega suhelnud. Trip reporte loeks muidugi huviga.

  6. #746
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ma pole öelnud, et eesti naised meh ja ei ole olnud palju halbu kogemusi, lihtsalt see mis siin toimub veits teistsugune mudel vms.

    Dunno mis see fenomem täpsemalt on, lihtsalt teevad kõik, et sul oleks alati naeratus näol ja hea olla, ei vingu ja bravuuritse.
    Ega ma pole douche ise olnud ja palunud midagi, lihtsalt see hoolitsevus kuidagi veres neil ja automaatselt tegutsevad, et kõik timm oleks.
    Hookersite puhul on muidugi see mingil levelil alati fake ka ja tehakse selleks, et paar lisa bahti thinly veiled välja pigistada, aga isegi kui see on fake on see nice.

    Otsekoheselt öeldes siis keskmine random pere mudel peaks olema selline, et mees joob kodus viskit ja naine tegutseb, alati on erandeid obv.
    Eks väiksest peale siukest suhtumist süstitud.

  7. #747
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ma olen alati endamisi mõelnud nende postituste valguses, et mis imefenomen see Tai naine siis on ? Hooliv, armas ja sõbralik ? Mul ei ole küll empiirilist kogemust, et võrrelda Eesti ja Tai naist. Ärge pange pahaks, aga kohati jääb mulje pigem mulje, et olete Eestis valede naistega suhelnud. Trip reporte loeks muidugi huviga.
    Fenomen? Siin riigis «money talks» ja väga kõvasti. Nii üldiselt ei saa muidugi öelda, sest kindlasti on taikaid (ja väga palju), kes ei mängi iga sendi nimel orja, aga nendega turist paraku kokku ei saa.

    Võrdleks neid turisti dollari kogujaid 10-aastastega, kes on nõus olema väga head sõbrad, et saaks sinu mänguhelikopteriga sõita või et sa annaksid neile ka oma pakist paar kommikest. Kui helikopter läheb katki või kommipakk tühjaks, siis pööratakse sulle selg ehk teisisõnu kui oled täisbusto, siis ei saa ka mitte midagi.

    Iga liigutuse eest tahetakse siin raha. Isegi selle eest, et kui keegi sulle pudelist jooki valab, siis vahib lolli näoga otsa ja ootab tippi. Too viimane muidugi ei ole nii standard, aga iseloomustamaks olukorda.

    Muidugi see on ka standard, et endal pole pennigi perse lüüa, aga taskus peab helistamiseks viimane tehnikasõna jms.

    Võib-olla kohatu võrdlus ja eksin, aga ju siis keegi parandab mind.

  8. #748
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Dunno mis see fenomem täpsemalt on, lihtsalt teevad kõik, et sul oleks alati naeratus näol ja hea olla, ei vingu ja bravuuritse.
    Ega ma pole douche ise olnud ja palunud midagi, lihtsalt see hoolitsevus kuidagi veres neil ja automaatselt tegutsevad, et kõik timm oleks.
    Yeah sure. Heaks näiteks taksojuhid. Kui nad ei saa oma komisjoni arusaamatuse tõttu, siis kus on nende hoolivus ja arusaamine siis? Vaid vend tuleb klubisse järgi oma paarisadat bahti nõudma, kuigi ise ei suuda suud enne lahti teha ja küsida, et kas me ikka piletid ostame. Selle asemel, et takseerida siis tava taksohind, mis oleks 40-70 bahti.

    Olen ka mitmeid lugusid kuulnud, et mees peksab tuimalt kodus naist või samal ajal laseb ice. Või kui kodunt pekstakse poeg minema, kes soovis hakata ladyboyks ning omaks võetakse alles siis, kui too poeg hakkab neile litsimajast kogutud raha saatma. Viimane lause on faktiline jutt.

    Mis hoolivusest sa räägid? Kui sul oleks 0 bahti taskus, siis keeraks peaaegu igaüks sulle selja ning oled farang halvas tähenduses.

  9. #749
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Loomulikult olen jah nõus, et bustona hoopis teine teema.
    Hoolivuse teemat mõtlesin naistega seoses.

    Edit: See taksoteema on küll lamp olnud jah, aga vast inimlikud arusaamatused.
    Loomulikult oli inimene paanikas ja arvas, et lastakse üle, ise oleks ka järele jooksnud tema asemel.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 09.12.13 at 17:58

  10. #750
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Yeah sure. Heaks näiteks taksojuhid. Kui nad ei saa oma komisjoni arusaamatuse tõttu, siis kus on nende hoolivus ja arusaamine siis? Vaid vend tuleb klubisse järgi oma paarisadat bahti nõudma, kuigi ise ei suuda suud enne lahti teha ja küsida, et kas me ikka piletid ostame. Selle asemel, et takseerida siis tava taksohind, mis oleks 40-70 bahti.
    See ikka sinu viga mitte taksojuhtide. Kui oled commissioni-süsteemist kuulnud ja soovid seda kasutada siis tee endale enne selgeks täpselt kuidas see töötab. Muidugi inimesed lähevad närvi kui saavad teada, et ei saa oma sõidu eest sentigi ja arvavad, et tahtsid neid üle lasta ja peavad klubisse ülelaskjaid taga otsima tulema.

    Üldiselt qbj0hniga nõus, eks kõik pole muidugi päris nii nagu paistab, aga Eestiga võrreldes ikka ülihea teenindus siin.

    Nt lähed välja piljardit mängima, sinu eest pannakse pmst alati kuulid valmis, ühes baaris kus oli väga kitsas tuli osade löökide tegemisel lühemat kiid kasutada ja aknaid lahti teha, 2 töötajat 24/7 passisid laua ümber, et sulle lühem kii ulatada või õige aken lahti teha, et parem lüüa oleks. Kohati üritatakse küsida, et neile jooke välja teeks, aga mitte alati ja isegi kui ei tee siis ei saada vihaseks ja samas piljardibaaris nt jätkuvalt tehakse mängimine klientidele mugavaks isegi kui mingeid tippe ja värke ei jaga.

    Kuskile baari istud ja higimull otsaees siis tullakse ja pakutakse tavaliselt külma rätikut otsaesise pühkimiseks; üksi igavled siis pakutakse välja mõnda lauamängu mängida jms. Ja täiesti tavalistes baarides kus pole mingit tagamõtet ja lõpus ära lähed ja tippi ei jäta on inimestel ikka nägu naerul ja ütlevad, et tulge järgmine kord tagasi.

    Muidugi on igast stripiurkaid jne kus igast otsast üritatakse huiata, aga selliseid kohti igas riigis vast. Paaris kohas olen isegi mingi mõttetu väikse asja eest üritanud veidi tippi anda ja inimesed tagasi lükanud, et pole vaja midagi maksta sellise väikse aitamise eest :)
    Viimati muudetud Codecci poolt : 09.12.13 at 18:01

  11. #751
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See ikka sinu viga mitte taksojuhtide. Kui oled commissioni-süsteemist kuulnud ja soovid seda kasutada siis tee endale enne selgeks täpselt kuidas see töötab. Muidugi inimesed lähevad närvi kui saavad teada, et ei saa oma sõidu eest sentigi ja arvavad, et tahtsid neid üle lasta ja peavad klubisse ülelaskjaid taga otsima tulema.

    Üldiselt qbj0hniga nõus, eks kõik pole muidugi päris nii nagu paistab, aga Eestiga võrreldes ikka ülihea teenindus siin.

    Nt lähed välja piljardit mängima, sinu eest pannakse pmst alati kuulid valmis, ühes baaris kus oli väga kitsas tuli osade löökide tegemisel lühemat kiid kasutada ja aknaid lahti teha, 2 töötajat 24/7 passisid laua ümber, et sulle lühem kii ulatada või õige aken lahti teha, et parem lüüa oleks. Kohati üritatakse küsida, et neile jooke välja teeks, aga mitte alati ja isegi kui ei tee siis ei saada vihaseks ja samas piljardibaaris nt jätkuvalt tehakse mängimine klientidele mugavaks isegi kui mingeid tippe ja värke ei jaga.

    Kuskile baari istud ja higimull otsaees siis tullakse ja pakutakse tavaliselt külma rätikut otsaesise pühkimiseks; üksi igavled siis pakutakse välja mõnda lauamängu mängida jms. Ja täiesti tavalistes baarides kus pole mingit tagamõtet ja lõpus ära lähed ja tippi ei jäta on inimestel ikka nägu naerul ja ütlevad, et tulge järgmine kord tagasi.

    Muidugi on igast stripiurkaid jne kus igast otsast üritatakse huiata, aga selliseid kohti igas riigis vast. Paaris kohas olen isegi mingi mõttetu väikse asja eest üritanud veidi tippi anda ja inimesed tagasi lükanud, et pole vaja midagi maksta sellise väikse aitamise eest :)
    Pole mitte kunagi taksot maksnud kui pudel on klubis olemas. Nüüd kaks korda selga lennatud. Esimene kord muidugi tagant valetati taksojuhile ja see oli arusaadav ning ütlesin, et ise klubis klaarite. Teine tuli taksojuht ise järgi.

    Kui oleks loll turist, siis never ei ütleks taksojuht ise, et taksomeetrit ei ole vaja kuna saab klubilt raha. Selliseid turiste laseb ta õhtu jooksul üle kümneid ja seda iga taksojuht.

    Oli ka kord juhus, kui läksime tuk-tukidega climaxisse ja ostsime piletid. Ikka pidime maksma tuk-tuki juhtidele raha kuna ei leppinud enne kokku olenemata suurest vaidlusest. Lisaks muidu saadud takso rahale said nad igaühe pealt 100 bahti ning meid oli kuus.

    Miks siis arusaamatuse juures taksojuht ei tule klubisse ning ütleb, et no sorry saan sust aru, aga maksa siis taksomeetri järgi 60 bahti, mitte ei hakka ime summasid nõudma. Mingit mõistmisest ja arusaamisest ei saa rääkida vaid iga bahti nimel tõmblemisest.

  12. #752
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    veidi ot, aga kahjuks v õnneks raha mängib igal pool, kui just metsas looduslapsena ei elata...
    pakun välja, et ca 70% paaridest eestis läheb lahku raha pärast otseselt v kaudselt.
    Ma toon näite kasvõi Eestist. Mees suht heal järjel ilus maja jms naine nagu ikka noor aga tüüpiliselt busto, aga selline 30-le lähenev(st turuväärtust kahandav faktor). Mees nyyd hakkab armukesi pidama jms. Naine teeb standard skandaali. Mees teeb ettepaneku, et kui midagi ei meeldi koli välja üürikasse ja maksad oma arveid ise. Arvake nüüd ise mis valiku naine teeb?

  13. #753
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See ikka sinu viga mitte taksojuhtide. Kui oled commissioni-süsteemist kuulnud ja soovid seda kasutada siis tee endale enne selgeks täpselt kuidas see töötab. Muidugi inimesed lähevad närvi kui saavad teada, et ei saa oma sõidu eest sentigi ja arvavad, et tahtsid neid üle lasta ja peavad klubisse ülelaskjaid taga otsima tulema.

    Üldiselt qbj0hniga nõus, eks kõik pole muidugi päris nii nagu paistab, aga Eestiga võrreldes ikka ülihea teenindus siin.

    Nt lähed välja piljardit mängima, sinu eest pannakse pmst alati kuulid valmis, ühes baaris kus oli väga kitsas tuli osade löökide tegemisel lühemat kiid kasutada ja aknaid lahti teha, 2 töötajat 24/7 passisid laua ümber, et sulle lühem kii ulatada või õige aken lahti teha, et parem lüüa oleks. Kohati üritatakse küsida, et neile jooke välja teeks, aga mitte alati ja isegi kui ei tee siis ei saada vihaseks ja samas piljardibaaris nt jätkuvalt tehakse mängimine klientidele mugavaks isegi kui mingeid tippe ja värke ei jaga.

    Kuskile baari istud ja higimull otsaees siis tullakse ja pakutakse tavaliselt külma rätikut otsaesise pühkimiseks; üksi igavled siis pakutakse välja mõnda lauamängu mängida jms. Ja täiesti tavalistes baarides kus pole mingit tagamõtet ja lõpus ära lähed ja tippi ei jäta on inimestel ikka nägu naerul ja ütlevad, et tulge järgmine kord tagasi.

    Muidugi on igast stripiurkaid jne kus igast otsast üritatakse huiata, aga selliseid kohti igas riigis vast. Paaris kohas olen isegi mingi mõttetu väikse asja eest üritanud veidi tippi anda ja inimesed tagasi lükanud, et pole vaja midagi maksta sellise väikse aitamise eest :)
    Baari ja piljardi näited on retardsed. See on nende töö pakkuda kliendile meeldivat kogemust. Muidugi loomulikult sa räägid queensparkist, kus kliente on suhteliselt vähe ning enamus vanemad härrasmehed. Nii järeldusi teha on mõttetu, kui keegi annab sulle kii või tõstab piljardi pallid paika. Olgu öeldud, et paljudes baarides maksab mäng 20 bahti, vähesed on tasuta.

    Kõik meelelahutus asutused on meelelahutamiseks ja tehakse kliendile ette-taha ära ja seda kõikides riikides.

  14. #754
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Baari ja piljardi näited on retardsed. See on nende töö pakkuda kliendile meeldivat kogemust. Muidugi loomulikult sa räägid queensparkist, kus kliente on suhteliselt vähe ning enamus vanemad härrasmehed. Nii järeldusi teha on mõttetu, kui keegi annab sulle kii või tõstab piljardi pallid paika. Olgu öeldud, et paljudes baarides maksab mäng 20 bahti, vähesed on tasuta.

    Kõik meelelahutus asutused on meelelahutamiseks ja tehakse kliendile ette-taha ära ja seda kõikides riikides.
    Ei meenu hetkel, millal Eestis viimati üksi baaris istudes pakuti lauamängu mängida või piljardit mängides minu eest kuulid valmis seati... Või kasvõi õlle lõppedes küsima tuldi, et kas soovid veel ühte (v.a. Parkis kus teeninduse tase teine ja tipid võimsad). Sul meenub?

    Kõik maksab, aga siin saab sama raha eest lihtsalt kõvasti rohkem. Eestis saad €3 eest õlle ja €2 eest piljardi ja vaata ise mis teed, siin saad €2 eest õlle, €0.50 või tasuta piljardi ja sinna kõrvale saad tasuta ridic teeninduse lisaks.

  15. #755
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ranka,

    Too midagi positiivset välja, sa elad ju siin mitu kuud, atm tuleb välja, et kõik on ainult huiarid.


    Peabki olema raha eest, kõik on õige.

  16. #756
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    veidi ot, aga kahjuks v õnneks raha mängib igal pool, kui just metsas looduslapsena ei elata...
    pakun välja, et ca 70% paaridest eestis läheb lahku raha pärast otseselt v kaudselt.
    Ma toon näite kasvõi Eestist. Mees suht heal järjel ilus maja jms naine nagu ikka noor aga tüüpiliselt busto, aga selline 30-le lähenev(st turuväärtust kahandav faktor). Mees nyyd hakkab armukesi pidama jms. Naine teeb standard skandaali. Mees teeb ettepaneku, et kui midagi ei meeldi koli välja üürikasse ja maksad oma arveid ise. Arvake nüüd ise mis valiku naine teeb?
    ilusad on need hetked, kui privador naistest, suhetest ja armastusest midagi kirjutab...

  17. #757
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei meenu hetkel, millal Eestis viimati üksi baaris istudes pakuti lauamängu mängida või piljardit mängides minu eest kuulid valmis seati... Või kasvõi õlle lõppedes küsima tuldi, et kas soovid veel ühte (v.a. Parkis kus teeninduse tase teine ja tipid võimsad). Sul meenub?

    Kõik maksab, aga siin saab sama raha eest lihtsalt kõvasti rohkem. Eestis saad €3 eest õlle ja €2 eest piljardi ja vaata ise mis teed, siin saad €2 eest õlle, €0.50 või tasuta piljardi ja sinna kõrvale saad tasuta ridic teeninduse lisaks.
    Võrdled võrreldamatuid asju. Esiteks Eesti ei ole piljardiriik. Teiseks Eestis ei ole ühes väikeses baaris viite või enamat töölist, kes enamus ajast istuvad niisama.

    EDIT: väikene baar on väiksem kui näiteks Tallinnas Valli baar. Üks lett ja piljardilaud.

  18. #758
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ranka,

    Too midagi positiivset välja, sa elad ju siin mitu kuud, atm tuleb välja, et kõik on ainult huiarid.

    Peabki olema raha eest, kõik on õige.
    Kui ei meeldiks siis ma ei oleks siin. Aga piljardikuulide tõstmise ja kii vahetamise pärast ma tho seda riiki ei külastaks.

    See oleks sama kui Eestit külastada toreda statoili teeninduse pärast, kus alati kohvi kõrvale pakutakse pirukat müüa ja suitsupakki ostes tulemasinat.

  19. #759
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Krt kui ise Tais käisin, kui raha polnud...siis naised küll nii mesimagusad polnud...
    Aga kui raha on võivad nad kasvõi valutavat vorsti ravida

  20. #760
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui oleks loll turist, siis never ei ütleks taksojuht ise, et taksomeetrit ei ole vaja kuna saab klubilt raha. Selliseid turiste laseb ta õhtu jooksul üle kümneid ja seda iga taksojuht.
    Standard tingimise värk, turiste nööritakse igalpool. Mulle nt 2-s vanalinna restos 20% sellepärast alet tehtud, et ma eestlane :D

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks siis arusaamatuse juures taksojuht ei tule klubisse ning ütleb, et no sorry saan sust aru, aga maksa siis taksomeetri järgi 60 bahti, mitte ei hakka ime summasid nõudma. Mingit mõistmisest ja arusaamisest ei saa rääkida vaid iga bahti nimel tõmblemisest.
    Sinu jaoks on see arusaamatus, tema jaoks mitte. Ta eeldab, et kui sa sellest süsteemist tead siis tead ka, et kui pudel juba olemas siis nad commissionit ei saa. Pmst maksad "ülelaskmistasu" selle asemel, et politseis lõpetada või machetega käest ilma jääda.

Lehekülg 38, kokku 60 EsimeneEsimene ... 28363738394048 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES