Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 60 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 1185
  1. #801
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
    Keegi puusalt oskab tulistada, et palju $$$ kuu aega Tai nalja maksma läheb?
    Mul ja qbj0hnil läheb selle kuuajase tripiga Bangkokis üle €3K (lend mitte included) per face. Mingi 50% päevi sellest normilt joonud tho mis võtab enamus raha. Kui nädalas 2x jood ja odavas kohas ööbid siis €2K reisirahaks on ok ma arvan, saab ka odavamalt, aga pole mõtet Egiptuse kogemust Taisse saama tulla.
    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Raineril on muidugi täiesti õigus, armsad ollakse täpselt seni kuni raha jagub, pärast seda on vsjoo ja vaata, et minema saad. Selle eest kiita, no võib muidugi, kuid oleneb elatustasemest. Sisuliselt nagu sommid ja britid lällavad Eestis ja pörutavad siin naisi, sest odav ja kleeputakse külge. Mingit vahet pole.

    Sina oled Tais nende jaoks päästeröngas, nii hea voodis ikka pole, et prostituut vähem maksva juurde roniks iga kord. Tasapisi mõte liigubki, et oh, ma olen talle nii eriline, et ta valib mind ja voldib riideid, kuigi võiks mingeid saksa vuntse lakkuda.
    Kui random lohh oled siis muidugi.

    Samas lust on kõrvalt vaadata kui lihtsalt paaril kamraadil siin asjad käivad kes pmst kordagi pole maksnud naistele. Paljud pole libud ka, töötavad tavatööde peal või omal paksud rikkad mehed kodus magavad kui noored eestlased koju viivad :)

    Eestis siukest asja pole näinud ja prolly eriti ei juhtu ka, võib-olla ainult väga-väga vähestel õnnelikel. Kui Eestis saab ehk top 1% viia korraliku naise samal õhtul koju siis siin ma arvan mingi top 10%+.

  2. #802
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    John on Eesti Pooter, keep em coming.
    Ei tea, see pole enam nali ka.
    +Hetkel see thread tundub kuidagi jube konservatiivne ja ei ole isu midagi kirjutada.

    Vbl lihtsalt on keha juba nii kohviks tõmmatud ja tuju ka ei ole kõige parem.
    Kui ühes paremas stripis nana plazal showsid vaadata ja kuidas keset baari naised paljalt ennast "klaas puuris" pesevad ja sau märku ei anna siis on mingid piirid juba ületatud.
    Teiselt jällegi vbl on seksuaalne mindset nii ära rikutud juba, et siuksed tavalised asjad enam käima ei aja, ma loodan, et see pole case.
    Carry on.

  3. #803

    Re: Pokkeripro Taimaal

    pooteril tõmbas golden shower päeva käima .. ehk peaksid proovima?

  4. #804
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Pole keegi vedu võtnud.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 10.12.13 at 12:39

  5. #805
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Eestis siukest asja pole näinud ja prolly eriti ei juhtu ka, võib-olla ainult väga-väga vähestel õnnelikel. Kui Eestis saab ehk top 1% viia korraliku naise samal õhtul koju siis siin ma arvan mingi top 10%+.
    Actual vs perceived range? :)

    Tegelikult ei ole vahe nii drastiline vast. Peamine on ikkagi kultuuriline erinevus, kus Eestis peab suur osa naisi seda halvamaiguliseks kui esimesel õhtul kaasa lähevad. Kui neil see otsus kergemaks teha, siis range laieneb tunduvalt. Selle asemel, et naist koju saagima kutsuda, võib talle rääkida, et sul on kodus 8 kassipoega, keda sööta tuleb või pead oma potiporgandeid päikesetõusul kindlasti kastma vms. Eestis tuleb naisele anda võimalus "jah" ütelda, Tais pole seda eriti vaja, sest naised ei seosta kaastulekut oma maine või sotsiaalse väärtusega samamoodi.

  6. #806
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tegelikult ei ole vahe nii drastiline vast. Peamine on ikkagi kultuuriline erinevus, kus Eestis peab suur osa naisi seda halvamaiguliseks kui esimesel õhtul kaasa lähevad. Kui neil see otsus kergemaks teha, siis range laieneb tunduvalt. Selle asemel, et naist koju saagima kutsuda, võib talle rääkida, et sul on kodus 8 kassipoega, keda sööta tuleb või pead oma potiporgandeid päikesetõusul kindlasti kastma vms. Eestis tuleb naisele anda võimalus "jah" ütelda, Tais pole seda eriti vaja, sest naised ei seosta kaastulekut oma maine või sotsiaalse väärtusega samamoodi.
    Et selle asemel, et ööklubis läheneda "ma tahan su v--u lakkuda" on parem viis rääkida kassipoegadest kõledas 500 ruuduses häärberis? Et siis on nagu sotsiaalselt jokk-skeem.
    a)Mees rahul, sest saab karata päev hiljem
    b)Naine rahul sest ta väärtustega naine, mitte kerge püksikummiga...
    c)Ühiskond rahul, sest pole litsilikku käitumist

  7. #807

    Re: Pokkeripro Taimaal

    tra ma lihtsalt ei saa .. priva sõnavõtud seksist ja naistest on lihtsalt nii epicud
    priva kuda endal sul kohalike naistega tais lood olid .. ?
    Viimati muudetud leits poolt : 10.12.13 at 13:59

  8. #808
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 800

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Et selle asemel, et ööklubis läheneda "ma tahan su v--u lakkuda" on parem viis rääkida kassipoegadest kõledas 500 ruuduses häärberis? Et siis on nagu sotsiaalselt jokk-skeem.
    a)Mees rahul, sest saab karata päev hiljem
    b)Naine rahul sest ta väärtustega naine, mitte kerge püksikummiga...
    c)Ühiskond rahul, sest pole litsilikku käitumist

    Coach plz

  9. #809
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    priva kuda endal sul kohalike naistega tais lood olid .. ?
    ei midagi erilist , standard laksud-olin ka turistina ja polnud aega "tasuta" teenust otsida. Tuttavad enamuses pole "süütuna" tagasi tulnud-see polegi ju petmine pigem kultuuri tarbmine...
    Krt ma ei tea ütlustest kumab läbi. Eestis on 2 stampi
    Mehed:Ma sain Tasuta, ma tasulisi ei tarbi! Kogu aeg rõhutakse tasuta-tasuta-tasuta. ja siis jutu käigust tuleb välja, et naisele osteti auto,riided selga jne
    Naised:Ma ei ole mõni selline! Aga käiakse kogu aeg ringi erinevate meestega, kel kassipojad kodus!
    ah tilti ajab see teema
    Viimati muudetud privador poolt : 10.12.13 at 14:32

  10. #810

    Re: Pokkeripro Taimaal

    priva, millal sa tais käisid?

  11. #811
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    kõige suurem erinevus peale ilma on tais usk. Budda usulised inimesed ei mõtle nii nagu meie uskumatud. Sealt tulebki pidev karma pärast muretsemine, mida nad ka mõistavad teisiti kui valged. St. et kui teed siin mingi jama, siis pead lihtsalt veel parema teo vastu tegema et karma ära puhastada ja siis teinekord tulebki imeline öö modelliga tasuta.

    olen siin kohalikust teemast raamatuid hoolega lugenud ja usk on asi mis on kõige rohkem igapäeva elu juhtivatest asjadest silma jäänud.

    PS: budda polegi niivõrd usk kui õpetus eluks, et järgmises elus putukana ei ärkaks
    AFAIK putukana sünnid nii või naa, point on üldse mitte enam sündida.

  12. #812
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Actual vs perceived range? :)

    Tegelikult ei ole vahe nii drastiline vast. Peamine on ikkagi kultuuriline erinevus, kus Eestis peab suur osa naisi seda halvamaiguliseks kui esimesel õhtul kaasa lähevad. Kui neil see otsus kergemaks teha, siis range laieneb tunduvalt. Selle asemel, et naist koju saagima kutsuda, võib talle rääkida, et sul on kodus 8 kassipoega, keda sööta tuleb või pead oma potiporgandeid päikesetõusul kindlasti kastma vms. Eestis tuleb naisele anda võimalus "jah" ütelda, Tais pole seda eriti vaja, sest naised ei seosta kaastulekut oma maine või sotsiaalse väärtusega samamoodi.
    Jup täpselt seda mõtlesingi. Mitte, et Eestis aint 1% enam-vähem naistest oleks valmis kaasa tulema, vaid top 1% meestest saab sellega hakkama (no number laest võetud, aga usun, et Taiga võib vahe 10x+ olla küll :D). Mitte, et siin need vennad kuidagi rohkem peale lähevad, vaid lihtsalt kultuur ja kombed on sellevõrra teistsugused minu arust - kepp ei ole nii big deal nagu Euroopas.

  13. #813

    Re: Pokkeripro Taimaal

    yhesonaga .... tais saad kiiremini BJd kui eestis (yhes kohas hoia kasse, teises voldi särke)

  14. #814
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Hahaha, korralik teema, im sold for sure.
    Kuidas hotelli leidmine käib, bookite ennem või lendate kohale ja esimesest uksest sisse ja olemas ?
    Millal ja kus moonshine pidu toimub ja kas ongi tegemist suure raiviga rannal ainete all või see rohkem haip?

  15. #815
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Fullmoon party?
    ( Click to show/hide )


    Toimub lõunas oleval saarel Koh Phangan. Väheke googeldada leiab päris palju infot selle kohta. Majutusega on üleüldiselt nii, et high seasonil tasuks rohkem neti kaudu bookida, low-season ajal savi.

  16. #816
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mõtlesin kas kirjutan või mitte, aga savi.

    Eile oli semi-cool story worthy trip. Lühike, aga vürtsikas TR nimesid nimetamata.

    Kaheksa paiku õhtul läksime välja kaasdegeniga, kõigepealt kerge eine ja siis veits degenimas tänavas sümboolne piljard.
    Selleks ajaks kui piljardi lõpetasime oli mõlemal juba omajagu kokse all ning suundusime otse nana plazale. Sõbral oli tegelikult soov otse kluppi minna, aga mul oli hirmus isu vaadata kuidas naised vitsa saavad nana teisel korrusel spanky's, sain oma jonnimise peale poisi nõusse ja seal maandusimegi.
    Ühe show vaatasime aint ära, mis oli päris okay.
    Kui lähemalt kirjeldada siis lavale saabus 2 tüdrukut kes olid riietanud ennast koolitüdrukuteks ja üks kes õpetaja rollis, vaikselt ja sensuaalselt muusika saatel hakkasid üksteist seal nühkima ning lahti riietuma kuni kõik täiesti alasti. Miskiprst suht ootamatult lõppes ära see, maksime arve ja panime ajama.

    Käisime veel mõnes analoogses stripikas ja siis mõtlesime põigata läbi ladyboyde baarist.
    Astusime sisse, aga kohe maha ei istunud vaid läksime otse wcse ennast kergendama.

    Soristasin siis rahulikult pissuaari kui järsku tunnen, et keegi vaatab pealt.
    Järgmine hetk oli selline, et literally poole kusemise pealt võttis lb sauast kinni, masseeris veits ja andis miski 15 secise blowjobi ning kadunud ta oligi...
    Kõige awesome ja samas imelikum moment vist.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 11.12.13 at 06:41 Põhjus: edited for good run

  17. #817

    Re: Pokkeripro Taimaal


  18. #818
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal


  19. #819

    Re: Pokkeripro Taimaal


  20. #820
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    really

Lehekülg 41, kokku 60 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES