Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 60 EsimeneEsimene ... 33414243444553 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 1185
  1. #841
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    vsiu,

    Need asjad isegi mitte ei juhtu.
    Lihtsalt kui tahaks päikest võtta ja basseini ääres õlle juua oleks kuskil egiptis, võtan max value sellest linnast.
    Mingis blogis ei kirjutaks elusees, lihtsalt mõtlesin mõnda seika jagada mis on veits teistsugune oma foorumi inimestega ja kui isegi keegi teine siin loeb siis ok.

  2. #842
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
    gbj0hn või keegi targem võiks lahti seletada ja mind veidi valgustada. Miks ladyboyd seal Tais nii popid on või miks nad üldse ladyboyd on ? Ma ei ole sellest aru saanud, vb vähe seda teemat sirvinud. ty!
    Minu arusaamise järgi on see täiesti mitte-tabu olla ladyboy, koolis ei kiusata jne, võib isegi klassi kõige popim tegelane olla. Pmst litsiamet on kõige tulutoovam amet vaeste jaoks ja nagu teada, siis mees-litsidel turgu pole, sest naised seksi eest ei maksa. Tihti perekonnad ise maast madalast kasvatavad poisina sündinud lapsi tüdrukutena üles, et nad tulevikus perele raha saaksid teenida.

    Olen kuulnud jutte, et nad pidid isegi rohkem teenima kui naised keskmiselt, aga ei tundu küll... Niipalju kui siinkandis paari kohta sattunud kus neid rohkem juhtub olema siis eriti kliente pole küll näinud ja mingeid suuri summasid nad ei küsi, ühele kamraadile pakuti isegi tasuta (võib-olla vanameeste või japside käest küsivad palju? dunno) :D

    Aga mulje on jäänud, et jaapanlased on f*cked up degen kodanikud purjus peaga ja neil pappi ka sitaks, äkki sealt neile tuleb korralikult peale...

  3. #843
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Mulle meeldiks kui Privador õhtulehes armastuse ja naiste teemalist kolumnit peaks ja oleks muuhulgas ka Dr. Amori rollis ja aitaks abivajajid nende suhteprobleemidega.
    LOL, Privadori suhtenurk oleks f*cking awesome... Eriti kui naistele nõu annaks, mõnusad üliseksistlikud üllitised, feministid nõuaks nädala pärast juba Priva vallandamist :D

  4. #844
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    vsiu,

    Need asjad isegi mitte ei juhtu.
    Lihtsalt kui tahaks päikest võtta ja basseini ääres õlle juua oleks kuskil egiptis, võtan max value sellest linnast.
    Mingis blogis ei kirjutaks elusees, lihtsalt mõtlesin mõnda seika jagada mis on veits teistsugune oma foorumi inimestega ja kui isegi keegi teine siin loeb siis ok.
    davai, anna kuuma siis, see thread siin jälle üle pika aja põhjus foorumit külastada.

  5. #845

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    QBJ on oma algset postitust kohitsenud, niimoodi Õhtulehes ei saa, seal tuleb ikka tõtt rääkida. Täies mahus!

    Muidu Ranka suudaks kindlasti ära orgunnida ja blogi oleks hommepäev olemas!
    Omalegi üllatusena ei mõelnud ma enne seda posti Õhtuleht>taipupole>Ranka ja Lenc seosele.

  6. #846
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    davai, anna kuuma siis, see thread siin jälle üle pika aja põhjus foorumit külastada.
    Ma olen 5 päeva pärast lumehanges tagasi uut teenimas, eks siis kirjutab.
    Hetkel üle selle, et litsidega piljardit erinevate pooside peale mänginud jne ei julgegi nagu kirjutada.
    Aga tänud suppordi eest, tõmbame kuhugi baari nüüd minema uusi seiklusi otsima.

    Iga uus päev peab ületama eelmise.

  7. #847

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    LOL, Privadori suhtenurk oleks f*cking awesome... Eriti kui naistele nõu annaks, mõnusad üliseksistlikud üllitised, feministid nõuaks nädala pärast juba Priva vallandamist :D
    see oleks tõesti epic. saatsin ühele naistuttavale priva postid. ta on literally sillas sellest tegelasest.
    usu mind sa müüks väga hästi. pilt sassis "firmasoenguga" ja mingi epic t-särgi või kampsuniga, prillid ninal artikli juurde ja sold!
    mõtle sellele tõsiselt privador, sa nooliks iga jumala nädal uut noort liha, käiksid Raua talkshows ja a-listi tegelastega peenetel öhtusöökidel ning mine tea, võibolla saaksid ka oma kunagise crushi Evely ära räägitud
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 11.12.13 at 13:35

  8. #848
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokkeripro Taimaal

    See teema on hakanud kahel erineval tasandil arenema väga huvitavas suunas.

  9. #849
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal



    uus lemmiklugu

  10. #850
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Enne kui välja lähen tuleb veel üks lühike huumor meelde.
    LBde baaris oli ühis veits, lasen rahulikult järsku vaatan kõrvale "jube kena tüdruk" kuseb lihtsalt püsti.
    Siuksed väikseid lampe on ikka palju mis siin naerma ajavad.
    Kuskil urkas juues läheb põhi alt ära ja ajab oksendama hommikul kell 6, siis avastad, et ainuke wc mida kasutada saad on selline, et ainult auk maas, paberit pole ning rusikasuuruste prussakate pesakond peab suguvõsakokkutulekut seal samas.

  11. #851

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust


    uus lemmiklugu
    Umbes sama kui smurfide pininat netist kuulata: http://www.youtube.com/watch?v=fRRc9Ed7I_E

  12. #852
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Pokkeripro Taimaal

    5 star lugemine.

  13. #853
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma rääkisingi tõtt, lihtsalt kustutasin ära õhtu edasise jätku.
    Ebamugav kirjutada kui aint hate.
    ///
    Ei quiti kurat. A+ stoorid, moar.

  14. #854
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Pokkeripro Taimaal

    more plz

  15. #855
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Soristasin siis rahulikult pissuaari kui järsku tunnen, et keegi vaatab pealt.
    Järgmine hetk oli selline, et literally poole kusemise pealt võttis lb sauast kinni, masseeris veits ja andis miski 15 secise blowjobi ning kadunud ta oligi...
    Kõige awesome ja samas imelikum moment vist.
    ( Click to show/hide )

  16. #856

    Re: Pokkeripro Taimaal

    J0hn jätsid selle mamasani ikka ellu või sai ataki?

  17. #857
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Viimane baar kus eile käisime oli tema oma, aga ma jõin ainult vett ja oli super halb olla, siiamaani voodis tbh.
    Kerged musid sai tehtud.
    See mis enne seda toimus oli solid tho, atm pole jõudu TRi kirjutada.

  18. #858
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Taikad võivad kõik ***** käia.

    Kaotasin eile telefoni ära. Siis hellasin 10h hiljem oma numbrile: voilaa kutsub! Miski Tai vend võtab vastu. Lepime kokku aadressi ja vaevatasu, et ta hakkab kohe liikuma. No siis ootan, ja ootan, ja ootan ning hellan ja hellan ja hellan. Igakord ühene vastus: 5 minute, coming, dont worry, ok ok jne. No ma suht happy, et näed inimestel ikka ausus olemas, et polegi nii ülelaskjate riik. Sisimas plaan 2000 bahtine vaevatasu 4000 bahti peale tõsta, sest tõesti ausus maksab ka midagi.

    Ja siis ühel hetkel mu küsimise peale, et kus sa oled: fuck you, fuck you, fuck you, guay... jne. Panin rahuliku südamega telefoni ära, veepudel näppu ja üles tagasi. Ma ei saa aru loogikast. Kui tahad võta telefon omale, mitte ära mängi seal lolli ning nii üle lase.

  19. #859
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mõnus lugemine. Palju parem kui tava jama siin foorumis. Paarist haterist ei tasu välja teha.

  20. #860
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Taikad võivad kõik ***** käia.

    Kaotasin eile telefoni ära. Siis hellasin 10h hiljem oma numbrile: voilaa kutsub! Miski Tai vend võtab vastu. Lepime kokku aadressi ja vaevatasu, et ta hakkab kohe liikuma. No siis ootan, ja ootan, ja ootan ning hellan ja hellan ja hellan. Igakord ühene vastus: 5 minute, coming, dont worry, ok ok jne. No ma suht happy, et näed inimestel ikka ausus olemas, et polegi nii ülelaskjate riik. Sisimas plaan 2000 bahtine vaevatasu 4000 bahti peale tõsta, sest tõesti ausus maksab ka midagi.

    Ja siis ühel hetkel mu küsimise peale, et kus sa oled: fuck you, fuck you, fuck you, guay... jne. Panin rahuliku südamega telefoni ära, veepudel näppu ja üles tagasi. Ma ei saa aru loogikast. Kui tahad võta telefon omale, mitte ära mängi seal lolli ning nii üle lase.
    Ja väike võrdlus Eestiga, kuu aega tagasi kaotasin tutika 300€+ telefoni ära ja vene rahvusest isik leidis üles, võttis ilusti ühendust ja andis tagasi ning vaevatasu vastu ei võtnud.

Lehekülg 43, kokku 60 EsimeneEsimene ... 33414243444553 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES