Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 60 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 1185
  1. #61
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Ma juba tahan...
    tahaks kah seal miski pool aastat elada vms.
    Kuid kaludn arvama et see võimalus tekib alles 2010 aasta teisel poolel kuna mai kuu veedan indias

    kloonike kus linnas/külas sina elad?

  2. #62
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ma lähen Chiang Maisse. Chiang Mai on Tai kultuuripealinn (asub Põhja-Tais). Seal on arvukalt palju turiste ja suhteliselt lihtne elu. Inglise keelega saab päris hästi hakkama. Eelkõige lähen sinna sõprade pärast, kuid arvan, et see on ka elamiseks väga hea paik (Bangkok tundub liiga suur ja Pattaya on läbulinn...). On olemas korralik baaride jms kompleks, normaalne nightlife, hulgalislt restorane jne. Väga bueno! Kliima on ka jahedam. Seal linnas tunned nagu sa oleks keegi, mitte nagu mingi väike sipelgas Bangkokis või järjekordne "2 nädala miljonär" kuskil mujal.

  3. #63
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Käisin ise ka 2 kuud tagasi Tais. Peamiselt Phuketis ja saartel. Nägin mõnd kohalikku eestlast ja üritasin end sinna keskkonda elama kujutleda. Ilm, loodus, söök on seal tõesti hea. Samas kõige rohkem hakkaks 'tavalistest' inimestest puudust tundma vist. Sellistest, kes sinu pilgule alluda ja sind teenindada ei püüa igal võimalusel. Kellega sarnased huvid ja taust oleks, et mõistlikku juttu vesta. Aga kui kohapeal elada, siis ilmselt see probleem laheneb ka. Lihtsalt inimesed peavad sind aktsepteerima kui mitte-turisti.

    Kes esimest korda läheb, siis soovitaks kindlasti eelnimetatud saari, s.h. Koh Phi Phi jms. Võimalikult väikese seltskonnaga minna. Osadele saartele saab ka mõneks ajaks elama jääda (küll mitte Phi Phi'le). See full moon party on ka kohalike hulgas suht hinnatud üritus, turistidest rääkimata. Ofc saartel mingist grindimisest juttu ei ole :)

    Kui keegi küsis ümbritsevate riikide kohta, siis Malaisia on mõnusalt odav ja arenenud, aga kaugelt liiga igav elamiseks. Isegi Kuala Lumpuri kesklinnas ei ole actionit. Tean mõnd eestlast, kes seal elab ja nad räägivad täpselt sama juttu. Ilm oli seal ka palju raskem kui Tais (väga niiske ja kuum + natuke saastunud õhk). Malaisiat ei eelistaks kindlasti Taile. Kambodzas võib jälle ühenduvusega tõsiseid probleeme olla, kuigi elu seal odav ja tore väidetavalt (ise ei käinud).

  4. #64

    Re: Pokkeripro Taimaal

    olen Tais käinud mitu korda. Bangkok, Pattaya, Phuket ja mõned saared.
    esiteks ei ole nõus mkva-ga st. meie maitse on erinev.
    Bangkok - linn mulle liiga "väsitav". palju sagimist, suht räpane, väga niiske ja päikest on vähem kui pattayas või phuketis.
    loodusest pole haisugi(linn ju :) ) mina seal elada ei suudaks pikalt.
    Pattaya - turistipiirkond. samas 1 esimesi ja suht ära lagastatud. linnast välja sõites, pisut eemal elades on loodus ilus.
    kesklinnas on möllu,baare, tegevust küllaga samas liiga läbune ja liiati sexi peale rajatud. venelasi on meee-leee-tult.
    Phuket - ok, hinnad on pisut kallimad kui pattayas aga see eest on loodus sitaks ilusam. saad randades kohe ujuda, vesi puhas(mitte nagu pattayas, kus pead selleks saartele sõitma). Üldse on terve see saar(Phuket) tunduvalt ilusam, kui Pattaya kant imo. Samas on tegevust seal täpselt samamoodi(baare, klubisid ja "muud" meelelahutust). Selleks tuleb minna Patongi, kus käib kõige suuurem ööelu.
    Ei ytleks et seal ladyboysid rohkem oli kui pattayal(mis on pigem selline sexturisti esmane valik).
    Mina olen iga kord linnas liikumiseks rolleri rentinud(mugavam kui mootorratas). hind on olnud miski 700.- eek 2 nädalat.
    üli mugav ja odav ringi liikuda. lähed sinna kuhu tahad ja millal tahad. õhtul peole lähed kastikaga :)
    Saartega on see asi, et seal super loodus, meri rannad jne aga õhtuks tegevust napib.
    Põhja poole pole sattunud aga puhkamiseks läheks Phuketisse ja siis tuleks teised kohad.....



  5. #65
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Bhuketis tho tõesti rand on super..seal sa supled juba india ookeanis, oli vist nii :/
    Aga ma ei hakka vaidlema, lihstalt mulle see koht ei istunud :)

  6. #66
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Pokkeripro Taimaal

    hakkas huvitama, et mis limiiti peab biitima,et elada selliste kulutustega taimaal ? jhonny teeb MTT-sid aga teised?

  7. #67

    Re: Pokkeripro Taimaal

    NL10 200k kätt kuus 9bb/100le no prob

  8. #68
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    hakkas huvitama, et mis limiiti peab biitima,et elada selliste kulutustega taimaal ? jhonny teeb MTT-sid aga teised?
    selliste kulutustega?
    Kui suudad NL25s 15-20K kuus teenida siis elaks vabalt ära ma kujutan ette. Ühest vastust limiidi osas on raske anda, kõik oleneb palju mängid, mis winrate on, mis elu tais elada plaanid jne..

  9. #69
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Siin mõned räägivad, et kuskil Tai külakeses oleks odav ja hea elada. Põhimõtteliselt saab Eestis ka elada nagu kuninga kass. Kolid kuhugi Võrumaa külakesse Paganamaa lähedal näiteks. Kinnisvara ei maksa midagi, loodus on ilus, kohalikud naised pole normaalset meest näinudki ... seal pole just tavatu, et ollakse sugulastega kooselus ... a la meesnaiste teema nii, et eksootikat ka küllaga :P

  10. #70
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Pokkeripro Taimaal

    LOL

  11. #71

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Siin mõned räägivad, et kuskil Tai külakeses oleks odav ja hea elada. Põhimõtteliselt saab Eestis ka elada nagu kuninga kass. Kolid kuhugi Võrumaa külakesse Paganamaa lähedal näiteks. Kinnisvara ei maksa midagi, loodus on ilus, kohalikud naised pole normaalset meest näinudki ... seal pole just tavatu, et ollakse sugulastega kooselus ... a la meesnaiste teema nii, et eksootikat ka küllaga :P
    Pime/külm ja mingit ööelu pole olla jms. Pigem võtaks sama raha eest võrkkiige kuskil rannas Taimaal ikka. Sellest sain muidu aru jah, et ikka mingi 9k kuupalgaga normaalselt läbi ei aja seal.



    Mul paar küsimust veel. Ma ei saant ikka päris aru mis kamm nende viisadega on? Ma arvan pole vaja erinevaid meetodeid hakata lahti seletama, ütle lihtsalt kuidas sul viisa runid välja näevad ja kuidas ise teed? Oletan, et ise valisid kõige parema variandi viisade jaoks(kes iganes viitsib vastata).

    Kui keegi tahab pilte ja/või lugusi, muljeid Taiga seoses postitada siis palun.


  12. #72
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nii palju, kui mina kuulnd olen, siis kõik, kes Tais käind, kipuvad sinna tagasi

  13. #73
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeripro Taimaal

    ma i mõtlen , selle peale, et ma poleks sugugi kindel, et ma seal paremini pokkerit mängiks. Joomine, läbud, peod, meesnaiised jne. Pidev nn auruall olek. Onu TILT külastaks sagedamini, sest elu on piisavalt adrealiinirohke ja emotsioondiest tulvil.

    See pea sama kui naxer läks nn väljamaale , et hakata pidevalt live kasiinodes pokkerit mängima ja reisiima Lõpptulemus ikka, see , et elatakse 100eurostes hotellides ja saadakse ka kohalikelt regularidelt tappa...lol

    Õks asi on teooria teine praktika.

  14. #74
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas privador
    ma i mõtlen , selle peale, et ma poleks sugugi kindel, et ma seal paremini pokkerit mängiks. Joomine, läbud, peod, meesnaiised jne. Pidev nn auruall olek. Onu TILT külastaks sagedamini, sest elu on piisavalt adrealiinirohke ja emotsioondiest tulvil.
    Ei ole Üldse nii, see võib tõesti alguses olla, nagu iga uue ja tundmatuga. Aga olles kuua aega tripinud, ei tõmband mind enam sajaga välja pidu minna panema. Pigem istusin hotteli rõdul ja jälgisin niisama inimesei, pöörf oleks olnud arvuti ja poker :) votnii.

  15. #75

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Bhuketis tho tõesti rand on super..seal sa supled juba india ookeanis, oli vist nii :/
    Aga ma ei hakka vaidlema, lihstalt mulle see koht ei istunud :)
    Phuket on ju meeletult lai mõiste - tegemist on Tai suuruselt kolmanda saarega ning mingi paarinädalase turimisreisi käigus ei jõua sa sellest murdosakestki ära avastada. Patongis selle möllu sees ei suuda loomulikult täie mõistuse juures olev inimene püsivalt elada, tehes sel ajal ka midagi mõistlikku ehk mängides pokkerit vms. See on vaid ÜKS piirkond seal ning rand on näiteks üks Phuketi tagasihoidlikumaid.

    Jah - seal on tänavad tüütuid India rätseppi, riide- ning kõikvõimalike imeasjademüüjaid, prostituute ning ka neid kurikuulsaid ladyboysid, kellest kõik siin teemas tunduvad eriliselt pöördes olevat, täis. Btw miks nad nii paljudele teist üldse nii väga ette jäävad? Loomulikult kipuvad nad Patongis/Pattayas jms olema üleliigselt pealetükkivad ja lärmakad, kuid ega nad väevõimuga teie riista oma tagumikku ei topi ning üldiselt ei tasu nendest lihtsalt välja teha. Paneksin nad iga suvalise tänavakaupmehe või tuk-tukivennaga täpselt samasse patta - ühtemoodi ebameeldivad.

    Millest aga tegelikult rääkima hakkasin, oli siiski see, et lisaks Patongile on saarel linnakesi absoluutselt igasugusele maitsele ning elustiilile vastavalt - Kata Beach, Karon Beach, Rawai, Surin, Kamala Beach jne jne jne. Viimane siis juba paras pommiauk, kuid Kata/Karon näiteks minu hinnangul ühed saare ilusamad rannad ning üleüldse selline kuldne kesktee - turiste on ikka palju, kuid tegemist on teist masti inimestega. Kui Patongi läheb läbu- või seksiturist, siis Katas on seevastu tohutul hulgal suurepäraseid restorane, rahulikke elava muusikaga pubisid ning ilusaid elamurajoone-villasid. Lisaks on veel Phuket Town. Viimasest paraku kuigi palju rääkida ei oska, kuid juba homme või ülehomme sõidan ise ka sinnakanti - ehk siis täpsemalt.

    Point on aga selles, et minu silmis on Phuketi saarel valikuid igale maitsele tohutul hulgal ning sealjuures asub kõik käe-jala ulatuses - elades nt Kata Beachil, sõidad taksoga 10-15 minutit Patongi (rolleriga kõigest ~5) peole jne.
    Samas usun, et mõistan, kuidas mkva'l selline veidi teistsugune arvamus võis välja kujuneda ning eks see olegi ju kõik maitse asi ning enne kui kuhugi pikemaks ajaks elama asuda, tuleks ikkagi oma silmaga eri paigad üle vaadata.

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Mul paar küsimust veel. Ma ei saant ikka päris aru mis kamm nende viisadega on? Ma arvan pole vaja erinevaid meetodeid hakata lahti seletama, ütle lihtsalt kuidas sul viisa runid välja näevad ja kuidas ise teed? Oletan, et ise valisid kõige parema variandi viisade jaoks(kes iganes viitsib vastata).
    Mina olen praegu näiteks iga kahe kuu tagant Penangis Malaisias käinud, kust saab ühe päevaga konsulaadist 60+30 (algselt 60, kuid 1900 THB vms eest võimalik veel riigist lahkumata migratsiooniametis 30 päevaks pikendada) single-entry turismiviisa. Praegu on viisad tasuta ka, kuid märtsis või kunagi muutuvad vist jälle tasuliseks. Need summad pole muidugi suured. 30 päeva pikenduse varianti aga kasutada ei saa, kuna sellisel puhul uut samasugust viisat enam ei anta, põhjendusega, et 90 päeva peaks olema turistile piisav aeg riigiga tutvumiseks. Kuna elan Lõuna-Tais, piirist natuke üle 200km kaugusel, siis on selline variant teoorias (!) võrdlemisi soodne ning kiire. Samuti võiks ka lennata Kuala Lumpurisse, Vientianesse, Kambodžale jms. Tean, et Laosest peaks üsna lihtsa vaevaga nt double-entry viisat saama. Minu linnas on aga väga tagasihoidlik lennujaam.

    Samas on praegu kõik need tripid umbes nädalapikkuseks veninud ning päädinud täiesti meeletu tuumapohmelliga. Bussisõit on ka kurnav ning ebamugav. Jaanuaris teen oma visa-runi ilmselt Austraaliasse. Väidetavalt peaks Perthist väga suure tõenäosusega aastase multiple-entry non-immigrant viisa saama. Iga 90 päeva tagant peab küll riigist lahkuma kuid see on suva - ei pea minema kuhugi suuremasse linna, kus oleks konsulaat jne, vaid lihtsalt üle suvalise piiri ning kas või minuti pärast tagasi. Selliseid spetsiaalseid bussitrippe, et niimoodi käia, korraldatakse vähegi suurematest linnadest igapäevaselt.

    Variante on aga muidugi veel enam kui küll ning midagi leiab alati

  16. #76
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Oleneb kuidas asjad siin aasta lõpus ja uue alguses välja kujunevad, aga esialgne mõte oli minna Austraaliasse, Gold Coastile/ surfers paradise, aga siin + ja - kokku pannes olen kaaluma hakkanud, et võiks ikka Tais veel ringi vaadata, kuna tohutult meeldib kõik mis on TAI

    Aga eniveis, kui tai kasuks otsustan siis tahan jazzi tel numbrit saada :D

  17. #77

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kuidas loomadega seis on? Mul üks 20+kg koer oleks ka vaja kodust kaasa võtta. Live mänge toimub seal?

  18. #78

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel
    Kuidas loomadega seis on? Mul üks 20+kg koer oleks ka vaja kodust kaasa võtta. Live mänge toimub seal?
    Loomad neile maitsevad.

  19. #79

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel
    Kuidas loomadega seis on? Mul üks 20+kg koer oleks ka vaja kodust kaasa võtta. Live mänge toimub seal?
    Loomade osas ei oska midagi väga põhjapanevat kommenteerida. Koduloomade pidamine on vägagi levinud. Ei ütleks, et vähem kui Eestis. Kui koer aga väga karvane on, siis võib tal siin palavas päris ebameeldiv olla. Samas Põhja-Tais on ka kliima osas olukord leebem.
    Hulkuvaid, haigeid ja räpaseid koeri-kasse liigub vähemalt minu praeguses kodulinnas väga masendavalt palju igal pool ringi.

    Live mänge tõepoolest avalikult absoluutselt ei toimu, kuna igasugused hasartmängud on seadusega keelatud. Sealhulgas muide ka online pokker, kuid kui oma suu kinni hoiad ning kohalikele oma mängimisest ei pasunda, siis ei juhtu ealeski midagi. 2+2 rahvast, kes siin igapäevaselt grindib on ju nt tohutult. Nendega annab vahel kindlasti ka homegame'i korraldada.

  20. #80

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kuidas Spordiga lood on, häid jõusaale leidub ja kuidas hind on?

Lehekülg 4, kokku 60 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES