Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 55, kokku 60 EsimeneEsimene ... 5455354555657 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 1185
  1. #1081
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    hea et piim suust välja ei lennand :D
    Mis piim see selline on, et lendama kipub?
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 18.01.14 at 22:40

  2. #1082
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Pokkeripro Taimaal


  3. #1083

    Re: Pokkeripro Taimaal


  4. #1084
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 800

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mis piim see selline on, et lendama kipub?
    D vitamiiniga

  5. #1085

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust

  6. #1086
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Halloo härrad! Mul üks seltskond (5 suurt +2 väikest inimest) soovib minna Taimaale, ehk oskate kohe puusalt tulistades nõuandeid jagada?

    "kuna meil üks pere on lastega, siis me tahaks rahulikku phuketi lähedale, aga eemal patongist ja sellisest kärast, väidetavalt on täitsa võimalik seal sellist kohta leida, hea oleks kui oleks maja merevaatega ja kindlasti basseiiniga"

    suur tänu ette!

  7. #1087
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Soovitaks 2+2 küsida, seal teadjamehi kõvasti rohkem.

    Kauaks muidu? Kui kuni 2 nädalat ja põhivärk lihtsalt chillimine, meri, päiksevõtt, läbu pole plaanis eriti panna, siis ma ise läheks parem Koh Samuile nende asemel.

    Aga noh ma suht suur Tai donk, nii et võta seda kui väikest arvamust aint :D

  8. #1088

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Codecciga nõus, Koh Samui.

    Mul lähevad just 6 suurt ja 4 väikest inimest sinna. Ise ka käinud ja julgen soovitada. Piisavalt rahulik igapäeva olemiseks lastega ja vajadusel saavad suuremad kodanikud ka välja tantsima minna.

  9. #1089
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Pokkeripro Taimaal

    tänud! aga Koh Samui'l "maja merevaatega ja kindlasti basseiiniga" on siis juba netist otsimise vaev puhtalt?

    jah, nädal-paar max kohapeal

  10. #1090
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    tänud! aga Koh Samui'l "maja merevaatega ja kindlasti basseiiniga" on siis juba netist otsimise vaev puhtalt?

    jah, nädal-paar max kohapeal
    Maja nii lühikeseks ajaks on vast keeruline... Ma vaataks pigem kas bungalowsid (kõrvalsaarel Koh Phanganil olid väga odavad, 2 voodiga bungalow €25 päev, Samuil prolly suht sama hind) või siis mõne hotelli villasid.

    www.agoda.com üsna hea sait Aasias majutuse otsimiseks, näiteks 147 ruudune privaatbasseiniga villa oli €162 päev ja see mingi epic baller shit, kui enda isiklik bassein ei pea olema siis prolly saab kordades odavamalt väga ägeda koha.

    Ja sample size ~ 5 oli agoda.com alati odavam kui kohapeal letist küsida.

  11. #1091

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mul tuttav küsis eile Koh Samui kohta ning ütlesin, et ära kindlasti Samuile mine. Aga loomulikult oleneb kõik, mis eesmärgid puhkusel on. Mina soovitan inimestele järjepidevalt külastada väikseid Tai paradiisisaari, kus kordades ilusam keskkond, kui mittemidagiütlevas Samuis. Samui on ühelt poolt turistirohke piirkond, teisalt pole ka nii ekstreemne, et see vaatamisväärsus oleks nagu näiteks Phuketis, kus ehk see kogu turismi tringel-trangel võib omaette kultuurišhokk olla.

    Ja kui juba Samuid soovitati, siis miks mitte Samui kõrval olev Koh Phangan? Kui Full Moon party jääb seal oldud aja sisse, siis saab ühelt poolt peo isu rahuldatud, teisalt peaks olema tegemist kordades ilusama(ma pole ise veel käinud) saarega. Mägine loodus, saab paradiisi tunde ka kätte, mis külmast Eestist tulles minu arust oluline.
    Viimati muudetud Roomet poolt : 21.01.14 at 04:59

  12. #1092

    Re: Pokkeripro Taimaal

    mina võin julgelt phuketit soovitada, kui reis juba sinna näiteks võetud on.
    kardan, et 2-3 nädalat kuskil üksikul saarel pole s.... teha ja peale nädalat on juba igav. kogetud.
    olen phuketi-s 2x käinud ja see saar on mul risti ja põiki rolleriga läbi sõidetud. hetkel on suuremad asulad - patong, karon, kata - juba venekeelsed pm aga lõunatipp ikka väga rahulik ja leiab vägagi ilusaid randu ja vaikset olemist. lisaks on võimalus võtta erinevaid trippe, linnas napsu teha, shoppamisvõimalused kaubanduskeskustes. saartele saab 2-3 päevaseid trippe ka teha.

  13. #1093
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Pokkeripro Taimaal

    tänud suurepärase info eest! eks nüüd kaalub siis.

  14. #1094

    Re: Pokkeripro Taimaal

    praegu mingeiid h2id lennupakkumisi pole kuhugi aasia kanti`? scrollisin suuremad reisifoorumid l2bi, kuid silma midagi head ei jäänd

  15. #1095
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Pokkeripro Taimaal

    http://www.sky24.ee/odavad-lennupiletid

    Vahepeal on päris uskumatud hinnad, nt märtsis pakub Vantaa-Los Angeles alla 400

  16. #1096
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Eestist pole kunagi häid pakkumisi. Madriidist Lõuna ja Kesk ameerikasse saaks alla 300.
    lentodiilit.fi oli ka just mingi pakkumine phuketisse 500.

  17. #1097

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Eestist pole kunagi häid pakkumisi. Madriidist Lõuna ja Kesk ameerikasse saaks alla 300.
    lentodiilit.fi oli ka just mingi pakkumine phuketisse 500.
    ei seda obv, liht mõtlesin 2kki mingeid error fare vms olnud. sa vist tegelesid fuel dumpinguga ka? oled reaalselt lennand ka mõne ostetud piletiga? probleeme pole olnd?

  18. #1098
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Pokkeripro Taimaal

    [0:31:54] xxx: kuule bankokis on homsest eriolukord, tead seda või
    [0:32:05] Tõnis: muidugi tean :D
    [0:32:24] xxx: ma kuulsin praegu uudistest
    [0:32:39] Tõnis: ammu püstol ostetud
    [0:33:17] xxx: ei tõnis, eriti ei tohi seda kasutada kui veidi joonud oled

  19. #1099
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Mine pekki, Vin Diesel as known as Triple XXX sul Skypes?

  20. #1100
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ei seda obv, liht mõtlesin 2kki mingeid error fare vms olnud. sa vist tegelesid fuel dumpinguga ka? oled reaalselt lennand ka mõne ostetud piletiga? probleeme pole olnd?
    Olen ikka lennanud ja ei ole probleeme tekkinud, aga väike oht on alati, eriti kui kuskil lennuajad muutuvad, siis bronnitakse manuaalselt üle pilet.
    Hetkel midagi head ei ole jah tähele pannud, saaks rohkete ümberistumistega stockist 357 bangkoki aga ise ei lendaks.

Lehekülg 55, kokku 60 EsimeneEsimene ... 5455354555657 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES