Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 60 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 1185
  1. #81
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Kuidas Spordiga lood on, häid jõusaale leidub ja kuidas hind on?
    Suuri spordisaale on palju. Hinnad tavalised. oleneb mida kasutada tahad, aga enamasti ming kuni sada krooni kasutustkord..
    Ma ise olen pinksihuviline ja seal on suured hallid, nagu korvpalli saalid, aga pinksi laude täis.. üldse pink hoiab terve keha liikuvana.

  2. #82

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Enamus sõbrad ja tuttavad kellega Taimaal lihtsalt hängite on rikkama poolsed välismaalased/eestlased? Praegu lihtsalt oletan, et on ainult mõned erandid kuna enamus elanikke ei teeni
    sama palka ja ei saa lihtsalt samamoodi pidutseda iga päev. Ei oleks üldse osanud arvata, et siin foorumis leidub nii palju inimesi kes elavad Taimaal ja asjadega väga kursis. Olete kontaktis omavahel? Keegi rääkis ennem, et 2+2st on palju inimesi. On seal lausa mingi pokkeri "kogukond" tekkind vms? Äki oskab keegi valgustada selle koha pealt...

  3. #83

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Phuketi kohta...
    Johnny kirjeldus oli päris täpne. kõik elustiilid on käe-jala juures.
    olin seal puhkamas 2 nädalat ja selle ajaga jõuab küll terve saare ära avastada(miski 60km yhes suunas, 100km teises)
    sõitsime rolleritega terve saare risti-põiki läbi. Elasin Kata beachil, väga mõnus, nuts koht.
    Patongi sõidab siiski rollerolleriga ca 20-25min, mitte 5. vahemaa peaks olema ca 12-13km(aga Katalt Patongi tuleb ülesse ja alla sõita päris suurest kaljust, mis võtab aega)
    Kata 3-4km Karon, sealt ca 7-8km Patong. Loodus on saarel superilus. Soovitan linnast väljas olevaid restorane, kus hind on hea ja osad asuvad superkohtades( kalju otsas, kus vaade merele ja linnadele). Võtsime ühes restoranis Kata ligidal kalju otsas aega kaua päike loojub.
    Kui suur päikese ketas oli veepiiriga tasa, siis 50 seki pärast polnud midagi näha. kiirelt läheb pimedaks. silmaga näed kuidas päike kukub.
    Phuket townis ei ole suurt midagi, keset maad. pole merd ja pole erilist ööelu.
    Saare allosas(ja ka Patongist ülesse pisut) on rikaste villad ja lukshotelle.
    linnade ääres on kohalike turud, kus hinnad ca 3x odavamad kui turistipiirkonnas. ostsime oma puuviljad enamasti sealt. neid kulus palju :) ja maitset ei saa meil müüdavaga võrrelda.

  4. #84
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Enamus sõbrad ja tuttavad kellega Taimaal lihtsalt hängite on rikkama poolsed välismaalased/eestlased?
    u dont have to be rich, u just have to beat the game.

  5. #85

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    u dont have to be rich, u just have to beat the game.
    Nu kust see piir tõmmata rikkusele on omaette küsimus. Pidasin silmas nagu Taimaa suhtest rikkaid.

  6. #86
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Taimaale on olemas ka t2iesti bueno alternatiiv naaberriigi Filipiinide n2ol.7000-st saarest koosnev riik on mida avastada.21 esimest p2eva viisavaba,edasi saab viisa teha riigisiseselt.Eeliseks ka see ,et inglise keel yheks riigikeeleks.

    http://trip.ee/node/52845

  7. #87

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Olen siin lugend mõndasid eestlaste Tai-blogisid, ehk pakub veel mõnele huvi:

    http://villa-lili.blogspot.com/
    http://phukest.blogspot.com/
    http://mcneelytai.travellerspoint.com/
    http://vabakava.blogspot.com/search/label/Tai

    Ise Taisse järgmine talv mõneks kuuks, selle talve lõpus (veebr.-märts) aga Tenerife ja La Gomera (Kanaarides) saartele.

  8. #88

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Tylos
    Taimaale on olemas ka t2iesti bueno alternatiiv naaberriigi Filipiinide n2ol.7000-st saarest koosnev riik on mida avastada.21 esimest p2eva viisavaba,edasi saab viisa teha riigisiseselt.Eeliseks ka see ,et inglise keel yheks riigikeeleks.
    Ma soovitaks veel üht ingliskeelset saareriiki, nimelt on inglise keel riigikeeleks ka Maltal ja see on suht äge koht oma huvitava kultuuripärandi ja tugevate UK mõjudega: http://www.onlyinmalta.com/index3.html
    Looduse poolest on Malta küll veidi vaesem ja üksluisem kui näiteks Kanaari saared, talvekuudel ka mõne kraadi võrra jahedam, aga vähemalt hetkel näitab BBC Weather järgmiseks 5 päevaks (ehk selle aasta viimastels päevadeks) seal 16...19 C.

    Malta eelisteks Tai ees:
    - lähedus Euroopale, odavamad lennud
    - sarnane kultuurikeskkond, mitte nii hull bürokraatia, pole vaja viisa-jooksu iga paari kuu tagant
    - pokker kasiinodes lubatud ja mänge piisavalt tänu saarel asuvatele arvukatele gambling- ja pokkerioperaatoritele ning turistidele
    - stabiilsem internet

    Hinnad on muidugi Euroopa tasemel, aga mitte kallimad kui Eestis, pigem täiesti samal tasemel nii toidu- ja tarbekaupade kui teenuste ja üüri osas, keskmise korteri kuu üür tuleb 350-400 EUR:
    http://www.timesofmalta.com/classifieds/to-let
    http://www.benestates.com/new/index....styourproperty

    Korra käinud seal ja kindlasti lähen kunagi pikemalt veel.

  9. #89
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Thainland 4 Win !

    Kes kiiremas korras minna tahab , andke teadaa, nah, ma ei jaksa enam seda eesti kliimat taluda :S

  10. #90

    Re: Pokkeripro Taimaal

    tai on nuts. ise plaanin ja loodan veebruraris sinna minna :P, kui häid vahepalasid ei tule ...........

  11. #91
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    tai on nuts. ise plaanin ja loodan veebruraris sinna minna :P, kui häid vahepalasid ei tule ...........
    kauaks sa minna plaanid ahh ? :D

  12. #92

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    tai on nuts. ise plaanin ja loodan veebruraris sinna minna :P, kui häid vahepalasid ei tule ...........
    kui puhkama lähed lühemaks ajaks, siis soovitan enne aprilli ära käia. siis hakkab vihmasem periood.(mis pole tegelt hull sest sajab paar h päevas aga korralikult )

    malta kohta olen ka palju head kuulnud. ja neile,keda live ka huvitab kindlasti hea valik.

  13. #93

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Enamus sõbrad ja tuttavad kellega Taimaal lihtsalt hängite on rikkama poolsed välismaalased/eestlased? Praegu lihtsalt oletan, et on ainult mõned erandid kuna enamus elanikke ei teeni
    sama palka ja ei saa lihtsalt samamoodi pidutseda iga päev. Ei oleks üldse osanud arvata, et siin foorumis leidub nii palju inimesi kes elavad Taimaal ja asjadega väga kursis. Olete kontaktis omavahel? Keegi rääkis ennem, et 2+2st on palju inimesi. On seal lausa mingi pokkeri "kogukond" tekkind vms? Äki oskab keegi valgustada selle koha pealt...
    Olen siin koos sõbraga, keda tunnen juba Eestist ammu. Rohkem pole Tais ühtegi eestlast näinud ning oma väikeses linnakeses oleme ka praktiliselt ainsad välismaalased. Paar vanemat meest, inglise keele õpetajat jms on veel, kuid nendega läbi ei käi. Vahepeal oli periood, mil kahe kuu jooksul nägime valget inimest ühe korra. Praegu muidugi igal pool Tais absoluutne tipphooaeg ning isegi siia linna satub läbisõidule mõningaid turiste. Viimastel päevadel mitmeid näinud

    2+2 rahvas elab suures osas Phuketis, kus peaks hetkel lisaks muule elama nt ~10 soomlasest pokkerimängijat ning Bangkokis. Lisaks on veel mõned mitmel pool mujal üle riigi laiali - Chiang Mai, Koh Samui jms. Bangkoki ning Phuketi rahvas aga suhtleb omavahel tihedalt, käivad koos väljas söömas/joomas, sporti tegemas, kardiga/ATV-ga sõitmas jne.

    Sellest, kui palju neid 2+2 mehi seal on, võid aimu saada heites pilgu neile kahele teemale:
    http://forumserver.twoplustwo.com/92...-thailand-344/
    http://forumserver.twoplustwo.com/92...thread-259049/

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Nu kust see piir tõmmata rikkusele on omaette küsimus. Pidasin silmas nagu Taimaa suhtest rikkaid.
    Ütlen veelkord, et kõik sõltub soovitud elustiilist. Mina oma praeguses pommiaugus võin suurema pingutusega $2k/kuus elada, käies päevas 2-3x väljas söömas ning ülepäeviti tina pannes. Selle raha sees siis üür, kommunaalid, internet jms ka. Kui mingi tõsine vajadus oleks, veaks $1k/kuu ka välja, kuid see poleks muidugi mingi elu ning ei plaani seda ka kunagi katsetada. Samas üks inglane, kes siin kooliõpetaja on, teenib 20,000 THB/kuus ($600), maksab oma üüritoa eest 2000 THB/kuus ($60) üüri ning ütles, et igal kuul jääb veel mõni tuhat bahti ülegi, mille saab kõrvale panna. Mina aga niimoodi ei viitsiks ega tahaks elada.

    Suuremas kohas kulub ilmselgelt rohkem. Oma elustiili juures kujutan ette, et kulutaksin oma kõiksuguste hobidega tegeledes, pidevalt pidutsedes ning linna kalleimas piirkonnas elades ca $5k/kuus. Samas see kehtib lihtsalt minu ning mu tarbisharjumuste kohta, kuid selle raha eest saan tõepoolest suuremalt jaolt kõike, mida hing ihaldab. Äärelinnas on Bangkokis täpselt samamoodi võimalik $1 eest väljas söönuks saada ning paari tuhande bahti eest elamist üürida. Taaskord aga ei leia ma, et sellise (a'la 10,000 EEK/kuus) eelarvega ei tasu siia üldse ronida. Peale aastaringselt päikesepaistelise ilma ei teki teile ju Eestiga võrreldes mingit erilist hüve juurde ehk te ei saa neid lihtsalt endale lubada. Samas kui niivõrd õilis eesmärk silme-ees on - tulla välismaale ning elada kuninga elu, siis peaks ju iga inimene võimeline olema end kas või pooleks aastakski kokku võtma, pühendama end täielikult pokkerile ning jõudma võitva mängijana nt NL100 tasemele, kus teenitud mõne tuhande dollariga annab juba nii mõndagi ära teha.

    Tais elades on veel muidugi üsna mitmed varjatud kulud, mille peale paljud ilmselt enne tulekut ei mõtle. Eelkõige visa-run'id iga natukese aja tagant. Transport küll suurt midagi ei maksa, kuid sellegi poolest kui olete natuke nagu mina, siis joote end juba eelmisel õhtul enne eelootavat pikka bussisõitu maani täis ning nii nad päevad ja õhtud märkamatult mööduvad, mil ööbite hotellis ning kulutate raha. Malaisias on alkohol ka, kurat, tunduvalt kallim kui Tais :P
    Teine "vajatud kulu" on naised. Seda eriti alguses, mil ilmselt igal tervel mehel tõmbab ikka silme-eest kirjuks ning tekib "laps kommipoes" efekt.

    Tõsiselt ka, väga raske on mingit ühtset vastust anda, kui palju kuus raha kulub. See kõik sõltub lihtsalt täielikult konkreetsest isikust ning tema tarbimisharjumustest. 2+2 võib sageli lugeda, kuidas mehed väikese seltskonnaga kuskil Bangkoki high-society G-klubis tina käivad panemas ning siis 100k+ THB ($3k) arvete peale krediitkaardiruletti mängivad. Samas selle minu õpetajast tuttava näitel on võimalik ilma rahata ka elada. Kusjuures, tal jätkub oma olematu eelarve juures veel raha tasulisi naisi külastada ning regulaarselt juua.

    Siiski, ma ei leia, et oleks kohe üldse lahe ega mõistlik tulla riiki, kus on niivõrd palju ahvatlusi ning asju mida tahaks teha ja näha ning siis siin hakata igal sammul oma sente lugema ja arvestama.

  14. #94

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    Patongi sõidab siiski rollerolleriga ca 20-25min, mitte 5. vahemaa peaks olema ca 12-13km(aga Katalt Patongi tuleb ülesse ja alla sõita päris suurest kaljust, mis võtab aega)
    Kata 3-4km Karon, sealt ca 7-8km Patong. Loodus on saarel superilus. Soovitan linnast väljas olevaid restorane, kus hind on hea ja osad asuvad superkohtades( kalju otsas, kus vaade merele ja linnadele). Võtsime ühes restoranis Kata ligidal kalju otsas aega kaua päike loojub.
    Kui suur päikese ketas oli veepiiriga tasa, siis 50 seki pärast polnud midagi näha. kiirelt läheb pimedaks. silmaga näed kuidas päike kukub.
    Phuket townis ei ole suurt midagi, keset maad. pole merd ja pole erilist ööelu.
    Saare allosas(ja ka Patongist ülesse pisut) on rikaste villad ja lukshotelle.
    linnade ääres on kohalike turud, kus hinnad ca 3x odavamad kui turistipiirkonnas. ostsime oma puuviljad enamasti sealt. neid kulus palju :) ja maitset ei saa meil müüdavaga võrrelda.
    Kinnitan bolditud osa, kuid ka kõike muud. Eile unise peaga pakkusin ilmselgelt üle natuke ning 5 minutit on liialdus. 25 minutiga jõuaksin sellegipoolest heade ilmastiku- ja liiklustingimustega sõita Patong-Kata-Patong, mitte vaid ühe otsa. Samas on ka kommenteeritud, et mu sõidustiil on täiesti hullumeelne :D

  15. #95
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Võibolla olen midagi maha maganud, aga tekkis siiski küsimus.

    Kuidas te kannate pokkerist raha välja?
    Mingi uus pangakonto Tais kuhu kannate läbi Netelleri, MB?

  16. #96

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Toots_x
    Võibolla olen midagi maha maganud, aga tekkis siiski küsimus.

    Kuidas te kannate pokkerist raha välja?
    Mingi uus pangakonto Tais kuhu kannate läbi Netelleri, MB?
    Ise kasutan valdavalt oma Austraalia pangakontot (wire transfer, MB või www.garybenson.com.au - täpselt nagu Tim'i teenus), mille kaardiga saan enamikest sularahaautomaatidest Tais raha kätte. Kuna võtan tavaliselt suuremate portsude kaupa raha välja, ei mängi teenustasu ka erilist rolli (150 THB Tai pangale + olenevalt su enda pangast mingi teenustasu).

    Samamoodi on ka kõik Eesti kaardid seni töötanud. On vaid mõni üksik ATM, mis ei aktsepteeri, kui automaate on konkreetselt iga nurga peal ning erinevate pankade omad.

    Kui on soov igasugused teenustasud minimaalsed hoida, siis on mõnes kohalikus pangas imelihtne konto avada, sinna oma arvelt raha kanda ning tasuta välja võtta. Ainus teenustasu siis rahvusvahelise ülekande eest, mis jääb tavaliselt mõistlikkuse piiresse. MB -> Tai konto ülekannet otse teha ei saa, kuna hasartmängud on siin illegaalsed ning MB seda ka automaatselt kohe eristab (Gambling/Non-Gambling purposes). Samal põhjusel tuleb ka pokkerisaidi ning MB vahelisi tehinguid läbi viies kasutada VPN-i või midagi muud analoogset, mis su Tai IP ära varjaks. See on aga imeodav ja väga lihtne.

  17. #97
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Pokkeripro Taimaal

    http://www.krabihomesandland.com/kra...88/index.shtml

    Hakkame ka perega vist sinnapoole sättima...

  18. #98
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Johnny, räägi sellest Kõu sarnasest internetist. Ma jõudsin oma elukohta ning siinne wifi on veidi liiga aeglane pokkeri jaoks. Kaablit kohe tuppa ei taha vedada, sest peatun siin vaid ajutiselt. Mis selle CDMA vms jaoks vaja on ning palju see maksab? Kust osta?

  19. #99

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike
    Johnny, räägi sellest Kõu sarnasest internetist. Ma jõudsin oma elukohta ning siinne wifi on veidi liiga aeglane pokkeri jaoks. Kaablit kohe tuppa ei taha vedada, sest peatun siin vaid ajutiselt. Mis selle CDMA vms jaoks vaja on ning palju see maksab? Kust osta?
    Teenusepakkuja on CAT ning osta saab CATi kontorist. Chiang Mais peaks ikka päris kindlasti olemas olema. Vaja ei ole suurt muud midagi, kui USB-porti arvutil. Tegemist siis mälupulga välimusega jubinaga.

    Modemi hind oleneb sellest, mis mudeleid neil parasjagu laos saadaval on. Minu oma oli vist 7000 THB vms ning mudeliks Ovation MC760. Maksin igatahes ca 7700 THB ning hinna sees oli siis modem ning kaks kuud tasuta ühendust. Edaspidi maksan oma unlimited paketi eest vist 890 THB/kuu või midagi sinna kanti - sorry, ei mäleta täpselt. Kindlasti oli aga alla tuhande.

    Kui vähegi pikemaks ajaks Taisse jääda, tasub see pisike investeering raudselt end kuhjaga ära. Endal sai alguses back-up ühenduseks ta võetud, kui minu suureks imestuseks on see nüüdseks osutunud mu kõige stabiilsemaks ühenduseks. Lepingu sõlmimisega läks max 10 minutit ning kui koju jõudsin, lükkasin modemi lihtsalt USB-sse, automaatselt installeerusid driverid ning soft ning mõne minuti pärast mängisin juba pokkerit.

    Siit saad täpsemalt uurida, kui midagi aru saad - eri mudelite ja hindade kohta jne http://www.catcdma.com/home.htm
    Tean, et see minu MC760 peaks praegu nendest kõige levinum olema ning üldiselt kiidetakse. Suurt vahet aga ei tohiks olla. Kõige olulisem asi on see, et modem toetaks EV-DO.

  20. #100
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Suur tänu, lähen uurin kui aega saan.

Lehekülg 5, kokku 60 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 34 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 34 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES