Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 60 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 1185
  1. #161

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Ma ei usu, et k6ik 5 aastased kohe raha peale mõtlevad.
    mõtlevad 5 aastased?!?
    u kidding?

    Vanemad topivad tabletid suhu ja lasku heal maitsta. Ma olen 100% kindel, et ei ole 5 aastast, kes suudaks tulla sellise mõtte peale, et "oh nüüd hakkan hormoone laksama ja 13 aasta pärast olen shemale aga vähemalt on sissetulek olemas".

  2. #162

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ
    mõtlevad 5 aastased?!?
    u kidding?

    Vanemad topivad tabletid suhu ja lasku heal maitsta. Ma olen 100% kindel, et ei ole 5 aastast, kes suudaks tulla sellise mõtte peale, et "oh nüüd hakkan hormoone laksama ja 13 aasta pärast olen shemale aga vähemalt on sissetulek olemas".
    Yeye right. Sõnastasin lause valesti, ei arva, et on 5aastasi kes seda raha pärast teevad. Samuti ei arva, et sellist asja, et vanemad lapsi sunnivad eriti esineb.

    Sellest teemast võib jääda mulje, et iga teine tai naine on prostituut ja iga kolmas ladyboy. Ühest kohast sain numbri, et taimaal on oletatavalt 10 tuhat kuni 100 tuhat transseksuaali. Kui võtta viimane number, siis 65 miljoni inimesega riigis pole neid just palju. Ilmselgete põhjuste pärast on neid turismipiirkondades palju. Taimaal lihtsalt aktsepteeritakse sellist asja rohkem, kui Eestis on rohkem selliseid inimesi "kapis".

    Muidu ma ei saa aru, miks pool seda teemat nende ladyboyde ümber keerleb :D.

  3. #163
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas taiki
    Muidu ma ei saa aru, miks pool seda teemat nende ladyboyde ümber keerleb :D.
    Oleks nad eestis samasuure protsendiga siis ei paneks me neid isegi mitte tähele. Rääkimata, et 2 lk raiskaks teema peale.

  4. #164
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokkeripro Taimaal

    % protsendiks. sada tuhat transat turistipiirkonnas on päris palju

  5. #165

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Turistid ju niikuinii ei taha neid, milles see point siis on?
    Oled valesti aru saanud. Nõudlus on meeletu ning teenivad nad ka keskmiselt tunduvalt rohkem kui naised. Sügavamale ma aga selles osas laskuda ei oska ning põhjusi tuleb küsida meestelt, kes seda teenust naudivad ning selle nimel regulaarselt Tais käivad. Minu tutvusringkonnas mulle teadaolevalt selliseid mehi pole. Pinnapealselt võib ju spekuleerida - eksootiline, mujal maailmas üsna kättesaamatu ning blowjobi pidavat paremini oskama teha kui mistahes naine.

    Üldiselt teen ettepaneku see jutt siin siiski lõpetada. Muidu ei leia kasulikku informatsioon siit teemast enam üleski. Diskussioon on ju alati hariv ning tore, kuid sel teemal me tulemuseni lihtsalt ei jõuaks. Asi ei ole must-valge ning põhjapanevat vastust küsimustele "miks?", "kui palju?", "kellele?" ja "kuidas?" lihtsalt polegi olemas.

    Pokkeripro igapäeva elus Taimaal ei mängi need inimesed niikuinii vähimatki rolli.


    EDIT: Selle asemel, et ise üritada jalgratast leiutada, võite lugeda pikemat aega Tais elanud inimeste 16 lehekülje pikkust arutelu kõnealusel teemal: http://www.thaivisa.com/forum/Ladybo...d-t203154.html

  6. #166
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Tegelikult pole üldse vaja neid teenuseid tarbida. Samas turistina on pea võimatu "korralikke" tüdrukuid rajalt maha võtta. Teine probleem on see, et joon "korraliku" ning töötava tüdruku vahel on sageli täiesti nähtamatu ja olematu.
    Sa mõtled pea võimatu "korralikke" tüdrukuid rajalt mitte maha võtta?

    Ja teisele lausele paluks selgitust :P

  7. #167
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nonii QUIZ: naine või ladyboy? ;D
    1
    ( Click to show/hide )

    2
    ( Click to show/hide )

    3
    ( Click to show/hide )

    4
    ( Click to show/hide )

    5
    ( Click to show/hide )

    6
    ( Click to show/hide )

    7
    ( Click to show/hide )

    8
    ( Click to show/hide )

    9
    ( Click to show/hide )

    10
    ( Click to show/hide )

    11
    ( Click to show/hide )

    12
    ( Click to show/hide )

    13
    ( Click to show/hide )

  8. #168
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Keda huvitab? Ma ei paneks neist ühtegi :)

  9. #169
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Oled valesti aru saanud. Nõudlus on meeletu ning teenivad nad ka keskmiselt tunduvalt rohkem kui naised. Sügavamale ma aga selles osas laskuda ei oska ning põhjusi tuleb küsida meestelt, kes seda teenust naudivad ning selle nimel regulaarselt Tais käivad. Minu tutvusringkonnas mulle teadaolevalt selliseid mehi pole. Pinnapealselt võib ju spekuleerida - eksootiline, mujal maailmas üsna kättesaamatu ning blowjobi pidavat paremini oskama teha kui mistahes naine.
    Kui sa (või keegi teine siit foorumist) isegi oleks ladyboydega vallatlenud, siis ma kahtlen, et seda siin foorumis tunnistaksid :P

    Ja kilu6, ma arvan, et kõik on ladyboyd, jube robustsed tunduvad kuidagi - laiad õlad, suured jalad.

  10. #170
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Vaata uuesti, ma panin juurde.

  11. #171
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Jo Malone ei ole ma arvan.

  12. #172

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Suht uglyd ikka tõesti. Kui turistid selliste elukate pärast sinna lähevad, siis ma ei saa aru. Saksamaal ja Hollandis saab 50€ Miss Estoniaid keppida terve furgoonitäie. Nahui sinna Taisse üldse asja???
    Ja selle kepiteema võiks tegelt lõpetada jah siin. Tais on oluliselt targemat ka teha ja õige mees saab igal pool keppi!

  13. #173
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Vaata uuesti, ma panin juurde.
    No nüüd tulid juba paremad "chickid" ka välja :) Jätan niikauaks jutumärgid, kui tulemused käes :P

  14. #174
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Aga liiga läbuks hakkab ära minema see teema teglikult. :)

  15. #175
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Uusi paneks küll.

    Mismõttes läbuks? Tai ongi eriline just sellepärast, et #1 seksiturismikoht, või eksin?

  16. #176
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    Re: Pokkeripro Taimaal

    hehe, funfun.

    mina pakun et 4 esimest on "boyd" ja viimased 4 ehk "naised"?

    haha, igatahes millalgi hiljem anna teada, kes on kes. P6nev ;D


  17. #177
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ma lendasin ka ladyboy orki.. või noh, niivõrd kuivõrd. Ma ei olenud väga täis, küll aga päev otsa joonud, nii et suhtkoht zumises pea, läksin randa, silmasin mitmesajast pidutsejast kohe 1 üliilusa tsiki, selline väike, armas blabla.. Tikkil oli pöörfi keha, pööfi nägu, pöörfi rinnad, üldse ahhujei piff oli. Tantsisin taga mingi aega, siis läksin istusin maha, ta tuli minu kõrvale, ma juba mõlgutasin mõtteid peas, et tänane ööd saa vahva olema, aga hetkel, kui see tüdruk oma suu lahti tegi ja oma madala heli välja lasi, ei teadnud ma mida teha, kas nutta või täiega naerda, sest sain koheselt aru, et ta on ladyboy. Muidugi küsisin ka kohe üle ja valetama ta ei hakkanud mulle.
    Aga polnud hullu, rebisin koha sealsamas ikka real tüdruku ja õhtuotsa muigasime koos tüdrukuga, kuidas toosamune ladyboy mingeid soome vanamehi lantis :D

  18. #178
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Millisele saarele vms soovitaksid minna kui bangkok ja pattaya n2htud ... Kus ikka tegevust ka oleks, mitte ei oleks ainuke valge inimene palmi all :D A ja kuda offseasoni ajal on .. ntx kui mingi juuni-juuli tulla. turiste ilmselt 10x vähem .. Oled ise kunagi mingi juuni-august tais viibinid. See vihma sadamisjutt on kõikidel suhteline. Mõni räägib et tuleb nagu oa varrest, teine et 1-2h p2eval ja siis jälle päike ... Suvel on plaanis mingi pikem reis kuhugile teha ..
    Need samuid, phanganid, phi phi, ja krabi, need on lihstalt tuntud ja populaarsed, aga see ei tähenda, et nad ilusaimaid vms on.

    vähemtuntud, aga samamoodi paradiisid.

    KohWai The Paradise Island in Thailand
    Koh Kood Special

    Populaarsed, aga juttu pole olnud. Kuid väga ilusad kohad

    Koh Samet
    Racha Islands
    Coral Island
    Koh Tao Island
    Similan Islands

    Ehh, neid on saud ja sadu. selle kohta ütleks..

    Too many islands, too little time! Thailand has more than its fair share of islands, and for the first time visitor, picking the right Thai island can be a pretty daunting undertaking.

    Aga siin nimekiri, kõigile kes tahavad saada osa saartest, siis kõigi nende kohta võite uurida, iga saarel omad plussid ja miinused. Kindlasti leiab igaüks siit endale omele meelepärase.

    » Coral and Raya Islands
    » Ko Adang
    » Ko Bulon Lae
    » Ko Chang
    » Ko Kham
    » Ko Kho Khao
    » Ko Kradan
    » Ko Kut
    » Ko Lanta
    » Ko Lao Liang
    » Ko Libong
    » Ko Lipe
    » Ko Maak
    » Ko Muk
    » Ko Mun Nork
    » Ko Ngai
    » Ko Pha Ngan
    » Ko Phi Phi
    » Ko Samet
    » Ko Samui
    » Ko Sukorn
    » Ko Tao
    » Ko Tarutao
    » Ko Wai
    » Ko Yao Noi
    » Ko Yao Yai
    » Phuket


  19. #179

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Sa mõtled pea võimatu "korralikke" tüdrukuid rajalt mitte maha võtta?

    Ja teisele lausele paluks selgitust :P
    Pidasin ikka silmas, et tursti jaoks on neid tõepoolest pea võimatu rajalt maha võtta ning seda täiesti tõsiselt. Tai ühiskond on äärmiselt kihistunud ehk väga selgelt ning tugevalt klassidesse jagunenud ning klass on kohalike jaoks ka täiesti uskumatu tähtsusega. Näiteks peetakse on poes müüdavad hügieenitarbed nagu šampoon, dušikeelid jms, rääkimata igasugustest kreemidest ning kosmeetikatarvetest pea eranditult nahka valgendava toimega, kuna tumedama nahagatooniga inimesi peetakse alamaks ühiskonnakihiks. Kohalikus televisioonis on absoluutselt kõik saatejuhid, diktorid, uudisteankurid või näitlejad täiesti lumivalge nahaga ning seda isegi võrreldes keskmise eestlasega.

    Samuti on täiesti tavaline, et inimene valetab teisele otse näkku oma töö/sissetulekute ning veel enam sotsiaalsete sidemete kohta - a'la "tunnen isiklikult riigi ühe suurima telekomifirma osanikku ning minu naise vennapoeg on kuninga aednik". Isegi kui suvalise Tai keskklassi pere 18-aastane tütar on sinust isiklikul tasemel ja/või seksuaalselt huvitatud, ei tuleks perekondlikel ega ühiskondlikel põhjustel see kõne allagi. Kuulujutud on siin vägagi kiired levima ning korraliku peretütre seiklused suvalise kahe-nädala-turistiga mõjuksid pere mainele hävitavalt. See on ju siiski kõigile teada, et noor valge mees on üldjuhul pelgalt seksi- või läbuturist. Tai võrdlemisi traditsioonilises ning vanamoodsas ühiskonnas on aga oluline see, et tütar leiaks endale truu ning kindlasti majanduslikult ja sotsiaalselt kindlustatud mehe, kes on võimeline tema eest elu lõpuni hoolt kandma.

    Sellega jõuamegi jälle klassiteemani tagasi - Tai mehe unistuste ning ideaalne naine on süütu, puhas ning puutumata. Kõike seda arvesse võttes ei saagi ükski endast lugupidav tüdruk selliseid seiklusi endale lubada. Kuna jõukus ja staatus on igas elu aspektis kõige muu kõrval niivõrd oluline, siis kaotab naine reeglina sinu vastu huvi kohe, kui mõistab, et oled mõne nädala pärast oma kodumaal tagasi ning sinust tema tulevast kaasat ei saa. Samas ei saa unustada, et Tai naine on siiski vähemalt sama seksuaalne või rohkemgi kui iga teine naine kustahes maailmas ning sisimas oleksid nad kas või selleks ühest ööst sinuga sageli enam kui huvitatud. Seega kui oled piisavalt osav, pole miski võimatu ning leidub ka kõvasti erandeid. Seda eriti pealinnas, kus inimeste suhtumine muutub aasta-aastalt üha enam läänelikuks.

    Kui aga pikemalt kohapeal elada, kombeid ja tõekspidamisi omaks võtta ning ühiskonda sisse sulanduda, on kõik teed valla!

    ---

    Teist lauset oleks kõige lihtsam põhjendada ehk mõne konkreetse näitega. Oma Patongis veedetud aja jooksul korjasin igal õhtul ööklubidest mõne naise üles, kellega sai siis seitsmeni hommikul eri klubides ning baarides pidu pandud ja pärast hotellitoas lõpetatud. Nii kaua, kuni ükskord hommikul ka raha küsiti, panin selle kõik lihtsalt enda välimuse ning sarmi peale. Nüüdseks aga loomulikult mõistan, et laias laastus osutati mulle siiski teenust, millega tasusin järgnevatel päevadel kallites restoranides söömas käimise jms-ga ning neid tüdrukuid võib lõppkokkuvõttes prostituutideks nimetada. Konkreetselt sellises asutuses, kus tunni alusel raha küsitakse, seejärel naisega voodisse minnakse ja sessiooni lõppedes uuesti hüvasti jäetakse, olen seni vaid ühe korra elus käinud (see oli ka Tais) ning sedagi täiesti koomaeelses seisundis, nii et asjaks lõpuks ei läinudki.

    Suure tõenäosusega on väga paljud mehed selles osas minumoodi mõtlemisega ning selle tõeliselt võrratu girlfriend experience'i tõttu, mis kõike muud eranditult saadab, Tai nii populaarne sihtkoht ongi. Minumoodi mõtlemisega - selle all pidasin silmas tõsiasja, et eesmärgiks on ikkagi piire pidamata meeldivas seltskonnas lõbutseda, õppida ka inimest tundma, saada koos vinge peo näol ühine elamus ning seks on sealjuures vaid meeldiv boonus, kuid üldse mitte peamine.

    Sellega üritasin siis öelda, et (kõik käib jälle eelkõige suurema turistipopulatsiooniga piirkondade kohta) isegi kui tüdruk on sinuga 100% siiras ning veedate kas või terve sinu puhkuse jooksul ninapidi koos aega, on see tavaliselt üldkokkuvõttes tema jaoks ikkagi finantstehing. Olgu tasu siis sularaha või wine & dine vormis.


    Andke teada, kui Codecci poolt esitatud küsimustele ikkagi selget vastust ei saanud. Kaua juba üleval olnud ning mõte tikub uitama. Proovin siis uuesti.

  20. #180

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kurat, kilu6 on pea eranditult ikka tõeliselt jubedad isendid leidnud nii meeste kui naiste osas :D
    Tegelik olukord on ikka märksa roosilisem.

Lehekülg 9, kokku 60 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES