See selleks.

Igatahes see kelle pildid lisasin ja lootsin veel kokku saada on vist lännu. Kirjutasin miski 3p tgsi, et "you already forget me?", aga ei vastanud midagi, nägin, et sõnumit loetud ja on aktiivne koguaeg. Rohkem midagi ei kirjuta ka, ehk saab järgmine trip seda fine keha veel tülitada veits vähemalt.
Aga mida ikka loota tüdrukult kes töötab siukses asutuses.
( Click to show/hide )

Lihtsalt see ride ületas kõik varasemad.
Unustasin lihtsalt, et sa ei kaota kunagi enda tüdrukut seal, lihtsalt ootad enda järjekorda.


Kuid suhtlen ühe teisega suhteliselt aktiivselt. Jutt on vähe parem ka kui standard "I miss you" ja paar smile.
Kohtasin teda ühes baaris kui kerget õlle tegime, liitus lauaga ja obv viisin koju. Ta silmad lihtsalt neelasid endasse ja ei suutnud vastu panna.
Hetkel käib ülikoolis esimest aastat ja õpib õigust, lisaks veel miskis fotosalongis ja muidugi on ka part-time lits, et lisaraha teenida natuke.
Rääkisin sellest tüdruku teemast ka, ütles insta, et unustaks ära ja kuna ma seal ei ole siis ei ole ka rahapuud. No money, no honey.
Meeldib ta konkreetsus ja ei ilusta midagi ega bullshiti.
Ütlesin, et üritan igapäev vaikselt tai keelt ka õppida vahtides youtubest vide jms, aga lubas, et õpetab mulle ise vaikselt. Kõige parem inglise keel ka tal mis pmst tais kohanud.
Eks näeb, mingit tagamõtet mul pole, hea suhelda lihtsalt ja uurida elu.