Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 236
  1. #1

    Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Terv,


    Paljud teist kindlasti puutunud mingil määral kokku püramiidiskeemidega. Amway, Herbalife, imelised pesupulbrid jne. Tegu on pettustega. Süsteemil puudub nö väline tulu ja teenitakse ainult madalamate lülide pealt ning seetõttu ei see asi ei saa lihtsalt kuidagi toimida.

    Kuna järjest rohkem tuttavad ja tuttavate tuttavaid(ka arusaajaid meessoost tudengeid- ma ei räägi siin ainult keskealistest naistest) kukub järjest rohkem sinna võrku siis kirjutan siin oma kogemisest, et tõsta üldist teadlikkust.


    Paar nädalat tagasi käisin püramiidiskeemi müüjatega kohtumisel. pakuti imelist mahla, mis tõstab NO sisaldust veres. Tuttavad survestasid ja mõtlesin, et lähen kuulan ja teen nad maatasa. Jõudsin siis kohale panin diktofoni käima ja otsustasin võtta uue suuna- mängisin kaasa.

    Mul on tugev psühholoogialane taust ja hetkega sain kiirelt aru, et tegu elukutseliste petturitega. Liigutasin juttu soovitud suunas ja panin nad tegema faktilisi vigu. Nad konkreetselt valetasid mulle näkku.

    Neil on aastate pikkuse scammimise tulemusena välja töötatud viimse detailini lihvitud petuskeem. Kõik paberid, reklaamid, kodulehed, soovitused, iganädalased konverentsid jnejne on üpris lähedal sellele nagu peaks(väga terava pilguga näeb loogikavigu aga üldiselt peale vaadates kõik vägagi JOKK).

    Kõikide toodete kohta on tehtud nö uuringud. Need uuringud on tehtud nende endi poolt. Nad võivad väita mida iganes. Tihtipeale pole toode isegi EU's lubatud. Internet on spämmitud täis ainult positiivset- hulgaliselt kodulehti, liikmete kirjutatud soovitused jne.

    Tavainimesel pole lootust ka 2vs1 nende vastu vesteldes 1,5h+. Nad kasutavad hüpnoosi, sugesteerimist, mängivad alateadlike hirmude ja nõrkustega. Nad kasutavad ajalist rushi- liitu kohe ja saad parema hinnaga. Nad mängivad välja inimlikule ahnusele. Nad mängivad verbaalselt end igast olukorrast välja.



    Kui keegi tuttav teil teemas sees, siis las ta olla omaette. Ta on nii brainwashed, et teil pole lootust ka neid tagasi tuua. Aeg õpetab.

    Kui mõni tuttav kutsub teid vestlusele siis hoidke eemale.

    Üldiselt olen sellel arvamusel, et igaüks peab oma vigadest õppima aga need parasiidid on pisut liiga osavad. Olge ettevaatlikud ja hoidke tuttavaid eemale, kes plaanivad liituda. Kui nad sees on siis neid enam tagasi ei too. Tuttav 3. kursuse ttü tudeng jättis kooli pooleli, et kuradi imekallist pesupulbrit müüa. Skeem on muljetavaldav.
    Viimati muudetud con poolt : 03.02.12 at 23:47

  2. #2

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Ei viitsinud läbi lugeda, aga see teema on juba by definition bs. Ei tunne isegi kaasa neile, kes selles osalevad/selle tooteid ostavad. Küllap karma oli neile võlgu.

  3. #3
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Just lõpetasin selle mahla kuuri millest sa räägid.
    Komplektis oli mahl mida igal hommikul võtsin, siis 3 kalamaksaõli tabletti ja mingi vedelik mida lusika peale panin tilkatena, alguses mingi 5 tilka aga lõpus mingi 25 juba.
    Enesetunne oli palju parem küll ja värskem. Komplekt maksis üle 100€.

    Kutsuti ka sinna kokkusaamisele aga pole veel siiamaani läinud, mõtlesin antud toote lihtsalt järgi testida.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 31.01.12 at 23:30

  4. #4
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Nice teema. Käisin ise ka selle "imejoogi" nonimahla loengul sõbraga. Ilgelt üritati meid autoga meelitada jne, näidati kuidas teenid raha kiirelt ja et nendest allpool olevad ärimehed teenivad neist rohkem. Igast boonused ja värgid kui läbid mingi taseme. Ja et nende süsteem on nii uus sellepärast on Meil hea võimalus teenima hakata. Aga alustuseks tuleb 450€ osta seda nodi sealt, mille saad pärast maha müüa jne.
    Läksime laiali ära, sõber rääkis kodus ka ja vanaema (meditsiiniline taust) ütles tal, et see noni on Eestis keelatud. Tegin googlisse väikse päringu ja tarbija24.ee-s oli pikk jutt sellest ja nende Püramiidiskeemidest. Noni nende inimeste jutu järgi aitab mehi, pohmaka vastu jne, aga tarbija24-s oli et suhkruhaiged ei või seda pm-lt üldsegi tarvitada ja see soodustas hoopis vähirakkude kasvu. Tõin seda jooki koju ka, pakkusin isale, kes põeb suhkruhaigust, aga õnneks ta sitta suhu ei topi =)
    Peale seda lugemist, helistasin sellele "lõpukale" seal püramiidis ja hakkas ajama, et ajakirjandusse kirjutatakse igast jama jnejne.
    Oleks mul taskust tol hetkel võtta olnud 450€, oleksin ma selle pulli kaasa teinud võibolla, aga ei.

  5. #5

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    kas isegi siis kui lähed sinna meelelahutuse mõttes vaatama, et kuidas nad ennast lolliks teevad ja sulle puru pähe määrivad, on oht ohvriks langeda? ja mismõttes 2vs1? võtavad inimesed üksikult ette? see kõlab nagu need noored ülikondades ja "viisakad" scämmerid, kes tänaval räägivad jumalast - nad on alati kahekesi, sest esiteks ei ole kahekesi käies nii suur oht, et keegi julgeb rusikaga näkku lüüa või muud moodi füüsiliselt korrale kutsuda kärbeste pähe ajamise eest, ja teiseks on nii hea lihtne argumenteerida üksiku ohvri vastu, keda ära meelitada üritatakse. paljud neist on pedofiilid ka.

  6. #6
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    aga tarbija24-s oli et suhkruhaiged ei või seda pm-lt üldsegi tarvitada ja see soodustas hoopis vähirakkude kasvu.
    Tsitaat Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    Tõin seda jooki koju ka, pakkusin isale, kes põeb suhkruhaigust
    ???

  7. #7
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Mis sulle arusaamatuks jäi?

    Ennem käisin loengul, tõin koju seda, pakkusin isale, keeldus, lugesin tarbija24-ja.

  8. #8
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    Läksime laiali ära, sõber rääkis kodus ka ja vanaema (meditsiiniline taust) ütles tal, et see noni on Eestis keelatud.

    See? Mul ema mingi paar aastat tagasi soovitas, et kuskil kiideti, läksin Paide apteeki ja ostsin selle. Naljaka maitsega, aga meeletult overpriced... Standard placebo prolly, rohkem ostnud pole, placebot saab ka odavamalt.

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Kas nad on eestlased (suhtlevad eesti keeles)? Kuidas hüpnoosile mitte alluda? Kui mind ära räägitakse, palju see mulle maksma läheb? Uploadi vestlus kuskile

  10. #10
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Endal oli mingi "Kyäni" nimeline mahl.

    Siin see sama komplekt https://kyani.net/public/eu/et/products/triangle
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 31.01.12 at 23:56 Põhjus: links

  11. #11
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Seal "minu" joogi sees oli siis äkki noniekstrakt (see on keelatud), mida selles mahlas siis äkki ei ole vms

    Seal loengus rääkis või noh 1vs2 (mina sõbraga) ja näitas millest see "kyän" koosneb ja eriti selletas sellest nonist, et on testitud ja ilgelt aitab jne.
    /jah Kyäni oligi.

    http://www.tarbija24.ee/277503/vahih...ku-noni-mahla/
    Viimati muudetud lauri89 poolt : 31.01.12 at 23:56

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Kurat nii palju imepäraseid asju aitab inimesi tänapäeval, et üldse tekib küsimus kuidas said meil vanavanemad jne sündida veel vähem üles kasvada ja paljuneda ilma, et igasugused haigused poleks neid maha murdnud nagu hädiseid õunapuid.


    Kõiki ime asju tuleb eirata... Inimesed on väga rumalad selles suhtes, et ei suudeta leppida millegi lihtsa toimimisega vaid otsitakse alati midagi üli müstilist, imepärast ja erakordset...

    Ja just sellepärast toimivad kõik taolised petuskeemid - kõik müstilised erakordselt imelised asjad on ju selle mõttega, et ise ei pea ju põhimõtteliselt midagi tegema ja raha/tervis/armastus/valgustus/ükskõik mida tuleb nagu nalja.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Mismoodi nad hüpnotiseerivad inimesi? Seal võib ju hetkeks igast asju uskuma jääda, aga kojujõudes ja järelemõeldes peaks ikka läbi hammustama kui BS on, vähemalt enamik inimesi.

  14. #14
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    ma läksin aastaid tagasi naisega tülli amway pärast. keegi helistas talle ja said kokku ning naine tuli koju säravate silmadega. ütles, et kutsuti loengule ja peale seda hakkab tuhandetes passiivset tulu tulema. minu väitele, et tegu on BSiga sain sõimata, et miks ma kunagi midagi ei toeta, küll ma olen ikka skeptiline inimene jne. saatsin perse. peale loengut tuli naine koju ja poetas mokaotsast, et mul oli vist õigus ikka.
    Viimati muudetud ok2aa poolt : 01.02.12 at 00:30 Põhjus: back to the kitchen obv

  15. #15

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Mismoodi nad hüpnotiseerivad inimesi? Seal võib ju hetkeks igast asju uskuma jääda, aga kojujõudes ja järelemõeldes peaks ikka läbi hammustama kui BS on, vähemalt enamik inimesi.
    hüpnoos pole mingi fancy teadus uuriga. Mängitakse inimese alateadvusega, kuni ta on millegis tugevalt veendunud. Alles mõnda aega hiljem asja reaalselt analüüsides võib jõuda kohale, et jutus puudus igasugune loogika ja seos. Oli aru saada, et nad tegid seda teadlikult, organiseeritult.
    Counteriks soovitan enne vestlust endale sisendada, et sa tead, et see on jama. Nad valetavad, on petturid jne. Terve aeg vesteldes ole teadlik ja self-concious. Tee nagu sa jälgiks kolmanda isikuna või pealtvaatajana seda vestlust, ära mine kaasa, ära ava end. Ära ütle välja oma kahtlusi- nad räägivad musta valgeks.

    Pisut naiivsemapoolsel tavainimesel pole nende vastu lootust. Ausaltöeldes ei pea isegi väga naiivne olema kui meessoost tudengid lähevad saagiks. Siin foorumis peale vaadata kerge aga laivis laua taga istuda, kui kaks elukutselist sind samaaegselt töötlevad on midagi muud.

    Kiiret ja kerget raha pole olemas. Kui oleks, siis mille kuradi pärast peaks keegi seda teile pakkuma?
    Ma enam siin sõna ei võta.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 133

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Mismoodi nad hüpnotiseerivad inimesi? Seal võib ju hetkeks igast asju uskuma jääda, aga kojujõudes ja järelemõeldes peaks ikka läbi hammustama kui BS on, vähemalt enamik inimesi.
    Ei pea olema üldse püramiidskeemiga seonduv inimene. Üks 'sort' on selliseid, kes oskavad jube hästi inimestega manipuleerida ja jutuajamise käigus nõustud. Mõned tunnid hiljem kui oled jõudnud vestlust seedida siis raputad pead ja mõtled: mis kuradi sitta ta ajas ja kuidas ma sain üldse nõus olla.

    Kui sul endal sõber-tuttav selline siis üpriski kiirelt õpid selliseid inimesi tundma (sama nagu spewmonkey tunneb ladyboy laksust ära) ja oskad vastavalt ka käituda. Nõme on see, et kui sa sellise inimese ära tunned siis temaga ei saa kunagi 'tõsiseid' teemasid rääkida ilma, et sa kahtlustaksid. Lihtsam viist 'adjustimiseks' - lihtsalt ära usu/nõustu tema puhul millegagi ja ära võta vastu koheseid otsuseid vaid võta enne otsuse tegemiseks aega. Vaidlustesse laskumine on ka suht mõttetu, nooguta, nõustu, ütle edasi oma mõtteid ja pärast: ok, mõtlen selle peale, annan teada ja muidugi ei tohi karta 'EI' öelda.

  17. #17

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Vanamees ostab endale kaminaklaasi puhastamiseks mingit Amway keemiat. Ulme raha eest mingi 1k vanas rahas kontsentraati 1l vist saab. Pidi ikka nii meeletult hea ja vägev olema. Kuigi arvata on et ta pole poest 50 kroonist kallimat keemiat raatsinud osta ka mis töötaks samamoodi prob :D

  18. #18
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Olen ka käinud amway presentatsioonil. Imestasin, et seal oli suht kenasi neiusi/tüdrukuid keda võiks vabalt põrutada ilma alkota ja osad mehed olid ülikondades, kes võiks töötada kõrgetel ametikohtadel.
    Eeldasin, et näen seal 9-klassi haridusega lihtsameelseid ullikesi, aga asi oli kaugel sellest.
    Üks asi mulle ka meeldis-presentatsioonid on elavad-st õppejõududel on mida õppida, aga üldplaanis on kõik fake

    aa olen veel käinud naisega kuskil puhkuseosakute presentatsioonil paaridele. Et sai osta puhkuseosakuid. Naljakas oli see, et nn allhankena oli nn palgatud suht missivälimusega tibid, kes siis suhtlesid 1-2 paariga ja tutvustasid osakuid kuni tõmmu mees tegi presentatsiooni. Suht ideaalne lähenemine. Ilus tibi ajab ülekantud tähendses mehel-pereisal kõvaks ja kui oma naine, ütleb ka et pole ammu reisinud, siis on mehel väga raske sealt ruumist lahkuda. Õnneks pääsesin puhtalt, sest naine hoopis saatis nad p-sse(Osalt ka seepärast, et mu kael oli kange...)
    Aa naljaks oli veel see, et lõpus tehti oksjon. Oksjoni alghind oli juba suht kirves 10000eeku vist. Pakkujaid loomulikult polnud ja mäletan selgelt, kuidas tõmmu mees oli "shokeeritud" et pakkujaid polnud. Pärast tuli see mees ühe piltilusa tibiga mind ära rääkima ja üritasin tingida osaku 5000eegu peale, millega ta oli KOHE nõus. Siis ma sain aru, et see peab scam olema, kui suvaliselt lastakse alla tingda
    Aa see tibi rääkis mele, et eelmisel oksjonil oli üks paar ära ostnud-samas see võis olla ka temapoolne level

  19. #19

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Hõlptulu otsijaid on alati olnud ning ei kao nad kuhugi. Siin pole mingit vahet, kas tegemist on tudengiga (wtf, lolle tundengeid pole olemas???) või Maxima laomehega. Loll saab kirikus ka peksa, selleks pole hüpnoosi vaja.

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)

    Üldiselt olen mõelnud pigem ettevõtja perspektiivis. Miks mitte ise tuua kuskilt x-kohast mingit sitta eestisse.-leiad 10"hullupilguga" jüngrit, kes hakkavad üle eesti promo tegema. Tegelikult võiks isegi mõne teise amway tegelase nt üles osta
    Loomulikult sa ei MAKSA neile mitte midagi. KAUBA ostavad nemad välja sinu käest, mida sa TELLID
    Presentatsioonide kohti võid ise finantseerida alguses, kuni äri käima läheb ja "jalad" alla tulevad
    Aasta pärast oled sina püramiidi absoluutne tipp ja vaatad kuda konto mõnusalt täitub

Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES