Kurat, JJ. See pidi tasemel ladyboy olema küll. Minu meelest on nad valdavas osas ikka drastiliselt eristuvad naistest, kui vaadata oskad. Näkku vaadates rohkem meiki, suuremad silmad ja eriti põsesarnad. Pikad jalad. Kitsad puusad. Laiad õlad. Suur jalanumber. Tihti keskmisest suuremad rinnad, mis on ebaproportsioonis puusadega. Väike perse. Suured randmed võrreldes naistega.

Ma ise uurisin seal, et mis point nendel ladyboydel on. Et nende pettus tuleb ju väga kiirelt välja. Kohalik ütles, et üldine joon pidi olema, et kui juba tuppa on saanud, siis tahab raha isegi siis, kui sina teda ei taha. Et tema on oma aega raisanud vms. Ja pidid hullult lärmama ja laamendama hakkama. Enamikul turistidel hakkab piinlik ja maksavad neist lahti saamiseks. Ma küsisin imestunult, et miks lõuga ei anta neile. Kohalik jäi vastuse võlgu.

Ja massaazhi osas mul küll midagi väga head pole ütelda. Sügasid niisama ja mõni tallas jalgupidi seljas. Kui tädi sulle ikka kannaga neeru peale astub ja samas õpetab, et 'relax', siis ei ole seal eriti mängu. Sõber käis vist 4 korda ja kaks korda tuli longates välja. Mina oma poolkatkisi kehaosi ei lubanud puutuda vigastuse kartuses.