Tsitaat Algselt postitas taiki
Ok, lisan ka paar küsimust siis.
1) Kuidas välismaalastesse üleüldiselt suhtutakse?
2) Kas on midagi sellist millest tunned puudust, mis Eestis oli olemas ja Tais mitte?
3) Võibolla kirjeldad tavalist argipäeva põgusalt.
1) Kui sa suhtud kohalikesse austusega ning tüli ei nori, siis keegi sind ennast ka torkima ei tule. Minul pole 4-5 tripi jooksul veel ühtegi konflikti jõudnud tekkida. Küll aga tekkis konflikt mingi debiilse eestlasega mõned päevad tagasi, ilma, et ma talle midagi öelnud oleks (kuulsin baaris eesti keelt ja lihtsalt ütlesin nende seltskonnale tere). Taid on üldiselt sõbralikud ja abivalmid, hoolivad. Hotellidest mul siiani midagi varastatud pole, kõik käituvad äärmiselt viisakalt. Kuna mul on juba regular kohad välja kujunenud, kus ma peatun jms ning inimesed teavad ning tunnevad mind, siis on nad enda külalislahkust näidanud veel suuremalt. Näiteks ühes restoranis ma sõbrunesin restorani omanikuga - iga kord toit valmistatud erilise hoolega ja vähemalt 50% suurem kogus... Ta on nüüd minu "ema" Tais :D Kusjuures ta mees mängib pokkerit ja minu "Tai ema" pakkus kohe coachingut. Mees olevat miljoneid võitnud (maybe bs). Hotellid, korterid special rate. Baaris tasuta joogid jne. Suhtu neisse viisakalt ja nemad vastavad sulle samaga.

2) Eestis on mõned head sõbrad kellest tunnen Tais olles puudust, kuid Eestis olles tunnen ma Taist veel rohkem puudust.

3)Argipäev... Mul ei ole veel argipäeva olnud, ainult argi-pidupäevad.. Kuid täna lendan sinna ning planeerin suht normaalset elu elada 6 kuud (peale uue aasta pidustusi). Suht standard... Äratus, pesu, söök ja muu vajalik. Edasi juba grind vastavalt vajadusele ja peale seda mis iganes :) Oleneb kellaaegadest. Ise olen sunnitud minema öörežiimile nii, et pokkeriga alustan umbes 8pm+ ja lõpetan 6am või midagi sinna kanti, sest mängin UK based sitel ja see on -7h Thai time. Niisama "väljas käimise" üritan jätta nädalavahetusteks. Kahjuks selline graafik eriti hästi sotsiaalelule ei mõju (sõbrad töötavad 8-17 vms - seega pean nende tööajal magama ja niisama "hängimise" enne pokkerisessioone tegema... loodan, et süsteem siiski minu jaoks toimib).