olen Tais käinud mitu korda. Bangkok, Pattaya, Phuket ja mõned saared.
esiteks ei ole nõus mkva-ga st. meie maitse on erinev.
Bangkok - linn mulle liiga "väsitav". palju sagimist, suht räpane, väga niiske ja päikest on vähem kui pattayas või phuketis.
loodusest pole haisugi(linn ju :) ) mina seal elada ei suudaks pikalt.
Pattaya - turistipiirkond. samas 1 esimesi ja suht ära lagastatud. linnast välja sõites, pisut eemal elades on loodus ilus.
kesklinnas on möllu,baare, tegevust küllaga samas liiga läbune ja liiati sexi peale rajatud. venelasi on meee-leee-tult.
Phuket - ok, hinnad on pisut kallimad kui pattayas aga see eest on loodus sitaks ilusam. saad randades kohe ujuda, vesi puhas(mitte nagu pattayas, kus pead selleks saartele sõitma). Üldse on terve see saar(Phuket) tunduvalt ilusam, kui Pattaya kant imo. Samas on tegevust seal täpselt samamoodi(baare, klubisid ja "muud" meelelahutust). Selleks tuleb minna Patongi, kus käib kõige suuurem ööelu.
Ei ytleks et seal ladyboysid rohkem oli kui pattayal(mis on pigem selline sexturisti esmane valik).
Mina olen iga kord linnas liikumiseks rolleri rentinud(mugavam kui mootorratas). hind on olnud miski 700.- eek 2 nädalat.
üli mugav ja odav ringi liikuda. lähed sinna kuhu tahad ja millal tahad. õhtul peole lähed kastikaga :)
Saartega on see asi, et seal super loodus, meri rannad jne aga õhtuks tegevust napib.
Põhja poole pole sattunud aga puhkamiseks läheks Phuketisse ja siis tuleks teised kohad.....