Tsitaat Algselt postitas leits
Millisele saarele vms soovitaksid minna kui bangkok ja pattaya n2htud ... Kus ikka tegevust ka oleks, mitte ei oleks ainuke valge inimene palmi all :D A ja kuda offseasoni ajal on .. ntx kui mingi juuni-juuli tulla. turiste ilmselt 10x vähem .. Oled ise kunagi mingi juuni-august tais viibinid. See vihma sadamisjutt on kõikidel suhteline. Mõni räägib et tuleb nagu oa varrest, teine et 1-2h p2eval ja siis jälle päike ... Suvel on plaanis mingi pikem reis kuhugile teha ..
Kusjuures ma pole selles osas veel kõige pädevam mees nõu andma, kuid kui korralikku pidu ja actionit tahad ning et teisi turiste ka oleks, siis ilmselt Koh Samui kindel valik. Läänekaldalt sobiks ilmselt kõige paremini Koh Phi Phi, kuid see siiski rahulikum ning väärib rohkem nime paradiisisaar.
Uue aasta esimestel kuudel kavatsen aga päris korraliku käputäie saarekesi üle vaadata. Siis on oodata mitmeid trip reporte minu poolt!

Ise jõudsingi juulis Taisse ning minu kogemus on selline, et igal pärastlõunal nagu kellavärk, tuli paar tundi vihma ning ülejäänud ajast oli mõnus. Paar korda kuus aga tuli ka ~2 päeva järjest vahetpidamata. Praegu pole ligi kuu aega piiskagi vihma saanud ning lähikuudel pole oodata ka.

Ise eelistangi kindlasti off-seasonit kohe päris tõsiselt just selle turistide vähesuse tõttu. Rahulik ja mõnus, kuid peod kohe kindlasti pidamata ei jää