live ei saa siin yldse m2ngida, tleks filipiinidele või macausse minna seal saaks live m2ngida. Lennupilet siit sinna ple ka kallis. t2pselt ei tea aga u 100 eur. Neti yhendus filidel aga jama, et onlines m2ngida. Tais mulle jah meeldib v2ga, elu v2ga odav. Elamispinna leiad alates 100eur tuba ( kuu ). Mul nt on 2 toaline korter uues majas, suur bassein, j6usaal jne maksab 300 eur kuu plus internet oma toas 12 eur. Elu siin v2ga mugav. Koristada ple vaja, selleks on koristaja. Pesu ple vaja pesta, seda tehakse 1-2 euri eest. Süüa ple vaja teha kuna ise tegemine l2heks oluliselt kallimaks. Muidugi restoranis syyest on hinnad samad mis eestis 5-10 euri k6hutäis koos joogiga. Aga mulle meeldivad kohalikud toidud ja seal saad k6hut2ie v2ga maitsvat toitu 1-2 eur koos joogiga. Liiklisvahendiks siin roller ( kuu rent u 75 eur ), saab igale poole palju kiiremini kui autoga. Paagitäis kytet maksab 2,5 eur. Nii et kokkuv6ttes üür+roller+söök+jook+besiin+suitsud+mingid snäkid jne u 700 eur kuus. No muidgi kui pidu paned tihti, siis l2heb raha palju rohkem. Võimalusi siin ju tohutult. Vahet ei ole mis päev on, möllu värki pannakse iga päev. Temp 6ues 30+, merevesi 30. Mida veel elult tahta, mingeid kohustusi ple :)