Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 60 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1185
  1. #1

    Pokkeripro Taimaal

    Tere! Kellegil on kogemusi Taimaal elamise ja samal ajal pokkeriga elatise teenimisega? Gambling on keelatud seal, seetõttu live mängida ei saa, kuid see pole suur prob mulle. Kui ise eelistaksite mõnda teist soojema kliimaga maad, siis millist ja miks? Peamiselt ootaks muljeid seal elamisest(2 nädalatvõi rohkem), aga teretulnud on ka reisimuljed. Üldistatuna siis elamis kulud, keskond, tarbeesemeta ja söögi maksumus, parim piirkond jms.

    Võibolla on liiga spetsiifiline küsiumus ja ei leidu inimesi kes saaksid pakkuda adekvaatseid vastuseid aga nu üritada võib.

    Ette tänades.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Soovitan kloonikesega foorumist kontakteeruda, tuli just taist ning läheb lähipäevil 6ks kuuks elama

  3. #3

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tai pidi olemagi täielik pokkerimängijate paradiis. Aga kuna sa mainisid, et otsid ka alternatiive Taile, siis ise oskaksin rääkida sulle Hawaiist. Võin öelda ette aga, et Hawaiil, täpsemalt siis Honolulus, läheb juba enam-vähem normaalse 2-3 toalise korteri alla vabalt alates $1,5k kuus ja sedagi mitte võib-olla just kõige parema asukohaga. Aga keeleks on vähemalt inglise keel, inimesed on ootamatult sõbralikud(võrreldes Eestiga) ja temperatuur on täpselt selline mõnus. Niiet juhul kui oled veidi rikkam poiss ja ei otsi just tingimata odavat paradiisi taga, siis võid Hawaii kohta minult edasi pärida.

  4. #4

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Ise olen nüüd viis kuud Tais elanud ning lahkumist ei ole veel küll plaani võetud. Mingit pikka ja väga üldist juttu ei jõua küll praegu kirjutada, aga kui sul mingi hunnik konkreetsemaid küsimusi välja on mõeldud, võid mulle PM saata MSN-i kontaktiga.

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kirjutan sulle mõned küsimused kunagi Johnny Jazz. Sest endal on plaan mingi aeg elada tais. Teema pealkiri võiks olla pokkeripro elu välismaal vms. Siis kõik kes kuskil on pokkeripro elu elanud ning on nõus oma kogemusi jagama saaks seda siin teha

  6. #6

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Päris mitmed inimesed on juba ühendust võtnud, seega ehk oleks tõesti lihtsam mul mingi kokkuvõtvam postitus kunagi koostada. Või koostada topic stiilis "Ask me anything about living in Thailand"?

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Kokkuvõtvat postitust ootaks isegi:)

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    Päris mitmed inimesed on juba ühendust võtnud, seega ehk oleks tõesti lihtsam mul mingi kokkuvõtvam postitus kunagi koostada. Või koostada topic stiilis "Ask me anything about living in Thailand"?
    Pigem üldine kokkuvõte siis hea kerge kõik inf ühes postitusest kätte saada.

  9. #9

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Johnny ütles, et mitmed inimesed on juba küsimused esitand. Parem oleks jah kui inf oleks avalik, kindlasti korduvad enamus küsimused.

    Maybe nii, et esimeses postituses on FAQ kokkuvõte vms ja siis ülejäänt teemas küsimused ja saab modifitseerida esimest postitust kui tuleb välja, et midagi puudu. Kui keegi viitsiks teha muidugi.


  10. #10

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Teema pealkiri võiks olla pokkeripro elu välismaal vms. Siis kõik kes kuskil on pokkeripro elu elanud ning on nõus oma kogemusi jagama saaks seda siin teha
    Pooldaks ka sellist ideed, et inimesed kes kusagil välismaal elavad pokkeripro elu võiks teha väikse ülevaate oma elust seal, oleks väga huvitav lugeda :)

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja
    Pooldaks ka sellist ideed, et inimesed kes kusagil välismaal elavad pokkeripro elu võiks teha väikse ülevaate oma elust seal, oleks väga huvitav lugeda :)
    +1

  12. #12

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Aga tekitage siis mingeid küsimusi, et tekiks "Frequently asked questions" olukord. Olen natukene oma MSN-i kontakti juba jaganud, kuid keegi midagi küsinud veel pole.
    Mis on teie eesmärgid Tai Kuningriigis? Mis on peamised kriteeriumid - odav elu (kui odav?)? Naised? Rand? Söök? Suurlinnaelu?

    Nii palju võin kohe kõigi tuju rikkuda, et 10,000 EEK eest pole kuninga moodi küll võimalik elada nagu mõni PM-i kaudu ühendust võtnud kodanik endale ette on kujutanud. Küll aga olen vabalt valmis kaasfoorumlastele nõu andma ning kas või esimestel päevadel majutama, kui keegi siia hea elu peale tulla plaanib :)

    PS: Joobeseisund ületab hetkel igasuguseid läänemaailmas üleskirjutatud piire - vabandage mu potentsiaalseid kirjavigu.

  13. #13

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Aga mis see optimaalne summa on siis, mis kuus kulub. Mõtlen siis, kui sa elad nagu tavaline inimene, mitte nagu turist.

  14. #14

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas mislinn
    Aga mis see optimaalne summa on siis, mis kuus kulub. Mõtlen siis, kui sa elad nagu tavaline inimene, mitte nagu turist.
    See oleneb täielikult sellest, kus sa elada soovid. Mina elan hetkel näiteks väikelinnas Lõuna-Tais, kus maksan kolme magamistoaga majas parimas rajoonis üüri 10 000 Thai baht = 299.94 U.S. dollars. Klubiõhtu läheb maksma vahemikus 1000-2000 THB, ostes väljast lääne viskit jms. Samas toidupoest kohalikku alkoholi ostes võib ennast täiesti ilma rahata lolliks juua - nt Tai "rumm" Hong Thong, 12 x 350ml kast maksab Tesco poes 1019 Thai baht = 30.563886 U.S. dollars. Sick.

    Trangis (tõeline Tai väikelinn) elades võib $1000/kuus vabalt ära elada. Samas see kõik on nii suhteline, et mingit üldpilti on üsna võimatu paika panna. Iga inimese tarbimisvajadused on ju erinevad. Esimese kuuga Patongis (üks põhilisemaid rannapiirkondi Phuketi kandis) kulutasin näiteks ligi $10,000. Kui sealkandis pikemaks ajaks majutust üürida, siis mingi kahetoalise maja keskusest natuke eemal leiaks madalhooajal ka vabalt 10,000 THB eest ning üldised elamiskulud oleks samalaadsed nagu mul siin.

    Samas Bangkoki Sukhumvit piirkonnas kuskil penthouse'is balla korteri eest maksate vabalt 100,000 THB/kuu.

    Palun küsige natuke konkreetsemalt. Kuskil külakolkas tänavatoitu süües ning urkas elades on võimalik $100/kuu ka ära elada, kuid olen päris kindel, et mitte keegi siit foorumist sellisest asjast huvitatud pole. Kus ning missugusest eluviisist te huvtatud olete? Hinnad varieeruvad piirkonniti TOHUTULT.

  15. #15

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Pole küll otseselt elamisega seotud, aga suvel vist tuttavatel plaanis maja üürida Taisse ja kutsusid, et tule ka mõneks ajaks. Nii, et küsiks kust kõige soodsam võiks olla lennupileteid Taisse osta? Või on mõningaid muid kogemusi, et millise firmaga oli kõige sujuvam lennata?

  16. #16
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Milline paberimajandus välja näeb? Ehk, mida peab enne tegema, et sinna mingiks ajaks elama asuda?
    Palju maksab kõhutäis kiirtoitu tänavalt? Pubist? Poes on toiduained meist odavamad?
    Transpordi hinnad? Kas ühistransport kannatab kriitikat?

    Räägi enda väikelinna seisukohalt, siis ehk kergem. Kui suur on väikelinn?

  17. #17

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas kvaliteet
    Pole küll otseselt elamisega seotud, aga suvel vist tuttavatel plaanis maja üürida Taisse ja kutsusid, et tule ka mõneks ajaks. Nii, et küsiks kust kõige soodsam võiks olla lennupileteid Taisse osta? Või on mõningaid muid kogemusi, et millise firmaga oli kõige sujuvam lennata?
    Ise pole Eestist kunagi Taisse lennanud ning lennupiletite osas ei oska erilist nõu anda, kuid sagedase lendajana valin tavaliselt oma pileteid www.kayak.com või www.expedia.com lehtedelt. Võib leida tõelisi pärle - olen kuulnud lausa ~6000 EEK reisidest Riga-Bangkok-Riga. See on loomulikult täielik joppamine.

    Reisibüroode kaudu pole eriti mõtet asju ajada. Hoidke pigem ikka minu poolt mainitud või muudel analoogsetel lehtedel ise silma peal.

  18. #18

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Milline paberimajandus välja näeb? Ehk, mida peab enne tegema, et sinna mingiks ajaks elama asuda?
    Palju maksab kõhutäis kiirtoitu tänavalt? Pubist? Poes on toiduained meist odavamad?
    Transpordi hinnad? Kas ühistransport kannatab kriitikat?

    Räägi enda väikelinna seisukohalt, siis ehk kergem. Kui suur on väikelinn?
    Lennukiga riiki sisenedes on Eesti passiga võimalik Tai Kuningriigis viibida 15 päeva viisavabalt. Maadmööda tulles see võimalus puudub. Ise olen Malaisias iga kahe kuu tagant Tai saatkonnas viisat käinud tegemas. Samas on näiteks Perthi (Austraalia - võrdlemisi lähedal) saatkonnast võimalik aastast viisat saada ning ka Helsingist peaks multiple-entry viisat pikemaks ajaks võrdlemisi lihtne saada olema.

    Tänavatoitu süües (mis on kohe tõsiselt täiesti nuts) jääb korralik kõhutäis $1 kanti (25-35 THB), eeldusel, et sa pole kuskil turistipiirkonnas - seal võib kõik hinnad vähemalt kolmekordistada. Pubis on praed (liha, salat, riis) samuti max 100 THB, v.a. turistipiirkonnad või Bangkoki keskus.

    Kohalikud toiduained on Eestiga võrreldes päris kindlasti palju odavamad, kuigi viibisin ise viimati kodumaal ~2a tagasi. Samas on väga palju asju, mida siin lihtsalt pole võimalik saada - a'la hapukoor jne. Igasugune imporditud kaup on üleüldse äärmiselt kallis. Sealhulgas lääne alkohol jne.

    Ühistransport on tasemel. Bussiliiklus toimib üleriigiliselt ning ei maksa suurt midagi. 200km ots on 100 Thai baht = 5.9988 U.S. dollars. Samuti toimib suuremate linnade vahel edukalt rongiliiklus, mis on küll võrldemisi aeglane. Bangkokis on BTS (Mass Transit System) ehk Skytrain, mis käib iga paari minuti tagant ning sõidab kesklinna piires igale poole. Üldiselt valitseb liikluses muidugi täielik kaos. Taksoga võib tipptunnil pealinnas tundide kaupa ummikus istuda. Samas sõidavad siin tuk-tukid ( http://upload.wikimedia.org/wikipedi...rangTukTuk.jpg ) ning eelkõige motorbike taxid, kellel on liikluses ilmselged eelised.

    ---
    EDIT: Ise ostsin endale ka kohe "motorbike'i" ehk rolleri, millega enamik inimestest ringi sõidab. Maksin korraliku masina eest $1000 ning see asi teenib mind väga truult. Oli plaanis kohe auto ka osta, kuid praeguseks olen jõudnud veendumusele, et kui pikemaid otsi ei sõida, on auto võrreldes "baigiga" obv -EV. Kui kolima hakkan, ostan siiski auto ka. Need on siin seoses maksudega paraku küllaltki kallid.
    ---

    Siin linnas, kus mina elan, on ca 60,000 elanikku. Vaikselt hakkab see staari-staatus juba üle viskama - oleme sõbraga siin täiesti üle linna tuntud. Esimese kolme kuu jooksul nägime siin linnas 2x valgeid inimesi. Praegu on aga tipphooaeg ning nüüd on neid ikka ülepäeva raudteejaama kandis näha. Üks suur ööklubi on siin ning hunnik väiksemaid pubisid. Veebruarist-märtsist kolime Phuketi. See lihtsalt siin kliima ning eluolu suhtes paras maapealne paradiis, kus bankrolli üles grindida ning siis järjest elujärge parandada ja parematele jahimaadele edasi liikuda :)

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Pokkeripro Taimaal

    kuidas Tais interneti ühendusega lood on? kas selles väikelinnas kus sa elad on püsiühendus pigem haruldus?

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokkeripro Taimaal

    Tsitaat Algselt postitas Johnny Jazz
    See oleneb täielikult sellest, kus sa elada soovid. Mina elan hetkel näiteks väikelinnas Lõuna-Tais, kus maksan kolme magamistoaga majas parimas rajoonis üüri 10 000 Thai baht = 299.94 U.S. dollars. Klubiõhtu läheb maksma vahemikus 1000-2000 THB, ostes väljast lääne viskit jms. Samas toidupoest kohalikku alkoholi ostes võib ennast täiesti ilma rahata lolliks juua - nt Tai "rumm" Hong Thong, 12 x 350ml kast maksab Tesco poes 1019 Thai baht = 30.563886 U.S. dollars. Sick.

    Trangis (tõeline Tai väikelinn) elades võib $1000/kuus vabalt ära elada. Samas see kõik on nii suhteline, et mingit üldpilti on üsna võimatu paika panna. Iga inimese tarbimisvajadused on ju erinevad. Esimese kuuga Patongis (üks põhilisemaid rannapiirkondi Phuketi kandis) kulutasin näiteks ligi $10,000. Kui sealkandis pikemaks ajaks majutust üürida, siis mingi kahetoalise maja keskusest natuke eemal leiaks madalhooajal ka vabalt 10,000 THB eest ning üldised elamiskulud oleks samalaadsed nagu mul siin.

    Samas Bangkoki Sukhumvit piirkonnas kuskil penthouse'is balla korteri eest maksate vabalt 100,000 THB/kuu.

    Palun küsige natuke konkreetsemalt. Kuskil külakolkas tänavatoitu süües ning urkas elades on võimalik $100/kuu ka ära elada, kuid olen päris kindel, et mitte keegi siit foorumist sellisest asjast huvitatud pole. Kus ning missugusest eluviisist te huvtatud olete? Hinnad varieeruvad piirkonniti TOHUTULT.
    Mitu korda rohkem/vähem raha sul Tais kulub võrreldes sellega, kui Eestis elasid.

Lehekülg 1, kokku 60 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES