Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Milline peaks olema meie karistus kui meie ettevõtmine ei õnnestu?

Hääletajad
114. Sa ei tohi hääletada
  • Märtsikuu kaine

    31 27,19%
  • 100k kätt NL2

    74 64,91%
  • 2 nädalat onlinepokkerita

    9 7,89%
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 65
  1. #1

    Kaks kala koogis eesleid tühjendamas

    Yesterday,
    All my bad beats seemed so far away,
    Now it looks as though they're here to stay,
    Oh, I believe in yesterday.

    Suddenly,
    I was beating poker big,
    There's a Ranka hanging over me,
    Oh, losing came suddenly.

    Why my money
    Had to go I don't know, she wouldn't say.
    I played,
    Something wrong, now I long for yesterday.

    Yesterday,
    Poker was such an easy game to play,
    Now I need a place to tilt away,
    Oh, I believe in yesterday.

    Mm-mm-mm-mm-mm-mm-mm.


    Nagu ütlesid kunagi tuntud biitlid :)

    Aga asja kallale asudes. Mina (Allanaator13) ja kasutaja Mislinn (Pokerstarsis Painkiller72), oleme 19 aastased viimsist pärit microgrinderid ja tahame näha kas meis on seda potensiaali, et beatid micro stakes (NL5-NL10). Seetõttu otsustasime me pooltäis olekus, et uue aasta esimesel kahel kuul paneme kahe peale sihiks 1500$.

    Allanaator13:
    Natuke minust endast, pokkeriga olen tegelenud umbes aasta, kuid mängust paremini sain aru alles 4 kuud tagasi. Pokkeri juurde tõid mind trennikaaslased, kellega laagris sai natuke taotud väikeste summade peale kaarte. Bankrolli olen üles ehitanud põhimõtteliselt nullist, kui välja arvata alguses Triobeti pokkeritoas tehtud 25 kroonistest sissekannetest, mis sai samal õhtul maha mängitud. Turniire ja cashi olen starsis mänginud suhteliselt break-even va. 14 koht Sunday 1/4 millil, millega suutsin võita 850$. Enamasti olen viimasel ajal mänginud NL5-NL10 ja peale võitu võtsin natuke shote NL25 mis väga hästi ei lõppenud :(

    Painkiller72 aka Mislinn
    Olen mänginud pokkerit samuti aasta, tõsisemalt hakkasin võtma mängu 6 kuud tagasi, kui sattusin siia foorumisse . Mängust kuulsin esimest korda oma noorema venna käest ;D kes mängis triobetis freerolli. Bankrolli olen üles ehitanud tänu 25-50 kroonistele sissekannetele mis kõik failisid, kuid alla andmise lähedal suutsin triobeti freerollist võita u 1 Euro millega hakkasin 0,09si SNG'si multitablima ja kasvatasin oma bankrolli. Triobetis võitsin 1 eurose sisseostuga turniiril 60 eurot (1. koht :o ). Samuti õnnestus Pokerstarsis hittida 1/4 millil umbes 195$ lõpetades 80nda kohaga. Mängin hetkel NL5-NL10, kuid samuti olen shote võtnud NL25, kus algus oli paljulubav, kuid lõpp väga fail.

    Reeglid:
    1. Challenge kestab 26.12.2009 - 28.02.2010

    2. Arvesse lähevad kõik online pokkeris teenitud summad (Turniirid, cashgame, Sng'd ja boonused)

    3. Iga sessiooni kokkuvõte koos graafikuga (va. Turniirid) postitame siia. Samuti postitame nädalakokkuvõtteid muljete ja arvamustega.

    4. Kui meil ei õnnestu antud ettevõtmine tuleb meil silmitsi seista karistusega, mille üle on teil võimalus otsustada ;D ( Oleme ausad inimesed ja kanname teie valitud karistuse ära)



    Kõiksugu soovitused ja feedback on oodatud.


  2. #2

    Re: Yesterday

    Ärgates ma ei usu oma silmi...

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Yesterday

    ei noh viimsi poistele ikka edu.

  4. #4

    Re: Yesterday

    õnn kaasa. ma votesin küll 100k kätt nl 2, aga kainena olla oleks vist soliidsem.

  5. #5
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Yesterday

    100k kätt nl2s oleks ikka eriti hea karistus :D

  6. #6

    Re: Yesterday

    1500 taala kahe kuuga et siis 750 taala kuus ja siis 375 taala kuus per person?


    suht ambitsioonikas NL10 jaoks, guud lakk :P

  7. #7

    Re: Yesterday

    37,5Bi kuus .. ei midagi yletamatud i gess ... kui ära ei tee hääletate paljalt viimsit tlnasse

  8. #8

    Re: Yesterday

    Day 1.

    Väga mõnus algus meie ettevõtmisele, suutsin hoiduda enamjaolt tildist ja mängida korralikult. Umbes 4h sai mängitud ja tulemus selline:

    ( Click to show/hide )


    KOKKU: 24.78$

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Yesterday

    Esimene päev eriti korda läinud, veel 60 sellist ja ongi peaegu 1,5K täis :D. Edu!!

  10. #10

    Re: Yesterday

    Mislinn pole veel oma seisu postitanud :D

  11. #11

    Re: Yesterday

    Päev 1

    Ütleme nii, et algus ei ole just paljulubav. Kuid arvan, et asi ei olnud täna ainult minus, vaid ka starsi riveri kaartides, sest kõik mis vastastel oli võimalus kokku saada, kokku ka saadi.

    Graafik:
    ( Click to show/hide )


    Järgmine kord toon kindlasti mõne huvitavama käe ka välja, täna lihtsalt liiga väsinud.

    KOKKU: +11,53

  12. #12

    Re: Yesterday

    PÄEV 2

    =

    Sitaks tilti, üks väga väga loll bluff (järsk langus graafikul) ja siis tõmmati lõpus veel J3s-ga mu AAle kott pähe ja insta lauad kinni.
    Allanaatoril täna mängimiseks aega kahjuks ei olnud, selle eest lubas homme topelt panna, eks näis :D

    Graafik:

    ( Click to show/hide )



    Nüüd siis on plaanis mängida (meil mõlemal) rekordi turniiril ja 1/4 millil, vbl võtame mõne teise veel kõrvale.

    KOKKU: +16,8$, algus vaikne, aga küll hakkab tulema.

  13. #13

    Re: Yesterday

    Day 2

    4,4$ 180 players MTT
    You finished the tournament in 6th place. A USD 36.00 award has been credited to
    your Real Money account.

    Sunday 1/4 million
    You finished the tournament in 3975th place. A USD 16.60 award has been credited to
    your Real Money account.

    Guiness World Record Tournament
    You finished the tournament in 17211th place. A USD 3.00 award has been credited to
    your Real Money account.

    Mislinn kahjuks veerandmilli turnal ja maailmarekordi turnal rahadesse ei jõudnud.

    Kokku täna +35,6$

    Üldseis kokku: + 52,4$

  14. #14

    Re: Yesterday

    Päev 3-Tundub, et ei suuda beatida NL5.


    Tänane graafik:

    ( Click to show/hide )



    Lisaks mängisin 19 3,40$ Buy in-iga ühe laua SNG-d, kust õnnestus tasku pista 24,1$

    Mõni suurem kaotatud pot:

    ( Click to show/hide )


    Tänane päev : 24,1-0,96= +23,14

    Üldseis: +75.54$


  15. #15

    Re: Yesterday

    Day 4

    Väga masendav on olla. Sai tunda esimest korda projekti jooksul kaotusekibedust. See oli väga valus.

    ( Click to show/hide )


    -2,2$ turna buy-in


    Mislinnal -25,7$

    KOKKU:+33,15$

    Aga positiivne on see, et sai Northern freerollile pilet võidetud niiet suht suur pluss tuleb homme

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Yesterday

    nagu öeldakse, kui ei joppa rahalauas, joppab turkal...Edu homseks!

  17. #17

    Re: Yesterday

    Nonii Northern freerollilt mincash ehk 125$

    Mislinnal -13,2$

    KOKKU:+144,95$

  18. #18

    Re: Yesterday

    Sai siis peale uut aastat esimene sess tehtud. Juba mõtlesin, et starsi river mind 2010. aasta puhul rahule jätnud, no aga EI.

    Kõik läks ilusti kuni, hakkasin saama riverdatud majade, mastide, nelikute käest kotti. Täpselt nii lõppes ka 2009 aasta. Stars on lihtsalt rigged.

    Graafik:
    ( Click to show/hide )



    Kokku: +157,77$

  19. #19

    Re: Yesterday

    Täna siis 2 väiksemat sessi teinud, millega võib enam-vähem rahule jääda.


    Panen 2 graafikut, kuna ei oska viimase kahe sessi graafikut ühte panna..

    ( Click to show/hide )


    Täna kokku +33,75$

    Kokku: +191,52$

  20. #20

    Re: Yesterday

    Tänane algus oli jube, KK vs AA, set over set ja maja vs quads..aga lõpuks ikkagi +3bi.

    Graafik:

    ( Click to show/hide )



    KOKKU: 207.69$

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES