Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 33
  1. #1

    carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Tere.
    Kirjutan ka siis. Olen üks tore maailmarändur. Põhimõtteliselt mul kodust aadressi pole ja Maarjamaad pole ammu näinud. Kunagi aastaid tagasi sai pokkerit juba mängitud põgusalt ja level üks ületatud (ehk siis sain selgeks käte tugevused). Nüüd kuna 24/7 on vaba aega ja juba ka igalpool on olemas internett, siis igavuse peletamiseks hakkasin uuesi mängima ja nakatas päris toredasti uuesti. Algul suutsin olla isegi edukas, sai pingsalt br kasvatatud, kuni tuli mingi esmaklassiline bad beat ja tilti läksin, ning kogu bankrolli heleda leegiga põlema panin. Sai uuesti katsetatud ja sama jama. nl10 ja nl25 suudan biitida enamvähem, ilusti kasvatada bankrolli kuni jälle kõik kordub. Mängin ka STT ja MTT päris tihti ja olen suutnud neid ikka aegajalt võita. Arvet pole pidanud. Suuremad võidud 200$+, mis muidugi maha tildatud. Aga tänane päev oli bad beatide tipp. Hommikul võtsin eesmärgiks, ei ühtegi tilti, kõik bad beadid on lihtsalt ebaõnn, pea-asi et tegin õige otsuse. Suutsin seda reeglit päev otsa ka jälgida. Ei läinud tilti, ei läinud bustoks, ainuke asi, et nl25 limiidil -320dollarit :D See oli lihtsalt uskumatu. Ei pidanud ükski AA vastu, ei pidanud ükski KK vastu, pocketpaariga preflop reisides poti jagu, ei andnud pea kunagi (30+ korda pakun:D) setti jne. Ei oleks seda ise kogenud, ei usuks. Igaljuhul tänaseks raha otsas. Homme vaatan kuidas tuju on, kas kannan juurde või teen puhkepäeva. Igaljuhul pole hullu, endameelest tegin õiged otsused, kahjuks pt3 jne ei kasuta, et ei saa statistikat vaadata. Aga polegi vaja, ise tean, et ei oleks neid lucky rivereid jne olnud, oleksin tublis kasumis. Mängisin häid kaarte headelt positsioonidelt. Alati arvutasin kas pot on väärt mingit calli jne. Tilti ei läinud ja ka mitte bustoks.
    Enivei viimase dollari eest mis peale jäi, võtsin nüüd ühe 45kohalise sng, 30alles, chipe kah päris palju veel, eks näiss, kui sealt tuleb mingit lisa, siis täna veel teen mõned turnad, muidu lähen ära magama.
    Ahjaaa eks ma tõmban endale pt3 ja ehk veel mõne programmi, et edaspidi ka teid lõbustada ja ehk ka keegi vaatab targema pildiga üle statistika, kindlasti on vägapalju suuri auke ja valesid samme sees mida ise tähele ei panegi.
    Igaljuhul teile Eestisse ilusaid pühi ja et ikka maa valge oleks.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Good luck Sir!.

  3. #3

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Peaasi, et alla ei anna

  4. #4

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    PT3 või HEM tõmba kindlasti, kui cashi mängima kavatsed hakata. Big help!!!

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    krt mees , ega sa ometi pokerstarsis mängi ? ;D

  6. #6

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    FTP mängin, kuigi mulle algul hoiatati et vaata, sul hakkab seal käsi esialgu jooksma, krt jooksis jah algul jõle hästi:D kõik nad on rigged vist :D Varem triobet kah kindlalt. Triobet näitab veale failimist nagu pooleldi järgmist kaarti mis oleks tulnud. 75% kordadest kui mina failisin oleks see kaart mulle sobinud täpselt. Järelikult kui keegi teine failis oleks see kaart ka enamusjuhtudel tollele sobinud, seega sai ilusti nii lisainfot vastaste kohta:D aga ega midagi. dollari turniiril olin ka esimene kes rahadest ilma jäi. Muidugi tänu bad beadile :D QQ vs 22 flopp 49Q turn 2 river 2 :D
    Head ööd:D

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    trios selle nimi rabbit cam , seda saab ilusti maha ka võtta 8) vähendab tilti

  8. #8

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Tsitaat Algselt postitas carpc
    FTP mängin, kuigi mulle algul hoiatati et vaata, sul hakkab seal käsi esialgu jooksma, krt jooksis jah algul jõle hästi:D
    Mul oli täpselt sama lugu FTP-s. Liht nuts.

  9. #9

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Kus hetkel viibid siis?

  10. #10

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Nojah .. ma olen halanud nende bad biitide yle sitaks .. aega ta võttis aga aru ma sain, et ise olin (olen) sitt. Bad beadid on nagu nad on ega nad teistel tulemata ei jää, lihtsalt tuleb nendega mingil määral harjuda. Olen viimane kuu tohutult investeerinud aega õppimisse jne ning mingid tulemused on ka näha .. usu mind ma olen 3x rohkem läbi elanud ilmselt kui sina. Kui ise end aidata ei taha, ei aita sind keegi :) Gl sir!

  11. #11

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Tere hommikust.
    Ei eks ikka tahan end aidata, muidu poleks seda teemadki teinud, edaspidi siia hea käsi jne postitada. Kindlasti on mu mäng ka üldiselt väga auklik, et on mida parandada. Eks vaatan kas täna kannan juurde ja teen mängu või mitte :)
    Hetkel asun Pariisis, jõudsin siia eile, enne seda olin paar nädalat Hollandis ja enne seda Itaalias.
    Olen siin kuni aastavahetuseni ja siis liigun Küprosele nähtavasti ja peale seda vaatan ehk mõne odavama riigi. Niimoodi seigeldes, kui ei tea kohaliku eluolu on ikka jõle kallis elada (ei tea kus poodides kohalikud käivad - odavam toit, kus söömas käivad - odavam jne). Vb teen veel nädala kuskil alpides lumelaua sporti kah.
    Pea püsti :)

  12. #12

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    hästi elame

  13. #13

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    hästi elame
    Ega seda elu kauaks pole, suht ränk ikka. Säästud kuivavad tuhinal kokku:D et otsigi mingit odavamat riiki kuhu peatuma jääda :)

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    tohib teada ,kui vana oled `?

  15. #15

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    tohib teada ,kui vana oled `?
    23

    Magasin täna küllaltki pikalt, õhtul plaanin mängima hakata ja öö otsa panna. Praegu tegelen materjali läbitöötamisega (ranka tabel lauapeal, tähtsad asjad allajoonitud, muud artiklid ja strateegijad jne).
    vb inimene kellekaudu fulltilti raha kannan öösel magab, siis ehk on keegi kellel fulltildis ala 150dollarit ja sooviks raha sebi saada?

  16. #16

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Sai siis lastud nl10 4jas lauas mitu head tundi, tulemus -15$. Pole paha :) Mõni bad beat ja suckout jne ka ikka sees. Ise rahul tegelikult. Vahepeal oli -39$. Kuna neljas lauas mängisin, siis olin endale pannud ka et kui -4BI, siis lahkun ja olin valmis juba aknaid sulgema, aga läks paremini. Läks tõusvas tempos, aga tundsin end natukene väsinuna juba, tahtsin vaheldust ja ei hakanud riskima et lollused tulevad. Tegin ka algul mõned 2.25turnad, 4tk, kus jõudsin kus ei saavutanud midagi, ehk sealt kah -10$. Kuna pea oli natukene veel paks ja ei tahtnud veel cashi teha, mõtlesin et proovin ka siis mingi suurema hulga turnasid panna, 10tk 18mehe sng 2+0.25 siis võetud lihtsalt eksperimendi mõttes. Teiejaoks on see köömes, aga mina algul ikka võimlesin mõnuga. Lõpptulemus see et 4jal laual finaallauas, ja 3rahakohta, vastavalt 1, 2, 4. Sealt siis +7$ millegiga. Päris huvitav kogemus igaljuhul. Teen väikese internetis surfamise veel ja siis edasi 4xnl10 panema. Täna siis esimest korda ka fulltilt salvestab mul käsi, eks pärast pusin siis ka pt3 natukene. Praegune br 225$.

  17. #17

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Kuna br ilusasti maha mängitud jälle, sai ajaviiteks tv kõrvale ka üht freerolli taotud. Kas olen mina loll ja jääb midagi kahe silmavahele või on teised lollid?

    Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 80/160 Blinds (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP3 (t13517)
    CO (t435)
    Button (t655)
    SB (t2809)
    BB (t2060)
    Hero (UTG) (t5247)
    UTG+1 (t3178)
    MP1 (t80)
    MP2 (t600)

    Hero's M: 21.86

    Preflop: Hero is UTG with Q, 7
    Hero calls t160, 3 folds, MP3 calls t160, 3 folds, BB checks

    Flop: (t560) 10, A, K (3 players)
    BB checks, Hero checks, MP3 checks

    Turn: (t560) Q (3 players)
    BB checks, Hero checks, MP3 checks

    River: (t560) J (3 players)
    BB checks, Hero bets t5087 (All-In), 2 folds

    Total pot: t560

    Pakkumis ja muud strateegiat mitte vaadata(vaatan tv ja see freeroll ei lähe eriti korda, seega ei mõtle bettimiste jms peale eriti), vaid lihtsalt lõpplahendust. Lihtsalt pakkus natukene nalja muidu igavasse päeva :D

  18. #18

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    lol obv on see freeroll ja sa mängid selliste vendade vastu, kes ei tunne kätetugevusis:D
    polegi sellist nalja kaua aega näinud:D
    saaks aru kui 1 neist foldib:D
    aga mõlemad:D
    wtf:D

  19. #19

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    korra ka sellist pulli rahalauas näinud. nl10 vist oli. 1 checkis kaasa, 2tk foldisid. Kartsid vist et nende käsi pole tugevam kui "maas" olev käsi:D

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: carpc - 3in1 (busto+tilt+badbeat)

    Tsitaat Algselt postitas carpc
    korra ka sellist pulli rahalauas näinud. nl10 vist oli. 1 checkis kaasa, 2tk foldisid. Kartsid vist et nende käsi pole tugevam kui "maas" olev käsi:D
    Kui keegi bettinud ei ole, siis makstakse rake näol rohkem raha kui niisama foldides.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES