Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 49
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    mkva ega budismiga ei tegele? küsin seda sellepärast, et su mõtted on nii sarnased selle usundiga ja olen viimasel ajal selle kohta üht teist uurinud ning paljud pokkerimängijad on seda soovitanud.

    PS! Ja ükski neist ei mass multitable ning niipaljusid kui mina tean on neil kõigil suured winrated. 4PT/BB+ 6max või suurtematest mängudes.

  2. #22
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Pange stickyks või/ja Lingikogusse.

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu
    Krayzie on sümpaatse mulje jätnud algusest peale, eriti oma huumorimeelega ( vt. kasvõi teema pealkirja, eksole ) Aind kätekommentaarides jube napisõnaline ja räägib vihjetega :).
    Ma arvan, et uNL\SSNL käsi on midstakes regularil suht igav kommenteerida, kuna kõik need liinid mida uued kutid alles enda jaoks avastavad on juba sada korda nähtud ja läbi analüüsitud.. Lisaks peab tihti kõik suht puust ja punaseks lahti kirjutama, mis on päris suur effort.. Ja siis veel see, et mingist limiidist alates on oma mõttekäigu lahti seletamine ilmselt -EV.

    Muide mulle tundub, et 2+2 lugemise lõpetamine ja ise mõtlema hakkamine impruuvis mu mängu päris palju.

  3. #23
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Ise mõtlemine on aktiivne protsess, aga teiste käte/kommentaaride lugemine tihtipeale passiivne. Ma pole küll palju õppevideoid vaadanud, aga neid vaatan ka mõnikord nö passiivselt e. ei viitsi väga kaasa mõelda, seevastu oma käte läbivaatamisel nii passiivne ma olla ei saa. Kahju, et mõtlemine on raske tegevus...

    EDIT: Kuidas Sa sellise toreda mindseti endale saanud oled? Ise üritan vabadel hetkedel enda jaoks asju lahti mõtestada, aga ehk on mõni konkreetne asi Sind aidanud?

  4. #24

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Hea lugeda kohe sellist topicut kus aetakse asjalikku juttu. Keep up!

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    mkva ega budismiga ei tegele?
    Ma ei saaks öelda , et ma Tegelen sellega, kuigi saan öelda, et mind see huvitab väga palju. Kuna kõige selle mindset meeldib mulle 99% seega sobib mulle.
    Mina isiklikult soovitan Budismi info sisse sukelduda. See parandab mindseti, see aitab..? ma ei tea. Mind aitab.

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    EDIT: Kuidas Sa sellise toreda mindseti endale saanud oled? Ise üritan vabadel hetkedel enda jaoks asju lahti mõtestada, aga ehk on mõni konkreetne asi Sind aidanud?
    Küsisid minult seda vist.. ? ??? Kui ja siis..

    Sellise mindseti olen saanud vast oma emalt ja isalt. Ja kui nüüd pea aasta tagasi sai tais käidud, siis sain teada kui powerful on Budism.
    Aga mis mind aitab ? Mind aitab tühi laud, paber ja pastaks. Vaikus. Muusikad ja telekad ja üleüldse kõik välised segajad kinni. Ja siis lihtsalt lasta oma mõttetel lennata, kui oled feilinud, siis keskendud sellele. Võtad kas või algusest peale läbi, mis läks välesti ja koostad endale punktid. Enne kui sa arugi saad on sul terve rida punkte mis võisid viia sind selle failimiseni. Ja nüüd polegi midagi, paned pastaka käest ja hakakd neid punkte ükshaaval läbi võtma ja mõtlema, mida ma ikkagi tegin valesti ja mida ma teeksin siis, kui ma saaks aja korraks tagasi võtta ja mida ma teen siis, kui samasugune situatsioon tuleb järgmine kord. Ja enne, kui arugi saad, oled kõikidele oma küsimustele vastuse leidnud ja veel väga tugeva. Plus see, et jõudsid ise vastuseni ananb sulle väga suure enesekindluse.


  7. #27
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Ei küsinud tegelikult Sinult. Minu viga, et ei täpsustanud, aga usun, et oled ka õigel teel :)

  8. #28
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Tsitaat Algselt postitas mkva

    Järgnev on see, mida igaüks võiks vahest teha.

    - Loe kellegi autobiograafiat, kes sind inspireerib.
    Selle nõuandega on küll kehvasti, mulle Bukowski autobiograafia meeldib aga peale lugemist ajab vägisi jooma jälle.


  9. #29

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Väga hea teema (Y)

  10. #30
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Järgnev on see, mida igaüks võiks vahest teha.
    - Lülita end kõigest välja ja kirjuta kuskile, kas või paberile ülesse oma eesmärgid.
    - Loe kellegi autobiograafiat, kes sind inspireerib.
    - Täna neid, kes on aidanud sul tõusta, võid jõuda lähemale su eesmärkidele.
    Seda ma teen hästi tihti, loen 2+2 's welle, blogisid jms, sitaks annab motti grindida.

  11. #31

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Väga hariv info foorumisse tekkinud, tihti ei olegi asjad nii nagu need võiks olla.
    Üllatavalt palju on tõesti selliseid olukordi kus ego muutub sinu mängu juhiks.
    Loodan väga järge ja müts maha sellise positiivsuse eest, mida siit sain.

  12. #32

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Nüüd mul tuleb räige hiiter.

  13. #33
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu
    Selle nõuandega on küll kehvasti, mulle Bukowski autobiograafia meeldib aga peale lugemist ajab vägisi jooma jälle.

    rohvel

    :D

    aga respekk teema autorile

  14. #34
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Väärt lugemine

  15. #35
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Pani mõtlema, tõsiselt.

    Tänud.

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Sobrasin foorumis ja äkitselt näen sellist pealkirja.
    Süda hakkas puperdama ja veri valgus *****.
    Ja leian eest hoopis sellise jama.

    ( Click to show/hide )

  17. #37

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    väärt lugemine. Viimase kuu jooksul kaks korda samasse ämbrisse astutud.

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Ma ei tea. Mulle on räägitud väga palju sellest kuidas ma peaksin oma volüümi kallal vaeva nägema, et ma ei nulli isegi vartiatsiooni ära. Aga mulle meeldib teha 500-700 käelisi sesse. Ma lihtsalt ei taha ja ei jaksa rohkem mängida. Samal ajal kuulan ka muusikat. Ma ei näe põhjust miks peaks kõik inimesed tegema asju mingite kindlate standardite järgi. Kui ma tunnen ennast hästi tehes võimalikult häid otsuseid selle 500 käe jooksul siis ma ei arva, et ma peaks kõige kiuste hakkama tegema 2000 käelisi sesse. Võite mulle vastu vaielda aga minu puhul see töötab ja ma suudan näidata kasumit. Kas ma olengi Hit and runner või biidingi mängu "oma süsteemiga"?

  19. #39

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    krayze mida ise mängid ja kas coachid ka?

  20. #40

    Re: Lulu's sexy adventures, part I

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Sobrasin foorumis ja äkitselt näen sellist pealkirja.
    Süda hakkas puperdama ja veri valgus *****.
    Ja leian eest hoopis sellise jama.

    ( Click to show/hide )
    mängin 4-6 laual, üle selle lähevad otsused liiga abc'ks. mingit msn/skype/randomwebpage asja lahti ei ole, pole kunagi olnud tbh.

    mängin 400nl, low volume kellaaegadel miksin ka 200nl'iga. Olen sweatinud mõnda inimest aga sõna otses mõttes coachimist pole teinud.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES