Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 25
  1. #1

    Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Tere,

    Pakun võimalust teenida 100$ jaanuarikuus, kui julgete minu vastu $500 bettida.

    Mis unreal oddsid need on küsite? Unreal on ka eesmärk, vaadates minu eelnevaid graafikuid ja blogi:
    27.12.2009 18.00 seisuga
    Lifetime sng(1) ja lifetime turkagraph(2)



    , jaanuaris puhast kasumit $1000 mängides ainult $11HUsngsi ja ainult HU turkasid buyinga $6-$22 partypokkeris.

    Moneyd läheksid kellegi kätte hoiule enne 31. Dets 24.00. Mina saadaks oma mani kellegile partypokkerisse, näiteks Krayzile kui ta nõus on. Te võite oma manid kellegile usaldatavale moderaatorile/adminnile fulltilti või pokerstarsi saata kui sellise kokkuleppe leiab. Diili võitjale makstaks mani välja Veebruari esimese nädala jooksul.

    Üle korrates diili võidan mina juhul kui,

    01.01.2010 - 01.02.2010 , teenin $1000 puhast kasumit partypokkeris $11'stel HUSNG'del ja $6-$22 HU turkadel kasutajanimega connect1334. (Sharkscope graphide alusel, vajadusel doublecheck Alaska või kellegi poolt.)

    Diili võidate teie juhul kui teenin jaanuaris alla $1000 dollari eelmainitud limiitidel. Ehk kui kasum on -$ kuni $999 olete teie saja dollari võrra rikkam.

    Eesmärk oleks enda utsitamine natukene paremini mängima. Kui tahate veel mingeid graphe või asju siis andke siin teemas teada ja küsige. Kes ees see mees!

  2. #2

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    kui turkad välja lähevad võid mind üles otsida.

  3. #3
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Webcam on ka?

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Lifetime sng ja turkade arv nii väike? Kaua see lifetime sul olnud on siis?
    Ise muidu alustasin sng-de mängimist ja õppimist suht alles. See kuu julgelt üle 1000 sng juba mänginud.

  5. #5
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi
    Lifetime sng ja turkade arv nii väike? Kaua see lifetime sul olnud on siis?
    Ise muidu alustasin sng-de mängimist ja õppimist suht alles. See kuu julgelt üle 1000 sng juba mänginud.
    HU sng'si põhiliselt one tabled, tunnis umbes 4-6 sng'd vast.

  6. #6

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Mis sellest webcamist? terve kuu tahad mind piiluda? sharkscope võtab ju kõik ilusti statside näol linti.

    Ja ükstablen jah.. ning alles eelmise kuu lõpp/see kuu mänginud neid HUsngsi nii et bettige julgelt. Oleks väikest motivatsiooni grindida

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Webcami küsimus ilmselt selleks, et suurte oodsidega on inimesed raha pannud sinu vastu ning siis lased kellelgi heal grinderil selle $1000 ära teha, mis talle on lumme kusta teha. Siis on kindel, et sa ei peta, kui liveshow.

  8. #8

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    no ma ei tea irl erilisi online regulare.. ja HU mängijaid on siin foorumis ka ühekäe sõrmedel üles lugeda... keegi ei viitsiks prolly ka igapäev minujuures mängimas käia ja ega see mulle ei sobiks ka.. enda parooli kellegile ei jaga.. miks peaks üldse mingi regular oma mainega risikima, et tühised paarsada daala võita kui tal on $1000 grind lumme kusemine? Nagu ütlesin tahan lihtsalt motivatsioonilaksu..

    ei hakka mingit webc2mm showd korraldama

  9. #9
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    no ma ei tea irl erilisi online regulare.. ja HU mängijaid on siin foorumis ka ühekäe sõrmedel üles lugeda... keegi ei viitsiks prolly ka igapäev minujuures mängimas käia ja ega see mulle ei sobiks ka.. enda parooli kellegile ei jaga.. miks peaks üldse mingi regular oma mainega risikima, et tühised paarsada daala võita kui tal on $1000 grind lumme kusemine? Nagu ütlesin tahan lihtsalt motivatsioonilaksu..

    ei hakka mingit webc2mm showd korraldama
    Miks, sest kui sinu vastu panustavad 10 inimest 5000USD on hea põhjus.Ja mis puudutab heads up siis seal võib teha paar liba kontod ja lasta neil kaotada sulle 1000USD heads up.Ikka päris rumal peab olema et sellise diiliga leppida.

  10. #10

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Kui algsest postist välja ei lugenud siis mängu läheb ainult 100$, kes ees see mees. Üks.


    ja mis lasta teha liba kontod asjad.. seda on insta aru saada statsidest ju ja ega party adminnid oleks ka platsis kohe.. mõtle ka natuke

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Kui algsest postist välja ei lugenud siis mängu läheb ainult 100$, kes ees see mees. Üks.


    ja mis lasta teha liba kontod asjad.. seda on insta aru saada statsidest ju ja ega party adminnid oleks ka platsis kohe.. mõtle ka natuke
    mis 100? 500 ikka ju.
    tsiteerin : Pakun võimalust teenida 100$ jaanuarikuus, kui julgete minu vastu $500 bettida

  12. #12

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    no üks "100" ja üks "500"


  13. #13
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Võtan kogu actioni, kes escrow on?

  14. #14
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    võin aidata

  15. #15
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Kuna mul partys raha pole hetkel, pakun välja, et kris saadab mulle 100$ partysse ja ma saadan lencile 600 fulltilti/starsi (ehk siis nii enda kui krisu osa). Sel juhul peaks kris ilmselt nõus olema võidu korral rahad starsi/ftpsse saama.

  16. #16

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Teeme nii. Diil läheb käiku kasutajaga ment52, PMMI mulle oma party kasutaja. Panen raha kohe teele. Pean enne oma adre confirmima veel neile enne buddy transferi arvatavasti aga selle kontrolliga ei lähe üle päeva imo. Oota enne minu kanne ära kui lencile saadad, sest on 1% võimalus, et party uimerdab odavalt.

    Teema võib vist lahti jääda. Kirjutan siia korra kaks kuidas asi edeneb/ei edene.


    Ajaa, raha tahaks fulltilti... sinna mul on acci tegemine atm pooleli.. aga veebruariks peaks kõik korras olema.


    EDIT: Diil käib, 10 days to go. Breakeven atm vä, ma ei hakka komenteerima lihtsalt kui kahtlaselt kraat turkadel jookseb. 75% kordadest langen round enne rahasid välja. Sngsi pole mänginud kuna sharkscope accil sai susbscript. läbi.. täna peaks uue saama. Nii et suudan küll. 10 päeva 1000 $np OGOGGOGOOGGOOOOOOOOOOOOOOooooooooooooo!!noenoeonen

  17. #17

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Lenk said rahad kätte?


    Hittisin siis esimese turka see kuu onoeonone, 11$ se, mingi 270 tuli vist. Sharkscope acci pole ikka saanud *****, mingi homo lasi üle. saatsin raha ja hakkas hämama. Lasen ilma selleta siis, gogogogooggoo, atm ikka breakeven umb, ei tea vaadata

  18. #18
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    rahad olemas jah, kuu lõpus shipin võitjale $600 ftp-sse, eks siis keegi sharkscope subscriber aitab välja, sa muretse mängimise eest

  19. #19

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    cool, hittisin kohe teise turka, 6$ se täna päeval. Mingi 130$ tuli. Eks 10+ päevane mõõn pidi millalgi lõppema. Olen natuke SNGsi ka lasknud, aga tundub, et suht breakevenilt lähevad need atm, kuna ei leia püsivust millegipärast. Atm peaks väike pluss juba olema, loodetavasti suudan kokku võtta ka sng'dega...

    keegi tahab oma sharkscope acci shareda kuni kuu lõpuni, andke teada palun. Endal pangas raha ka pole, et kellegil teisel tellida lasta 3kuud.. cashout tuleb järgmise kuu alguses

  20. #20
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Uuel aastal uue hooga! $100 up for crabs

    Selle sees 325$ mingilt freerollilt, mis arvesse ei lähe.




Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES