Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 145
  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Väga head soovitused ja analüüs, Ranka. Mul on üks küsimus: ütled, et kui teha flopil CBet, siis mitte mingil juhul ei ole turn check-fold. Kas ka siis mitte kui flopil on open ended rea või masti tõmme ja turnil ei tule kaart ära? Minu teada on tõenäosus mõlema puhul flopil kuskil 32-34% juures ja turnil 18-19%. Ehk siis kas turnil ei lähe risk liiga suureks? Või oleneb see positsioonist ja vastasmängijast jne.?
    Te saite natuke valesti aru. Selle "mitte mingil juhul turn ei ole check-fold" all ma tegelt pidasin silmas seda, et kui Teie CBET callitakse ära ning turnil Teil ikka ei ole mõistliku kätt, millega showdownile minna, siis see ei tähenda seda, et Teie turni automaatselt check-foldite! Kahjuks paljud nii teevad - raisevad preflop, teevad cbeti olenemata käest/boardist/vastasest ja kui ära callitakse ja kätt ei ole vajutavad insta check nuppu millele järgneb fold.

    Ma mõtlesin seda, et enne CBET'i tegemist mõelge, mis on Teie käe plaan, kui Teid ära callitakse. Kui Teie flushi või rea kaart ära ei tulnud, see ei tähenda käe foldimist. Ehk tuli hea scare kaart, millega tulistada järgmine bet? Ehk vastane on floater, kes EI FOLDIGI cbettidele aga foldib alati turni bettidele? Ehk saite juurde mõne lisa outsi?

    Flopis tehakse nii tohutult vigu cbettidega -- cbetitakse liiga palju ja antakse liiga palju turnidel alla. Seepärast planeerige oma käsi hoolikalt ära. Selge on ju see, kui vastane ei foldi ei flopis, turnil ega riveril, siis ei ole mõtet õhuga bettida ning check-fold flop oleks mõistlikum lahendus. Aga paljud ei mõtle selle peale, vihkavad raha ning tulistavad õhuga floppe. Või tuntud floater floadib siis ikka check-foldivad turni. Sellisele nässile tuleb 2 barrelit lasta või siis check-raiseda turn.

    Need on imelihtsad näited, mida ma pean "turn ei ole check-fold" all.

  2. #42
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?


  3. #43
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tarkust tuli juurde 8)

  4. #44
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    viimased 40k kätt ma suht break-even @non-sd või tegelt kaotanud miski 4BI, aga suutnud SD winningsid suht sama hoida, esimesed 20k kätt viimasest 40k-st kaotaas winrate kuid nüüd on hooga üles hüpanud kuna imidz sai lõpuks maksma, on olnud viimastel päevadel juhuseid kus on minu BB 5bet allinn callitud A5s-ga REGULARI poolt, ilmselt on märkmeid mu kohta tehtud

    Leian et non-sd on üsna ebaoluline näitaja, aga kui postflop aktiivsus tagab sulle ka preflop imidzi (postflop imidz on niikuinii olemas) siis on asi SITAKS väärt.

  5. #45
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    et alles alustaja.. siis nii palju käsi kui olen mänginud...

    [img width=750 height=601]http://helbreath.pri.ee/pics/pokker/punane_joon.jpg[/img]

    VPIP: 18.0
    PFR: 12.1
    agg: 5.51
    flop agg: 6.51
    turn agg: 4.2
    river agg: 5.1
    flop cbet: 88.1
    fold to flop cbet: 61.3
    sb fold to st: 78.9
    BB fold to st: 54.2
    Went to SD: 24.4

    p.s. tulistan ka kohati kolmanda barreli välja allini näol.. nii olen võitnud pote.. aga ka kaotanud:-/

  6. #46
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    VPIP: 18.0
    PFR: 12.1
    agg: 5.51
    flop agg: 6.51
    turn agg: 4.2
    river agg: 5.1

    flop cbet: 88.1
    fold to flop cbet: 61.3
    sb fold to st: 78.9
    BB fold to st: 54.2

    Went to SD: 24.4
    Wayyy liiga agro oled. Kõrged AF-d näitavad, et raised/betid liiga palju, samas ka foldid liiga palju. Samamoodi sa cbetid haigelt palju, arvan et sellega võid juba pigem kaotada raha(miinuses olla - selles mõttes). BB-d ei taha ka foldida, Rankal on mõlemad blindi foldid üle 80-ne veidi, kui ma ei eksi, proovi sinnapoole sihtida, OOP ei ole hea nõrku käsi mängida.

    Täpsemaks analüüsiks oleks konkreetseid käsi vaja.

  7. #47
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    oskab keegi õpetada, kuidas HEMist välja võluda mu cbetid ja donkbetid.. et kas kasumis või kahjumis..

    p.s. ma olen kasumis ja jätkuvalt... ja punane joon ka kasumis

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    oskab keegi õpetada, kuidas HEMist välja võluda mu cbetid ja donkbetid.. et kas kasumis või kahjumis..

    p.s. ma olen kasumis ja jätkuvalt... ja punane joon ka kasumis
    Clear all filters and:

    CBET: HEM->Cash Games->Filter->Edit; Avanevast aknast viimane tab - More Filters. Sealt otsi nimekirjast *** FLOP FILTERS *** ja selle alateema all on: Flop Continuation Bet Made = True

    Donkbeti kohta eraldi filtrit ei ole aga ehk saab selle ise ehitada.
    Näiteks nii, kui kasutad järgmisi filtreid (pole kindel, kas töötab):

    VPIP = True
    PFR = False
    Could 3bet = True
    Could Squeeze = True
    Faced Preflop 4 Bet = False
    Saw Flop = True
    Flop Unopened = True
    Flop Bet = True
    Last to Act on Flop = False

    Too filter on nats vigane, kuna kui sa oled CBETtori suhtes positsioonil aga sa pole viimane flopis ning cbettor sinuni checkib ja sa betid ,siis see pole enam donkbet.

  9. #49
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    kusjuures.. mõtlesin sortsu... no showdown winnings rate saab ainult üles minna.. juhul kui sa ei foldi ja vastased ka ei foldi.. siis käed lähevad showdownile ja kaotused ju lähevadki siis lõpuks showdowni alla...

    ehk mingi iva peaks olema see, et kui showdown winnings joon langeb alla nonshowdown winnningsi on juba väga kuri kuri karjas...

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    BUMP!

    Nii, kas on asjad läinud paremaks mängijatel, kes kaotasid enne tohutult NonSD pottides??

    Teiseks, rääkisin täna ühe inimesega, kes 400NL on väga suur võitja. Ta ei avaldanud oma winrate aga ütles nii: "Too Eazy (Nolan DC-s) postitas aasta tagasi 400NL graafiku, kus oli tal 90,000 kätt ning winrate 5PT/BB. Temal on see hetkel TUNDUVALT suurem". Ma ei avalikusta ka tolle mängija nime aga tegu on VÄGA hea mängijaga ning minu "tutvusringkonnas" on ta kindlasti kõige parem mängija (mad skills noh). Ja siis rääkisime ka non SD pottidest ning ta ütles, et ta punane joon on KOGU AEG OLNUD langev. Seega full-ringi poisid (arvan, et ka teiste mängude omad) ärge muretsege niipalju non SD pärast. Probleem on siis, kui sa kaotad jubedalt pappi non SD-s ning su winrate on PASK (alla 2PT/BB full ringi puhul) siis on probleem. Kui Te mängite 9+ lauda ning winrate on 2PT/BB (väga viisakas winrate IMO), siis pole mõtet muretseda.

    Edu!

  11. #51

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Paistab, et mul liigub paremuse poole, aga osalt võin selle panna ka limiidis ülesse liikumise peale, sest 50-nes folditakse postflop rohkem kui 25-s

    [img width=551 height=348]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/nonsdwin.jpg[/img]

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Viimased 7,000 kätt on hea ja selline väike langus on TÄIESTI normaalne.

  13. #53

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    [img width=750 height=418]http://img76.imageshack.us/img76/1787/nsd1yi9.gif[/img]


    Statid:
    VPIP: 13,5
    PFR: 9
    Flop AF: 5,8
    Turn AF: 2,3
    River AF: 2
    Total AF: 3,7
    Flop Fold vs Cbet: 71
    CBet Flop: 73
    Cbet Turn: 49
    Cbet River: 39
    Fold to SB: 92
    Fold to BB: 88
    Went to SD: 22,7
    W$WSF: 33

    Nii, vaatasin oma graafikut ja mõtlesin, et mul on asi ikka liiga hull. Minu keskmise sessi käigus on see täiesti tavaline kui 1k käe jooksul on NSD juba üle -1BI, mis on aga tegelt tõsiselt suur leak. Olen lasknud asjal liiga kaugele minna ning kaotan selle tõttu väga palju plekki. Asi ka vast selles, et mängin 9l laual ning ei ole ka aega läbi mõelda kõiki situatsioone. Võtangi nüüdsest 6 lauda maksimum ja üritan mängu lihvida. Ootan ka teiepoolseid kommentaare.

  14. #54
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    just.. ma arvan samuti et NSD parandamiseks tuleks vähestel laudadel mängida ja kõik käigud läbi mõelda. samas micro limiidis on see väga raske.

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas Muusik
    just.. ma arvan samuti et NSD parandamiseks tuleks vähestel laudadel mängida ja kõik käigud läbi mõelda. samas micro limiidis on see väga raske.
    TÄPSELT! Aga mis asi sul raske on? Käike läbi mõelda? Kui jah, miks siis on kõrgemates limiitides käike kergem läbi mõelda, kui mikros?

  16. #56
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Ja buildup ei näe su graafikut

  17. #57

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Nüüd peaks olema. Ja kuna mängin Toweris, siis seal on tõesti vaja ülimalt kiiresti tegutseda ning vahepeal jääb vajaka ajast ning sealt ma usun ka see joon kukub(liiga hullult). 6l laual peaks saama rahulikumalt mõelda ning ka vastast käe peale panna, regulare floatida ja ka lihvida seda, et ma nii palju villaini cbetile ei foldiks.

  18. #58
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Nüüd peaks olema. Ja kuna mängin Toweris, siis seal on tõesti vaja ülimalt kiiresti tegutseda ning vahepeal jääb vajaka ajast ning sealt ma usun ka see joon kukub(liiga hullult). 6l laual peaks saama rahulikumalt mõelda ning ka vastast käe peale panna, regulare floatida ja ka lihvida seda, et ma nii palju villaini cbetile ei foldiks.
    Kindlasti pead mängu parandama aga asi ei ole nii hull, ikka ajate neid jooni taga >:( Cbetile flopis kohe foldimine on jura, selliseid regulare on terve Tower täis, kes foldivad üle 80% ajast cbettidele aga ise cbetivad 90% ja turnis samuti täiega, täiesti vastupidine olukord, ise nii agrod aga foldivad esimese liigutuse peale, sellised mängijad on kulla auk.

  19. #59
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    TÄPSELT! Aga mis asi sul raske on? Käike läbi mõelda? Kui jah, miks siis on kõrgemates limiitides käike kergem läbi mõelda, kui mikros?
    No proovi seal nad käe peale panna kui nad callivad suurt reraisi 10 3 offsuit. Seal on ainuke asi oota oma kätt ja võta raha ära. Postflop mängu seal küll arendada ei saa, sest seal callitakse igasuguse pasaga. Aga näiteks NL20 sellist asja nii tihti ei näe. Vennad on tightimad ja neid on lihtsam käe peale panna. Mulle on lihtsalt selline mulje jäänud. Mircos läheb nii NL4s läks mul NSD joon nii või naa alla. Kui mängisin NL20s läks ta üles. EKs see asi on kõigil inviduaalne ja oleneb mängija stiilist.

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Non-Showdown Winnings - Miks, milleks ja kuidas?

    Tsitaat Algselt postitas Muusik
    No proovi seal nad käe peale panna kui nad callivad suurt reraisi 10 3 offsuit. Seal on ainuke asi oota oma kätt ja võta raha ära. Postflop mängu seal küll arendada ei saa, sest seal callitakse igasuguse pasaga. Aga näiteks NL20 sellist asja nii tihti ei näe. Vennad on tightimad ja neid on lihtsam käe peale panna. Mulle on lihtsalt selline mulje jäänud. Mircos läheb nii NL4s läks mul NSD joon nii või naa alla. Kui mängisin NL20s läks ta üles. EKs see asi on kõigil inviduaalne ja oleneb mängija stiilist.
    Vale vastus fish! Igal pool saab postflop mängu arendada. Pokker ei koosne ainult nutsides ja airidest vaid on ka vahepealseid käsi - näiteks AT ja maas on JT3. Kas siin bettida või mitte? Ja enne otsuste tegemist põhjenda enda otsus, kui käsi läheb SD-le või midagi läheb jamasti, siis mõtle, et mida sa tegid valesti. Alati on räigelt õppida, igalt poolt, igalt limiidist. Samuti betsizing, et mis ta betsize võib tähendada, timing tells, vastase "mõtlemis leveli" ära arvamine. Kõike neid läheb vaja ülemistel limiitidel ja järjest rohkem ja rohkem. Mida varem sa sellised asjad selgeks saad, seda vilunum sa oled ning seda paremini lööd läbi järgmistel limiitidel. Sest limiidi tõustes ei muutu mõtleval vastasel absoluutselt peale summade mitte midagi! Sest sa mängid ju vastasi - sa mängisid 10NL vastasi ja sa mängid vastasi ka 1000NL levelil ning teed otsuseid vastavalt vastastele, readidele, oma imagele ja olukorrale ning pokker muutub väga-väga lithsaks.

    Ja kui sa nii peaksi mõtlema, et kõik otsused on läbi mõeldud ja kui peaks midagi vussi minema - et tegid täiesti vale otsuse siis on jube lihtne leida viga. Sest sa ju põhjendasid omale ära, et miks sa nii tegid ja siis postitad käe ja põhjendad ka rahvale ära, et miks sa nii tegid. Ja rahvas isis juba ütleb, et väga hea põhjendus, kõik õige. Kui o nvale, siis öeldakse kohe ära, et mis su mõtlemise jama on. Kui sa aga käsi ei mõtle ning kirjutad: ah läksin broke, kuna ta oli agro - mis kuradi vastus see on?

    Teiseks kui sa mõtled otsuseid läbi ja sa paned vastase täpselt käele võ ivähemalt sa arvasid, et tal selline käsi ja tulebki SD ning vastasel on see käsi ja sa võtsid maksimumi - vahet pole kas sa kaotasid keä või mitte, siis sa ei hooli tulemustest vaid pigem tekib selline mõnus hasart - tra ma olen nii hea ja ma tegin talle 1:0 ära. kui nii sügavalt mõelda igat otsust, siis ei tekita tilti enam käed, mis kaotad vaid pigem käed, kus sa ise teed väga lolli vea - et teed vale otsuse, kuna ei suutnud õigesti mõelda ja siis sa oledki jõudnud pokkeri kõige tähtsama etapini - sa ei mängi enam kaarte vaid mängid vastavalt readidele!

    Ja seda tuleb harjutada juba mikrost peale, hiljem juurde (see on isegi ümbeõpe) on väga-väga raske!

    Ja muideks mõtlevad vastased ownivad alati rohkem, kui mitte mõtlevad vastased. Kahjuks mitte mõtlevad hardocore mass grinderid teenivad küll natuke rohkem pappi (kui mängida samas limiidis) aga nad ei liigu limiitides nii kiirelt üles.

Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES