Tervist foorumirahvas,

Viimasel ajal on väga päevakohaseks ja kuumaks teemaks "Non Showdown" winnings. Küsitakse küsimusi - Miks ma kaotan? Kui palju on normaalne kaotada ja kuidas saada võitvaks?

Ka mina olen kaotaja non-SD pottides aga õnneks või kahjuks, mitte liiga suur. Samuti ma mängin natuke suuremaks limiidis, kui enamus foorumiakasutajaid ning seeõtttu võib seegi muuta minu graafikut. Samuti on väga suur erinevus full-ringi ja 6maxi vahel ning enne oma tulemuste/graafikute postitust lisada juurde ka oma mängu tüüp.

Alustame graafikust ja oleks vaja suuremat käte samplet - 100,000 kätt oleks ideaalne. Kui Te kasutate HEM 1.06.04 beta versiooni siis lahtrist, kust saab kuupäeva valida, valige Last 100,000 hands ja joonistage graafik big blindides. Kui teil on vanem versioon, siis võite oma versiooni uuendada betaks, kasutades viimast uuendust: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmU....06.04beta.exe Tegu ei ole stabiilse versiooniga, võib esineda vigu aga oma kogemustest võin öelda, et pole hullu midagi. Kui Te aga ei taha uuendada versiooni, siis tehke käsitsi umbes 100,000 käe graafik.

[img width=800 height=474]http://arion.pri.ee/images/muu/nonsd.jpg[/img]

Minu graafikult saab välja lugeda, et ma kaotan 100,000 käe kohta 1,700 big-blindi ehk 17 buy-ini jagu raha non SD pottides. Ise olen sellega rahul ja arvan, et kui 100,000 käe kohta kaotad 25 BI või vähem, siis see on päris OK. Kui kaotad rohkem siis on kindlasti su mängus probleem.

Samuti peale oma graafiku või vähemalt tulemuste (X buy-ini, 100,000 käe kohta) postitamist postitage ka järgmised statid:

VPIP: 16
PFR: 13
Flop AF: 4.9
Turn AF: 4.4
River AF: 2.9
Total AF: 4.4
Flop Fold vs Cbet: 58
CBet Flop: 64
Cbet Turn: 50
Cbet River: 59
Fold to SB: 88
Fold to BB: 83
Went to SD: 23
W$WSF: 40

Kui Teil ei ole 100,000 kätt siis pange need, mis on aga vähemalt olgu 30,000 kätt!!! Kui saame suurema sample (10 postitust näiteks) kokku, siis teeme kokkuvõtte ja otsime ühised nimetajad kõige rohkem Non SD pottides kaotanute kohta ja kõige rohkem võitnute kohta.

Ja kuna ma olen ise Primas räigelt dataminenud siis järgmise postitusega panen ka paari venna statid, kes on jõhkrad kaotajaid non SD pottides.